| Betreft: | evenement: Strike One, zaterdag 22 oktober 2005 om 21:00 |
Dan is een Defqon, Sensation, Qlimax of In Qontrol al lang uitverkocht...
face it, locatie is kut, line-up is kut en de organisatie staat nou niet bepaald bekend om z'n uitverkochte feesten...
Dit feest wordt flopper nummer zoveel voor UDC
Daarbij geloof ik ondanks de media berichten niet dat Sensation, Qlimax of In Qontrol uitverkocht was. Daarvoor was het er niet druk genoeg voor
Dat geldt voor Strike One wel, hardcore en hardstyle hebben toch een wat hoger PF gehalte
complete bedrijfsafdelingen en kantklosclubjes gaan naar Dance Valley, dat zijn niet de echte partypeople.
Dat geldt voor Strike One wel, hardcore en hardstyle hebben toch een wat hoger PF gehalte
Wel jammer, dat het niet goed loopt..Want die lagere prijs is wel een goed initiatief! Daarbij komt het ook nog eens dat er in deze stromingen komende maanden al heel veel te doen is.Dit zowel voor de techno, hardcore en hardstyle mensen..Er worden door grote gevestigde namen al populaire feesten als qlimax, hardbass, awakenings, thunderdome, masters of hardcore etc gegeven de komende maanden..Je ziet dus ook dat het grootste deel van de mensen dan gaat kiezen voor een avond zekerheid (wat een feest als qlimax zal bieden (als je van hardstyle houdt)..Een relatief nieuw/onbekend feest als strike one delft dan het onderspit.
Nogmaals jammer, omdat de prijs helemaal niet onaardig is voor het aantal dj's dat er staat.
Ik vind verder udc de laatste tijd goed bezig qua line ups voor zo'n grote commerciele organisatie..De line ups waar udc mee komt de laatste tijd spreken me in ieder geval veel meer aan als die van ID&T!
wat een dom gelul in dit Topic weer zeg
waarom moeten mensen toch altijd voor anderen bepalen wie partyminded zijn en wie niet. dat ben je toch allemaal op je eigen manier?
Hoezou zou je weken van tevoren zeggen dat Defqon is uitverkocht als t niet is uitverkocht?
Ik denk dat door slecht marketingbeleid weinig mensen weet hebben van dit feest.
groepjes jonge moeders die dan 1 keer per jaar met Dance valley effe de kids bij oma dumpen en dan gaan housen,
is het misschien ooit bij je opgekomen dat dit juist de mensen zijn die 10/15 jaar geleden begonnen zijn in de scene en het gewoon als een soort traditie zien om daar heen te gaan? Voor hun is dat juist een moment óm weer eens te kunnen feesten.
maar echt lang niet allemaal
Dan is een Defqon, Sensation, Qlimax of In Qontrol al lang uitverkocht...
Qlimax is over 2 maanden:
Statistieken
Bezoekers: 8647
face it, locatie is kut, line-up is kut en de organisatie staat nou niet bepaald bekend om z'n uitverkochte feesten...
Dit feest wordt flopper nummer zoveel voor UDClaatste aanpassing 27 september 2005 14:14
Elk feest boven de 5000 man is commercieel
Ik weet niet waarom jij denkt dat een feest van 4000 mense niet commercieel is? Die verdienen ook dikke knaken aan je.
echt weer zo'n Q-dance loser! Alleen gaan als je weet dat t druk wordt! Kansloosfiguur
Wees nou eerlijk en redelijk
Kjuudenz en UudCee zijn beide ruk.
Beide echt rukpubliek.
Kjuudenz is hardstyle dat is sowieso kinder en asovolk
Ja, en dan nemen ze alle meiden die ze op het puf-clubje hebben leren kennen en van de administratie mee, want die hebben die tijd gemist en willen ook zo graag een keer naar een houseparty...
en er gaat gewoon niets boven Dance Valley.
trouwens, gezien je "bezochte-feesten-lijst" ben je zelf ook niet vies van af en toe een fink commercieel feest, zie toch echt feesten als DV, ML, Sensation, Defqon, enz. er tussen staan.
ja natuurlijk staan die erbij, anders had ik toch nooit een oordeel kunnen geven over die feesten als ik er zelf nog nooit geweest ben?
Ik heb toch nergens gezegd dat ik niet naar commerciele feesten ga?
Wat is nu je punt?
1 Keer per jaar naar een feest en dan nog zo'n commercieel rukfeest noem ik niet echt partyminded hoor
moet ik dit opvatten als een dreigement?
Voor jou komt Innercity er al snel aan!