Die leuke handige pilletjes waarmee je ik weet niet hoeveel kilo in zo weinig tijd afvalt zijn dus niet goed! OF er zit efedrine in of een ander pepstofje, ja vind je het gek dat je dan afvalt, je poetst je tanden dan zelfs tien keer sneller dan normaal

Vaak niet goed voor je hart.
OF er zit een eetlustremmer in, en ja als je er niet aan denkt om te eten val je ook wel af ja.
Die pillen zijn natuurlijk geweldig om snel veel af te vallen, maar zodra je ermee stopt (en dat doe je hopelijk wel op een gegeven moment) komen de kilo's er net zo snel weer aan, en die zijn dan nog moeilijker weg te krijgen: voila: het jojo-effect. Bovendien is het echt slecht voor je als je meer dan een kilo per week afvalt, en dat doen die pillen vaak wel.
Iedereen weet het natuurlijk al wel, en ook al gaat niemand mijn advies opvolgen, toch wil ik zeggen dat de beste manier om af te vallen een verandering in je levensstijl betekent.
Ik ben zelf ook niet helemaal tevreden en ben sinds drie maanden op het zelf samengestelde 40-punten dieet. Ik eet gezond, ik loop zoveel mogelijk i.p.v. OV en altijd de trap i.p.v. lift of roltrap. Verder drink ik minstens 2 liter water per dag, drink ik als ik er aan denk een kop Pu-Erh thee (hoog gehalte aan mineralen bevordert spijsvertering, remt lekkere trek en vermindert vetweefsel) of Vermageringsthee (vochtafdrijvend en laxerend) Beide bij De Tuinen. Ook heb ik van De Tuinen een pakje verantwoorde afslankcapsules (NuSlank, 48 stuks voor 14 euro) waarvan je er maar 1 per dag hoeft te nemen. Er zit een hoge concentratie appelazijn in dat de opname van vetten uit de voeding remt en de afbraak van vetten en koolhydraten uit het lichaam stimuleert. Er zit ook een hoog gehalte aan chroom in dat de trek in zoetigheid vermindert. Verder veel vitamine B.
Vanwege mijn aanleg en de hardnekkige kilo's die er aan zijn gekomen toen ik aan de pil ging, gaat het afvallen bij mij erg sloom. Maar dat komt nog vooral doordat ik niet beweeg. Al die dingen die ik nu onderneem zorgen er vooral voor dat ik in ieder geval geen pondje aankom, maar met beweging val je pas echt af! Door je spiermassa word je in gewicht wel zwaarder, dus schrik niet. Maar als je meer spieren heb verbrand je ook meer energie bij een activiteit. Ik heb er nu de prioriteit niet voor, maar heb het plan om 2 x per week anderhalf uur baantjes te trekken 's ochtends, en 1 dag per week fitnessen (incl. sauna, Turks stoombad en massagebedden, val je ook allemaal van af).
Conclusie: ik ben door een bewuste verandering van mijn levensstijl en eetpatroon tot nu toe op de meest verantwoorde (en ook aangename) manier die er is, 4 kilo afgevallen in 3 maanden.
PB me als je meer info wilt
