Uitspraak van verwijderd op woensdag 16 november 2005 om 16:15:geef me dan een doekje hehe
Ff zoeken
Normale G denk ik 
Verder heb ik een nogal Goois accentje
Best vreemd want woon al m'n hele leven in Utrecht 
Verder heb ik een nogal Goois accentje
gewoon normaal hard
tukker heo:)
heb wel es een gesprek gehad met een limburger op een feest
kon er nix van maken toen hij ook niet van mij trouwens
heb wel es een gesprek gehad met een limburger op een feest
laatste aanpassing
Kom uit Brabant, dus de zachte G.
een zachte....eindhoven he
Woon in Uden in noord-oost brabant en daar spreken wij met de gewone G
Oftewel een zachte maar wel binnen proporsies en da's best een geil G'tje
Oftewel een zachte maar wel binnen proporsies en da's best een geil G'tje
Uitspraak van verwijderd op woensdag 16 november 2005 om 16:02:Toen ik zei dat ik me niet thuis voelde in dit wereld je van zachte g's en dat ik het maar halve belgen vond kreeg ik toch best kwade reacties uit de trein
je mag blij zijn dat je nog leeft. je kan een nederlander niet zomaar een belg noemen. behalve als ie uit limburg komt natuurlijk.
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2005 om 21:10:je mag blij zijn dat je nog leeft. je kan een nederlander niet zomaar een belg noemen. behalve als ie uit limburg komt natuurlijk.
En Brabant
Ach ze konden me 'geintje' wel waarderen...
zachte g, en daar is ook een wetenschappelijke verklaring voor namelijk: de harde g, is een combinatie van een roggel en een toonvorm in de richting van "ggrrr". Bovendien (afgaande op de orignele Nederlansche taal, wat gelukkig de zuidelijke provincies, en tevens onze zuiderburen, benaderen) is de zachte G de originele uitspraak van de taal. De harde G is er helaas gekomen door de brute Mensch wier dacht dat het luider klonk, zodat deze, op zijn boers, zijn weg kon vinden op de markt en dergelijke handels faciliteiten. De zogehete harde G is verbasterd omdat, in den beginnen, dergelijk volk, vrij grof en boers zijn uiting bracht. Helaas conflicteerde dit alle taalkundige wetten der Nederlansche taal. Vandaar dat hedendaagsch deze tweestrijd tot uiting wordt gebracht. De JUISTE uitspraak is een ZACHTE G, de noordelijke, en ook FOUTE, uitspraak is de HARDE G, zodat je een boervormig individu wordt. Hopende hiermee voldoende mensen te hebben geinformeerd over de uiteindelijke en enige werkelijkheid omtrend de G. Geen discussie meer mogelijk in dit topic aangezien de werkelijkheid, bij deze, aan het licht is gekomen. Grtz Mars643


















![[Death Valley Queen]](/images/user/26312_206322.jpg)





