Partyflock
 
Forumonderwerp · 818530
Artiest {SHOWLIST artist 88940, 7050}
Ik fitness samen met een vriendin 2 x in de week.

Ineens kwam zij met zo'n potje steckers aanzetten.
Ze zei: ja dat moet je nemen daar val je sneller vanaf en je krijgt meer energie.

Ik heb het ook genomen toen om te testen.(2 stuks)

Het trainen ging lekker, maar toen ik 's avonds in me bed lag. Kreeg ik een vet vaag gevoel ik me buik en kon echt niet slapen. Het leek net of ik drugs op had ofzo. Ook erg veel dorst enzo.

Heb het daarna dus ook nooit meer aangeraakt.

Zijn er hier mensen die die dingen ook gebruiken en zo ja? Heb je er baat bij? Of zijn er mensen met goede ervaringen?

Want als je het mij vraagt is het echt troep!
laatste aanpassing
 
Uitspraak van unqnown op vrijdag 4 november 2005 om 15:56:
Niet alleen anabolen en hCG maar ook clenbuterol tast de vruchtbaarheid van mannen aan. Dat kun je afleiden uit een Spaans onderzoek naar varkens, die drie maanden lang clenbuterol door hun voer kregen. Het spieropbouwende middel beschadigde de cellen die voor de aanmaak van spermacellen zorgen.


Ja als je het 3 maanden gebruikt wel ja.. Maar weet niet hoe vet je bent als je het na 3 maanden clen er nog niet af hebt..
 
Ik heb ze ook gebruikt, alleen ephedra vrij (stackers 5) maar ook ik werd er wazig van, zal wel door de caffeine gekomen zijn die er in zat, weet het niet........ze hielpen wel, maar volgens mij zijn ze niet helemaal helder.
Heeeeeeeeeeel veel water drinken, witte vis eten,veel groente eten en 2 bakken zwarte koffie drinken voordat je naar de sportschool gaat helpt ook.......ik neem ze in ieder geval niet meer!
ben er ongeveer 15 kg mee afgevallen maar ik val ben er net zo veel afgevallen zonder speciale middeltjes.

ben nu 33kg kwijt waarvan het meeste bereikt is met pure discipline.
33kg afvallen netjes! Hoeland heb je er over gedaan? En veel spiermassa verloren ?
laatste aanpassing
ongeveer 2 jaar de tijd en geen spiermassa verloren door alles goed te trainen @ sportschool.

heb door et trainen juist meer spiermassa gekregen :D

Maargoed moet nog ongeveer 7 kg afvallen denk ik en dan ga ik echt alleen spiermassa proberen op te bouwen.
laatste aanpassing
Respect! Weet hoezwaar dieeten is!
tis idd moeilijk maar als je 110 weegt op je 15e moet er wel iets veranderen. Daarom was het voor mij nog redelijk gemakkelijk om de discipline aan te houden:)

Wat echt belangrijk is een positieve houding en die missen veel mensen die het wel willen helaas.
 
in het begin ging het heel goed, ik had wel heel erg veel energie, maar na een tijdje begon ik ineens te trillen enzo en ik kreeg het heel erg warm, nou dat was wel zo over, maar toen ging het weer ff goed en toen kreeg ik er nog hartkloppingen bij en duizelig werd ik ook. toen was ik weer ff gestopt en er later weer mee begonnen maar toen kreeg ik al weer snel hartkloppingen, dus voor mij geen steckers meer. als je wilt afvallen niet van die soort troep gebruiken, maar gewoon gezond en minder eten en veel water.
 
stackers zit een stof in die ook in speed zit. logisch dat je geen oog dicht gedaan hebt als je er 2 neemt
Geweldige dingen zijn het, enkel.....je vind ze niet meer :-( (die met ephedra)

Als iemand weet waar ze nog te verkrijgen zijn ?
Werkzaam bij Next.gen events
Artiest {SHOWLIST artist 31774, 72124}
als je zo nodig wat wil voelen moet je pillen slikken, is ook rotzooi :/
Uitspraak van Bijouke (k) op woensdag 16 november 2005 om 16:39:
Als iemand weet waar ze nog te verkrijgen zijn ?


Amerikaanse Ebay ;)
 
Uitspraak van RHEEZA op vrijdag 14 oktober 2005 om 14:25:
Ik fitness samen met een vriendin 2 x in de week.

Ineens kwam zij met zo'n potje steckers aanzetten.
Ze zei: ja dat moet je nemen daar val je sneller vanaf en je krijgt meer energie.

Ik heb het ook genomen toen om te testen.(2 stuks)

Het trainen ging lekker, maar toen ik 's avonds in me bed lag. Kreeg ik een vet vaag gevoel ik me buik en kon echt niet slapen. Het leek net of ik drugs op had ofzo. Ook erg veel dorst enzo.

Heb het daarna dus ook nooit meer aangeraakt.

Zijn er hier mensen die die dingen ook gebruiken en zo ja? Heb je er baat bij? Of zijn er mensen met goede ervaringen?

Want als je het mij vraagt is het echt troep!


Het is plantaardig maar je voelt hem wel hoor je die stackers pillen en ja je krijgt er behoorlijk wat energie van.....b)8)
 
http://www.health-palace.nl/?page=detail&cat=gezondheid&id=34

Een nederlandse leverancier die het verkoopt! Komt wel uit amerika dat product, maar is legaal.
 
t3 cytomel:p
http://www.stackershop.com/
hier verkopen ze binnekort de nieuwe stacker V en stacker T!
De vervangers van de stacker 3!
Ik heb een paar jaar geleden wel eens stackers
gebruikt...
Ik werd er superagressief van :O

Mijn mening: troep :yes: niet gebruiken :no:
laatste aanpassing
 
ephedrine deed aardig goed zn werk...de nieiuwe stackers zonder ephedrine doen nagenoeg niets...maar dat zeg ik niet tegen me klanten O:)

de enige echte fatburners die WEL werken zijn pure Ephedrine HCL (Vasopro) en Clenbuterol...het grote broertje van Efi:D
 
Heb een jaar of 2 geleden Stacker 4 gebruikt, werkte bij mij echt wel.. Was 8 kilo kwijt in een maand tijd gewoon omdat ik zoveel energie had.. Toen ik las dat mensen hartaanvallen kregen door de Ephedra ben ik ermee gestopt..

Heb zojuist super stacker X-Treme zonder Ephedra besteld bij www.stackers.nl
Kijken of dit helpt!
 
Uitspraak van superscatie op zondag 22 januari 2006 om 19:52:
Ik werd er superagressief van


Hmmm, herkenbaar had ik ook. Normaal nooit last van maar nu kon ik bijna iedereen wel wat doen :s Kortom klote spul...
Uitspraak van verwijderd op maandag 23 januari 2006 om 01:52:
Clenbuterol


Dit werkt pas echt :-D:-D
 
Dan heb je Stackers gehad met Ephedra!
Daar heb ik wel ervaring mee.
Inderdaad droge mond, geen honger gevoel en energie voor 10!
Door de droge mond blijf je water drinken, dus dat afvallen wil wel.
Maar gezond is het niet! :nee:
 
Uitspraak van --- op donderdag 3 november 2005 om 13:35:
Stackers is rommel. Beter pure efedrine hcl en yohimbine hcl en caffeine voor het cutten. het ''onrustige'' gevoel verdwijnt naar een paar dagen


bedoel je niet gewoon clenbuterol henk?:)
 
t3cytomel in combo met clenbuterol werkt pas goed hahahaha
 
stackers zonder efreda zijn niet slecht. t is net 20 bakken koffie.
ik heb met fitness zo dat ik gewoon meer oefeningen kan doen, dus meer uithoudingsvermogen.

ik neem er trouwens maar 1 voor de fitness en 1 voor de voetbal.
nou dan doe al gauw heel lang met een pot.

als ik jou was zou ik t niet nemen wanneer je niet gaat sporten, dan heb je gewoon te veel energie in je.
ja heb er kouwe handen van, en sneller hartkloppingen, maar aangezien ik niet zo'n fanatieke sporter ben is dit een fijne manier om af te vallen,
heb btw nu zonder ephedra maar zelfde bijwerkingen bij mij hoor!
ook zo'n vaag gevoel..
Uitspraak van verwijderd op woensdag 8 februari 2006 om 10:00:
k ook ff op www.bodystore.nl daar is het wel goedkoop


ja heb ik ze ook van, of bij pimpernel in nijmegen:yes:
al die zooi waarvan ze zeggen dat je er van afvalt is gewoon troep. Bij stackers krijg je misschien wel meer energie en daarom ben je drukker en kun je langer door met sporten etc en val je meer af, maar dat komt gewoon omdat je meer in beweging bent en minder eet..
Uitspraak van BABI PANGANG op woensdag 15 februari 2006 om 13:54:
maar aangezien ik niet zo'n fanatieke sporter ben is dit een fijne manier om af te vallen,


dat hou je toch niet lang vol. Afvallen zonder sporten werkt maar voor even..
maar blijkbaar geloven de meeste dit pas als ze het geprobeerd hebben.
Net als ik trouwens :9

Op deze site zijn stackers te bestellen (is beter dan bodystore) http://www.nutriplaza.nl/index.php?showproduct=show&idee=426
laatste aanpassing
Vraagje: wat is nouw et verschil tussen Stack 1, 2, 3, 4, 5 of weet ik veel hoeveel er zijn???
TADAAAAAAA

had ff op die site gekeken die ik net gaf :p

jouw vraag is daar de meest gestelde vraag

Veel gestelde vragen

Waarom zijn er verschillende soorten Stackers ?
Stacker 2 is gemaakt voor mensen die op een rustige manier willen afvallen, dit produkt was de eerste zonder ephedra. Als gevolg van een wetswijziging welek verbied om ephedra houdende supplementen vrij te verkopen/kopen werden de fabrikanten genoodzaakt om ephedra vrije supplementen te ontwikkelen. NVE Pharmaceuticals is erin geslaagd om de lijn Stackers uit te breiden naar 3 ephedra vrije produkten. Stacker 3 werkt als fatburner en fatblocker en Stacker 4 is de meest krachtige fatburner van de serie Stackers.


Bron: http://www.nutriplaza.nl/index.php?showproduct=show&idee=426
nou ik heb stacker 4 hier staan maar het werkt voor geen meter..:S elke keer als ik er 1 neem dan blijft ie hangen in me maag... en omdat ie daar blijft hangen moet je daar van boeren en dan komt die grafsmaak omhoog... echt GOOR!!!!!!!!!!!!!!!!!

iemand daar een oplossing voor???
whahah das verrot!!!
met flink wat water doorslikken zou ik zeggen...

bij mij werken ze prima...
alleen wat vage bijwerkingen.......
maar val jij er ook echt vanaf dan???

ik kan nou niet echt zeggen dat het mijn honger weghoud...
Ik kreeg er wel wat meer energie van en had minder honger maar viel niet af. :vaag:
ja val er echt wel van af! vorige zomer 4/5 kilo kwijt geraakt.. en nu weer 2/3 geloof ik..
tis dat ik nooit op de weegschaal sta maar hoor wel van andere dat ze het goed zien..
en dan zal het ook wel he;)
maar doe het niet te vaak hoor.. want hartkloppingen krijg ik er van..
had stackers 4, kreeg wel meer energie leek net alsof ik een half xtc-pilletje op had ofzo. Ook minder honger maar viel er niet door af dus maar weer mee gestopt
Maar er wordt wel voor gewaarschuwd dat je idd bad kan gaan ervan, of zelfs hartritme stoornissen krijgen... :S
stackers = voor stakkers
 
Uitspraak van Nanda op vrijdag 24 maart 2006 om 19:52:
stackers = voor stakkers


als je dat zegt ben je eeen stakker:P
Ik gebruikte weleens ze voor een avondje stappen.
Je krijgt er een beetje een opgejaagd gevoel van vind ik, maar daar heb je met stappen niet zo veel last van.
Wel optijd innemen anders slaap je idd niet..

Gebruik ze nu eigenlijk nooit meer, kan nooit goed voor je zijn.. :no:
 
Uitspraak van Hello Klitty op woensdag 22 februari 2006 om 19:23:
en omdat ie daar blijft hangen moet je daar van boeren en dan komt die grafsmaak omhoog... echt GOOR!!!!!!!!!!!!!!!!!


Capsule openmaken en de inhoud in een glas water gooien..
in 1 slok wegdrinken natuurlijk en daarna veeeel water drinken :D:D

Ik heb stackers 3 gehaald.. ben benieuwd..
heb het wel eens vaker gebruikt..
Na 7 dagen zoude de bijwerkingen minder moeten worden..
Ben benieuwd.. kan wel wat energie gebruiken.. + wat kilo's eraf voor de zomer :)
En natuurlijk sporten erbij!!
 
ik wil stackers 4 bestellen maar die stackers Xtreme lijken me ook wel wat zou niet weten welke nou beter werken iemand een idee?
ik heb net stackers 2 bestelt om te beginnen.... kan je daarna altijd nog naar 4 overstappen....
 
ik heb stackers 4 gehaald vandaag :jaja:
Er staan me hier ook weer tips tussen zeg :no:

De stackers die je nu nog legaal kunt verkrijgen zouden totaal geen kwaad moeten kunnen. Overigens ga je er ook niks mee bereiken, behalve een lege portemonnee.

De oude stackers, met ephedra, hielpen bij veel mensen wel maar hadden ook vervelende bijwerkingen bij heel veel mensen.
Bij mij deed die zooi niks..
 
Uitspraak van RHEEZA op vrijdag 14 oktober 2005 om 14:25:
Ineens kwam zij met zo'n potje stickers aanzetten


stickers ?

ga je van stickers beter sporten ?

waar plak je die dan op ?
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 april 2006 om 19:50:
ik heb stackers 4 gehaald vandaag


ja die wil ik na stackers 2 doen... eerst een pauze van 2 a 3 weken....