Partyflock
 
Forumonderwerp · 783983
Waarschuw beheerder
Ik heb vandaag gehoord dat ik zwanger ben.
Waarschijnlijk al een maand.
Ik wil later echt wel kinderen.
Maar dan wil ik ze ook wat te bieden hebben.
Mijn vriend en ik waren er al over uit dat we het nu nog niet wouden maar nu we dus ontdekt hebben dat ik zwanger ben is alles anders. Alleen het probleem is dat ik drugs gebruikt heb. Namelijk speed ghb xtc en cannabis. Hoe schadelijk is dat tijdens de eerste maand, Ik wil namelijk echt niet dat ik mijn kindje schade aan heb gebracht omdat ik me zonodig even lekker wou voelen. Als ik zou weten dat het kindje een hersenbeschadiging of iets anders erdoor toe gebracht zou kunnen hebben denk ik dat ik het maar beter weg kan laten halen. Heeft iemand hier ervaring mee?

Alvast bedankt voor de reactie's
 
Waarschuw beheerder
de eerste drie maanden van een kind zijn de belangrijkste dat is de eerste belangrijke weg voor de ontwikkeling van een kind

ik zou als ik jullie was contact opnemen met je gynecoloog om daar verdere info te verhalen

succes
 
Waarschuw beheerder
ik denk dat je beter met profs kunt gaan praten dan met flockers
 
Artiest Faz
Waarschuw beheerder
Je moet gewoon helemaal geen drugs gebruiken...
 
Waarschuw beheerder
Jezus...hopelijk gaat alles nog goed pff.
Sterkte.

Maar of je dit nu hier moet neerzetten...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 19:06:
Je moet gewoon helemaal geen drugs gebruiken...


dat is jou mening (Y) ze wilde geen kind maar is toch zwanger geraakt
Werkzaam bij Next.gen events
Artiest Mania
Waarschuw beheerder
Ik weet het niet, ik zou idd naar de gynecoloog gaan.

Hoop voor je dat het allemaal in orde is nog :)

Suc6 :flower:
Waarschuw beheerder
ja fuck man das behoorlijk kut!

sterkte dermee..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Je moet helemaal geen drugs gebruiken :no:
Waarschuw beheerder
Suc6 idd... Zou ook naar gyneacoloog gaan ofzo.. Kun je alles aan kwijt :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een antwoord heb ik niet.
Maar k wens je heel veel sterkte bij het maken van de juiste beslissing.
 
Waarschuw beheerder
vraag: 9 Mei 2005
Ik ben nu 16 weken zwanger en ik heb het stomste gedaan wat je maar kunt doen. Ik heb tot nu toe al die tijd speed gebruikt, 1 of 2 kleine lijntjes per dag. Kan mijn baby nog wel in orde zijn, zo nee wat kan er allemaal mis zijn en wat betekent het drugsgebruik voor de latere leeftijd van mijn kindje? HELP


Antwoord:

Je code was: 3170
Beste vraagsteller,

Het beste dat je kunt doen is dat je zo snel mogelijk contact opneemt met je verloskundige en uitleggen wat er aan de hand is. Als je verloskundige er te weinig van afweet, kun je een verwijzing vragen naar het AMC in Amsterdam. Daar is men in dit soort zaken gespecialiseerd. Men gaat dan ook na hoe het met de ontwikkeling van het kind is gesteld.

Ik plak hier een tekst uit een onderzoek dat de jellinek heeft laten doen naar drugsgebruik en verslaving:
Zwangerschap

Speed en de zwangerschap
Speed is een sterk stimulerend middel. Het zorgt voor een snellere hartslag en het samentrekken van bloedvaten. Deze effecten geven een drastische verhoging van de bloeddruk in zowel de moeder als het kind. Snelle verschuivingen in bloeddruk kunnen ernstige consequenties hebben voor zowel moeder als kind. De bloedvaten van een foetus zijn heel erg gevoelig en dun. Een spontane bloeddruk verhoging in de foetus kan een hersenbloeding veroorzaken, voordat het kind is geboren.
Het samentrekken van bloedvaten kan leiden tot een afname van de bloed- en zuurstofaanvoer naar de placenta en de foetus. Een slechte bloed- en zuurstofaanvoer heeft een negatieve invloed op de groei en ontwikkeling van het kind. Hierdoor kan het kind geboren worden met een laag geboortegewicht en is sneller vatbaar voor ziekten en infecties.

Datum: 13 juni 2002


Problemen tijdens de bevalling

Speed en de problemen tijdens de bevalling
Een verhoging van de bloeddruk van de moeder en in de placenta kan ook leiden tot het vroegtijdig loslaten van de placenta van de baarmoederwand (solutio placenta). Dit leidt tot een kritieke situatie, wat meestal leidt tot een miskraam of een vroegtijdige bevalling.
Pasgeborenen van moeders, die speed hebben gebruikt, hebben vaak een laag geboorte gewicht. Vaak zijn er ook sporen van speed gevonden in het bloed van het kind. Er zijn zelfs gevallen waar het kind neurologische verschijnselen vertoonde na de geboorte. Dit kenmerkt zich door: extreme bewegelijkheid, verhoogde ademhaling, hyperactiviteit en soms zelfs "trekkingen' (convulsies). Deze baby's zijn trillering en zijn niet goed in staat om met de omgeving een interactie aan te gaan. Ze zijn snel geïrriteerd en moeilijk te troosten als ze huilen. De kinderen worden altijd een tijd ter observatie in het ziekenhuis gehouden in verband met eventuele complicaties.
Kinderen van moeders die speed gebruikten tijdens de zwangerschap hebben ook een grotere kans op wiegendood. Onduidelijk is nog in welk verband dit kan worden gezien met het gebruik van speed tijdens de zwangerschap." Tot zover dit citaat.

Stopt niet op eigen houtje met speed. Overleg eerst met de arts maar zorg dat je daar vandaag of morgen nog komt.


bron= www.alcoholinfoteam.nl
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 19:09:
Je moet helemaal geen drugs gebruiken


daar vraagt ze toch niet om ze vraagt om een normale reactie niet om commentaar van haar drugs gevruik :/:/
 
Waarschuw beheerder
donateur
http://www.jellinek.nl/drugsvoorlichting/zwangerschap.php
is een goeie site succes
 
Waarschuw beheerder
Dit soort dingen komen dagelijks voor...tuurlijk is het niet gezond...maar er worden heel veel kern gezonde baby's geboren uit moeders die in dezelfde situatie zitten als jij.
Zelfs junkie's krijgen gezonde kinderen, dus als jullie hebben besloten om het kindje te houden zou ik me hier niet te druk om maken en nu gewoon gezond eten en lekker rust houden, vertel de verloskundige wel hoe of wat dan letten ze misschien wat extra op tijdens een echo.

Ben zelf ook opgepland zwanger geworden, had gelukkig al een tijdje geen drugs meer op, maar heb me wel tijdens een week vakantie iedere avond de lam lazerus in gezopen, als je zoiets niet verwacht ben je daar natuurlijk niet mee bezig, het heeft totaal geen zin om je daar nu druk over te maken want gedane zaken nemen soms helaas geen keer, dus geniet gewoon van je zwangerschap, want stress is ook zeker niet goed nu :) Succes
Waarschuw beheerder
Ik heb woensdag (duurt nog zo fucking lang :( )een afspraak bij het AMC in amsterdam daar zijn ze gespecialiseerd in drugsgebruik tijdens zwangerschap en ik had inderdaad ook al begrepen dat de eerste drie maanden het belangrijkst was. Ik had ook al op internet gekeken maar daar is meer informatie over als het de hele zwangerschap door gebruikt wordt en dat ben ik natuurlijk niet van plan, als ik het al ga houden want ik weet het echt niet :(

Ik zou er echt niet mee kunnen leven als mijn kindje misvormd is ofzo door mij, terwijl dat als ik gezond geleeft had ook gebeurt had kunnen zijn.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 19:09:
Je moet helemaal geen drugs gebruiken


Kan je niks orginelers verzinnen
Waarschuw beheerder
donateur
Wat kunnen wij nou voor normale reactie geven wij zijn geen specialisten..

we kunnen haar er toch best op wijzen dat het niet slim is :s
 
Waarschuw beheerder
succes ermee
Waarschuw beheerder
IK vind het gewoon belangrijk om meningen van anderen hierover te horen, wat voor meningen dat dan ook zijn. Ik moet er toch verplicht 5 dagen over na denken en misschien hebben er hier wel mensen ervaring mee. Ik zal vast niet de eerste zijn die dit overkomt.
Waarschuw beheerder
in ieder geval bedankt voor alle lieve reactie's
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lady-Anneliesss op donderdag 9 juni 2005 om 19:18:
we kunnen haar er toch best op wijzen dat het niet slim is


neem aan dat iedereen dat toch wel weet dat het niet slim is en denk aan haar topic te lezen dat het nooit haar bedoeling is geweest om haar kind schade aan te richten door drugs gebruik

ja de eerste drie maanden zijn het belangrijkste voor de ontwikkeling van de hersenen longen e.d.

hoop dat jullie voor jullie zelf de beste keus maken

sterkte ermee
Waarschuw beheerder
donateur
Ik zou gewoon naar iemand gaan die er verstand van heeft..

zijn toch wel testen voor

en iedereen wil graag gezond kindje

succes
Waarschuw beheerder
Heel veel sterkte er mee.
Lijkt me moeilijk allemaal.
Er groeit toch een kindje in je!!!

Zou het zelf ook niet fijn vinden om naar dat ziekenhuis te gaan die speciaal is voor het drugsgebruik tijdens de zwangerschap.
Heb je gelijk een stempel op je hoofd :S

Denk er goed over na wat je eigenlijk wild met je kindje. :D
Waarschuw beheerder
Mijn dokter kon er helaas niet zo veel over vertellen vandaar dat die me naar het AMC stuurt. Ze kunnen alles wel testen alleen niet de hersens.
Mijn eerste reactie toen ik het hoorde was: Nee dat kan niet gezond zijn ik heb drugs gebruikt!

En het maakt me niks uit hoor dat ik naar een gespecialiseerd ziekenhuis moet, als ik daar beter geholpen word door mensen die er verstand van hebben.
 
Waarschuw beheerder
geloof me dat als je je kind verliest is dat het ergste wat je kan overkomen
en dat zeg ik niet zomaar :)
Waarschuw beheerder
Ja, IDD
Als ik het zo hoor wil je het kindje toch wel graag houden.
Het is ook niet niks dat er iets in je groeit.

Succes er mee en zorg dat je de juiste beslissing maakt.
Ze kunnen beiden er moeilijk zijn.

Word je wel gesteund door je vriend???
Weet hij wat hij wil of heb je het daar nog niet over gehad.

(Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lady-Anneliesss op donderdag 9 juni 2005 om 19:18:
we kunnen haar er toch best op wijzen dat het niet slim is


Ze geeft toch zelf al aan dat ze weet dat het niet slim is.. is een beetje mosterd na maaltijd als je dit nu nog gaat roepen. :|
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 19:33:
Ze geeft toch zelf al aan dat ze weet dat het niet slim is.. is een beetje mosterd na maaltijd als je dit nu nog gaat roepen


precies iedereen zit maar te mekkeren daarover maar dat wist ze al dat het niet slim is :S:S:S
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 19:13:
daar vraagt ze toch niet om ze vraagt om een normale reactie niet om commentaar van haar drugs gevruik


idd....ze wilde nie eens zwanger worduh hoor :vaag: ff goed lezuh :S
Waarschuw beheerder
Mijn vriend wil het nu houden en voor de rest zouden we ons leven echt wel om willen gooien, maar dit kunnen we gewoon niet terugdraaien. Het heeft gewoon zoveel impact deze beslissing, wat we ook beslissen. Het is gewoon allebei kut. En ik denk dat zwanger zijn met dit schuld gevoel ook niet gezond is.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Linda!!!!! op donderdag 9 juni 2005 om 19:21:
Ik moet er toch verplicht 5 dagen over na denken


betekent dat dat je het/hem/haar weg gaat laten halen? :/

ik hoop dat je snel terecht kan in t amc en dat het allemaal goed gaat :jaja:

sterkte (F)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AngelDoll op donderdag 9 juni 2005 om 19:44:
betekent dat dat je het/hem/haar weg gaat laten halen?


Ik weet het echt nog niet, vandaar ook dit forum en de gesprekken met deskundigen die gepland zijn bij het A.M.C. Het is ook zo moeilijk, normaal gebruik ik ook helemaal niet zo veel drugs en toevallig nu de afgelopen maand elk weekend wel wat.

Ik probeer het nu gewoon van alle kanten te bekijken en zo hopelijk tot een beslissing te komen. Het ene uur denk ik vol overtuiging Nee en het volgende uur denk ik we hebben het kindje ook wel wat te bieden.

AArgh ik word er gek van
Waarschuw beheerder
Sterkte linda,..dit kan de slimste overkomen..zoals mij:flower:
Waarschuw beheerder
Thanks allemaal voor jullie medeleven. Ik wil niet sentimenteel gaan doen maar dat doet me nu echt goed. Haha vast de hormonen. Nee maar het is niet iets om zo maar ff met iedereen te bespreken ik schaam me er echt wel voor dat dit mij overkomen is, nou ja gedane zaken maken geen keer.
Waarschuw beheerder
in de eerste 3 maanden worden de belangrijkste organen aangelegd dus er kan idd wel het een en ander mis zijn. Misschien is een extra onderzoek voor jou weggelegd??

canabis is nog niet echt uitgekomen dat het zeer schadelijk is maar harddrugs uiteraard wel!

maarre je zal de eerste niet zijn hoor en er zijn velen voor jou die gewoon een gezond kindje op de werele dhebben gezet met of zonder die paar keer druggebruik!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nu zeker niet meer gebruiken, dan kan het pas echt kwaad!

Veel succes met je zwangerschap
 
Waarschuw beheerder
mensen die drugs gebruiken mogen eigenlijk geen kinderen krijgen, maar goed das het vervelende in deze wereld.

en ik hoop dat jij je kinderwens goed te gemoed gaat en ik hoop dat ze gezond ter wereld komen!! :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 21:32:
mensen die drugs gebruiken mogen eigenlijk geen kinderen krijgen, maar goed das het vervelende in deze wereld.


Jij drinkt zeker ook nooit alcohol?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 juni 2005 om 21:46:
Jij drinkt zeker ook nooit alcohol?


Jawel hoor...
 
Waarschuw beheerder
Alcohol is ook harddrugs ;)
Artiest DanM
Waarschuw beheerder
jezussssssss:/
Waarschuw beheerder
na de dokter gaan..gewoon bespreken met hem of na met volk op het ziekenhuis die je daar wel antwoord op kunnen geven.Die dat ook echt weten..

(F)
 
Waarschuw beheerder
Heeft mijn moeder vast ook gedaan ben ik bang
 
Waarschuw beheerder
De 1ste tijd is je kindje beschermd voor schadelijke stoffen die in jou lichaam zitten. Nu je het weet, moet je natuurlijk onmiddelijk stoppen, maar ik zou me niet te druk maken als ik jou was. Dat is ook niet goed voor het kind.

Toen mijn vriendin zwanger was, vertelden we op het ziekenhuis dat we voor de zwangerschap drugs gebruikt hadden.

Pats ! Stempel op je ! Of ze een afkickcursus had gevolgd, of we nu nog gebruikten, ze moest bloed laten prikken, extra controles enz. Als je blowt en wel eens wat slikt, dan zien ze je gelijk met een spuit in je arm.

Al met al denk ik dat het meevalt, maar ik wil je in ieder geval heel veel sterkte wensen !!
Waarschuw beheerder
Ja, toch die stempel.
Dat dacht ik al, zal best pijnlijk wezen.
Net alsof je als je weet dat je zwanger bent dan nog aan de drugs gaat zitten :S

Maar goed, succes er mee nogmaals.
Waarschuw beheerder
Flichner,jij kan beter je kansloze opmerkingen voor je houden. Ik keur druggebruik ook zwaar af maar ga niet lopen bleren dat vrouwen dan geen kids meer mogen krijgen terwijl ik het zelf ook wel es gedaan heb...jij vast ook wel hypocriete zak!

:/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sassie(f) op donderdag 9 juni 2005 om 22:50:
Flichner,jij kan beter je kansloze opmerkingen voor je houden. Ik keur druggebruik ook zwaar af maar ga niet lopen bleren dat vrouwen dan geen kids meer mogen krijgen terwijl ik het zelf ook wel es gedaan heb...jij vast ook wel hypocriete zak!


Nou Nou Nou..
Ik heb nooit drugs gebruikt, en mensen die het gebruiken. Tsja zelf weten. en hangt ervan af in welke fase je drugs gebruikt.

je hebt wat die mensen die echt drugs verslaafd zijn en kinderen krijgen. en gezonde mensen die kinderen willen krijgen. krijgen het soms niet.. dus daar was mijn reactie een beetje op bewust, aangezien ik een vreselijke drugs verslaafde ken die met iedereen gaat en kinderen krijgt, en een gezonde vrouw die kinderen wilt maar ze niet kan krijgen.

misschien was mijn reactie wat te.. maar goed!..
 
Waarschuw beheerder
kappuh met die zooi