Partyflock
 
Forumonderwerp · 607872
Zegt u het eens.

Het gaat om technische toevoegingen ;)
Bugs nooit hier melden, dat schiet niet op, gewoon contact opnemen met de helpdesk.

Voor vragen over elementen of klachten/ontevredenheden is de contactsectie :)

maak ticket voor ontwikkelidee

maak ticket over een bug
laatste aanpassing
Als een pb geopend word, automatisch gelezen maken. Desnoods een knopje erbij om hem in de lijst reminders te zetten (Zodat je later antwoord kan geven). Sommige mensen vergeten namelijk op gelezen te drukken, vind ik irri. (Damn waar je allemaal niet over na denkt om 7:02 :S)
Wat ook handig zou zijn: als je een reactie geeft in het forum, een soort van taakbalk onder het reactie veld. In die taakbalk knopjes met o.a. Maak url, link naar plaatje. Op deze manier hoef je niet steeds die ubb codes in te voeren. (check anders www.pczone.nl om te kijken wat ik bedoel met een taakbalk)
Op je eigen profiel kan je onder je statistieken kijken welke topics je in hebt gereageerd en daarop drukken, kijken op welke foto's je staat en daarop drukken, maar bij foto reacties kan dat niet. Dus moet je weer die foto opzoeken om er een nieuwe reactie bij te zetten.
als je in agenda bent en je klikt daar op een feest om toe te voegen aan je persoonlijke agenda zou het wel makkerlijker zijn als je dan weer naar de algemene agenda terugkeert

Dus dan hoef niet weer helemaal terug naar het overzicht zeg maar! Snapt u8)
Ik vind het wel jammer dat je die tellers hebt weggehaald in het Berichten-menu. Dat je kon zien hoeveel PB's je had verstuurd en ontvangen van een bepaald persoon.

En inderdaad dat van die foto reacties. Je kan wel zien hoeveel reacties je hebt geplaatst, maar je kan niet direct zien bij welke foto je die reacties hebt geplaatst.
Artiest Maus
Dat komt omdat ze geen discussies willen onder foto`s ;)

Waarom denk je dat je er nog maar 2 opmerkingen onder kan plaatsen ;)
Wat niet klopt is dat er onschuldige mensen lijden in de wereld :S

EN dat hele nare mensen zoals Saddam en Bin laden lang blijven leven :@
 
Ik vind het soms wel irritant dat iedereen kan zien dat je online bent. Ik ben al weinig op msn omdat ik daar gestoord van word, en dan kom je hier en dan ziet alsnog iedereen dat je er wel bent!
 
jah...ik mag nie eens meer in je msn lijst nancy :'(

dat vond ik wel heel jammer :(:(:(

k maakte altijd de mooiste tekeningen voor je enzo :P
foto opmerkingen gewoon helemaal weg
laatste aanpassing
 
Waar is de functie gebleven die het mogelijk maakt te zien wie er als laatst gepost heeft? Die zou je toch zelf in kunnen stellen?
Als je een bericht toevoegt in een topic, kan je niet op vernieuwen klikken. Moet je eerst het topic weer uit en dan weer erin om verder te lezen. Op zich niet zo heel lastig, maar handig als het niet meer zou hoeven! (y)
Thom, user trilok heeft ook een dj profiel en die foto's moeten samengevoegd worden naar 1 profiel van m :)
 
ik mis de oude overzichtspagina...d­at je de laatste foto-comments kan zien..
 
meer smiles :)
vindt het allemaal wel prima .. :)
2 feesttygertje, gewoon 2 keer op overzicht drukken, dan heb je de oude weer.
Ik ben het met Anastacia eens. Ik vind verder alls top op PF, maar vind het irri dat mensen kunnen zien wanneer je online bent. Krijg je altijd gelijk 5 PB's die je dan bijna verplicht moet beantwoorden. Krijg er een beetje Big Borother is Watching you gevoel bij! :-(
Werkzaam bij Partyflock
ik zou graag bij elk lid een envelopje willen hebben waarmee ik een contactberichtje kan sturen als ik een verkeerd plaatje of tekst tegenkom
Er is inmiddels een verslage geschreven over Hardknox door <PERSOON>.
Tot zover het mierenneuken ;P
 
euh... ik heb nog geen qoute button kunnen ontdekken... toch wel makkelijk voor computerkneuzen zoals ik;):P
Ik vind dat er minder gezeken moet worden op Tomm1e maar dat van hoevaak je profiel bekeken is, was wel grappig dus mag van mij wel terug (mits het de server niet teveel belast) ;)
 
Jewwy aka FeestTeam Member 17 april 2003 10:32
Ik vind het wel jammer dat je die tellers hebt weggehaald in het Berichten-menu. Dat je kon zien hoeveel PB's je had verstuurd en ontvangen van een bepaald persoon.


helemaal mee eens, zou het op dit moment ook wel graag willen ziet moet ik zeggen :)
 
dak zelf kan kijken welke conversaties ik wil verwijderen (en andere natuurlijk ;) ) ipv alle gelezen conversaties verwijderen.


maar t ken ook zijn dat ik aant miepen ben :P
Die tellers van berichten weer terug, zodat ik alle conversaties kan teruglezen, en hoeveel berichten ik met die persoon heb geschreven...

Dat was altijd erg handig!
snelheid van pf klopt niet ;)
Ik vond het eerst wel handig dat je kon zien in welke topics in t forum je vrienden hadden gereageerd. zo kon je toch een beetje zien welke topics overeenkwamen met mijn interesses, was wel handig.
Dat mag van mij wel weer terugkomen.

En verder heb ik eigenlijk weinig te zeuren!!
wackiejacky 18 april 2003 11:23
Ik ben het met Anastacia eens. Ik vind verder alls top op PF, maar vind het irri dat mensen kunnen zien wanneer je online bent. Krijg je altijd gelijk 5 PB's die je dan bijna verplicht moet beantwoorden. Krijg er een beetje Big Borother is Watching you gevoel bij!


En dat is ons probleem??? Neej, als jij niet wil dat mensen weten dat je op internet ben, dan moet je der niet komen.

En als jij last heb van die mensen, dan wil je dus niet echt kenne, dus waarom ben je dan in godsnaam verplicht om te beantwoorden. Klik je lekker op gelezen. Of je laathem staan tot je wel zin heb om te beantwoorden
Idd Rowan!!

ik wil wel weer die lijst terug waar je kon zien wie de nummer 1 poster was... :-)

Voor de rest vind ik t allemaal wel prima zo..
En wil ff weten wanneer ik je (tommie) weer zie op een feest, want ik kan heel moeilijk geld overmaken via de bank door diverse redenen..... maar wil wel doneren....
Uhm dit vind ik dus echt een topic die wel onder een speciaal Forum hoekje kan worden geplaatst (net als Artists only geloof ik dat t heet)....... Speciaal voor Donateurs vind dat die alleen maar inspraak op de site mogen krijgen...........



Ik ben zelf geen donateur maar vind wel dat die mensen meer rechten mogen hebben als gewone PF people



Mescchien word t op die manier wat aantrekkelijker.....­.......... Zou voor mij in ieder geval wel gelden :D
 
Nou kijk... soms doe ik weleens mee aan een prijsvraag
En geloof als je gewonnen hebt moet je zelf contact opnemen met jullie.


Maarja vergeet weleens te kijken...
Misschien een linkje maken aan welke prijsvragen je meedoet.
Owja en de mensen die overal aan meedoen puur en alleen om iets te winnen verbannen uit de prijsvragen :P
 
2 ((::tommie::))> ok thnxx...weer wat geleerd!:-)
 
Nou kijk... soms doe ik weleens mee aan een prijsvraag
En geloof als je gewonnen hebt moet je zelf contact opnemen met jullie.


je krijgt bericht als je iets gewoonen hebt..:)
 
Fairytale, dan ziet iedereen hoe kansloos veel replys rowan en ik hebben;)

verder steun ik jewwy.

Op zich als 'tegenprestatie' voor de server, hoef ik niet te zien hoe vaak ik een pagina bekeken heb, of al die flauwekul statistieken van berichten per dag van alle leden bij elkaar etcetc. De serverload kan wmb wel blijven staan, maar weg met de nutteloze statistieken (welke dat zijn laat ik aan het gezond verstand van de lezer over)
Misschien is het ook een idee om topics die eigenlijk nergens overgaan en die 16000 of meer replies hebben eens te stoppen???? Want dat kost ook een boel ruimte lijkt me
Bij s2d krijg je een mailtje binnen als je een PB krijg, vind ik zelf zeer makkelijk. Zelfs als je dan niet op pF ff zit weet je wel gelijk dat er een PBtje is.
 
Maar mensen die 20 pb's krijgen per dag krijgen dan ook 20 mail's:S

Maar ik vind t allemaal wel prima hier alleen met die foto's dat je wel kunt zien hoe vaak je comentaar hebt gegeven maar niet bij welke foto!!
Die berichtentellers idd weer terug.. Vond ik wel leuk om te zien ja..

Wat ook handig zou zijn: als je een reactie geeft in het forum, een soort van taakbalk onder het reactie veld. In die taakbalk knopjes met o.a. Maak url, link naar plaatje. Op deze manier hoef je niet steeds die ubb codes in te voeren. (check anders www.pczone.nl om te kijken wat ik bedoel met een taakbalk)


Dit vind ik idd ook handig..
Je kan je inschrijven voor een meeting, terwijl je nie eens naar dat feest gaat...

En zou makkelijk zijn als je bij prijsvragen kan zien aan welke je mee doet, net zoals je kan zien in welk topic je een bericht hebt gepost...

Dat was het voor nu :P
Artiest {SHOWLIST artist 1438, 1374}
K heb niet het hele topic gelezen, maar het zou handig zijn als de linker menu balk altijd in beeld bleef tijdens het scrollen. Tis maar een kleinigheidje.

Misschien de opties uit dit topic alleen voor donateurs :):):):):)
Of maak ik nu vijanden .......

En dat smily's bv onderin beeld komen tijdens het schrijven van een bericht dat je er gewoon op kan klikken om ze in te voeren.



Verder geen commentaar, keep up the good work:)
De top 10 posters van pf terug zoals Fairytale zei!
Dat vond ik altijd errrug cool!

En idd snelkoppelingen voor UBB-codes een errug goed idee!

Ik zal nogeens wat brainstormen.:)
 
zeg we gaan de kippen niet sluiten hoor!

60% van al mijn replys staat erin:D
Sluiten dus :P








die 60% = 100% onzin :D:D:D
 
idd, maar wel leuke onzin.

liefde, ruzies, roddels, crap, leuke verhaaltjes, erotica, vaagheid, daag'lijkse beslommeringen zijn er allemaal langsgekomen. Er was zelfs een tijdje een kippensletkoppeltje;­) (helaas niet meer koppeltjes, was wel geinig geweest)
Sorry, maar ik vind me nieuwe profiel niet cool :(
vind hem eerder irritant of gewoon "K.U.T."........

Ik vond de ouderwetste profieltjes veel fijner

Maja wie ben ik... :S
 
Lazy Ant, ik ben het helemaal met je eens! Begrijp dat je moet wennen. Maar dit ziet er echt niet overzichtelijk uit!
 
Ik zou wel willen zien wie uit welke stad naar welk feest gaat. Ik bedoel dat waarneer je op de lijst klikt met namen die bijvoorbeeld naar Awakeings gaan, je ook kan zien waar zij vandaan komen.

Is handig voor carpoolen enzo! En volgens mij is deze optie er nog niet?!
 
Kijk Daniel heeft een punt! Ideaal!! Goed opgemerkt (Y)!!