Partyflock
 
Forumonderwerp · 800392

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[img width=480 height=640]http://www.dawnofdance.com/flyers/ddod7.jpg[/img]
Flyer designed by Sonic-XL, all pictures taken by Raven except the picture from The Dawn taken by Stickhorsie v/h DarkSkyWise and the picture from G-tek

In de zomer beleven de grote feesten en met name de festivals altijd weer hoogtijdagen, zo zijn er alweer de nodige achter de rug en komen er ook nog een heleboel aan, waaronder natuurlijk het festival der festivals Dance Valley, dat dit jaar voor het eerst meerdaags zal gaan. Harddance liefhebbers hebben eigenlijk maar weinig te klagen gehad, zo stonden Dark by Design, Nick Sentience en Proteus al op DefQon1 Festival en Tom Harding op Sensation Black een aantal weken geleden. Tel daarbij nog op dat er buiten Dance Valley ook nog Decibel Outdoor festival is met Anne Savage en Captain Tinrib, onze eigen Godfather of Hardhouse JP die dit jaar op Mystery Land staat, weliswaar in de Classics tent, maar toch en Fausto op Hard Bass. Je zou bijna gaan denken dat Harddance langzaam maar zeker ook een wat groter publiek aan het veroveren is.

Op het gebied van de 'kleinere' feesten is er ook veel gebeurd dit jaar, denk bijvoorbeeld aan Round Bass te Leiden, dat 17 september zijn inmiddels alweer vierde editie gaat beleven, Mindgames in IJsselstein en sinds kort kunnen we ook op zondag feesten op Harddance op Sundays At School in LA in Amsterdam. Tevens worden we getrakteerd op een nieuwe editie van I Love Hardhouse in Patronaat in Haarlem 24 september met de Organ Donors, Dark by Design, Ed Real, Danny D en Charly in de line up, stuk voor stuk namen die hoogstaande Harddance garanderen. Natuurlijk doet ook Dawn of Dance haar best om haar 'Harddance-steentje' bij te dragen en zo is het 19 augustus aanstaande dan weer tijd voor D.D.O.D. 7 - Angeldust in café de Trappist én nemen de plannen van Dawn of Dance voor een grotere editie van een Harddance feest in November dit jaar ook steeds vastere vormen aan. We take no prisoners, we only convert. Spread the word, let Harddance be HEARD!

De afgelopen editie van D.D.O.D., 22 juli jongstleden, stond wederom garant voor Harddance, de hele nacht dansen en gezelligheid in café de Trappist. Van de funky, bij tijd en wijlen, stevige openingssset van The Dawn, naar de classics UK Hardhouse set van Karsten van Gijzen, daarna een uur Hardtrance van Vince Gerrard, gevolgd door First-Base met zijn pure en pompende UK Hardhouse. Klap op de vuurpijl was de laatste set: een werkelijk spetterend Versus optreden van MvDJ en Raven. Ruim een uur lang veranderde de Trappist in een Free Fight wedstrijdring, waar Raven als de moordenaar uit Scream opkwam en MvDJ als boxer en ze elkaar achter de tafels helemaal gek stonden te maken tijdens hun speciale tribute en eerbetoon aan Lab4 en Proteus. Een muzikaal gevecht dat zijn weerga niet kende, beginnend bij een slordige 160 BPM en eindigend met 175 BPM en meer...... Het begin van een serie van back to back/VS draaien van de verschillende residents van D.D.O.D.

Naast drie andere DJ's zal er op D.D.O.D. 7 - Angeldust een speciale 2 uur durende back to back set zijn van twee van D.D.O.D.'s vaste DJ's. Bereid je deze D.D.O.D. voor op een trip van vijf uur lang waarin je na een oppeppende funky techno opening naar de hoogste toppen van de Harddance gebracht zal gaan worden gevuld met psychedelische klanken. De nacht van 19 Augustus nemen G-tek, Jim Justice, Charly B2B Nazzz en The Dawn café de Trappist over en zullen je meenemen op een Harddance Hallucinatie.

[img width=679 height=453 cacheid=0009c034001bf05802eb79321a00e5d31a]http://tinypic.com/9t343r.jpg[/img]

Dealer of Funky Techno

G-tek is een 22-jarige DJ, afkomstig uit Castricum en staat met name bekend om zijn swingende zomerse House klanken en Techno van funky tot de wat stevigere sound. Uit liefde voor de house muziek, met name Techno is hij in 2000 begonnen met draaien, naarmate hij langer draaide begon hij met name de funky Techno sound steeds leuker te vinden. De afgelopen tijd is hij echter ook bezig om zijn muzikale horizon te verbreden en is daarnaast ook de 'gewone' House gaan draaien. Op D.D.O.D. 7 - Angeldust zal hij op een energieke manier de toon van de avond gaan zetten met zijn stijl, die hij zelf omschrijft als een 'beetje van Carl Cox en een beetje van Marco Carola'. Van tien tot elf is Café de Trappist G-tek's House.

[img width=678 height=452 cacheid=0009c038001bf070f83f5ec81a00e5d31a]http://tinypic.com/9t3487.jpg[/img]

Dealer of Harder Dance

Jim Justice zal als tweede die avond, van elf tot twaalf wederom zijn kunsten laten zien; door zijn snelle mixen, verrassende platen, scratchen en truukjes onder het draaien heeft hij al vaak laten zien verschillende stijlen op een gevarieerde manier te kunnen draaien. Van Hardcore tot Hardstyle, van Hardtrance tot UK Hardhouse, maar ook voor een opening met Classics UK Hardhouse draait Jim Justice zijn hand niet om. Van de Q-Beach talent night, tot Underground Madness, de I love Hardhouse talentnight tot Club X invites Jim Justice en van Hardhouse Revolution tot D.D.O.D. Menig dansvloer trilde al op zijn grondvesten wanneer deze 24-jarige DJ zijn plek achter de tafels innam. Daarnaast heeft hij al de nodige eigen producties op zijn naam staan, die het melodieuze en harde van de House elke keer op een andere originele manier combineren.

[img width=452 height=678 cacheid=0009c03b001bf07a0b7042a61a00e5d31a]http://tinypic.com/9t349g.jpg[/img]
[img width=640 height=480 cacheid=0009c03f001bf0932a99c0421a00e5d31a]http://tinypic.com/9t34bd.jpg[/img]

Dealing Drugs

Om middernacht is het tijd voor de back to back set van deze avond, twee uur lang zullen Charly en Nazzz het publiek meenemen op een muzikaal intermezzo bestaande uit hun eigen producties en al het andere lekkers dat Harddance te bieden heeft, tevens hebben zij nog een aantal speciale verrassingen in petto voor op D.D.O.D. 7 - Angeldust.
Deze twee jonge talenten hebben niet stil gezeten het afgelopen jaar, Charly stond met koninginnedag dit jaar voor alweer de tweede keer samen met Fausto op de I Love Hardhouse Street Rave en werd hij resident bij Mindgames, een Harddance feest dat gehouden wordt in IJsselsteijn, waar hij onder andere al met JP, Fausto en niemand minder dan Derb in de line up stond. Ook stond hij 11 juni jongstleden op HRDNRG in Club7even, waar onder andere niemand minder dan het uit de UK afkomstige duo Cally & Juice ook die nacht draaide en in September staat hij op de gloednieuwe editie van I Love Hardhouse in Haarlem in een weergaloze line-up.Deze 21-jarige DJ draait een energieke en verrassende combinatie van Hardtrance, UK Hardtrance en UK Hardhouse, dit gecombineerd met zijn extraverte verschijning achter de tafels maken deze DJ een feest om naar te kijken en luisteren op zich. Ook als producer staat Charly zijn mannetje en maakte al verschillende remixes van onder andere Heaven's Cry's Till tears do us part en JP's en Fausto's The Problem.
Charly's meest recente productie is een samenwerking geworden met Nazzz 'Dealing Drugs' Charly's LSD Mix en Nazzz's XTC Mix, die JP al draaide op Sundays At School - Final Exams tien Juli jongstleden. Nazzz heeft ook al de nodige producties op zijn naam staan, waaronder Ashley Sinclair & Nazzz - Isolated (Nazzz's remix) en zijn eigen Best of Both Worlds. Deze eveneens pas 21-jarige DJ uit Landsmeer is een erg veelzijdige DJ, qua muziek kan hij echt van alles draaien, van een drie uur durende anything goes set tot een Harddance back to back set. Hij stond al op Protocol, de I Love Hardhouse talentnight en in April van dit jaar stond hij in de Harddance zaal met een line up om je vingers bij af te likken op ALO Nation, een studentenfeest voor 1100 man met vier verschillende zalen, waar hij tevens één van de organisatoren van was. Ook draait hij 14 Augustus aanstaande op Sundays at School - Worldtrip in LA in Amsterdam samen met niemand minder dan Kenny L, Sam Fury, Shaun M, Sinclair en Tjeerdo.

[img width=640 height=480 cacheid=00000036001bf09dd5b861d11a00e5d31a]http://tinypic.com/9t35mq.jpg[/img]

Going Hard
Afsluiter van de avond zal The Dawn zijn met de Harddance zoals zij die het lekkerst vindt; hard en snel, veel Hardtrance met mooie melodieën ondersteund door harde kicks en basslines, afgewisseld met een beetje Techno, Hardstyle of UK Hardhouse gecombineerd met haar eigen producties.

De entree bedraagt 3 EUR, inclusief één gratis bier/wijn of frisdrank. Het maximum aantal mensen voor café de Trappist is 100 man, dus zou je willen langskomen, stuur dan een mailtje naar info@dawnofdance.com om teleurstellingen te voorkomen.

Voor meer informatie kan je de site van Dawn of Dance www.dawnofdance.com bezoeken.

[img width=300 height=237 cacheid=0000e91e0001e796fb63acd31a00e5d31a]http://tinypic.com/y095k[/img]

We take no prisoners......
We only convert


Former editions of Dawn of Dance's D.D.O.D.:

D.D.O.D. - Dance 2 The Dawn
D.D.O.D. 2 - New Year's Bang
D.D.O.D. meets UK Hardgrooves - Chapter 1
D.D.O.D. 3 - Lucid Acid[
D.D.O.D. 4 - Fairy Wicked
D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves- Chapter 2
D.D.O.D. 5 - Divine Harddance
D.D.O.D. 6 - Twisted Dawn

Other Upcoming Dawn of Dance event 9th of September:

D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves - Chapter 3

Waar is Café de Trappist?

[img width=300 height=300 cacheid=0000342800006559837288a21a00e5d31a]http://tinypic.com/16mg4i[/img]

Vanaf het Leidseplein, als je dan de Melkweg rechts hebt, ga je naar links de grotere weg af, waar onder andere de trams zeven en tien rijden.
Deze weg loop je af totdat je aan je rechterkant het Rijksmuseum ziet, dan sla je de weg recht tegenover deze poort in (met de rug naar het Rijksmuseum gezien). Daar zit ook een eetcafe aan de overkant dat Hans en Grietje heet.
Voor de gracht nog ga je meteen naar links de Zieseniskade op dan heb je eerst een restaurantje en daarnaast is de Trappist

Zwart is de poort van het Rijksmuseum
Groen is waar eetcafé Hans en Grietje zit
Rood is Café de Trappist
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 17 augustus 2005 om 10:08:
Ja, maar dat is niet nodig, je zegt tenslotte zelf dat het MOET! Verplichte kost6 dus.


verpichte kost is nooit leuk :nee:
Waarschuw beheerder
donateur
Je begint er zelf over...
Waarschuw beheerder
donateur
Dat is waar.. tijd en mogelijkheden zat gehad om een keer naar een show te kijken. Alleen geen gebruik van gemaakt.
Waarschuw beheerder
donateur
Te druk met andere dingen gebruiken?O:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 17 augustus 2005 om 10:47:
Te druk met andere dingen gebruiken?


ik weet van niets :x

;P
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 17 augustus 2005 om 09:10:
De zon is een bal met lava, lava lacht niet lul


Zijn dat handen? Dat zijn harken! DIT zijn handen!
Waarschuw beheerder
donateur
Dus papa is groter dan het huis?:s
Waarschuw beheerder
donateur
is nie netjes he, spotten met mamma's ziekte...
Waarschuw beheerder
donateur
Weet je wat ik denk? Ik denk dat mama ziek is geworden door jou...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 17 augustus 2005 om 11:21:
Weet je wat ik denk? Ik denk dat mama ziek is geworden door jou...


:nee: door jouw tekeningen :D
Waarschuw beheerder
Nope, ben er een keer niet bij..

ik ben fryslan boppe bij de b-day van mouth of madnesss(L)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op woensdag 17 augustus 2005 om 11:27:
:nee:door jouw tekeningen:d


Daarom liet ik er wat ... achter, zodat jij het kon aanvullenO:)
Waarschuw beheerder
donateur
bijna vrijdag :bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 17 augustus 2005 om 11:32:
Daarom liet ik er wat ... achter, zodat jij het kon aanvullen


zeg dat dan :P
Uitspraak van ..Mike op woensdag 17 augustus 2005 om 11:30:
Nope, ben er een keer niet bij..

ik ben fryslan boppe bij de b-day van mouth of madnesss


Wat zag ik nou? Is Lyndsay gebanned???? :(
donateur
Gie Ga goede morgen, deze zonnige donderdagmorgen zo vlak voor de DDOD vrijdag :cheer:

*doet een dansje*


Poehee ik werd beetjhe gekreukeld wakker vanochtend, bah, nou ja, leve de eiburpofen van je holadiejee enzoo heeee hoooooo

Sun is shining, weather is sweet :lief:
Maar eerst even maar mijn koffie opdrinken tralalalala
Waarschuw beheerder
donateur
Whehehehe Theo Maassen:

Dit is echt waar, op een doosje Ibuprofen staat: "Ibuprofen is niet geschikt voor mensen die overgevoelig zijn voor Ibuprofen...."

"He dokter ik ben allergisch voor tomaten maar kan ik dan wel gewoon tomaten eten of eu...? "

:respect:


Theo?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op donderdag 18 augustus 2005 om 11:32:
Dit is echt waar, op een doosje Ibuprofen staat: "Ibuprofen is niet geschikt voor mensen die overgevoelig zijn voor Ibuprofen...."

"He dokter ik ben allergisch voor tomaten maar kan ik dan wel gewoon tomaten eten of eu...? "


:respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb vrouwen in mn bed gehad... DOM!

"Ja ik wit nie, ik vin gewoon, iedereen heef wel zn positieve en zn negatieve pluspunten..."

"He da moe wel gaaf zijn man, da jij gewoon van je werk je beroep heb kunnen make... "

Jaaaaaa....

En of ik van lekker eten hou! NEE IK HOU VAN SMERIG ONDERGEKOTST VOER!!!

___
Meesterlijke show :D
Waarschuw beheerder
There some discofans out here tonight?!

Danst mee! :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
nooit geweten wat ze nou precies zongen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van LIBOH op donderdag 18 augustus 2005 om 12:14:
There some discofans out here tonight?!


Denkt terug aan zondagmiddag toen Donna Summer's I Feel Love werd gedraaid:lief:
Waarschuw beheerder
donateur
bijna D.D.O.D. :bounce:

met goeie D.D.O.DJ's :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CeLL op donderdag 18 augustus 2005 om 14:14:
D.D.O.DJ's:)


Duistere Doorgedraaide Onnozele Disc Jockey's?
Waarschuw beheerder
donateur
ja die ja ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van X-Field op donderdag 18 augustus 2005 om 12:16:
Donna Summer's I Feel Love


ik voel niks... :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CeLL op donderdag 18 augustus 2005 om 15:08:
ik voel niks...


Nou en. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
en nou?
Waarschuw beheerder
donateur
*zucht*
Waarschuw beheerder
donateur
zin in morgen :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Moi aussi:jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=197 height=278 cacheid=0001c2d300040eb80cf13ace1a00ebf0a7]http://www.middernacht.be/udn/vtk/images/hakken_low.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben me gymspullen vergeten
Hoezo, je gymspullen vergeten?
Wat heb je aan dan?

Toen ik nog een hele kleine guppekop was
was ik de pispaal van de klas
Ik werd veel meer geplaagd en gepest
omdat ik anders dan hun was
Ze scholden me altijd voor alles uit en
ik hoorde niet bij de rest
maar nu heb ik schijt aan iedereen
want Super Gabber is de best

Want ik ben kaler dan kaal
Strakker dan strak
wreder dan wreed
Vetter dan vet

Super Gabber !!!

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Doe dat petje af en je ogen open
Kale sufkop

Super Gabber !!!

Ik krijg die beat niet uit me kop
Ik krijg die beat niet uit me kop

School is voor mij de juiste plaats
Om lekker bij te komen
Ze lullen de oren van me kop
Maar ik zit de hele dag te dromen
Helemaal klaar met dat slappe gezeik
Nee, je maakt me echt niks wijs
Mwah, duizend kale koppen in een grote hal
Ja, dat is voor mij het paradijs!

Want ik ben kaler dan kaal
Strakker dan strak
Wreder dan wreed
Vetter dan vet

Super Gabber !!!

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Day land dat heet niet Aussie!
Dat heet Australie!

Super Gabber !!!

Zou meneer Super Gabber zo vriendelijk willen zijn om even wakker te worden?
En voor de klas te verschijnen
Of heeft ie het weer te druk gehad dit weekend?

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Strak strak in me traingingspak pak
Kijk is hoe ik hak hak
Lekker uit me dak, tot in de vroege morgen

Als ik dit weekend weer overleef dan zien jullie me maandag weer he, Later
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Super Karel?
Waarschuw beheerder
donateur
Als ik zeg 2 uur thuis, bedoel ik natuurlijk niet 2 uur 's middags! En haal die zonnebril van je porum, kale zombie!
Waarschuw beheerder
donateur
Gemuse und die kartoffelsalat!!!!!

Lalalalalla WAT EEN FEEST :O:O:O

SMS is echt een zeer merkwaardige, heftige, prachtige, intense, vette, muzikale ervaring (L) Tasja is in luuuuuvvvvv :D

Hoe waren de feestjes mensjes? Karel leuk feestje???
Waarschuw beheerder
donateur
blij dat dat "karel" aanslaat... waarschijnlijk wordt daarom dus ook mn haarlijn steeds hoger :@
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Eleentje op donderdag 18 augustus 2005 om 16:29:
aaawwww Van wie was die nummer alweer?


oorspronkelijk van Hall & Oates uit de jaren tachtig... :-)
Waarschuw beheerder
donateur
Nooit geweten :D Damn das uit je jeugd Hank haha ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Ben m nu aan t luisteren, erg grappig :D Maar doe me toch maar de Beastie Snax versie :jaja: