Partyflock
 
Forumonderwerp · 621844
 
Het leek mij wel aardig om deze zaterdag eens lekker aan de crack te gaan. Maar heb dit nog nooit gedaan dus kan wel wat tips gebruiken :)

Nou ik ben de straat op om een zakje rotsen te scoren, knal hier jullie gebruikstips maar neer ...
wat hebben jullie toch tegen heroine enzo.
Snappen jullie niet dat jullie allemaal meewerken aan het erger maken van het grote sociale stigma dat op deze en op andere drugs ligt.
*Er bestaat ook zoiets als verantwoord Crack gebruiken*

Nee dat bestaat niet

Wat ben jij een domme eikel zeg

*pffffff, al die drukte om een beetje Crack, we praten toch gvd niet over heroïne hier *

Ga eens in de bronx kijken
laatste aanpassing
typisch voorbeeld van iemand die (Amerikaanse) media napraat.
Ja elke crack gebruiker is een neger die in de bronx woont.
niksiee ben ut met je eens. de meeste mensen staan nie sterk in hun schoenen om verantwoord met drugs om te gaan. jij blijkbaar wel want je houd ut bij een paar x in de zoveel tijd. moet kunne toch??
laatste aanpassing
 
Verantwoordelijk drugs gebruiken bestaat niet, alleen verslaafden denken dat omdat ze veel ervaring hebben en dat door de war halen met verantwoordelijkheid­sbesef.

Heb es crack gerookt, lijkt net alsof je plastic aan het verbranden bent, erg lekker hoor %)
 
Ja het gaat er toch om dat je ondanks je drugsgebruik niet in de financiele problemen komt en gelukkig bent. Dat je zo kunt leven als jij wilt. Wat iedereen zegt over base en hero zijn gewoon vooroordelen met je junkiestyle. Er zijn zelfs zat mensen die heroine verantwoord kunnen gebruiken...JA HET KAN. Ik zou er nooit aan beginnen weet dat ik dan zo op het station rondscharrel op zoek naar zilverfolie. maar als mensen dat wel kunnen is het toch goed?!
Ik weet wel dat 1x in de week heroine veel beter is als 1x in de week speed (wat hier door de meeste wel word geacepteerd).
 
Sjezus je bent eg geen junk hoor, als je gaat basen.....
Ik heb het wel een aantal keren gedaan, maar was eg nie verslaafd eraan, tis onwijs lekker basen, je voelt je eg super, kan de beste knikker nie tegenop. (Althans das mijn mening).

Belle
 
Yeahhhhhhh, crackgebruikers verenigt U!
je hebt drugs en je hebt drugs..............m­aar crack????? erg triest zeker omdat de trip zo geweldig lang duurt echt de moeite ook kun je ook je neus aan een fles poppers leggen
 
stumper, je gaat Crack toch niet vergelijken met Poppers???

Das koeien met schapen vergelijk vriend!
 
Was ik weer!!
Heb gescored hoor :D

2 gram voor 15 €uri's, is dat een beetje te doen of ben ik weer afgezet?? :vaag:
dat is dure bastard suiker
laatste aanpassing
 
2 gram voor 15 euro?:vaag: hahaha
mischien kan je er beter wat lekkers van maken:
http://members.rott.chello.nl/ccrpoirotkodde/Lekkervoor2/recepten/mangotaart.html
 
Het lijkt eerder op gemalen tl-buis..
 
2 mind movie===> Crack rook je, dat eet je niet!

Stomme newbee's
lees de post boven het recept van mij, niksiee
 
en dan???
 
Dan had je misschien kunnen zien dat het over bastard suiker ging :S
ja dus hou je newbie geziek maar voor je met je 20 post's.
Gevaarlijke troep jonge. weet goed waar je aan begint. ben er zat vrienden mee kwijtgeraakt. En die hadden ook de instelling van 1 keer kan geen kwaad.

Dus je bent gewaarschuwd.
 
Zie echt die junkies op het station voor me:S
 
Niksiee's profiel zegt al: KOOS KANSLOOS...


UhUhuhuhuh
laatste aanpassing
 
[
Het lijkt eerder op gemalen tl-buis..


Zou het zowieso wel eerst ff testen, hehe
deze trucker is de wijsneus doet vast niet veel anders in z'n eenzaame ritten door friesland ouwe crackboer
 
Is het ook mogelijk om een grammaticaal correcte zin neer te zetten ???

Retard dat je bent!
laatste aanpassing
 
en dan mij zielig noemen als ik een keer een pilletje heb geslikt op skool.
sorry hoor maar als je aan de crack begint dan ben je echt wel super triest.

en mensen nog sorry dat ik zo uitschoot in dat forum men oprechte excussees
wat een gezeik laat ze lekker crack roken
 
en gasten.....

hebben jullie die pas al dat je straatnieuws mag gaan verkopen????
Ik heb nog nooit crack gerookt maar als je een intense ervaring wil dan raad ik LSD aan .:vaag:
 
Ik noem jou de john van Pf
laatste aanpassing
 
[quote]en dan mij zielig noemen als ik een keer een pilletje heb geslikt op skool.
[quote]

Haha, dat noem ik nu junkengedrag
haal maar een gram of drie anders moet je drie keer rijden(6)
 
2 Kremlin: Schelden is voor de zwakkeren en dommeren in onze samenleving :kots:
 
Nou mensen ik kan jullie verzekeren dat ik een relaxte avond heb gehad hoor :D
Heb nog een half grammetje over en dat ga ik vanmiddag op beachbop op maken.
Crack rulez :smoke::-|
laatste aanpassing
 
meeten????
hoe kan jij nou echte crack hebben gekocht voor 15 eipo's???
 
Sgoed man, als jij dan gelijk nog een grammetje voor me wil meenemen, want ik begin toch te twijfelen of die halve wel genoeg is voor vandaag :)

Maar ehm, 18.00 binnen bij Bloomingdale pijpje roken?? (beter i.v.m. met wind enzo)
 
Yeah, ik verheug me erop, maar dat zou wel de 2de keer zijn deze week. Ben ik nu verslaafd?

Ik zal zo even mijn dealer opbellen, moet ik er 1tje of maar gelijk 2 er bijhalen??
 
Doe maar gelijk 2, beter mee verlegen dan om verlegen :jaja:
 
en als het op is kan ik binnen een half uur niewue regelen. Joeppppppieeeeee ik heb er zin an
 
Yesssssss, dat wordt gewoon fokking crack roken tot we er bij neervallen :D
 
Maar is het niet verboden om crack te roken in een standtent?? Of hebben ze iets van een gedoogbeleid???
 
There is only one way to find out :)
 
keertje kan best hoor...ligt helemaal aan jezelf...alleen als je van jezelf weet dat je een groot "talent" hebt voor verslaving zou ik het niet doen, het word snel te lekker...

en al die vooroordelen hierzo...wedden dat diezelfde mensen ieder weekend wel 1 pak pep erdoorheen raggen, nee dat is gezond:-S

en 2 gram voor 15 euro..
dan ben je dik genaaid m`n jong..:-)
Het is toch leuk om te zien dat op alle drugsforums toch dezelfde soort mensen zitten, mensen die altijd al hun vooroordeeltjes klaar hebben en elkaar allemaal maar napraten. Ik zit zelf vooral op het drugsforum van start2dance en daar ben ik ook al vele malen door iedereen voor een vette junk uitgemaakt. De reden daarvoor is dat ik redelijk veel dingen gedaan heb op drugsgebied en veel dingen die de meeste mensen niet aanspreekt. Ik spuit best wel vaak ketamine, heb onlangs crystalmeth gespoten en heb ook tijd lang regelmatig crack gebruikt. Heroine staat nog steeds op mijn verlanglijstje. Ik hou er gewoon van om alles te ervaren. En ik weet gewoon dat ik dat kan. Zoals hier al eerder aangegeven is, het gaat er om hoe sterk je in je schoenen staat. Als je het zover laat komen dat je er verslaafd aan raakt dan ligt dat toch echt aan jezelf. Maar de meeste mensen kunnen of willen dat niet begrijpen, dat er genoeg mensen zijn die alles recreatief kunnen gebruiken, die sterk genoeg zijn om het zo nu en dan te gebruiken. Je wordt dan al meteen als een kansloze junk uitgemaakt. Als ze het woord spuit horen dan zien ze meteen de junk op het station voor zich. Dat vind ik echt getuigen van bekrompenheid. Wil het gebruik van deze dingen hier niet gaan promoten, maar wil alleen maar zeggen dat je het wel degelijk normaal kan gebruiken.
en nog even over de prijs, dat is wel heel erg goedkoop voor goede crack hoor
 
Doe maar gelijk 2, beter mee verlegen dan om verlegen


Goh, waar ken ik deze gedachtengang precies van?
Ow jah, zo denken coke-verslaafden ook.