Uitspraak van verwijderd op woensdag 3 augustus 2005 om 12:47:
dat maakt je zwakker, dus is de kans dat ie vreemd gaat groter, dus kan je dat maar beter niet laten merken!
Nou denk ik echt veel te veel over dingen na, maar als ik zó over relaties na moest gaan denken.. Dan kun je toch nooit gewoon gelukkig zijn?
Het is toch simpel weg geen doen om je gevoelens te gaan verbergen omdat je anders zwakker bent en de kans groter is dat je vriend(in) vreemdgaat..
Ik vind ten eerste dat je over dingen gewoon moet kunnen praten, en als je jaloers bent kun je het daar best met je vriend(in) over hebben, dan kun je je alletwee toch een beetje aanpassen.. Jij probeert niet bij alles het ergste te denken en je vriend let een beetje op hoe ie met andere meiden omgaat
En ten tweede, je vriend(in) hoort niet vreemd te gaan, ik ga er niet eens rekening mee houden dat ie dat zou kunnen doen