Partyflock
 
Forumonderwerp · 795964
184x bekeken
Waarschuw beheerder
kent iemand de cpp pillen het zouden namelijk nieuwe soorten pillen zijn die in omloop zijn. Ze zijn meestal blauw geel rood beige en er staat geen kenteken of breuklijn op. Ze zijn nu voor het eerst gevonden in belgié. Iemand ervaring met die pillen.
 
Waarschuw beheerder
:/
Waarschuw beheerder
iemand heeft ze gevonden in belgie :S :S :S :S
ik zou zeggen ga erheen en ga ook zoeken :P:P:P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ken wel OX die zijn fantastisch 125 mg mdma en 35 mdea
 
Waarschuw beheerder
Gaat je neus van bloeden
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [PPT] Arjen de :banana: op woensdag 20 juli 2005 om 18:30:
welk effect heeft mdea?


MDEA geeft meer speed-achtige effecten dan MDMA! Verwenspul voor een PPT-er dus!

Uitspraak van tripper./ op woensdag 20 juli 2005 om 17:55:
cpp


?

Je bedoelt zeker MCPP? De pillen die je bedoeld heten zeker regenboogjes? Ze hebben alle kleuren van de regenboog en zien er verder glasachtig uit? Gefeliciteerd, dan heb je echte rotzooi te pakken! Het is een afbraakproduct uit de psychiatrie en kan MDMA achtige effecten geven maar ook overgeven en buikpijn veroorzaken! Zoek maar eens met de pf zoekfunctie naar regenboogjes dan kun je de rest lezen. Succes ermee!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van tripper./ op woensdag 20 juli 2005 om 17:55:
geen kenteken


vraag er 1 aan dan (Y)
 
Waarschuw beheerder
NeeJ ik heb er eigenlijk nog nooit van gehoort;)
Waarschuw beheerder
donateur
had paswel hele sterke vage, redelijk grote blauwe pillen, zonder tekentje of breeklijn ofzo erop.. mja.:P kan vanalles geweest zijn..:vaag:
 
Waarschuw beheerder
Ze hoeven niet alle kleuren van de regenboog te zijn!
Ik heb ze hier liggen (@Flashing moments) redelijk grote blauwe pil, zonder logo of breeklijn is hoogstwaarschijnlijk mCCP. Ik heb ze zelf niet genomen want laat alles eerst testen, heb ze dan ook weggebracht en het was overduidelijk mCCP.... Wisselende verhalen van gebruikers maar vaak misselijkheid inderdaad!
Ik heb ze uit de buurt van Arnhem btw... maand terug gekocht... zullen nu dus wel door heel nederland circuleren... PAS OP!