Topicje over mij.... veel verschillende reacties, veel leuke dingen...thanks allemaal.
Ik probeer gewoon iets te brengen voor de hardcore scène, de muziek soort waar mijn hart ligt.
En het wordt gewaardeerd en niet gewaardeerd, voor en tegen standers zal je altijd hebben en dat maakt het juist ook goed en kun je ook erg van leren.
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 19 oktober 2005 om 23:48:
hij is er wel eventussen uit geweest volgens mij, maar hij draait wel al die jaren dezelfde platen
Ik draai 12 jaar en ben er nooit tussen uit geweest, alleen wat rustiger aan in 2002...maar altijd de zelfde platen is natuurlijk onzin, 2 jaar geleden vond ik main hardcore ook nog vaak leuk om te draaien, nu houd ik van en draai ik alleen nog maar darkcore/industrieel of hele harde hardcore...mits er om een main setje gevraagd wordt... ( met tegen zin dan )
n bepaalde scratch die regelmatig voorbij komt
Dynamike: klopt, er is altijd een herkennings punt, net zoals iedere andere dj altijd wel een zelfde stukje of mixjes maakt, ik ken er genoeg die dat doen, zo wordt je herkent en dat is jou ding op dat moment.
