hoe kan de wereldbevolking toenemen van een handjevol (een paar miljoen jaar geleden) tot 5 miljard nu? Als je veronderstelt dat er zielen zijn van nog niet herboren overledenen, moet je die ook nog eens optellen bij die 5 miljard. ??
Oké stel nu dat je gelijk hebt. Dan heb je dus te maken met een bepaalde hoeveelheid aan energie. Hoe blijft deze energie dan bij elkaar?
Of zoals Marlayne opmerkt. Er komen steeds nieuwe zielen bij. Waar komen die dan vandaan en wie of wat beslist hoeveel nieuwe zielen er worden aangemaakt?
Dit kan bijna niet waar zijn als je het mij vraagt. Als je de keuze had om je eigen ouders te kiezen dan zou er dus niemand kiezen voor ouders die bijvoorbeeld in Niger wonen. Zelf denk ik dat de wet van karma(actie-reactie) in ieder geval het deel wat voor het leven geld, klopt het klinkt mij dan ook maar aannemelijk dat de wet van karma beslist waar je geboren wordt, afhankelijk van wat je in je vorige leven hebt gedaan.
Als we dood gaan zijn we gewoon dood en word ons lichaam voedsel voor bacteriën en beestjes uit het bos
je wilt toch ook geen ouders die je misbruiken of je verwaarlozen als je t voor t kiezen had?
Uitspraak van Housewouz op vrijdag 19 augustus 2005 om 11:59:
Als we dood gaan zijn we gewoon dood en word ons lichaam voedsel voor bacteriën en beestjes uit het bos
ons lichaam wordt inderdaad, zoals jij het zegt, voedsel voor bacteriën en beestjes uit het bos, maar onze ziel niet
die gaat weer verder met leren..
Wat nu als je je ouders uitgekozen hebt.... en die vrouw wordt zwanger van jouw ziel en ze wil eigenlijk helemaal geen kind en ze pleegt abortus ?
Wat leer je daar nu van? Van een kort leven in een baarmoeder van iemand
Er zijn meerdere planeten waar leven is! Hoewel ze nog niet gevonden zijn betekend niet dat het ook niet bestaat! Die zielen reincarneren ook naar de aarde! Omdat de aarde op dit moment een leerzame planeet is!
Dat is het antwoord op de vraag waarom er steeds meer zielen bijkomen!
Waarom is er dan geen enkel verhaal over iemand die zich een leven op een andere planeet herinnerd? Tenminste ik heb nog nooit z'n verhaal gehoord
Het lichaam is er misschien niet meer maar de geest wel!
Dit is ook wat wordt waargenomen bij mensen die door bv een hersenbloeding hebben gehad en stukken uit hun geheugen kwijt zijn, of van karakter veranderen. Dit gaat totaal in tegen het verhaaltje dat je 'ik' besloten ligt in een of andere onsterfelijke ziel. Deze is onstoffelijk en zou dus bij dit soort hersenbeschadigingen niet kunnen veranderen, dit is niet wat in de praktijk wordt waargenomen. Het is dus een bewijs dat de verhalen over onstoffelijke zielen flauwekul zijn en dat het hele gebeuren omtrent een persoonlijk besloten ligt in de hersenen, puut stoffelijk dus.
Ik vind het helemaal niet erg dat jij als individu maar eenmalig leeft, het is een extra stimulans om er wat leuks van te maken
Voor veel mensen is dit helemaal geen stimulans! Ze leven van God los en maken een puinhoop van de aarde! Ze denken ach mijn tijd zal het nog wel uitduren straks ben ik toch dood!
Hoe verklaar je dan dat ieder mens met een bijna dood ervaring door dezelfde witte tunnel gaat! Een plaats tegemoet gaat waar enkel liefde is!
Je ziel kan pas uittreden als je lichaam gestorven is! Je lichaam is het voertuig van je ziel!
Bruisende Bertje™...ik heb het gevoel dat jij als een hersenloze stumpertje reincarneert.
Onee..shit dat mag helemaal niet..
Je mag niet 2 keer hetzelfde leven leiden.
NERD
Haha wat een humor heb jij zeg, en dat voor zn kansloze homo als jij ..
Ik geloof er in ja, so what?
Mannetje, please ga even een topic opzoeken die gelijk staat aan jou niveau. Geen dus, want je hebt geen hersens. Remember
Waar baseer je dat op dan? Uit eigen ervaring? Uit verhalen van anderen? Uit ervaringen van anderen?
Als je niet bewust leeft dan kun je nog z'n moeilijk leven hebben maar dan leer je als nog niets. En wie of wat beslist of iets moeilijk is of niet?
Waarom hoor je dan nooit dat iemand in zijn vorige leven op Mars of weet ik waar geleefd heeft??? Altijd op aarde zover ik weet dus dat is wel vreemd dan
het hele gebeuren rondom een persoon ligt besloten in de hersenen
Het kunnen allemaal wel mooie levensideen zijn maar ze passen niet meer in de huidige tijd.
ik wil niet veel zeggen, maar er is altijd al oorlog geweest
Bruisende Bertje™ en taekwonimo en iedereen eigenlijk, er zijn mensen die er wel in geloven en mensen die er niet in geloven. Ik vind dat ieder dat voor zich moet weten. Je kan er wel een hele discussie over voeren maar het lost toch nooit iets op! Waar gaan al die oorlogen over? 9 van de 10x over geloof.. waarom zou je er over ruzieen? ieder moet maar voor zich weten wat ie wel of niet geloofd! Vind ik..
Uitspraak van Marlayne op vrijdag 19 augustus 2005 om 15:44:
Waarom hoor je dan nooit dat iemand in zijn vorige leven op Mars of weet ik waar geleefd heeft??? Altijd op aarde zover ik weet dus dat is wel vreemd dan
je geheugen wordt gewist ja, maar waarom er dan nooit verhalen zijn over levens op een andere planeet weet ik ook niet, misschien zijn ze er wel, maar heb je er nog nooit van gehoord?
Uitspraak van De Dulle op zaterdag 20 augustus 2005 om 00:44:
Het kunnen allemaal wel mooie levensideen zijn maar ze passen niet meer in de huidige tijd.
die mooie levensideeën passen juist in deze tijd, waarin mensen elkaar afslachten en elkaar alleen maar pijn doen.. ik wil niet veel zeggen, maar er is altijd al oorlog geweest en dan is het toch fijn om te weten dat je er heel veel van leert (what doesn't kill you, only makes you stronger) en dat het niet het einde is?
Bruisende Bertje™ en taekwonimo en iedereen eigenlijk, er zijn mensen die er wel in geloven en mensen die er niet in geloven. Ik vind dat ieder dat voor zich moet weten. Je kan er wel een hele discussie over voeren maar het lost toch nooit iets op! Waar gaan al die oorlogen over? 9 van de 10x over geloof.. waarom zou je er over ruzieen? ieder moet maar voor zich weten wat ie wel of niet geloofd! Vind ik..
Ik zie op de tv toch echt wel dagelijks mensen moorden oner naam van een religie! Denk maar eens aan de moslimextremisten die zich opblazen voor een stel hoeren in een harem
Het is veel interesanter te onderzoeken hoe de hersenen werken en dat alles besloten licht in peptideketens. Dat is veel ingewikkelder dan het lezen van spirituele boeken, dat begrijpt iedereen
Zo zouden zielen van te voren kunnen kiezen welk leven ze zullen gaan lijden. Hier is al de eerste tegenstrijdigheid, omdat iets dat nog niet gebeurd is (een mensenleven bv) onmogelijk door iets of iemand kan worden voorzien. In de toekomst kijken is onzin, ik dacht tog dat dat soort zaken al in de pruikentijd tot de kwakzalverij behoorde, tog?
ALS de ziel dan al weet wat voor leven hij gaat leven en hij kiest een moeilijk, dan weet hij ook al met welke vervelende dingen hij in aanraking komt. Hij ervaart de gevoelens (van het nog te leven leven -haha, moet je nu toch zien waar we het eigenlijk over hebben-), dit moet wel anders kan hij ook niet weten dat ze onprettig zijn. En dus dat hij een zwaar leven kiest.
Maar wat voor nut heeft het dan nog om te reincarnaren? Als hij toch al die gevoelens ervaart heeft dan hoeft hij er op aarde of waar dan ook niet meer van te leren aangezien hij ze al ervaren heeft! Hij heeft ze al eens eerder beleefd. En daarbij dan zou iedereen altijd maar kiezen voor fijne makkelijke levens, aangezien er toch oneindig veel werelden zijn waar leven is kun je dan oneindig lang doorleven op een leuke manier. Maar goed het is toch flauwekul.
Ik ben benieuwd wat voor smoesje de spirituele figuren hier onder ons hierop hebben. Aangezien ze voor alles wel een uitweg weten te vinden waardoor hun geloof altijd een open vraagstuk blijft. Er is geen groter smoesjes volk als gelovigen.laatste aanpassing 20 augustus 2005 19:25
Dat jij denkt dat dit niet zo is wil nog niet zeggen dat het niet bestaat!