Partyflock
 
Forumonderwerp · 603399
De halve finale in de strijd om de Amstel Cup tussen Feyenoord en Ajax wordt op woensdag 16 april om 18.00 uur gespeeld. Dat heeft burgemeester Opstelten van Rotterdam, na overleg met de lokale driehoek, vandaag besloten. Feyenoord en Ajax strijden op die datum in De Kuip om een plek in de bekerfinale.
De ontmoeting tussen de twee aartsrivalen kon niet op het gebruikelijke aanvangstijdstipvan 20.00 uur worden gespeeld, omdat het een risicowedstrijd betreft. De gemeente Rotterdam voert als beleid dat dergelijke wedstrijden in principe op zondagmiddag – en in ieder geval bij daglicht - moeten worden gespeeld. Het spelen bij daglicht verlaagt volgens de gemeente de gelegenheid voor het ontstaan van wanordelijkheden. Daarnaast speelt dat de politie-inzet bij het afwerken van deze wedstrijd in het donker, een stuk hoger zou zijn.

Op basis van het argument van de KNVB dat het niet mogelijk is om deze
wedstrijd in het nog resterende competitieprogramma op een vrije zondag te
plannen, is besloten dat deze halve finale - bij uitzondering - op een
doordeweekse dag bij daglicht mag worden gespeeld. Door om 18.00 uur af te trappen, zal de wedstrijd voor het invallen van de duisternis gespeeld zijn, omdat dan ook inmiddels de zomertijd van kracht is.

Verplaatsing van de wedstrijd naar een ander stadion was al eerder uitgesloten, omdat Feyenoord zich wenste te conformeren aan de toewijzing van De Kuip, die al enkele maanden geleden bij loting in het KNVB Sportcentrum in Zeist plaats had.
Bron: Feyenoord.nl
 
Waarschuw beheerder
bob jij of bob ik? nou dat weet ik zonet nog niet johh,

oh ja nou fijn ja boeiend dit
Waarschuw beheerder
amstelcup??? wat is dat? ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Valt me op dat "supporters" van sommige clubs nu beginnen te zeuren dat er opeens een opstanding is van supporters van Feyenoord :?. Kan me nog een tijdje geleden herinneren dat er in een bepaald nieuw stadion bijna geen supporters waren ? Alleen Bobo's die voor een hoop geld een skybox konden huren in een stadion dat ook voor American Football gebruikt werd? En ga me nou niet zeggen dat het niet zo is, heb dagelijks met die apen te maken, lijkt wel of ik in de verkeerde omgeving woon. Ownee, er zijn hier wel supporters, ga er bijna elke week me de trein in. En ja wij gaan ook als de prestaties wat slechter zijn, dus hou je mond maar over mooi weer-/teletekst supporters. ;)
 
Waarschuw beheerder
stil 'ns claudje :P wat je over feyenoorders zegt geldt namelijk net zo hard voor neusjes :P ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Dat zie je mij ook niet ontkennen Rutgrrrrrrr

:-)

Ze zitten bij elke club
 
Waarschuw beheerder
Mooi ;D

Luinge begint ook al aan zichzelf te twijfelen...
Hij fluit de 1st volgende wedstrijd niet, wat een kerel ook. :p
Waarschuw beheerder
Vreemd hoor. Vorig seizoen wonnen wij die beker en schreeuwden alle kakkerlakken "stelt toch niets voor, we willen hem niet eens". Nu hebben ze hem nog niet eens en zijn in zware euforie.
 
Waarschuw beheerder
Ze winnen met pure kakkerlakken geluk:( Terwijl wij veel beter waren.En ach de beker:gaap:Vorig jaar was leuk om hoe we die beker wonnen.Verder :gaap: 3 wedstrijden en dan de finale:S En dan hun liedje helemaal niks :s wij staan 2de dat betekend dat wij de CL weer in gaan:D En we spelen momenteel nog CL en ik denk zelfs dat we een goeie kans maken:D Helemaal niks slaat dus op de kakkerlakken de beker en uefa is mooi voor een ploeg als zwolle ofzo.Dan spelen ze eindelijk is europees.De grote 3 waar alleen in mijn ogen dus AJAX een grote is.Hebben daar helemaal niks aan want die spelen bijna altijd al europees.
 
Waarschuw beheerder
heb ook gehoord dat de "heer"luinge :D :gaap: zich een week heeft vrygevraagd een week vry nemen zou em goed doen zei die zelf, whahahaha wat een"held"kan die mooi nog bykome van de roelof luingeshow
 
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien komt die euforie wel omdat de aartsrivaal is verslagen????
Dan maakt het niet eens uit wat er op het spel staat, al is het een oefenpot.
Waarschuw beheerder
donateur
Ach... dan kunnen jullie de eerste paar jaar weer ff teren op deze overwinning...

Oftewell: de eerste paar jaar horen we jullie niet meer :-D

En inderdaad... Ajax was toch echt de betere ploeg gisteravond... Maar dat zullen er weinig toegeven...

:kots:
Waarschuw beheerder
Ik wil foto's zien van die kakkerlak die in de gracht flikkerde trouwens. Waar zijn ze te bewonderen? :)

Wel weer een leuk filmpje gezien van een kakkerlak die gearresteerd werd... werd door niemand geholpen....:)
Waarschuw beheerder
donateur
He buurman, wat kan waarheid hard zijn he? :zuipen:

En volgens mij heb ik inderdaad SARS... er komt in ieder geval iets vreemds uit me neus en ik ben snipverkouden.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
@ Naam mag niet:

Toch wel vreemd dat nou uitegerekend een ajacied moet genieten van het zien dat iemand gepakt word en niemand hem helpt. Beetje vreemd.

Trouwens ook een beetje domme actie als je uitvak wil bereiken in je eentje. Heel dom dus ...

Was trouwens leuke groep van Feyenoord op de been, beetje jammer dat ajax weer niet kwam. Zat er eigelijk wel beetje op te hopen.
Waarschuw beheerder
2baqardi naam mag niet gaat er gelijk met 100 man boven op als z'n vriend wordt opgepakt...

Doen ze altijd namelijk, voor elkaar opkomen en mekaar helpen. Daar staan de ajacieden toch zelfs om bekend ?

Hoe ging dat liedje ook alweer :D
.
.
.

Maar goed, iedereen weer bijgekomen / uitgelachen / uitgehuild ?
Wat een zielig gebeuren zeg, 2 successupportjes die opeens opduiken, cherzana die bijna huilend achter haar pc'tje zit te vertellen dat je in een donkere kroeg weg mag rotten, sarscos die z'n teletekst heeft uitgezet na 53 minuten, Base die woensdag niet lang hoefde te wachten :D

graaf die opeens in heel zielig gezeur vervalt waarvan je denkt dat hij dan vast een andere wedstrijd heeft gezien omdat ajax absoluut niet beter is geweest, paar kleine kansjes maar Feyenoord heeft nergens echt onder druk gestaan, Zelfs met een freefighter (chivu) en een soort losgeslagen idioot van een sladan en luinge die nog even een helpende hand gaf kunnen jullie niet winnen en dan toch zo zielig doen ?

Helemaal niets ole ole . Wij worden 2e (dit moet zelfs voor de knvb te veel zijn om nog te matsen, chivu en sladan MOETEN 3 wedstrijden schorsing krijgen. De cl worden jullie ook nog wel uitgespeeld en dfan heb je dus aan het einde van het seizoen ...
HELEMAAL NIETS...
Waarschuw beheerder
ajax is beter
nee feyenoord is beter
ajax is beter
nee feyenoord is beter
ajax is beter
nee feyenoord is beter
ajax is beter
nee feyenoord is beter

ZUCHT
Waarschuw beheerder
Ach... dan kunnen jullie de eerste paar jaar weer ff teren op deze overwinning...

Oftewell: de eerste paar jaar horen we jullie niet meer

En inderdaad... Ajax was toch echt de betere ploeg gisteravond... Maar dat zullen er weinig toegeven...

Ik geef het toe Claudje.
Maar als je zoveel kansen krijg, en je scoort er NIET uit, wat wil dat dan wel niet zeggen? WHAHA
Waarschuw beheerder
Veel kansen ? vdvaart die metertje naast kopte ? (mooie) lob van litmanen en thats all...

was het nou niet vreemd dat jullie bij sbs zaten te kijken ? Dat daar wel ook de overtredingen van ajx in beeld komen ? opeens kan de nos de beelden en het commentaar niet beinvloeden en ziet wel iedereen het...
Waarschuw beheerder
Haha, lul niet gasten. Ook buiten het stadion en bijv. ook vorig jaar binnen het stadion was het troef. Vorig jaar heb ik helemaal kunnen lachen.... mans doen en mans doen... M.E. komt eraan en weg is iedereen... :)

Maar goed, tis heel simpel. Hoevaak krijg een Ajacied niet in een duel een tik en gebeurt er niets achteraf? Zelfs niet als er een scheur van oor tot oor bewerkstelligd wordt. Daarnaast waren het beide momenten pogingen om los te komen, bij Chivu al helemaal. Zlatan moet wel wat uitdelen soms, anders ben je hem sowieso zeer spoedig kwijt. Vreemd genoeg was het weer die de Nooijer he? Duidelijke zaak dat die de Nooijer het niet voetballend kan oplossen en dus telkens aan het 'prikkelen' is.
Als zoiets andersom zich zou afspelen, dan hadden jullie juist lopen zeiken dat er wat aan die verdediger gedaan moest worden. ALs iedereen zijn/haar bril nou eens zou afzetten...... pffffff
Waarschuw beheerder
Ja hoor , tuurlijk , een poging om los te komen... echt wel :S

Over brillen gesproken.
Lul niet zo dom man.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Anders had Chivu gerust wel een 'direct hit' geplaatst. Ach, en anders gaan Chivu's vriendjes toch even langs de knvb..:D Ook die van Zlatan nog even mee...:)
Waarschuw beheerder
2naam mag niet, waar heb je het nou weer over ? de nooyer loopt express overal tegen ellebogen op om zo kaarten voor de tegenstander te versieren ?

Je spoort niet man...

(vind je van mijn profielpic trouwens ? kijken hoe het nu gaat, ik word gebanned ivm die foto en jij mag je bombardement gewoon houden waarschijnlijk...)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
@ Naam mag niet:

Mans doen mans doen mans doen, tja. 99% wat buiten mans staat te doen is hersenloos, donm, of een pet en sjaal. Aangezien je toch niet bij de uitsupporters kan komen is het een onmogelijke opgave.

Maarja, jijweet natuurlijk er alles vanaf. Aangezien je zelf een kneus van de eerste orde bent. Zelf hier heel mans doen, maar zelf niet met een groepje Rotterdam in komen. Nee, want in amsetrdam vergeten ze zelf weleens hun vrienden te helpen. Daarom komen ze niet meer ...

Ohja, en iedereen weg ? Praat ff over jullie wereldactie tegen een combi trein dit seizoen nog. Geloof dat jullie in een zware overmacht waren, maar iedereen weg rende omdat er paar ME te paard aan kwamen.

Het blijft een kat en muisspelletje deze verhalen ...
Waarschuw beheerder
excelsior - Ajax vergeten?
Waarschuw beheerder
Waar speelde Feyenoord ook alweer toen ?

Juist ja, niet in Rotterdam, wij waren dus onze club aan het steunen, dat hoort namelijk zo...

Stel je voor straks mis je een wedstrijd van Feyenoord alleen maar om achter wat ajcieden aan te rennen, ken je beter s avonds na de wedstrijd ff rondje door het park gaan joggen..
Waarschuw beheerder
Ja ja, en die jongens waren vast bij de wedstrijd.. sure! Je weet net zo goed als mij dat het uitvak voornamelijk gevuld is met pannekoeken.
Waarschuw beheerder
Laatste keer dat ik keek was het poffertjes gehalte toch hoger :-/
Waarschuw beheerder
-Naam mag niet, ook jij niet meer tegen de ramen schoppen he, foei ;);

-En die gozer die gearresteerd werd,ja jij bent natuurlijk wel zo gek om de ME aan te vallen??

-Hek open tussen H en G en ....

-Zullen we het maar niet over de confrontaties van Feyenoord en #j#x hebben, GA OVERDAG ;);
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img]http://www.lunaticnews.net/files/photo/2003416225913itschge.jpg[/img]

was dus zijn echte nummer tot vandaag
:D geslaagde aktie :respect:
Waarschuw beheerder
--P--, check de foto's op de Ajax sites eens van de wedstrijd Nac-thuis seizoen '91 - '92..... ;)

En jullie snappen zelf ook wel, dat als we overdag zouden gaan, dat we dan voordat we van de ring af zijn, dat we er dan al af gehaald worden.:S
Waarschuw beheerder
cite]En jullie snappen zelf ook wel, dat als we overdag zouden gaan, dat we dan voordat we van de ring af zijn, dat we er dan al af gehaald worden.[/cite]

?? Plannen , kijk onze actie maar bij bv NAC, PSV, Roda JC. ;);
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Nu gaat iedereen opeens lopen janken om een opmerking van mij ? Tis gewoon de pure waarheid, de haat tussen Feyenoord en Ajax ligt zo hoog, dat er aan beide kanten toch zeker nog wel een dooie zal vallen wanneer er weer een confrontatie komt.

Van mij hoeft die dooie niet, leuke vechtpartij is voor mij top. Maar dat jullie nou zo gaan lopen janken erom, terwijl jullie ongetwijfeld geen kanker met die vent te maken hebben gehad. Als je hem heb gekent heb je alle recht om je bek open te trekken, zo niet. Hou lekker je bek dicht.

En ik hga hier geen stemming erover lopen maken, maar ajax moet niet zo mans lopen doen over we waren er met Excelsior - Ajax. Terwijl ze dondersgoed weten dat als Feyenoord er was dat ze zwaar op de loop hadden moeten gaan.

Beetje jammer dat het zo gegaan is, ...

Ohwja Claudjuh & Hellraiser , ik heb voor genoeg hete vuren gestaan hoor wees maar niet bang.
Waarschuw beheerder
2Trouble dezelfde als van de FMB ?
 
Waarschuw beheerder
Waarom sluiten jullie dames van ajax géén vrede met mij? :)

moet binnenkort op de Admiralengracht zijn en heb nog wel wat tijd over! :)

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0VwDdApoZBVm1r!YrNW1kPBt1xCxhrTa2UyB1RcQA2rwLkLDjp7tulmtABvAFyF1X!nMIV7pLentmLaeByOxLkAGE6Fx8zZGfg3eE0ysvjC*NVpU4k4QbgxE5gGtqJwq5/Leven-na-de-dood-1.gif?dc=4675413340413830128[/img]
Waarschuw beheerder
Blade ook weer terug...

You can't ban a Feyenoord-fan :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
nog even voor een ieder die hier met waarschuwingen en een ban zitten te spelen,lees even het beleid,ziektes en persoonlijke vetes en ruzies worden niet in een topic gebruikt/uitgevochte­n.

Dit is een waarschuwing in het bijzonder,de volgende gaan naar de personen zelf,met de konsekwenties die daar aan vast zitten.

gabber mamma inz. beleid Pf
Waarschuw beheerder
Mijn posting die verwijderd is valt onder géén van die noemers. Waarschuwingen en bans heb ik niet en hetgeen ik opschreef was alleen een feit.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
pb mij die 'feit' dan ff
 
Waarschuw beheerder
http://www.theinformationminister.com/press.php?ID=612176577

:D:D
laatste aanpassing