Partyflock
 
Forumonderwerp · 665427
Waarschuw beheerder
ik heb gemerkt dat er hier op dit forum heel wat vrouwen zitten waarvan hun mannen nu in irak zitten, naar irak gaan en waarvan de mannen net terug zijn uit die grote zandbak.

misschien dat wij op deze manier wat steun bij elkaar kunnen vinden in deze stille dagen en nachten.....

verhalen van vrouwen waarvan hun mannen al terug zijn, zijn natuurlijk ook heel erg welkom :)
tips en trucks natuurlijk ook ;)
:flower:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 00:54:
THUIS KOMEN IS NIET ALTIJD LEUK


Dat heb ik zelf met eigen ogen meegemaakt..en daarom is het toen ook uit gegaan tussen ons...maar na een aantal goeie gesprekken en vooral veel tijd is het weer goed gekomen..en we weten nu hoe we moeten handelen bij een volgende uitzending
Uitspraak van verwijderd op woensdag 19 oktober 2005 om 11:52:
ik ga morgen naar die amv dag


Heeeeeeeeeel veeeeeeeeeeel succes vandaag meis!!!!!!! (ookal lees je het niet meer maar had eerder gewoon geen tijd )

Pff heb het deze week echt druk op me werk en daarom geen tijd om alles terug te lezen...maareh....Kloesje! Weer een meid erbij :D Je kan hier alles kwijt hoor :jaja: het lucht altijd erg op!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 10:41:
iedereen ervaart het anders en maakt daar andere dingen mee..


Ik denk dat wel heel veel uitmaakt ja. Wat je allemaal mee maakt en hoe je dat ervaart. De 1 is daar wat nuchterder in dan de ander.
Maar je hebt gelijk, we weten niet nu al hoe het zal zijn als hij terug komt, maar ik heb goeie hoop! Mijn vriend hoeft deze keer niet zolang. Dat maakt ook wel n verschil. Als hij straks terug komt is hij n kleine 2 maanden weg geweest. Hij zit in Afganistan nu.
Ik denk dat t ook wel uitmaakt dat ik al wat ervaring heb op dit gebeid. Mijn vader is militair en die hebben we ook regelmatig uitgezwaait. De laatste keer is 2,5 jaar geleden geweest, toen hij een half jaar naar Afganistan moest. Is t nu natuurlijk wel anders omdat t nu mn vriend is, maar door gesprekken met mijn vader weet ik wel dat t niet makkelijk is om zomaar terug te komen nadat je zolang ergens anders hebt gezeten met alleen maar mensen die t zelfde mee maken naar ergens waar niemand t zelfde heeft mee gemaakt. Wat dat betreft is t ook wel mooi dat ie daar dan met mijn vader over kan kletsen. Ze hebben daar allebei gezeten!
 
Waarschuw beheerder
dat is dan ook wel veel makkelijker ja en jij heb er ook meer ervaring in dus dat telt denk ik ook wel maar hoop dat alles goed komt met al jullie mannetjes ver weg en ik zal af en toe nog eens meelezen............. groetjes aan de rest
 
Waarschuw beheerder
donateur
Lauwtjuh heeft daar echt een voordeel aan ja! Ik heb gewoon een grote fout gemaakt door aan Martijn te gaan lopen trekken enzo..en dan niet eens zo zeer over wat hij heeft meegemaakt maar meer omdat ie het zo leek het op mij afreageerde...maar ja..we weten nu hoe dat komt en we kunnen daar rekening mee houden :jaja:
Waarschuw beheerder
Ik heb nu ook nog goed contact met mijn vriend, als hij het straks drukker krijgt zal het wel iets minder worden. Maar lang leve internet!!
Ik denk ook dat mijn vriend wel zal veranderen, maar dat je hem met thuiskomst gewoon de tijd moet geven om zijn draai te vinden. Gelukkig is het in Bosnie niet zo gevaarlijk meer en zal het voor hem een minder grote overgang zijn dan voor iemand in een gevaarlijkere uitzendgebied. Die zien vaak dingen die je ook anders maken.
Tja als je een relatie met een militair neemt horen uitzendingen erbij, maar ik hoop dat hij niet zo snel na deze uitzending weer zo'n lange tijd weg moet!

Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 10:55:
Dat heb ik zelf met eigen ogen meegemaakt..en daarom is het toen ook uit gegaan tussen ons...maar na een aantal goeie gesprekken en vooral veel tijd is het weer goed gekomen..en we weten nu hoe we moeten handelen bij een volgende uitzending


Ik hoop dat het bij ons wel goed blijft gaan!! Veel praten en schrijven zal dnek ik wel helpen! Hope so :(

Uitspraak van Lauwtjuh op woensdag 19 oktober 2005 om 19:54:
Sterkte de komende tijd en kom hier maar lekker zeuren en klagen en uithuilen!!! Doen wij ook!


Dank je!! Zal ik ook cker doen!!

Uitspraak van Lauwtjuh op donderdag 20 oktober 2005 om 10:36:
Maar als je mekaar daar van op de hoogte houd, zoals wij doen, dan kan je ook juist naar mekaar toegroeien hierdoor! En ik merk dat dat bij ons zeker t geval is!


Bij ons is dat tot nu toe ok het geval.. hij is natuurlijk nog maar net op weg met zijn uitzending maar ok.. We praten nu veel meer met elkaar.. Leren elkaar steeds beter kennen met onze ups en downs.. Miss heeft deze uitzending wel een positieve invloed op onze relatie! Hope so!!:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 11:30:
Lauwtjuh heeft daar echt een voordeel aan ja! Ik heb gewoon een grote fout gemaakt door aan Martijn te gaan lopen trekken enzo..en dan niet eens zo zeer over wat hij heeft meegemaakt maar meer omdat ie het zo leek het op mij afreageerde...maar ja..we weten nu hoe dat komt en we kunnen daar rekening mee houden


Hoe kwam dat dan? In ieder geval een goede tip om niet aan hem te lopen trekken (ben soms wel een zeikerd! :P)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 11:28:
ik zal af en toe nog eens meelezen.............


En geef af en toe je mening nog eens! Is wel leerzaam om t eens van de andere kant te horen!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kloesje op donderdag 20 oktober 2005 om 11:30:
Ik hoop dat het bij ons wel goed blijft gaan!! Veel praten en schrijven zal dnek ik wel helpen! Hope so


Ik hoop het ook voor je. Hoelang ga je nou al met hem??
Ik ging pas 2 maanden met hem voor ie vertrok..dus dan ken je elkaar amper en dat kan een groot nadeel zijn.

Uitspraak van Kloesje op donderdag 20 oktober 2005 om 11:32:
Hoe kwam dat dan? In ieder geval een goede tip om niet aan hem te lopen trekken (ben soms wel een zeikerd! )


Ik ben soms ook een zeikerd, maar het is verstandig hem gewoon te laten gaan. Jij hebt alleen hem gemist maar hij heeft alles en iedereen gemist hier in Nederland. Hij moet weer wennen. Ik had 2 weken vrij toen ie thuis kwam en dat is ook niet goed. Je kan bijvoorbeeld beter pas de 2de week dat ie thuis is een paar dagen vrij nemen. Zodat hij eerst nog de tijd heeft om te wennen en zijn eigen dingen te doen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 12:46:
Ik ben soms ook een zeikerd


Overeenkomst dus!! :P
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 oktober 2005 om 12:46:
Jij hebt alleen hem gemist maar hij heeft alles en iedereen gemist hier in Nederland.


Ja daar heb je een goed punt, en ik denk daar wel aan maar het is wel moeilijk. Maar het is in ieder geval een goede tip om hem eerste tijd gewoon zijn gang te laten gaan. Zodat hij contact met iedereen weer kan opnemen en weer helemaal wennen aan alles in Nederland.

Wij hebben ongeveer 5,5 maand een relatie, dus kennen elkaar wel redelijk :) Maar we zijn de laatste maand veel te veel bij elkaar geweest, omdat het nu nog kon.. Dan mis je elkaar nog meer en bovendien ontstaan er irritaties als je ze geforceerd nog bij elkaar bent. En ik nam hem in het begin kwalijk dat hij mij in de steek liet.. Maar das natuurlijk niet waar. En langzamerhand wen ik aan het idee, maar makkelijk zal het niet worden.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kloesje op donderdag 20 oktober 2005 om 13:27:
En ik nam hem in het begin kwalijk dat hij mij in de steek liet.. Maar das natuurlijk niet waar.


Zo kan t wel voelen ja! Dat had ik ook n beetje toen mijn vriend naar Noorwegen ging begin dit jaar, voor 2,5 maand. Hij hoefde namelijk niet maar hij ging wel. Wat logisch is want t is wel zn werk. Maar dat maakt t wel moeilijk. Heb deze keer helemaal niet de tijd gehad om bij al dingen stil te staan want hij moest en wel binnen 5 dagen!

Richt je eerst maar op de tijd dat hij weg is, das al moeilijk genoeg. Je niet nu al druk maken voor als hij weer thuis is, dat komt dan wel joh!
Waarschuw beheerder
het is ook per persoon verschillend als hij of zij terug komt van uitzending! als je zelf sterk staat of wat dan ook kan je er veel beter mee handelen. en als je dan nog een vriend of vriendin hebt die daar in meegaat is het helemaal goed!
gelukkig bij ons dan er goed gegaan, terug uit irak na een half uur had ik al zoiets van, ben je weg geweest dan?! haha klinkt negatief maar was echt blij dat gevoel te hebben, weer vertrouwd enzo..en zie het positieve van een uitzending/oefenng in:

A: de ik heb je zo gemist SEX!!
B: je bent weer helemaal vrolijk en super verliefd als je hem of haar weer terug ziet na zo'n lange periode! ( net zoals in het begin van je relatie)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :cheer: PP :cheer: op donderdag 20 oktober 2005 om 16:22:
de ik heb je zo gemist SEX!!


Hahaha dat word eerder: Ik heb de sex zo gemist sex! Hahaha hij stuurt me al dagen de hele tijd van die super geile smsjes! Dat word wat als hij terug komt... :cheer:

Maar meiden, duim even met me mee! Morgen word er n groep jongens aangewezen (daar in Afganistan waar mn vriend zit) die a.s. zondag voor 4 weken naar Pakistan vertrekken vanuit Afganistan dus.... :cry: Zou betekenen dat ALS hij daar bij zit hij dus 2,5 weken later thuis komt! Er zijn er gelukkig een aantal die zich vrijwillig hebben opgegeven dus laten we hopen dat dat er genoeg zijn!

Dus duimen dat hij er niet bij zit!!!

(we horen het morgen dus.....)
 
Waarschuw beheerder
Duimt mee :)

Zou wel een erge tegenvaller zijn zeg (n)
Waarschuw beheerder
donateur
Ja behoorlijk ja! :[

Uitspraak van actief op donderdag 20 oktober 2005 om 18:50:
Duimt mee :)


Dankjewel! :flower:
 
Waarschuw beheerder
Mijn vriendje was zn pinpas vergeten... (N)
Heb m opgestuurd net...alleen dat gaat via utrecht?
Ben benieuwd of ie m over een week wel heeft..anders heeft ie geen pinpas als ie thuis is.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Lauwtjuh op donderdag 20 oktober 2005 om 17:08:
Maar meiden, duim even met me mee! Morgen word er n groep jongens aangewezen (daar in Afganistan waar mn vriend zit) die a.s. zondag voor 4 weken naar Pakistan vertrekken vanuit Afganistan dus.... Zou betekenen dat ALS hij daar bij zit hij dus 2,5 weken later thuis komt! Er zijn er gelukkig een aantal die zich vrijwillig hebben opgegeven dus laten we hopen dat dat er genoeg zijn!


:O dat zou een tyfusstreek zijn! :[ Maar wel weer typisch defensie :/....ik duim zeker met je mee!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lauwtjuh op donderdag 20 oktober 2005 om 17:08:
Maar meiden, duim even met me mee! Morgen word er n groep jongens aangewezen (daar in Afganistan waar mn vriend zit) die a.s. zondag voor 4 weken naar Pakistan vertrekken vanuit Afganistan dus.... Zou betekenen dat ALS hij daar bij zit hij dus 2,5 weken later thuis komt! Er zijn er gelukkig een aantal die zich vrijwillig hebben opgegeven dus laten we hopen dat dat er genoeg zijn!


Dat zou echt een minne streek zijn.. Elke dag dat ie later thuis komt is een dag te laat! Ik duim met je mee!!!

Uitspraak van :cheer: PP :cheer: op donderdag 20 oktober 2005 om 16:22:
en zie het positieve van een uitzending/oefenng in:

A: de ik heb je zo gemist SEX!!
B: je bent weer helemaal vrolijk en super verliefd als je hem of haar weer terug ziet na zo'n lange periode! ( net zoals in het begin van je relatie)


Heb ik eindelijk iets om naar uit te kijken :P HAHAHAHA
Ik wordt met de dag nog steeds gekker op hem!! Dus zal wel goed komen!! :)
 
Waarschuw beheerder
laat je mannetje of vrouwtje met rust totdat hij of zij met de verhalen komt en ga niet in zijn of haar brain plukken daar wordt je niet vrolijker van.....


amen :P dit is echt wel waar.... ik merk t ook aan mijn vriend ,die laat ook niks los ( over irak en bosnie niet)

maar ik vind dit erg normaal.....hoe lullig t ook is dat soort dingen 'snappen' wij niet, dat moet je hebben meegemaakt.

ik denk ook dat als ie er iets over kwijt wil , dat ie er zelf wel mee komt. stukje bij beetje kom je dan ook wel meer te weten.... maar je moet je ook s afvragen of je alles wel wilt weten......


*edit* ben al een tijdje niet meer langs geweest hier :P maare hoe is t verder hier ?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Succes meid! :flower:


Heeeeeeeeeel veeeeeeeeeeel succes vandaag meis!!!!!!! (ookal lees je het niet meer maar had eerder gewoon geen tijd )


hoii,

dank je wel allemaal!!!

het was echt heel erg leuk,was alleen een uur te vroeg:s
ik moest dus met dat busje mee,dus ik wachten en zo,toen zag ik iemand staan in zn pak,en het daar aan gevraagd,vond het echt stoer van mezelf,ja hoor zegt ie rij maar mee,nou ik had een beetje veel koffie op dus heb de oren van die jongens hun hoofd zitten kletsen hahaha,die jongen had volgens mij spijt dat ie wat had gevraagd hahaha,nou toen vroeg ik of hun misschien wisten waar ik moest zijn,ja zegt ie jongen ik moet ook die kant op,mn kamer is daar in buurt,dus ik met die jongen mee gelopen en zo,ik weer van alles gevraagd en zo,wat hij van de opleiding vond en kms en zo,en hij had het erg naar zn zin,nou toen moest ie zich gaan omkleden en zo,en stond ik dus alleen daar,wel nog een meisje tegen gekomen die moest voetballen,maar die was na een tijdje ook weg,dus toen zat ik daar,

toen rond 9:00 uur kwam iedereen een beetje binnen stromen,en met elkaar kletsen en zo,ik raakte ook aan de praat met een jongen,echt heel aardige jongen,hij is ook verzorgende net als ik,was ook net zo enthousiast en zo,dus nu gaan we ook contact houden en proberen tegelijk de open dagen te gaan doen en zo,zodat we misschien samen in de opleiding komen,is gewoon erg leuk als je teminste iemand kent,en het klikte heel erg tussen ons dus,ja was erg gezellig:)
nou toen werden we rond geleid en in een film zaal kregen we heeeel veeel info pff,was wel intersant maar ik was al om half vijf wakker van de zenuwen,dus tegen het eind zat ik flinkt te geeuwen haha echt erg,
nou toen gingen we nog naar de kamers kijken en zo en de voertuigen waar we mee gaan werken en zo,en andere matrialen,
en ik werd alleen maar enthousiaster steeds,

het liefst wilde ik metteen beginnen,het is gewoon balen dat je eerst zoveel vooraf moet doen voor je aan die opleiding kunt beginnen,maar ja,dan heb je ook wel wat:P

THUIS KOMEN IS NIET ALTIJD LEUK ff weg naar andere landen vreet aan je het is niet ff weg en dan weet terug het is ff weg en nooit meer de zelfde hard maar waar


dit is zeker waar!
hij kwam terug en een weekje was het leuk,maar daarna was werd het steeds minder,hij was heel erg veranderd en echt niet meer dezelfde jongen als voor irak,het lijkt wel of heel zn persoonlijkheid weg was of zo,niet meer kunnen lachen om grapjes van mij,heeel serieus,en nu nog steeds,het lijkt wel of hij tegen anderen wel normaal kan doen maar tegen mij niet,en hij vertelde zelf zijn verhalen wel hoor,maar het was/is gewoon niet meer dezelfde jongen,
lijkt wel of alle lol eruit is geslagen,hij had nergens zin in,zat alleen thuis ,en nu is het uit kan hij wel ineens naar zn vrienden en alles:s
vind dat zoo apart,klopt toch ergens niet,misschien zijn we wel te close geworden door irak,en dachten inderdaad dat het zelfde zou zijn en gewoon zo door konden gaan,maar dat is gewoon niet zo.helemaal niets was hetzelfde meer,alleen het gevoel nog wel,en je zou zeggen dat dat genoeg is,maar als je elkaar ook nog niet kent en leert elkaar in zo'n korte tijd kennen en komt ook nog eens terug uit zo'n situatie,en zit gewoon niet lekker in zn vel,en hebt dat ook allebei nog niet door,werkt dat gewoon niet op dat moment,wij zijn nu uit elkaar,en komt wel weer goed (ooit),maar er wel heel veel gebeurd en zullen allebei moeten veranderen in de omgang met elkaar,en elkaar de ruimte geven,en niet alles in één keer willen,maar ja dat duurt nog wel even voor we zover zijn ben ik bang:s
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik wordt met de dag nog steeds gekker op hem!!


dat is echt heel erg fijn,

maar pas er wel mee op dat je niet erin doorslaat,

ik had dat ook heel erg,was de hele dag vijf maanden lang alleen met hem bezig,hij was ineens zo lief voor me,stuurde me kadootjes,en beloofde me zoveel leuke dingen,en die meende hij op op dat moment,maar toen hij terug kwam gebeurde er helemaal niets,ik werd er erg verdrietig van,wel tegen hem gezegt,maar verder zo gelaten,hij had geen idee wat dat met mij deed en nog steeds niet,ik heb het hem ook niet duidelijk gezegt,maar het was wel een heel erge grote teleurstelling,want je verheugd je op dingen en hebt een heel beeld van iemand,maar als hij terug is is het gewoon heel anders,
want als je zover uit elkaar bent en je mist elkaar zoveel,dan ga je soms dingen romantiseren in je hoofd,terwijl de werkelijkheid heel anders is,

het heeft mij heel erg veel pijn gedaan,dus probeer je hooffie erbij te houden meid,probeer er rekening mee te houden dat het gewoon heel anders kan zijn als hij terug is.
Waarschuw beheerder
donateur
2 carol en hoe gaat t verder nu dan, na deze voorlichting, heb je al testen gedaan enzo?

hallo trouwens 2 iedereen, bijna weekend :cheer:
 
Waarschuw beheerder
nou ik ga straks alles in werking zetten,de formulieren invullen en zo en dan wachten op de keurings datums,en heel veel sporten,en als ik daardoor heen ben moet ik nog voor een commisie verschijnen,en als ik daardoor heen ben dan ga ik naar de kms in weert,moet ik eerst de amo doen en dan de kms zelf en als ik dat heb afgerond dan kan ik pas naar de amv opleiding,

dus heb nog wel ff,maar vind het zo omslachtig allemaal,doe gewoon eerst de keuringen dan sollisiteren en dan metteen de opleiding of,maar je moet zoveel van te voren doen,voor je eindelijk een keertje kunt gaan beginnen:s
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 10:15:
maar je moet zoveel van te voren doen,voor je eindelijk een keertje kunt gaan beginnen


Ja k weet t ja, mijn vriend is ook al zo lang bezig, mag nu eindelijk 31 oktober beginnen, maarja duurt ook nog wel ff voor ie echt met zn opleiding kan starten :s

wel spannend voor je, hoop dat je de keuring door komt (y)
 
Waarschuw beheerder
ja ik hoop het ook,heb er echt heel veel zin in,

lekker met leuke niuewe mensen werken en zo,nieuwe omgeving andere dingen,zit al zooo lang niet lekker in vel door mn huidige baan,dat ik er ook niet vrolijker van werd,was alleen maar aan het denken,van nou is dit het nou,zo ga ik echt niet de rest van leven verder,plus mn omgeving begon er ook last van te krijgen,want echt een sociaal leven had ik niet meer,moet veel weekenden werken en zo,hadden anderen mensen leuke dingen te doen en moest ik weer werken,dus mn relatie werd er ook niet echt beter op,daarom zaten we op een gegeven moment ook teveel op elkaars lip,want anders zagen we elkaar gewoon bijna niet,ik zat soms dagen lang thuis te wachten op werk,omdat het gewoon heel slecht gaat met de kraamzorg door de economie,dus ik raakte in een soort van isolement,mn wereldtje wordt daardoor gewoon heel klein,dus ik hing ook heel erg aan niels,want echt veel andere mensen had ik niet meer over daardoor,

en hopelijk komt dat met deze baan allemaal goed,eerste jaar is wel afzien,maar daarna wordt het alleen maar beter,mag ik elk weekend naar huis,ben een stuk vrolijker,heb leuke dingen te vertellen,ik zat nu alleen maar te zeuren steeds en heel negatief over dingen,maar ja dat zeg ik,zit gewoon al heel lang niet lekker in mn vel en heb er eigenlijk met niemand over kunnen praten of sloeg al het advies in de wind,omdat ik gewoon zelf niet wist wat ik moest doen,dus dat hielp allemaal niet echt,dus dat gaat nu allemaal goed komen en zit ik ook weer lekkerder in mn vel,zoals gisteren was ik echt weer helemaal blij en enthousiast en zo,en zin in dingen echt heel leuk,

Ja k weet t ja, mijn vriend is ook al zo lang bezig, mag nu eindelijk 31 oktober beginnen, maarja duurt ook nog wel ff voor ie echt met zn opleiding kan starten :s


hoe lang heeft hij er precies over gedaan dan?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 10:28:
hoe lang heeft hij er precies over gedaan dan?laatste aanpassing 21 oktober 2005 10:43


nou echt meer dan een half jaar ofzo van het moment dat ie zich aangemeld had tot dat ie echt erin kan :s
 
Waarschuw beheerder
Nog 6 nachtjes (y)
Er zijn er weer 2 afgevallen bij mijn vriendje.
Dat snap ik niet, je weet toch van te voren dat t zwaar is :S Maarja :)

*nog steeds duimt voor lauwtjuh (F) *
 
Waarschuw beheerder
nou echt meer dan een half jaar ofzo van het moment dat ie zich aangemeld had tot dat ie echt erin kan :s


oke zoiets hoorde ik dus ook al steeds,maar ik hou er al rekening mee dat ik pas ergens in maart zal gaan beginnen of zo,maar ja dan heb ik wel lekker de tijd om te gaan sporten en zo,

weet jij toevallig wat ik ongeveer kan verwachten van de keuringen kwa sporten en zo,weet jou mannetje dat toevallig?

Nog 6 nachtjes (y)


jeeeej :bounce:

Er zijn er weer 2 afgevallen bij mijn vriendje.
Dat snap ik niet, je weet toch van te voren dat t zwaar is :S Maarja :)


:s ja snap ik ook niet,maar dan staan ze ook niet echt sterk in hun schoenen denk ik,maar ja je vriendje red het wel hoor:yes:

nog steeds duimt voor lauwtjuh (F) *


ik ook :bah:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 11:31:
weet jij toevallig wat ik ongeveer kan verwachten van de keuringen kwa sporten en zo,weet jou mannetje dat toevallig?


wat wil je weten, dan kan ik t ff vragen, ik weet wel dat ze meer kijken naar je doorzettingsvermogen dan naar je conditie, natuurlijk moet dat ook goed zijn, maar als ze zien dat je over je eigen grensen heen gaat, en niet meteen stopt als je niet meer kan, heb je meer kans dat ze je toelaten.

verder staat er op de website waar je bij wilt ook vaak een forum, dat kun je ook doorspitten, daar worden deze vragen meestal ook gesteld..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op vrijdag 21 oktober 2005 om 11:12:
*nog steeds duimt voor lauwtjuh (F) *


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 11:31:
ik ook :bah:


Thanx meiden......heb nog niks gehoord, krijg er lamme duimen van zo onderhand!
 
Waarschuw beheerder
En, al wat gehoord Lauwtjuh?

Yeah :cheer: Nog 6 nachtjes Kimmetje!!!
Waarschuw beheerder
Ik duim nog steeds mee!!
Je krijgt het vast kort van te voren pas te horen defensie kennende :S

Mijn vriend is nu al een week op de base daar en hij heeft nog steeds zijn spullen niet, terwijl die 8 dagen voor afscheid al ingeleverd moesten worden :S Hij moet nu leven uit zijn tas die hij mee had. En daar had hij alleen burgerkleren in gedaan ( gelukkig heeft ie nog wel boxers enzo bij zich) Maar dus moet hij al die tijd dezelfde werkkleding aan, wel heeft hij er nu een eigen T-shirt eronder, anders was het helemaal niet te doen..

Het gezegde van defensie was toch: Waar logica eindigt begint defensie!

Klopt dus 100%!!
 
Waarschuw beheerder
Wat balen voor je vriend zeg. Van organiseren heeft defensie nog nooit gehoord. Weet hij wanneer hij zijn tas krijgt?
Waarschuw beheerder
Waarschijnlijk krijgt hij als alles mee zit zijn spullen maandag. Dan kan hij eindelijk zijn kamer in richten en schone defensie kleren aan. Ik had wel verwacht als je je spullen zo vroeg al inleverd dat je ze hebt als je aankomt.. Niet dus!! :S
 
Waarschuw beheerder
Ja, maar dat is onze logica ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 15:01:
En, al wat gehoord Lauwtjuh?


:no: Word er schijt zenuwachtig van!
 
Waarschuw beheerder
Ook :aai: van mij
 
Waarschuw beheerder
wat wil je weten, dan kan ik t ff vragen, ik weet wel dat ze meer kijken naar je doorzettingsvermogen dan naar je conditie, natuurlijk moet dat ook goed zijn, maar als ze zien dat je over je eigen grensen heen gaat, en niet meteen stopt als je niet meer kan, heb je meer kans dat ze je toelaten.


nou wat ik nu eigenlijk precies moet kunnen,ik weet wel fietsen en hardlopen en zo,maar details weet ik niet echt,

oooohh dat zit wel goed,ik ga gewoon alles geven wat ik heb,als ik maar cluster 1 of 2 haal dan zit ik goed,meer heb ik niet nodig

Mijn vriend is nu al een week op de base daar en hij heeft nog steeds zijn spullen niet, terwijl die 8 dagen voor afscheid al ingeleverd moesten worden :S Hij moet nu leven uit zijn tas die hij mee had. En daar had hij alleen burgerkleren in gedaan ( gelukkig heeft ie nog wel boxers enzo bij zich) Maar dus moet hij al die tijd dezelfde werkkleding aan, wel heeft hij er nu een eigen T-shirt eronder, anders was het helemaal niet te doen..


dat was toen bij niels ook,hij kreeg ze toen pas ik geloof een paar weken erna,echt balen is dat,hij verveelde zich rot toen ook,want alles zat daarin ook kleding geloof ik,echt balen hoor voor hem:s
hoop dat ze er bij sneller zijn hoor

en dan niet eens zo zeer over wat hij heeft meegemaakt maar meer omdat ie het zo leek het op mij afreageerde


nou dat gevoel heb had ik dus ook precies met niels en heb nu het idee dat hij pas een beetje zichzelf aan terug vinden is,zo stom is dat,en het is al best een tijdje terug,hoop gewoon dat hij dat ook snel genoeg beseft allemaal,en hoe het voor irak was en de gesprekken van toen hij in irak zat,
ik had gisteren de dvd terug gekeken van toen hij op eindhoven landen,ik kreeg weer helemaal kippevel,maar vroeg me ook af hoe het zo heeft kunnen lopen allemaal en waarom,
we waren toen zoo gelukkig en blij,en iedereen om ons heen ook voor ons,ik snap gewoon niet hoe in een paar maanden tijd het zo heeft kunnen veranderen,net of we vreemde van elkaar waren of zo,echt heel raar gevoel,

hoe langer hij nu weer weg is,hoe moeilijker ik het ook weer krijg,en dan lees ik jullie verhalen allemaal,en krijg ik alle herinneringen weer terug van hoe ik me toen voelde en zo,en vandaar dat ik dus weer heel erg aan irak terug denkt,hij was dan wel weg,maar was wel erg gelukkig!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 16:33:
hoe langer hij nu weer weg is,hoe moeilijker ik het ook weer krijg,en dan lees ik jullie verhalen allemaal,en krijg ik alle herinneringen weer terug van hoe ik me toen voelde en zo,en vandaar dat ik dus weer heel erg aan irak terug denkt,hij was dan wel weg,maar was wel erg gelukkig!


Jou verhaal vind ik ook echt heftig.
Ik had daar namelijk zelf nog niet echt bij stil gestaan.
Maarja, misschien is de hele situatie over 3mnd wel helemaal anders tussen jullie.
Hoop het iig voor je :)
 
Waarschuw beheerder
:)

maakt ook niet uit joh,kunnen jullie ook niets aan doen,ik lees het zelf,maar het doet me soms ook wel goed hoor,krijg ik weer de leuke herineringen terug,dus ook hoe gelukkig ik me voelde toen,misschien helpt het,soms wel soms niet,want dan baal ik weer dat het zo heeft moeten lopen,

maar ja,ja wie weet,maar als ik eerlijk ben heb ik er steeds minder vertrouwen in hoor,ik merk gewoon dat ik steeds boos op hem wordt nu,en denk aan de dingen die hij heeft gezegt en hoe hij met me om is gegaan de afgelopen weken,maanden,dan denkt ik waarom,had ie maar dit had ie maar dat,dan was het heel anders gegaan,of had ik maar zo gereageerd op hem dan vond hij me nu nog leuk,

maar ja,dat is achteraf gepraat,

mn vertrouwen erin wordt gewoon steeds minder nu,hoop heb ik nog wel,maar hoop ook dat dat straks nog genoeg is eigenlijk,dus als hij me echt terug wilt,zal hij erg zn best moeten gaan doen om mij terug te winnen,want ik wil niet meer terug naar wat het was,en me zo rot voelen in een relatie,want ik voelde me door zijn gedrag ongewaardeerd en dacht dat alles aan mij lag op een gegeven moment,liep heel erg op mn tenen omdat ik bang was dat alles wat ik zei niet goed was,dus en daar heb ik geen zin meer in,wil me belangrijk voelen voor iemand en speciaal en dat heb ik me al heel lang niet meer gevoelt,sinds irak eigenlijk al niet meer,

maar ja,vind het lief dat je het hoopt voor me,ik hoop het ook nog wel hoor:)
thanks :bah:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Alles komt goed, met of zonder hem (Y)

Lauwtjuh weet je al iets?
 
Waarschuw beheerder
Alles komt goed, met of zonder hem (Y)


daarom heb hem per definitie niet nodig,maar is wel leuk:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op vrijdag 21 oktober 2005 om 19:50:
Lauwtjuh weet je al iets?


NEE! Klote defensie! Weer die f*king onzekerheid!
 
Waarschuw beheerder
Pfff :@
Waarschuw beheerder
donateur
Had net n sms van hem, hij weet dus nog niks. Dat er een groep gaat is wel zeker nu (was t blijkbaar dus ook nog niet....dacht ik wel maar goed!) en of hij er bij zit nog steeds niet. Maar ws komt ie zoiezo later terug omdat er bij die groep vrijwilligers een aantal lui zaten die 2 shifts later naar huis zouden dan Gabriël en ws moet hij dus hun vervangen die laatste week. Dus ga er maar vanuit dat ie zoiezo n week later komt.

Maarja 1 week is beter dan 3....ook kut maar ja........
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 oktober 2005 om 16:33:
en dan lees ik jullie verhalen allemaal,en krijg ik alle herinneringen weer terug van hoe ik me toen voelde en zo,en vandaar dat ik dus weer heel erg aan irak terug denkt,hij was dan wel weg,maar was wel erg gelukkig!laatste aanpassing 21 oktober 2005 17:16


dit stukkie carol is zo waar en zo raar voor de meeste ook ik heb het er goed gehad de meeste momenten de mensen thuis snappen dat meestal niet een van de redenen waarom ook ik weer terug wil naar defensie is voor het weg zijn en de uitzendingen...........raar maar waar
Waarschuw beheerder
donateur
Meiden, hou maar op met duimen................het heeft geholpen! Hij zit niet bij de groep die naar Pakistan gaan!!! :cheer::cheer::cheer:

Dankjulliewel! :flower:
 
Waarschuw beheerder
dit stukkie carol is zo waar en zo raar voor de meeste ook ik heb het er goed gehad de meeste momenten de mensen thuis snappen dat meestal niet een van de redenen waarom ook ik weer terug wil naar defensie is voor het weg zijn en de uitzendingen...........raar maar waar


uhm nou ik ben zelf niet in irak geweest,zo voelde ik me dus toen hij weg was,maar kan het me goed voor stellen hoor,het is gewoon een unieke ervaring,en dat vergeet je nooit meer en kun je inderdaad ook alleen maar delen met mensen die dat ook hebben mee gemaakt,net als op dit forum wij het delen dat onze mannen weg waren,onze omgeving snapte daar ook niets van,en in priciepe stonden wij ook alleen,en het was gewoon heel fijn om te praten met mensen die in dezelfde situatie zaten,
en ja de uitzendingen kan ik ook begrijpen hoor,wil zelf ook defensie ben er druk mee bezig,en dat lijkt mij dus ook het allerleukste en dat klinkt stom,maar zoiets maak je één keer mee en je kunt je werk uit gaan voeren zoals je geleerd hebt en zo,en je bouwt gewoon zo'n band op met je collega's en omdat je samen in dezelfde situatie zit heb je natuurlijk ook de grootste lol,dus ik kan het me heel goed voorstellen hoe je voelt hoor,en inderdaad de mensen om je heen begrijpen die houding daar tegenover niet,en dat is niet leuk want jij wilt dat natuurlijk delen met ze,of dat ze er in ieder geval begrip voor hebben:)

Meiden, hou maar op met duimen................het heeft geholpen! Hij zit niet bij de groep die naar Pakistan gaan!!! :cheer::cheer::cheer:

Dankjulliewel! :flower:


jeeeeeejjjj :bounce::bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 22 oktober 2005 om 12:26:
net als op dit forum wij het delen dat onze mannen weg waren,onze omgeving snapte daar ook niets van,en in priciepe stonden wij ook alleen,en het was gewoon heel fijn om te praten met mensen die in dezelfde situatie zaten,


Helemaal mee eens! (Y)
 
Waarschuw beheerder
Jeuj fijn lauwtjuh :D