Partyflock
 
Forumonderwerp · 782724
 
Artiest ZWEMLES
Waarschuw beheerder
Yoeehoeee!!! (y)

Eindelijk gerechtigheid!!! Van Bommel moet opzouten!!!

Oranje: Van Bommel naar huis, Cocu keert terug

5/6/2005 15:54

Marco van Basten heeft zijn selectie voor het WK-kwalificatieduel van woensdag uit tegen Finland zoals aangekondigd teruggebracht tot negentien man. Phillip Cocu keert terug van een knieblessure, terwijl de bondscoach juist vier PSV'ers bedankte en naar huis stuurde.

Dat Wilfred Bouma, André Ooijer en Jan Vennegoor of Hesselink afvielen, dreigde al nadat ze tegen Roemenië op de tribune moesten plaatsnemen. Maar dat Mark van Bommel, die een basisplaats had, vakantie kan gaan vieren, is wel enigszins verrassend.

Van Basten gaf na afloop van de met 2-0 zege aan dat hij niet geheel tevreden was over het spel van PSV's aanvoerder. Hij had hem gewisseld omdat Van Bommel Dorinel Munteanu teveel ruimte zou hebben gegeven. In het verleden verweet de bondscoach hem al eens eerder tactische verkeerde keuzes.

Naast de vier PSV'ers zijn ook Rafael van der Vaart en Roy Makaay er niet bij. Van der Vaart is door de gele kaart die hij tegen de Roemenen kreeg geschorst, terwijl Makaay eerder al vertrok met een dijbeenblessure. Khalid Boulahrouz is evenmin geheel fit maar Van Basten hoopt hem in Finland net als Cocu wel te kunnen gebruiken.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 oktober 2005 om 12:23:
Heb je weer wat geleerd vandaag


Bedankt!
 
Waarschuw beheerder
Tot uw dienst. b)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van doktor Know op vrijdag 7 oktober 2005 om 12:02:
Hmmm... Ik heb nou niet de indruk dat speeltijd voor Van Basten een criterium is.

Nee, inderdaad. Vlaar, die bijna geen speeltijd heeft, word geselecteerd. Kromkamp zit ook meer op de bank dan dat hij speelt bij Villareal

Zegt toch genoeg dan....bij die jongens klopt de instelling wel en kunnen voetballen, en dan kan van Bommel wel goed voetballen, maar als je instelling niet klopt kom je er niet ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 oktober 2005 om 13:12:
Zegt toch genoeg dan....bij die jongens klopt de instelling wel en kunnen voetballen, en dan kan van Bommel wel goed voetballen, maar als je instelling niet klopt kom je er niet


Vind niet dat Van Bommel een slechte intselling heeft. Hij is, als die verhalen over Nederland-Roemenie kloppen, alleen erg eigenwijs, zoals van basten het noemt.

Ach, we zien wel. Ben al lang blij dat spelers als Bobson en Denneboom er niet meer bijzitten. :p
Waarschuw beheerder
Van Basten is eigenwijs, van bommel is beter dan dat hele middenveld dat er nu staat
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 oktober 2005 om 12:24:
Vertel mij nou eens wat er zo leuk aan is ze de hele tijd joden te noemen?


'

stoort het je dan?
 
Waarschuw beheerder
stoort het je dan?


Ik ben geen supporter van Ajax, maar ik vind 't tamelijk respectloos. En ook zeer kinderachtig.
 
Waarschuw beheerder
het zijn toch bijna allemaal joden/exjoden die erin staan! wat voegt een johnny haaslip heitinga, een wesley fuck you snijder en die dikke vd fart nou toe aan het nederlands elftal.

ben niet voor die boerkes, maar vind dat vbommel wel in joranje hoort te staan!
 
Waarschuw beheerder
Jij hebt dus absoluut geen verstand van voetbal. :no:
 
Waarschuw beheerder
Shitt heee...die kerel snapt er echt niets van :S
zeker voor die kakkerlakken??
en voor de duidelijkheid, VdV speelt niet meer bij Ajax ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 juni 2005 om 16:19:
Yoeehoeee!!!

Eindelijk gerechtigheid!!! Van Bommel moet opzouten!!!


'
hou je kenker freet juh een echte nederlander ben jij zo te zien :@:@ :nee::nee:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 oktober 2005 om 18:37:
en voor de duidelijkheid, VdV speelt niet meer bij Ajax


lezen is ook wel een vak hoor

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 oktober 2005 om 17:36:
het zijn toch bijna allemaal joden/exjoden


Maar feit blijft wel dat die kerl er weinig verstand van heeft
 
Waarschuw beheerder
haha....okee jongen...leer dan maar is nederlands schrijven als je het over je nederlandse elftal hebt ;)
kerl...wat is dat? lijkt me kerel moeten zijn..:)
 
Waarschuw beheerder
hou je kenker freet juh een echte nederlander ben jij zo te zien :@:@


Anders typ je even fatsoenlijk! (6) Jij bent kennelijk al helemaal geen Nederlander.
 
Waarschuw beheerder
Inderdaad :)
 
Waarschuw beheerder
Mogguh! (y)
Waarschuw beheerder
van Bommel, los ballos (y)

Ben benieuwd of ie gaat kijken in Duitsland
 
Waarschuw beheerder
Misschien gaat-ie daar wel met Van Basten op de vuist. (y)

Dat zou pas vet zijn.
 
Artiest NLZ
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 oktober 2005 om 12:15:
Misschien gaat-ie daar wel met Van Basten op de vuist.

Dat zou pas vet zijn.


hehehehehehehehe
 
Waarschuw beheerder
Maaruuuh... was die pot van gisteren nou zoveel beter gegaan met Van Bommel erbij?

:no:
Waarschuw beheerder
:yes: Nederland kwam afentoe best goed weg en ik blijf erbij dat v bommel de beste middenvelder is maar bij een coach die Ajax voor het belang van heel Nederland trekt heb je weinig kans als je van Bommel bent die al meerdere malen met de Ajaccieden incidentjes heeft gehad.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van jeremy25 op donderdag 6 oktober 2005 om 19:50:
maar omdat meneertje van basten zelf een Arrogante kwal is stelt ie hem niet op ze hebben gewoon ruzie gehad en de rest van het nederlands elftal durft niks te zegen tegen van basten en van bommel wel die zecht gewoon waar het op staat zo als het hoort en dan krijg je dit


denk eerder dat van basten gewoon maling heb aan wie e ben of wat je ken , hij is de coach ,en ook al ben je een goede voetballer of niet , en je doet niet wat verteld word , dan ken je gewoon opzouten ,heerlijke coach van basten :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Is het niet gewoon zo dat de bondscoach langzaam alle oudere )niet puur op leeftijd' spelers vooraf aan het saneren is, maar ze wel in het oog houdt voor het geval dat? (Zo heeft Cocu nog wel een plek, maar zijn Kluivert, Seedorf, Davids en nog wat anderen met o.a. van Bommel erbij slechts sporadisch in beeld voor een plaats)

Misschien gewoon omdat deze gasten een plek op de bank slinks via de media uitspelen en de anderen er op een voor een bondscoach professionelere manier mee omgaan...
Waarschuw beheerder
http://sitestat.kpn-is.nl/psv/psv/s?clickout.VanBommelBarcelona&ns_type=clickout

van Bommel moet ook gewoon zn mond houden van van Basten, er is een andere reden dan die van basten geeft
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Weg met dat behoudende gedoe. :cheer:


Leuk flimpje, Juuuuhhh! :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Juuuhhh :woep: op zondag 9 oktober 2005 om 16:09:
van Bommel moet ook gewoon zn mond houden van van Basten, er is een andere reden dan die van basten geeftlaatste aanpassing 9 oktober 2005 16:16


Van Basten heeft tegen Van Bommel en Nistelrooij voor de wedstrijd tegen Roemenie uit gezegd dat zij zijn mannen waren die het team op sleeptouw moesten nemen.

De 1e helft ging drama en in de rust is van Nistelrooij uit zn dak gegaan dat het zo niet verder kon. Van Bommel heeft vervolgens het hele kwartier geen woord gezegd en naar zn veters zitten kijken. Toen de spelers het veld opliepen zat van Bommel nog steeds naar zn veters te kijken en was de spelerstunnel al dicht. Toen moest van Bommel via de tribune het veld op en was hij bijna te laat.

Vervolgens heeft van Basten gedacht: "Als dit een prof is die het team op sleeptouw moet nemen"


Conclusie: Van Bommel speelt nooit meer onder Van Basten

Amen

van Basten :respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van wil-lems op zondag 9 oktober 2005 om 17:44:
Amen

van Basten :respect:


pcies :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van wil-lems op zondag 9 oktober 2005 om 17:44:
Vervolgens heeft van Basten gedacht: "Als dit een prof is die het team op sleeptouw moet nemen"


Haha dit is geen fabeltjesforum!
Je staat er als team hoor en als de rest bagger speelt kan wie dan ook er niks aan doen !
En het kan niet altijd van dezelfde komuh !
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Belvend... op zondag 9 oktober 2005 om 17:58:
Je staat er als team hoor en als de rest bagger speelt kan wie dan ook er niks aan doen !


waarom staat de rest die bagger speelt dan wel op het veld ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 oktober 2005 om 18:03:
waarom staat de rest die bagger speelt dan wel op het veld ?


Da heeft basten un reduh voor !
Ma welke moet je me niej vraguh
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Belvend... op zondag 9 oktober 2005 om 18:05:
Ma welke moet je me niej vraguh


het blijft gissen een beetje :d je hoort van alles
maar denk tog niet dat van basten zomaar deze beslissingen neemt :no: en wat die ook beslist heeft . het gaat goed met nl elftal , dus denk wel dat die weet wat die doet :d
Waarschuw beheerder
Ja da heb je ook gelijk in tuurlik heb gaat goed !
Ma as je un beetje eerlik bent heeft van bommel tog meer in huis dan maduro ofniej dan ?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Belvend... op zondag 9 oktober 2005 om 18:10:
Ma as je un beetje eerlik bent heeft van bommel tog meer in huis dan maduro ofniej dan ?


dat denk ik ook wel . vandaar dat ik denk dat dr iets speelt qua beetje kapsonens mischien en dat van basten dat niet pikt . hoe goed je ook bent gewoon luisteren en doen wat gezegd word . of je nou maduro ben of van bommel .
hoe dan ook ,wij worden kampioen in duitsland :woopwoop:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 oktober 2005 om 18:12:
of je nou maduro ben of van bommel .


Da heb je gelijk in (Y)
Ma k denk dat er wel meer is gebeurd ma dat komt niet na buituh !
As we ma kampioen worden idd ! ;)
 
Waarschuw beheerder
Anders typ je even fatsoenlijk, 1913. :frusty:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 9 oktober 2005 om 18:48:
Anders typ je even fatsoenlijk,


Oke baas
en ANDERS ?
 
Waarschuw beheerder
En anders ben je een kleuter.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Belvend... op zondag 9 oktober 2005 om 17:58:
Haha dit is geen fabeltjesforum


ik heb t van iemand die regelmatig met van basten gaat golfen.

geen fabeltje dus :no:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Belvend... op zondag 9 oktober 2005 om 18:16:
Ma k denk dat er wel meer is gebeurd ma dat komt niet na buituh !


let nou maar op dat dat verhaal ooit naar buiten komt":)
 
Waarschuw beheerder
Gister op studiosport, Johan vertelde toen iets mooi's:
'een team moet het goed kunnen doen, en daar zal van bommel wel niet in passen' Hij is dus vast goed als individu, maar niet als teamspeler :P
Waarschuw beheerder
Gister op studiosport, Johan vertelde toen iets mooi's:
'een team moet het goed kunnen doen, en daar zal van bommel wel niet in passen' Hij is dus vast goed als individu, maar niet als teamspeler


Daarom is PSV ook in de halve finale gekomen :Z
Omdat van Bommel een egoïstische eenling is :no:
 
Waarschuw beheerder
Ja dat is dan wel zo, maar hadden dan wel geluk denk ik :P haha...
Waarschuw beheerder
de mensen die nu nog durven te zeggen dat v Bommel er in hoort, die durven gewoon niet toe te geven :bier:
 
Waarschuw beheerder
Hehe...;)
Waarschuw beheerder
http://www.markmoetmee.nl/

hahaha. wordt steeds triester. de winnende coach heeft gelijk
Waarschuw beheerder
whahahahah..
Waarschuw beheerder
hahaha. wordt steeds triester. de winnende coach heeft gelijk


Tuurlijk jongen,dus jij ziet liever ook Boateng op de bank dan bv Van Bommel. Ongelovelijk wat een domme mensen hier :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
speler van het jaar in de eredivisie
landskampioen
halve finales champions league
amstel cup winnaar
genomineerd voor beste middenvelder van Europa

niet geselecteerd voor nederlands elftal :/
Waarschuw beheerder
van Bommel is gewoon geen kontelikker als de rest..en dat kan van Basten niet waarderen...daardoor speelt hij dit spelletje met van Bommel..erg kinderachtig
Waarschuw beheerder
Zo kun je het ook zeggen,ik had het iets anders gezegd maar het komt op hetzelfde neer ;)