Partyflock
 
Forumonderwerp · 757543
1 volger · 5508x bekeken
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Zoals jullie al gemerkt hebben is de laatste tijd met de Nederhop goed vooruit gegaan.
Steeds meer mensen beginnen het goed te vinden/en te waarderen hier op partyflock waarschijnlijk dus ook wat zijn jullie meningen hierover?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Da Phool op woensdag 7 december 2005 om 14:12:
Stonden vier afbeeldingen met hakenkruizen, de persoon die dat heeft gedaan is inmiddels verwijderd.


en terecht!
Waarschuw beheerder
Sneue types,weinig verstand..veel frustraties.

Over Jawat gesproken,daar had je het net over.
Hij had een mooie oneliner.
Het kwam er geloof op neer dat hij en buitenwestencrew voor echte hiphop stonden en niet voor een commerciële naam zoals Urban.
Echt mooi het applaus en gejoel dat daarna ontstond :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
idd, en moet ook niets hebben van al die commerciele zooi, net als in de hardcore...Hou het lekker underground, vind ik heerlijk, ben je zelf als luisteraar ook een beetje uitgezonderd van de rest vind ik...

wordt soms gek van die trieste mensen die aan me kop zeiken: "Je bent toch hardcore DJ, dan ga je toch niet die muziek luisteren!"

Snap 't verband niet echt maargoed, sommige mensen zijn nou eenmaal kortzichtig en vinden alleen 1 bepaalde style goed en de rest wordt niet gerespecteerd. Zo ben ik zelf ook geweest, zeg ik eerlijk, maar waarschijnlijk heb ik dan toch weer iets geleerd in het leven, leer elkaar en elkaars interesses respecteren! (Y) Heel belangrijk...

en daarmee breid je ook je eigen creativiteit uit.
Na en tijd lang ontspannen te zijn met underground hiphop en andere muziek is het ook weer prachtig om een hardcore/darkcore productie te maken!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
wordt soms gek van die trieste mensen die aan me kop zeiken: "Je bent toch hardcore DJ, dan ga je toch niet die muziek luisteren!"


Dat lijkt me helemaal niet vreemd. Veel samples in de hardcore en hardstylewereld komen uit films en hiphopplaten.
Dus het is logisch dat dat dj's en producers uit de hardcorewereld ook aanspreekt.
 
Waarschuw beheerder
Ja inderdaad...Gebruik ze zelf ook vollop haha...
DMX, Kelis enz.

maar die muziek opzich vind ik persoonlijk niet zo boeiend...

Nederhop, met nadruk op Jawat, Duvel Duvel en VSOP vind ik echt te goed gewoon! :respect:

In Spanje was het vooral chill, beetje over de boulevard lopen met "trekdrop", "Kill wat heb je voor", "pornopollies" van duvelduvel 8)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nederhop, met nadruk op Jawat, Duvel Duvel en VSOP vind ik echt te goed gewoon!


Duvelduvel ben ik niet kapot van, daar ontbreekt er iets voor mij persoonlijk.
Kan het moeilijk beschrijven.
 
Waarschuw beheerder
Ja, vind het juist iets hebben, anders dan anders, soms wat leeg maar toch creatief met die vage woorden van ze!
Waarschuw beheerder
Dat kan. Voor mij had Typhoon afgelopen vrijdag juist dat aparte,die uitstraling die stem.
Damn wat een energie :woepwoep:
 
Waarschuw beheerder
ff luisteren dan, typhoon, ken het niet eens haha
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 7 december 2005 om 15:41:
Ja, vind het juist iets hebben, anders dan anders, soms wat leeg maar toch creatief met die vage woorden van ze!


duvelduvel is meer hiphop om relaxed bij te chillen of te luisteren ofzo.. vind ze zelf wel vet, vooral die rotterdamse slang idd :respect:
maar het is gewoon niet zo energiek of pakkend als jawat of opgezwolle ofzo. komt daarom live ook minder goed uit de verf, vind ik... behalve wie is ut natuurlijk :p
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij The Firm Organised
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 december 2005 om 14:14:
The Opposites - De Fik Erin is chillend


Mee eens..(Y)
Waarschuw beheerder
Opposites vind ik een beetje urban ;)

Duvel is koel, vreemde flows, gemene teksten af en toe, echt enge negers die je lopen te mindfokken, live heb ik ze nog niet gechecked, die shit in Paradiso is dat alleen Opgezwolle of Buitenwesten? Want in het Paradiso boekje stond alleen Opgezwolle...
Waarschuw beheerder
Zal wel albumpresentatie zijn, want die komt dus ook in januari uit...
Waarschuw beheerder
duvelduvel is meer hiphop om relaxed bij te chillen of te luisteren ofzo.. vind ze zelf wel vet, vooral die rotterdamse slang idd
maar het is gewoon niet zo energiek of pakkend als jawat of opgezwolle ofzo. komt daarom live ook minder goed uit de verf, vind ik... behalve wie is ut natuurlijk


Goed omschreven, dat was mij gevoel er ook bij.
Duvelduvel was nog niet half zo energiek als de rest vd buitenwestencrew.

Net hoorde ik weer Opgezwolle ft Duvelduvel-Zonder Handen dat vind ik daarintegen een hele relaxte track(en ook zeker van de kant van Duvelduvel).
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Buiten Westen was echt te ernstig vet gister:D
Typhoon..wat een energie heeft die gast:respect:
jawat vind ik niet zo..maar Duvelduvel daarintegen vond ik (btje tegen mn verwachting in) heel erg vet:)
en als laatste natuurlijk Opgezwolle...:respect::respect:
laatste 3 kwartier met de hele crew looooos:woop:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jawat moet je veel van horen, naar mate je meer van hem hoort ga je hem meer waarderen. Ik vond hem ook niet boeiend eerder. Relaxed dat het weer een goeie show was, verbaast me niets
Waarschuw beheerder
Toen hij samen met opgezwolle wat nummers deed vond ik et wel vet maar solo...tja wel aardig maar niet meer dan dat.
 
Waarschuw beheerder
0118-VIER, KGV, vin ik tegenwoordig echt de shit!!

die gaan live pas los man damn damn damn!!!!
Waarschuw beheerder
ik vind die commerciele hiphop geen flikker aan
ja toch
Waarschuw beheerder
ik vind die commerciele hiphop geen flikker aan
ja toch


Volgens mij is iedereen in dit topic het daar wel over eens.

Maar wanneer is iemand commercieel. In mijn ogen als hij het geld verkiest boven zn eigen stijl of kwaliteit. Je gaat mij niet vertellen dat die Haas B. en Bange Frans niet wat beters kunnen dan dat ze nu doen. Dwz ik denk dat ze best wel wat meer in huis hebben. Maar mn respect daalt naar 0 als ik hoor wat voor een commerciële bagger verkopen om de jeugd t/m 16 te bereiken bij TMF/MTV of de Box.
Dat vind ik commercieel. Een Extince daarintegen verkoopt zijn eigen dingen, heeft ook wel eens wat in de top40 gehad en geeft eerlijk toe dat hij ook hoopt dat het verkoopt.
Dat wil iedereen, hij doet het tenminste zn eigen dingen..geen goedkope klinkende onzin. Dat is voor mij het verschil tussen commerciële hiphop en kwaliteitsmuziek waaruit eventueel een commercieel succes volgt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Helemaal mee eens..(Y)

Als r kinderen met ouders bij d concerten komen...Dan ben je pas commercieel..!
En als j muziek maakt voor t geld...

Uitspraak van Da Phool op woensdag 14 december 2005 om 10:02:
Maar mn respect daalt naar 0 als ik hoor wat voor een commerciële bagger verkopen om de jeugd t/m 16 te bereiken bij TMF/MTV of de Box.


It's all about the benjamins..:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gister Grootmeester Jan - Collaboratorium gehad van n maatje....Is wel n koel album..(Y)
laatste aanpassing
Werkzaam bij State of Mind
Artiest SRS
Waarschuw beheerder
ik vind ook dat de kwaliteit van de Nederhop van t­egenwoordig aardig beter word. Vooral opgezwolle e­n VSOP vind ik erg goed; heb een poosje terug ook ­2 cds gekocht van een aantal gasten hier uit de bu­urt... staat heel veel bagger op, maar ook wel een­ aantal leuke(re) dingen. (www.urbanlegends.nl)

­
Verder vind ik dat Bange Hans en Klaas B beter al­leen op nickelodeon's greatest kids hits feestjes ­kunnen blijven... samen met breees en al die ander­e "skatjeliefemoppiemeenaardiemenzuidteralalalalaa­l" rappers... jech
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SRS op vrijdag 30 december 2005 om 18:23:
Bange Hans en Klaas B


kheb wat nummers gehoord van hun nieuwe cd :nocheer: waardeloos (n)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
deze maand de nieuwe opgezwolle toch ? :d
Waarschuw beheerder
kan nie wachten! :D:D:D
heb al 1 mp3tje kunnen bemachtigen :):)
 
Waarschuw beheerder
ja me² :D

Opgezwolle - Voer voor je Hoedenplank :d

23ste is het zover :cheer:
Waarschuw beheerder
opgezwolle! as woensdag cd-presentatie in hedon! :D
Waarschuw beheerder
deze maand de nieuwe opgezwolle toch ?


Hoorde wat tracks op de vpro van de nieuwe,klonken byzonder interessant. Daarna hoorde je wat van Extince.
Extince vond ik eerder wel aardig, maar als je de dingen die hij doet afzet tegen een Jawat of Opgezwolle dan is het niet veel.
laatste aanpassing
 
Artiest Balbasaur
Waarschuw beheerder
Opgezwolle & Jawat - Zwarte Koffie :nocheer:
Waarschuw beheerder
Jawat-Mis

Zwarte Koffie hoorde ik vanmorgen ook nog,leuke track
maar niet de beste van hen samenwerkend.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
zwarte koffie staat ook al op het album van Jawat-ut zwarte aap

www.utzwarteaap.nl
 
Waarschuw beheerder
Vind het echt een kutnummer :/
Waarschuw beheerder
ik vind de nederhop van tegenwoordig maar crap..

Osdorp Posse en ABN zijn wel chill afentoe (y)
Waarschuw beheerder
Abn is zeker wel tof! :D
heb alles van ze :D
Waarschuw beheerder
Buitenwesten is echt wel dik.
Kwaliteitsnederhop.

Lange Frans
Spookrijders
Ali B
jezr(of hoe heet die gek)
etc
is ruk inderdaad

Osdorp Posse was alleen in het begin
interessant.
Boeit me nu ook totaal niet meer.

Op dit moment zeg ik
Jawat en Opgezwolle :respect:
Waarschuw beheerder
nederhop zuigt alle hop zuigt
 
Waarschuw beheerder
donateur
opgezwolle! :respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Da Phool op vrijdag 13 januari 2006 om 22:44:
Op dit moment zeg ik


Neo & manu
0118-vier
Raymzter
 
Waarschuw beheerder
Ik zeg... Nu-Clear Family, Opgezwolle, Grootmeester Jan, Jiggy Dje, Extince.......:)

www.statemagazine.nl Check onder Homegrown..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Da Phool op vrijdag 13 januari 2006 om 22:44:
Spookrijders


Klokkeluiders vind ik wel echt een vette track.

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 00:41:
Op dit moment zeg ik


Jawat, Typhoon en Opgezwolle.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 01:16:
Jiggy Dje


vergeten.. Ook egt vet _O_
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 14 januari 2006 om 01:43:
Klokkeluiders vind ik wel echt een vette track.


Zoals mannen van elkaar houden..:jaja:

Sowieso alleen echt die eerste cd.
 
Waarschuw beheerder
Die link (y)!

bevat ook de te bloederige clip van Flinke Namen: Niet Om Arrogant Te Doen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
KGV - Stand Van Zaken ook erg dik..:)
 
Waarschuw beheerder
Die ging ik toevallig als eerste luisteren. Vet ja!
Waarschuw beheerder
Raymzter


Heeft een aantal leuke tracks gemaakt.

Klokkeluiders vind ik wel echt een vette track.


Klopt,maar tot meer goeie tracks van deze Djaxformatie kom ik niet. Beetje magere score

Typhoon


Typhoon is live beter dan als je gewoon tracks van hem luistert,vind ik.
Voor buitenwesten in tivoli heb ik hem enkel gehoord via cd's,mp3 etc
Daar viel Typhoon mij niet op.
Live brengt hij het publiek in vervoering,geeft hij energie af :respect:
 
Waarschuw beheerder
Op www.statemagazine.nl/forum.php/beeld staat ook Cage - Shoot Frank. Die kill heeft volgens mij geen idee welke track Kanye West - Jesus Walks is