| Betreft: | evenement: Dominator, zaterdag 30 juli 2005 om 11:00 |
Had ik echt niet verwacht!!
Echt een toppertje!!
Nee ik ook niet..
Heb overal spierpijn nu!
Maar dat lonsdale gedoe komt allemaal door de media en de zogenaamde wannabe buitenlander.
ze blazen t allemaal te veel op.
Heb overal spierpijn nu!
Heb overal spierpijn nu!
Het grappige is dat ze binnen de hardcore scene zelf al die gasten op kisten en geruite blousjes gezien worden als de meest racistische groep, terwijl de media de Lonsdalers ziet als racistische groepering. Mja, ik heb zomaar t gevoel dat er toch nooit een echt goed beeld van gemaakt kan worden. Kprobeer me er ook niet zo veel mee bezig te houden, kom tenslotte voor de muziek .
Wat dacht jij dan? Daar had ik na de vorige editie alweer zin in!
lijp feesie alleen jammer dat om 20.00 het bier al opwas in de houseclassics tent en om 21.00 hadden ze daar alleen nog maar frisdrank
t mooiste van alles is nog dat alle wazi's lopen te zeggen dat ze over 1 kam geschoren worden, maar ondertussen lopen ze wel te roepen geen Qlunkutten met puntschoenen op hardcore feesten!
toen wij zaterdag allemaal op Dominator stonden is mn broertje hier door 5 marokanen in elkaar getrapt omdat ie lonsdale aanhad!
Ben steeds op en neer gesjeesd naar de overkant hehe om daar mn bekertjes te halen!
Hè, wat vreemd! Vraag me af hoe dat nou zou komen.
Omdat iemand lonsdale of welk merk dan ook aanheeft, is nog geen reden om diegene in mekaar te slaan
Tja en ik kan jammer genoeg niet, kan geen vrij krijgen
Daarbij, ik heb amper allochtonen gezien op dat feest. Begrijpelijk ook wel, d'r hing nogal een erg nationalistisch sfeertje ook.
Sorry?