Partyflock
 
Forumonderwerp · 769848
3084x bekeken
Waarschuw beheerder
wat denken jullie dat het gaat worden?
 
Waarschuw beheerder
donateur
:yes:
Waarschuw beheerder
was zeer zeker een mooi tripje. Sfeertje in Milaan overdag was heftig.

Ook in het imponerende stadion was de sfeer gaaf, maar ik hoorde daar dat het geluid wat de AC milan supporters maken versterkt via luidsprekers het stadion wordt ingeknald om op die manier imponerender over te komen !!

weet iemand hier meer over ??

groeten en fingers crossed voor woensdag!! ik ben er weer bij op Oost
Waarschuw beheerder
donateur
Weet niet of dat zo is.... Maar voelde me na die goals toch ineens heel klein in ons vakje met 7000 man. Wat maakte die Milanezen toen ineens een tering herrie zeg... Verder heb ik ze niet echt vaak massaal gehoord terwijl het op de tv juist lijkt van wel... Dacht dat wij de hele wedstrijd goed en hard te horen zouden zijn op de tv maar dat viel ookw el mee....

Verder supertrip gehad naar milaan alleen klote van het resultaat maar ik hou me ook maar vast aan deportiva eenp aar jaar geleden...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
psv goed te horen en veel kabaal? whaha

Enne PSV heeft volgens mij geen 1 echte uitgespeelde kans gehad hoor, misschien die van van bommel, maar die hoek was gewoon te moeilijk, en vergeet ook niet dat gomes er nog 1 fantastisch uittikte van sevchenko, waar dida zich 0 keer zo heeft hoeven strekken!

milan liet psv het werk doen, gaf ze het id dat ze beter waren en sloeg keihard toe op de momenten die zij zelf uitkozen!

In eindhoven zal psv wel helemaal beter zijn, omdat milan dat wel lekker vind en dan ineens de 0-1 erin prikken en dan is het echt over, maar dan nog zullen jullie allemaal zeiken dat psv veel beter was en het echt verdiende pfff
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Teknix 28 april 2005 18:29

Lucky Milan, meer kan ik er niet van zeggen. Beide goals waren foutjes van PSV en PSV had meer met de kansen moeten doen maar het fabeltje dat je tegen Milan weinig kansen krijgt is bullshit!


Whahahaha jij bent echt 'n grappemaker kerel ..
Zo te zien heb je nie echt veeel vestand van voetbal :)
Psv speelde zeker nie slecht .. Da's waar
Maar je mag ze zeker ook niet met elkaar vergelijken ..
Heb je wel 's een rkensom gemaakt van wat daar over t veld hobbelt .. Niet he? dacht ik al ..

AC Milan is 'n uitgekookt team .. Je hoeft als tegenstander maar 1 slippertje te maken en Kaka en Schevchenko staan klaar om die bal erin te rammen .. En zoals Hiddink al zei : Milan heeft maar 1 kans nodig en hij zit er in .. Psv heeft er 6 a 7 nodig en nog staan jullie op 0 :yes:
Waarheid is hard :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Whahahaha jij bent echt 'n grappemaker kerel ..
Zo te zien heb je nie echt veeel vestand van voetbal
Psv speelde zeker nie slecht .. Da's waar
Maar je mag ze zeker ook niet met elkaar vergelijken ..
Heb je wel 's een rkensom gemaakt van wat daar over t veld hobbelt .. Niet he? dacht ik al ..

Ten eerste ben ik idd een grappenmaker, ik ben de leukste thuis al zeg ik het zelf. ;p Ten tweede weet ik weldegelijk hoeveel daar rondhobbelt. Zegt genoeg over Milan dacht ik zo. Zoveel geld en toch was PSV beter. Maar ja, zoals je zelf ook al aangeeft is het zo dat Milan makkelijker scoort. ;)

Dat PSV niets scoorde is inderdaad dom maar dat was geen verdienste van Milan, dat kan PSV zichzelf aanrekenen. Daarnetegen de goals die PSV tegen kreeg waren ook zichzelf aan te rekenen en waren wederom niet de verdienste van een goed spelend Milan. Het is gewoon jammer dat die milanezen niet durfden te voetballen in eigen stadion tegen zo'n goedkoper team. ;)

Waarheid is hard :p

Soms wel ja... ;)
laatste aanpassing
 
Artiest Pat Houston
Waarschuw beheerder
[UPC] gekke meid [UPC] jij bent het bewijs dat vrouwen geen verstand hebben van voetbal :yes:
Waarschuw beheerder
Juistem, een vrouw met veeeeeeel frustratie! Lang niet geneukt zeker........;)
Waarschuw beheerder
donateur
Inderdaad weer beetje zinloze uitspraken.... Volgens mij zijn er hier maar een paar mensen gefrustreert in Nederland en dat zijn die lui die niet meer Europees ballen, er net uitgingen tegen Willem II (met ook beter spel en veel kansen, maar ja Willem II is zo'n uitgekookte ploeg ;) )Ons seizoen is top en het zou super zijn al zouden we de finale halen maar kampioen, halve finale en finale beker is ook al mooi :D
Waarschuw beheerder
hmzs.........

zou leuk zijn psv CL-finale ... maar dromen zijn helaas bedrog :yes: 2Bad
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hey Teknix ..

daar heb je ook wel gelijk in ..
Psv deed 't ook zeeer goed onder die omstandigheden .. Maar ik probeer gewoon realistcisch te blijven . Schat de kans heeeel klein in dat Psv de CL finlae bereikt :yes:

Peace ! :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik schat dat het nog wel kan en ik denk/hoop dat het ook gaat gebeuren. Zoals gister nog op tv was kon deportivo een verschil van 3 doelpunten recht zetten thuis. PSV kan dan wel een verschil van 2 wegwerken... ;p
Waarschuw beheerder
dream-on ...


Gladiator VS soldier
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Over Goliath VS David?? ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Minority op maandag 2 mei 2005 om 12:31:
maar ja Willem II is zo'n uitgekookte ploeg


hehe



Als je de kansen krijgt moet je ze gewoon maken, tegen clubs als utreg enzo kun je het permitteren kansen te missen. Tegen AC niet. Farfan had er al eentje in moeten leggen na 10 minuten.

Jammer dat we een echte killer misten, die blessure van Robert kwam dan ook erg slecht uit. Die had er op zeker wel 1 of 2 in geprikt.

Oh nee het is de verdienste van Ac Milan dat het 2-0 was, pfff rot toch op. Ze weten zich geen raad met middenvelders die over hun man heen gaan, PSV had het af moeten maken niet gedaan. Kutzooi...


Een Efes aan de Bosporus was toch nie verkeerd geweest :bier: b)


maar wie weet :D
Waarschuw beheerder
Idd. PSV heeft vooral in de 2 helt een stuk of 5 kansen gehad. Milan heeft het zelf ook gezegd: We hebben het altijd moeilijk tegen Nederlandse clubs en bij PSV was het helemaal het geval. Ze hebben tegen PSV meer kansen tegen gehad dan in de hele verdere Champions Leauge. Maar goed, overmorgen de RETURN en ik hoop en ik acht nog zeker een kans van PSV.
 
Waarschuw beheerder
donateur
We zullen woensdag wel zien maar het zou goed voor het nederlandse voetbal zijn als AZ en PSV beide de finale wisten te behalen. :D
Waarschuw beheerder
hahaha stelletje optimisten

let nou maar op psv heeft geen kans meer !!!
Waarschuw beheerder
wacht laat me het voor je spellen zodat er geen misverstand over bestaat !!

K A N S L O O S


AC- de ploeg met de beste verdediging laat ze maar is verdedigend gaan spelen ...en counteren .. hmzs speelt nesta ?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Die verdediging is inderdaad heel goed maar niet ondoordringbaar. Helaas misten we Robert in de heenwedstrijd maar die is er nu weer bij. We zullen zien r. FB. ;)
Waarschuw beheerder
speelt Nesta ? wat heeft die eigenlijk blessure of kaart

hmzs ff voor de duidelijkheid ... D I D A ....Maldini, Nesta, Cafu, Stam !!
Waarschuw beheerder
we winnen!!!!
Waarschuw beheerder
als je voor AC bent, ben ik het helemaal met je eens !! ;) (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nesta is geschorst en Stam is twijfelachtig want hij heeft last van zijn bovenbeen.
Waarschuw beheerder
winst en :bier: in de aftrap wat willen we nog meer ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Tuurlijk is de kans niet groot en heel knap dat je K A N S L O O S kunt spellen, maar iedereen die nu op milaan in de finale gokt speelt op save.

maaaaaaaar gezien de eerste wedstrijd zullen de italiaantjes het toch maar moeten doen. hopen dat PSV snel op 1-0 komt en dan wachten. De hele wedstrijd blijft dan spannend omdat die 2-0 elk moment kan vallen maar ook de 1-1 waardoor het over is. En dan sneaky in de 89 minuut de 2-0 maken (waar hebben we dat meer gezien...)

en dan nog half uurtje beetje aankutten en vervolgens Gomes met zun lange armen ons naar de finale laten zwaaien...


zou mooi zijn en NEE ik heb mun wekker niet gezet!
Waarschuw beheerder
donateur
PSV heeft het inderdaad in de uitwedstrijd helemaal zelf laten liggen.... Maar ik acht ze ook nog niet kansloos. Dat mag je natuurlijk ook nooit doen als echt fan he ;) . Ik heb er alle vertrouwen in dat ze die 2 goals maken maar aan de andere kant weet ik ook bijna zeker dat Milaan altijd wel scoort.... en om dat verschil goed te maken wordt heel moeilijk. Maar ja, we gaan gewoon vol goede moed naar het stadion en maken er een mooi feestje van.
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien komt Milan ook wel vroeg in de wedstrijd met 10 man te spelen door een rode kaart je weet maar nooit. Maar ze hebben zeker nog kans om in de finale te komen, meerdere factoren die de wedstrijd kunnen beïnvloeden :yes:
 
Waarschuw beheerder
ze zijn al zover gekomen, dat het CL-avontuur voor PSV toch niet meer stuk kan. Ik hoop dat ze er een mooie wedstrijd van maken, met hopelijk winst!
Waarschuw beheerder
nix te verliezen en alles te winnen, AC heeft onwijs belangrijke wedstrijd tegen Juve op het programma staan komend weekend.

Het liefst wil AC zich natuurlijk niet te druk maken morgen, maak ze maar helemaal gek door snel te scoren en de druk er goed op te zetten!

Wie weet of er dan wonderen gebeuren!
Waarschuw beheerder
stiekum 3-0 zou grappig zijn
Waarschuw beheerder
ik zal jullie droom werkelijkheid laten maken, milan scoort toch wel en dan moeten jullie 4-1 maken en dan doen jullie NOOIT van jullie leven dus... Milan scoort binnen het half uur let maar op en dan is het voorbij met het sprookje
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marko Bakker op dinsdag 3 mei 2005 om 13:48:
ik zal jullie droom werkelijkheid laten maken, milan scoort toch wel en dan moeten jullie 4-1 maken en dan doen jullie NOOIT van jullie leven dus... Milan scoort binnen het half uur let maar op en dan is het voorbij met het sprookje


Grote kans dat je gelijk krijgt, maar ik heb (zo naief als ik ben :vaag: ) mijn wekker het raam uit getieft en droom dus nog ff heerlijk door...

Het kan nog een daggie, gun mij me lol :p
Waarschuw beheerder
psv heeft nu niets meer te verliezen..dus gaan ze vol op de aanval...robert knalt er al heel snel eentje in..:yes:

hoop ik O:)
 
Waarschuw beheerder
Wendy kom ik persoonlijk (k)feliciteren als dat gebeurd(k) haha ik HOOOP ;)
Waarschuw beheerder
haha als psv wint mag je dat heus wel doen hoor dan ben ik toch super blij :D
 
Waarschuw beheerder
DEAL! want dan ben ik NET zo blij :D ben nou al zenuwachtig voor die wedstrijd gvd hahaha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van (K)Wen-D op dinsdag 3 mei 2005 om 14:31:
haha als psv wint mag je dat heus wel doen hoor dan ben ik toch super blij


Daar sta je niet alleen in Wendy!!!
Waarschuw beheerder
haha :) deal

denk dat mijn nagels er morgen aan gaan :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -LMN- op dinsdag 3 mei 2005 om 14:34:
Daar sta je niet alleen in Wendy


daar ben ik blij om :)
Waarschuw beheerder
heb je ook plekkie in stadion of ga je thuis of in de kroeg nagel bijten ??