Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Nog meer mensen die voor Bolero Park hadden geboekt maar wegens overboeking ergens anders heen moeten. ( ik en 3 kameraden hebben ongeveer 5 maand geleden geboekt via neckermann)
Voor de rest was ik echt opgelicht bij Troppics... De ene dag kwam ik daar zonder 'kaart' en was de entree 20 euro dusjah al mijn vrienden waren er ook dus toen ik ze tegen kwam zeiden hun dat het 15 euro was!! Dat was de eerste keer dus!
De volgende dag was Dana er.. dus ik weer naar de entree. eerst weer een kwartier wachten in de rij (als je een kaart hebt kan je zo doorlopen) kwam ik bij de kassa, zegt ze 25 euro... Ik zo gister was het nog 20 euro! opeens gaat ze helemaal uit der stekkerdoos en zegt ze keihard dat IK loop te liegen. VUIL ETTERWIJF!! wat een naaiers zeg!!! ben gelijk NOOIT meer daar naar binnen gegaan!!!!!!
wie gaan er nog meer zaterdag vertrekken....
Ow, nou wij horen dan ook bij de gezellige mensen, want wij hebben ook van niks gehoord. wij zijn dr met 9 gasten van 12 tm 23 juli
Uitspraak van Jitske op woensdag 29 juni 2005 om 17:43:
Ik ben gister net terug gekomen uit Lloret, ben er 15 dagen geweest! Was echt super leuk, en heel mooi weer!
he had nog eff een weekie gebleven hadden we eff samen kunne feesten
he had nog eff een weekie gebleven hadden we eff samen kunne feesten
Hey Jitske.!!
Jij heb tog in Bolero Park gezeten, en hoe is het app.???
Lekkere gaste daaro.???
ga zeker zo'n weekkaart halen scheelt een hoop !!
ja dat hebbe jullie gewoon aan ons te danke wij hebbe gevraagdnaar leuke gezellige gaste..waar we wat aan hebbe haha