Partyflock
 
Forumonderwerp · 775441
1 volger · 337639x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
en ik wil dat de hele wereld dat weet :-D ben zo fucking trots!!!Hebben maandag de kleine voor t eerst gezien via echo (l) echt zo supercute,mooiste wat ik ooit in mn leven heb gezien :jaja:

Nog meer aanstaande mama`s hier??????
 
Waarschuw beheerder
Oh jee...ik al bijna weer 20 kilo...met nu nog 4 weken te gaan.Waar gaat dit weer naar toe??

Ik ga hier even de kindjes in bed leggen.

Heb het helemaal gehad voor vandaag.
Ron is aan het werk en komt deze week pas om 23.15 thuis.
Sta er dus helemaal alleen voor met het in bad en naar bed doen...
Die buik zit zo vreselijk in de weg,en alles begint zeer te doen..
Moet nog een hoop opruimen hier ook weer..PFFFFFF

Misschien tot later deze avond nog..

xxx
 
Waarschuw beheerder
Niet zwanger!! Mama van dochter (5mnd) ;)

Gefeliciteerd met je verjaardag!! :D



Uitspraak van sassie(f) op dinsdag 27 september 2005 om 19:17:
krijg zo de kraamzorg op bezoek....willen alles weten aan voorkeuren enzo pfffrrr helemala geen zin in ben neit zon ouwehoer...wil gewoon iemand die niet rookt en niet zeurt en gewoon dr werk doet,simpel zat!


Suc6!! hoop dat je niet teveel gezeik krijgt!!


Uitspraak van ==>Diets<== op dinsdag 27 september 2005 om 19:24:
Ik wil alleen zeggen dat ik de laatste tijd ook veel aankom


Ik ben de laatste tijd heel erg aan het opletten.. wil de laatste 2 kilo er ook af hebben.. maar ht wil nog niet echt lukken haha !!

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 september 2005 om 19:25:
Hoeveel kilo's zijn jullie eigenlijk aangekomen???


Ik ben 22 kilo in totaal aangekomen!! :o
En ben er al weer 20 kwijt :D
 
Waarschuw beheerder
Al 21/2 week niet meer zwanger! Mama van een zoon, Jezz!

Uitspraak van sassie(f) op dinsdag 27 september 2005 om 19:17:
ik heb alleen 1 probleempje,kan mn bed onmogelijk op klossen zetten want heb een waterbed en geen ruimte om een ander bed neer te zetten :-s gaan geheid moeilijk doen natuurlijk! Nou,dan verschoond mn ma mn bed wel elke dag,de groeten zeg


Ik had mazzel, van mijn kraamhulp hoefde ik het bed niet op klossen (kratjes) te zetten. Had dit namelijk voor mijn bevalling nog niet laten doen. Gewoon tegen die intaker zeggen dat je het in week 37 voor elkaar gaat maken..

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 september 2005 om 19:25:
Hoeveel kilo's zijn jullie eigenlijk aangekomen???


Ik was 21 kilo aangekomen. De laatste weken van de zwangerschap kwam ik een kilo per week aan. Ik hield ook veel vocht vast. Ging van 54kg naar 75kg
Ben nu.. 21/2 week na de bevalling al 10kg kwijt.. Zonder dat ik ook maar 1 spiertje bewust aangespannen heb.
Volgens de verloskundige had ik ook veel vruchtwater.
Ben ook nog weinig buiten geweest. Wat meehelpt is denk ik dat ik borstvoeding geef. Ze zeggen dat dan de kilo's eraf vliegen.



Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 september 2005 om 19:27:
Over die klossen...dat moet ik ook nog halen ja!!! Goed dat je het zegt sas :jaja:


Mijn mannetje heeft gewoon 4 kratjes bier opgespaard, dat werkt ook als klossen.. Weet niet of "echte klossen" geld kosten.


Groetjes Marije
 
Waarschuw beheerder
hoi hoi allemaal zo er is weer heel veel geschreven hier ben er alweer een tijdje niet geweest zie ik!!

Las over die klossen die kan je gewoon bij de thuiszorg winkel halen en nee dat kost je helemaal niks je hoeft allen je id mee te nemen en soms je ziekenfonds papieren!!:yes:

Nou vanochtend even pijn geleden in het ziekenhuis moest mn verstandskiezen eruit laten halen dus zit nu met een verschrikkelijk gezicht te te computeren!!
Jonah de oudste zoon van ons was zo lief voor me vandaag hij wilde overal mee helpen en ja het is waar wat ze zeggen kinderen voelen alles aan want ze waren vandaag echt super voor hun mammie heb ze net nog even goed geknuffeld helemaal nadat ik die serie van law en order heb gekeken dat een moeder zelfmoord probeerde te plegen maar het niet lukte maar wel 3 kids van haar om het leven bracht door een bom in de auto te zetten en haar oudste zoon bleef alleen achter met een loser van een vader pffffff ben ik ook weer kwijt!!!! :o door zulke dingen ga je echt beseffen hoeveel mn kids voor mij betekenen en hoeveel ik van ze hou (l)
Nou alle aanstaande mammie's heel veel succes he in de laatste weekjes nog effe volhouden

liefs ikke :flower:(K)(K)(K)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik wou alle aanstaande moeders even een hart onder de riem steken

Veel plezier van jullie kids als ze d'r straks eenmaal zijn :)
 
Waarschuw beheerder
en deze nog voor alle mammies













Als je in mijn ogen kijkt
lijkt de wereld stil te staan
De wind houdt op met waaien
en bevroren is de maan
Je bent stralend als de zon
Je bent volmaakt, zo naakt en klein
En de wereld lijkt voor eventjes perfect te zijn



Ik wist niet dat ik na een blik
zo veel van je houden zou
Maar ik weet nu al niet eens meer
hoe ik leefde zonder jou
Voor zoveel wezenlijke dingen
Leek ik blind tot dit moment
En die zijn ineens zo zichtbaar
Nu dat jij er bent

Oh, ik hoop dat ik je geven kan
wat jij me geeft
Zo lang ik leef...



Ik zal onvoorwaardelijk waken aan jouw zij
En ik hoop dat je ooit voelen mag
wat ik nu voel
Wat ik bedoel
En wat in woorden niet te vangen is voor mij



Wanneer je in mijn armen ligt
en zo tevreden naar me lacht
Lijk ik alles te vergeten
dat daar buiten op mij wacht

Alle strijd en alle tranen
Alle stille pijn verdwijnt
En de wereld lijkt voor eventjes
normaal te zijn

(K)(K)(K) (l)
Waarschuw beheerder
Kim kick die foto's!
hadden ze bij mij nog niet zo mooi :(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 september 2005 om 14:16:
Moon: wat een prachtige foto zeg!! Hij is om op te eten!!


Als je t maar laat ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=66 height=69 cacheid=0001b1690003e23c55613a9a1a00fcf0af]http://www.animatiegifjes.stophier.nl/smilies/dansen/stophierDancemjackson.gif[/img]
 
Waarschuw beheerder
hey... lees al een tijdje dit forum gezellie
ga nu ook maar eens mee doen hihiih
ik ben nu 20 weken zwanger en alles gaat goed
hij trapt al...is echt super

sucses allemaal
Waarschuw beheerder
donateur
Gefeliciteerd voor alle nieuwe a.s. mama's in dit topic(f)!

@Daantje2320: mooi stukje (l).

Vanavond ga ik beginnen met sporten samen met mijn zusjes. Ik walg soms van mezelf:nee:. Kweet niet wat het is, maar heb eigenlijk nog nooit op mijn figuur moeten letten maar het loopt de spuigaten uit:o:nee:. Ik denk dat ik gewoon oud wordt:/.

Ow en ik voel me ietsjes beter, als moeder zijnde kan je toch nooit ziek zijn(n).

Allemaal fijne dag(f)!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 september 2005 om 19:12:
Oooh ik d8 misschien is het al erruit grapjeeeeeeee!!


:Dhahaha nou gelukkig niet zeg
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ==>Diets<== op woensdag 28 september 2005 om 08:48:
als moeder zijnde kan je toch nooit ziek zijn (n).


:no: een moeder is ook maar een mens he (F)
 
Waarschuw beheerder
ook maar ff netjes bovenaan zetten; Ik ben al 10 maanden niet meer zwanger en op 1-1-2006 gaan we weer klussen voor nr 2! ;)

Alles goed hier?? heb al een tijdje niet geschreven! Hier alles rustig aan, zo meteen naar het cb om te wegen en te meten en 6 oct naar de kinderarts om mijn kleine doerak te laten onderzoeken aangezien hij niet genoeg groeit(kan komen door zn medicijnen).
nou ik ga ons even aankleden! xxx
 
Waarschuw beheerder
5 maanden mama van een dochter Esmée :D

Goedemorgen!!!!!!!!!!!!!!!!!! (f)

2 liekskuh Gefeliciteerd! (f)
Voel je je goed?

Uitspraak van ==>Diets<== op woensdag 28 september 2005 om 08:48:
@Daantje2320: mooi stukje


:yes: zeker mooi (y)

[quote element=message id=16579506]{element is niet toegankelijk} zo meteen naar het cb om te wegen en te meten quote]
Suc6 bij het CB!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
26,6 wkn zwanger

Goedemorgen allemaal !!!

2 Parruk: tnx, loop al 2 dagen met m'n hoofd in de wolken.:D

2 Noa Nicky: dat ik nog niet zwanger was woog ik 58 à 59 kilo, ik moest vanochtend naar de VK en daar was ik op dit moment 69 kilo. Ben dus toch al zo'n 10 kilo aangekomen :s

By the way: alles was prima in orde, mijn bloeddruk is wel wat omhoog gegaan, maar omdat die van mij al erg laag was in het begin zit 'ie nu op de juiste hoogte :)
Hartje klopte goed en vanaf nu moet ik elke 3 wkn langskomen.
Waarschuw beheerder
31 weken en 1 dag zwanger 8)

hallodielo goedesmorgens! Ben net ff naar de drukker geweest om wat boeken te halen maar shit joh ik kom er nu al niet meer uit :-( heb 3 boeken gezien en amper wat leuks :/ kieskeurige sas weer natuurlijk!*zucht*

Gister was de kraamzorg er en was echt een leuke vrouw,niet dat ik haar met de kraamtijd krijg (kan trouwens wel ze is wel kraamhulp ook ;-)) maar gewoon goed geregeld! Wat betreft de klossen hoef ik me geen zorgen om te maken,gaat puur ten nadele van mezelf en zal hooguit mn bed elke dag zelf moeten verschonen...dat doet mams of Gor wel ;-) verder maakt het geen bal uit....wel liep ze te zeiken dat ik 2 kruiken moet hebben en een ondersteek.....nou 2 kruiken is zwaar overbodig heb ik al gehoord en gezien bij mn broertje toen en ik ga toch NIET op een po zitten dus ook dat ding ga ik NIET halen de groeten :-s.... volgens mij mag na de bevalling niemand meer aan mn muts komen ik ken mezelf! :[ opzouten o:)

ik heb vannacht weer zo ellendig geslapen :-( kan wel janken gewoon! ik lig gewoon niet lekker meer en denk dat ik vannacht op de bank ga liggen want dat waterbed is niks nu :no:

nou zoals jullie merken is dit niet bepaald mijn dag hahahahahaha,misschien komt het nog goed ;-) (f)
Waarschuw beheerder
oow en Sam ik heb bericht van prenatal EN het kruidvat...ik mag mn blije dozen halen o:) *jeuj*
 
Waarschuw beheerder
Hai Sas:
Klinkt inderdaad niet helemaal je van het. Maar gelukkig was die vrouw behoorlijk aardig en ik ben ook benieuwd wat ze gaan zeggen als ze tegen die tijd bij mij langskomen.

Ik heb bijvoorbeeld geen bedzeiltje, omdat de mensen van de Prenatal zeiden dat dat niet nodig was, ik heb 2 extra molton hoeslakens of zoiets, dat was goedkoper.

In iedergeval heb je nu wel dat bezoekje achter de rug !

Succes vandaag, misschien kan je vanmiddag nog even een dutje doen.
Waarschuw beheerder
31 weken en 1 dag zwanger

Hey Kim,sterker nog een bedzeiltje mag ABSOLUUT niet!de baby kan zich er in vastzuigen! van de kruiken heb je er voor de zekerheid 2 nodig maar mn pa heeft het met 1 gered en niemand die er wat van zei...die dingen zijn namelijk peperduur :-)

bezoekje was erg leuk hoor en ze gaan niet kijken wat er in je kast ligt enkel over die kruiken vragen ze dat.

Ik heb net ff tukkie gedaan en voel me idd wat beter hahaha ;-p thx (f)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
35 weken zwanger

@ sas ik heb ze idd ook vorig week kunnen halen, die blije dozen :D

Die van Prenatal was het mooist vond ik :jaja:
 
Waarschuw beheerder
hallo allemaal 8)
ik wil iedereen hier even feliciteren :D
ik ben zelf (nog) niet zwanger
mijn beste vriendin is nu 10 weken zwanger
en ik ga lekker met haar mee genieten :D
en we doen dat samen in volle teugen
 
Waarschuw beheerder
Iedereen die zwanger is. GEFELICITEERD!!!!
Vind t onwijs leuk voor iedereen! :cheer:
 
Waarschuw beheerder
vandaag 33 weken :D
 
Waarschuw beheerder
2 Dian: gefeliciteerd. Het einde naderd :)
Waarschuw beheerder
donateur
Wij zijn vandaag verwend :D

Hebben een grote tas vol kleertjes gekregen! :D
Zit zelfs nog een hoop nieuw spul tussen! :O

dit is 1 van de truien :D
[img width=356 height=480 cacheid=000000450004c680fc0bb4af1a00fd1b15]http://www.mijnalbum.nl/Foto=BAVZGVFG[/img]
 
Waarschuw beheerder
Mama van Esmée (5maanden)
Uitspraak van sassie(f) op woensdag 28 september 2005 om 10:57:
ik mag mn blije dozen halen


Leuk!!

@ sasje ik heb ook maar 1 kruik... en gewoon 2 hoezen voor d'r omheen.. nou dat lukte prima!! die dingen zijn duur en zo lang gebruik je ze niet!!! heb hem max 2mnd gebruikt!! zou het er gewoon bij 1 houden..
Vervelend trouwens dat je zo rot slaapt! Probeer zoveel mogelijk anders in de middag in te halen!! (f)

@ alle zwangeren gaan jullie thuis of ziekenhuis bevallen(voor zover je dat kan plannen ;) )


Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 september 2005 om 14:04:
vandaag 33 weken


Gefeliciteerd!! Schiet al lekker op he!! :D

@ moon leuk zeg!!! Blijf zeggen je hebt echt een lekker ventje!! :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
26,6 wkn

2 Brinta: ik hoop thuis te kunnen bevallen als het allemaal meewerkt en meezit.
Waarschuw beheerder
donateur
kruiken gebruik je idd maar eventjes...was met Nick ook na ongeveer 2 maanden wel klaar met die dingen :)
staan nu een beetje weg te stoffen :/

Maar kan mijn tante er wel blij mee maken denk ik....die moet (officieel om de 40 weken vol te maken...wat niet gaat lukken denk ik want het is een tweeling :)) over 8 weekjes bevallen...
(denk dat ze over ongeveer 3 a 4 weekjes bevalt :D )
 
Waarschuw beheerder
@ alle zwangeren gaan jullie thuis of ziekenhuis bevallen(voor zover je dat kan plannen )


Ziekenhuis :D

Nog 5 weekjes :cheer: of langer/korter :D ben echt benieuwd :bounce:
 
Waarschuw beheerder
to brinta
voel me prima tot nu toe.
van de week een echo gehad alles zag er mooi uit.
en ben pas 4 kilo aangekomen dus valt wel mee.
en er zijn er hier al een paar bijna uitgerekend.
poe moet nog ff geduld hebben
Waarschuw beheerder
donateur
NIETzwanger;)!

@Sasje: :aai: dan maar op de bank als je niet lekker meer kan slapen, je hebt je slaap goed nodig wijffie(f)! Gelukkig dat die kraamzorg niet moeilijk deed over de klossen maar over een po:o?? Als je overdag ff niks te doen heb kruip ff lekker op de bank met je dekbed:d!

Wij hebben eindelijk een H&M in Zoetermeer sinds vandaag:cheer:! En ik woon er al bijna 25 jaar:o! En moest voor de Hennes altijd naar Den Haag, R'dam of Leidschendam. Nou, ben gelijk ff wezen koekeloeren natuurlijk. En heb voor mijn nichtje hele schattige nepsoortige Ugs gekocht(l), schattig joh! En voor mijn jongens zag ik ook weer heel veel, maar neem ze v.d. week wel ff mee want tegenwoordig kan ik alles zowat terug brengen wat of het past niet of ze willen het niet aan:nee:. Maar ooooooooow, ze hebben weer kleren voor alle kids om van te kwijlen:kwijl:......die babycollectie:o :kwijl: (l)!! Zou er zo een kindje voor wille nemen;)!

@Sammy: gaat ook opschieten voor jou hè, meissie...SPANNEND:jaja:!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:jaja: echt superspannend ja!!!

Ik denk ook maar, dat ik weer es een keer naar de H&M ga....weet je, als ik daar ben, MOET ik gewoon wat meenemen, maar m'n kast puilt nu al uit!!! Ze is er nog geen eens!!!

En dan heb ik zelf heel weinig gekocht....
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 september 2005 om 14:36:
Gefeliciteerd!! Schiet al lekker op he!!


:D ja ik weet het niet..de ene keer voelt het of het te snel gaat..
en de andere keer mag het van mij wel sneller gaan:vaag:

Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 september 2005 om 15:44:
Ik denk ook maar, dat ik weer es een keer naar de H&M ga


Echt hele leuke kleding hebben ze daar
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ==>Diets<== op woensdag 28 september 2005 om 15:35:
Wij hebben eindelijk een H&M in Zoetermeer sinds vandaag! En ik woon er al bijna 25 jaar! En moest voor de Hennes altijd naar Den Haag, R'dam of Leidschendam. Nou, ben gelijk ff wezen koekeloeren natuurlijk. En heb voor mijn nichtje hele schattige nepsoortige Ugs gekocht, schattig joh! En voor mijn jongens zag ik ook weer heel veel, maar neem ze v.d. week wel ff mee want tegenwoordig kan ik alles zowat terug brengen wat of het past niet of ze willen het niet aan. Maar ooooooooow, ze hebben weer kleren voor alle kids om van te kwijlen......die babycollectie:kwijll)!! Zou er zo een kindje voor wille nemen!


Hou alsjeblieft op zeg :/

Was vanmiddag in de Boogaard in Rijswijk bij de H&M en heb mezelf echt in moeten houden :$ Mannetje's halve kleding kast komt daar vandaan :$
Waarschuw beheerder
heyyy hallo weer, heb net mn vriendin met dr kleine op visite gehad en foto gemaakt zal zo ff plaatsen dat is een poppie joh geweldig (l) tante klets :-d hahahah

fijn om te horen dat het met iedereen goed gaat!

@Sam ow ben erg benieuwd wat erin zit zeg :-d ga es ff kiekn op mn gemakkie,zitten vaak ook erg aantrekkelijke kortingsbonne in enzo :-)

@Diets (onze allready mama ;-p) ik slapa idd smiddags en het gekke is dat ik dan WEL lekker slaap :/. ja achterlijk he dat ze wel moeilijk doen om zon debiele po,daar ga ik mooi niet opzitten pak wel een colafles :[

idd Nick heeft echt een mooi koppie :-d geweldig ventje!(l)en de trui staat hem goed hoor (y)altijd fijn als je zoveel krijgt...mijn kast puilt idd ook al uit en hij/zij is er ook nog niet eens :bloos:

Ik wilde die babyuggs van de H&M ook kopen maar vond ze alleen leuk voor een meisje en aangezien we niet weten wat het wordt :/.... maar ALS het een wijffie is dan haal ik ze ook echt :woepwoep: H&M rules!!!
Waarschuw beheerder
[img width=373 height=480 cacheid=00000045001dc715188f094e1a00fd3080]http://www.mijnalbum.nl/Foto=8O4HQYKW[/img]

Dit is Jerney,ze kwam met een hele grote kadodoos aangelopen en zei: dis baby (dit is voor de baby,hahahahahha).....die doos was 2x zo groot als haar echt lach me rot om dat kind (l)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zit vandaag op de helft:D

Nog 20 weken en dan mag ik ons spruit bewonderen:P:P

En nog 2 daagjes en dan krijgen we hopelijk te horen wat het word/is :D

Ben zoooooooooooooo nieuwsgierig.. 8)

Buik begint nu trouwens aardig te groeien:)
Waarschuw beheerder
donateur
Hello !

Ik las een stukje terug over de kilo's die erbij zijn gekomen...
Ik zit nu op de 6,5 kilo...en nog 8 weekjes te gaan...dus ben benieuwd :D

Voor de rest gaat alles goed hier lees ik !
Houden zo :D

Ik ga eten maken !
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sassie(f) op woensdag 28 september 2005 om 16:26:
altijd fijn als je zoveel krijgt...mijn kast puilt idd ook al uit en hij/zij is er ook nog niet eens


dat had ik ook 8)
Hoop kleertjes die hij niet eens heeft aangehad ook :/
maar daar hebben we weer andere mensen blij mee gemaakt :)

Krijg altijd al een hoop van mijn nichtje...die heeft een zoontje en is 2 maanden ouder als Nick :)

Ik wilde eigenlijk ff een zooi truitjes en broeken gaan kopen als de kinderbijslag binnen was :)
Maar aangezien het aantal truien en broeken ik vandaag gekregen heb gaat dat ergens anders heen :D
(misschien weer eens shoppen voor mezelf O:))
Moet alleen nog een paar rompers en sokjes erbij halen voor hem :) en dan zijn we winter klaar :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zal ff foto plaatsen hoe me buikje er nu uit ziet:)

20 weken:)
[img width=500 height=375]http://groups.msn.com/_Secure/0SAAlA8wUWdWaOH1ASnjg*gD*QjkV6Xu*sSah0p9!4r8ymPll0dvncqAVXHENFEjOrJWhugxrITQEYA*X*MR0tByQzAa9NOBBEImNgx26KNRCAAAAynJ1Ag/P9280015.JPG?dc=4675541168070446118[/img]
Waarschuw beheerder
31 weken en 1 dag zwanger

Ik zit nu op de 6,5 kilo...


:-o....zo weinig??????? dan heb jij vast en zeker een heel klein ploppie :-d

ik ben niet iemand die snel aankomt en iedereen roept nu ook dat mn buik mooi en klein is maar schrok toch wel ff van die 13 kilo hahahahaha.....

iemand vroeg trouwens nog wie waar ging bevallen en ik ga in t ziekenhuis! Lekker gevoel dat daar alles bij de hand is mocht er nood aan de man zijn. Mijn broertje is op die manier overleden omdat er bij de thuisbevalling geen zuurstofapp. was in die tijd anders had hij nog geleefd ne had ik een oudere broer gehad! Dus ik ben heel resoluut in mn beslissing :jaja:
Waarschuw beheerder
Belle geweldig mooie tatoo!!!! ben je alleen niet bang dat die gaat meerekken?? Ik wil na mn zwangerschap ook een hele grote plaat op mn ribbenkast,iets japans met veeeel kleur :jaja:

jij wordt ook supermooi zwanger let maar op :-) ook geen aanleg om dik te worden en je gaat denk ook naar voren dragen!Ik had ook zon ploppie met 20 weken,wel wat dikker overigens!!

niet dat t altijd alles zegt hoor maar toch :-d
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
succes ermee dames :) (K)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sassie(f) op woensdag 28 september 2005 om 17:45:
Belle geweldig mooie tatoo!!!!


Thanks;)

Uitspraak van sassie(f) op woensdag 28 september 2005 om 17:45:
ben je alleen niet bang dat die gaat meerekken??


Neuh niet echt, en als het toch gebeurd, dan rek ik hem gewoon weer terug:P:P


Uitspraak van sassie(f) op woensdag 28 september 2005 om 17:45:
jij wordt ook supermooi zwanger let maar op ook geen aanleg om dik te worden en je gaat denk ook naar voren dragen!Ik had ook zon ploppie met 20 weken,wel wat dikker overigens!!


Ik denk zelf ook niet dat ik heel erg dik ga worden:) maar gebeurd het toch.. ach tis voor een goed doel he;)

En het is er bij mij toch zo weer af:yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zielige films zijn eg niet goed voor mij op dit moment:(

Heb net film zitten kijken op Rtl 4, heb tranen met tuiten zitten janken net:cry:

Zullen de hormonen wel zijnO:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 september 2005 om 22:20:
Zullen de hormonen wel zijn


:jaja: ;)

Ik had dat ook zo erg toen ik zwanger was :/ kon niet eens normaal een soap kijken zonder alles zeiknat te maken 8)

Had ik eerst nooit! :O kon alles droog bekijken...maar sinds de zwangerschap? :s hehehe

Heb er nu nog steeds last van...ben veel softer geworden op dat gebied 8)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van 8) Moon 8) op woensdag 28 september 2005 om 22:27:
zeiknat


Ik moet toch maar eens naar Delft komen O:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 september 2005 om 22:32:
Ik moet toch maar eens naar Delft komen


(L) jij leest nog steeds alleen de dingen die je wil lezen he ;p


*maar hou sas der topic een beetje netjes ;) 8)*
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van 8) Moon 8) op woensdag 28 september 2005 om 22:27:
Had ik eerst nooit! kon alles droog bekijken...maar sinds de zwangerschap?


Nee psies:\

Man, voor me zwangerschap keek ik dit soort films nooit, ik ergerde me juist altijd rot aan me moeder en zus, die elke woensdag zaten te mekken bij zo'n zielige film.

En nu doe ik psies hetzelfde 8)

Ik jank nu toch veel sneller overal om, best kut af en toe hoor:(