Partyflock
 
Forumonderwerp · 769848
3522x bekeken
Waarschuw beheerder
wat denken jullie dat het gaat worden?
Waarschuw beheerder
Tja.

Milan maakt de 1-0, en dan 'is PSV de betere ploeg'.

Bullshit.

De betere ploeg was de ploeg die het beste speelde en op voorsprong kwam. De rest is typisch Milan. Je denkt iets te kunnen doen maar het gebeurt gewoon niet.
Waarschuw beheerder
donateur
ik hoop eigenlijk stiekem toch nog dat de historie zich herhaalt:
'87 Europacup: FC Porto
'88 Europacup: PSV

2004 CL: FC Porto
2005 CL: PSV??

Als je iets wint komt er altijd geluk bij kijken, dus wie weet! :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
PSV kon ook iets doen. Dat ze die ballen er niet inschieten, is dus niet de verdienste van Milaan. Dat is een dosis geluk.
Waarschuw beheerder
donateur
De betere ploeg was de ploeg die het beste speelde en op voorsprong kwam. De rest is typisch Milan. Je denkt iets te kunnen doen maar het gebeurt gewoon niet.


Dus jij wilt zeggen dat Milan een goal voor PSV met eigen kracht heeft voorkomen? Dat was gewoon geluk voor hun en pech voor PSV!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je denkt iets te kunnen doen maar het gebeurt gewoon niet.


Jong, PSV kon ook iets.. Dat ze alles verkeerd schoten of op de keeper af dat is was echt niet door Milan bedoeld! Milan had geluk dat PSV zo kut met de kansen om ging want normaal gesproken scoord PSV echt wel 2 keer uit de kansen die ze nu hebben gehad.
Artiest {SHOWLIST artist 169839, 168185}
Waarschuw beheerder
jah, de kansen waren idd nou niet echt goed afgewerkt
Waarschuw beheerder
Ik heb PSV zo vaak op deze manier een wedstrijd zien winnen. Eerst dacht ik nog geluk, later bleek het gewoon de kracht van PSV te zijn.

Milan gaf wel te veel weg, verdienste van PSV.
Waarschuw beheerder
Jammer voor PSV, maar wederom zeer uitgekookt gespeeld van AC Milan. Dat is en blijft de kracht van het italiaanse voetbal!!!

En die reacties van anti-voetbal enzo slaan nergens op, PSV heeft ons in de nationale competitie ook niet echt laten genieten dit jaar hoor en ook alleen maar degelijk voetbal gespeeld. Niks mis mee, maar dat gebeurt in Italie al jaren, alleen resultaat telt en 2-0 is een uitstekend resultaat, met of zonder geluk!
Waarschuw beheerder
gvd, wat baal ik hier van zeg, volgende week maar het beste ervan maken in EH, ik zei net tegen een vriend van me
"let op, die kut italianen scoren nog wel in de 90ste minuut"

en jahoor, daar ging die!!! *(^%*&#@%:no:

een alom vaak gebruikte zin in de voetballerij:
"als je hem er zelf niet in schiet, krijg je hem vanzelf tegen"

Maar het blijft een super seizoen voor PSV :respect:
 
Waarschuw beheerder
Forza milano!!!
Waarschuw beheerder
Forza milano!!!


[img width=485 height=634 cacheid=001327e000189de6a1251cdc1a00b28c5f]http://www.student.kun.nl/tkolbrink/vrouwen/alyssia8.jpg[/img]

:9
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
JUVENILE HELL :)

mooie dame dat wel.

als ik heel eerlijk mag zijn zou ik t leuk vinden voor t nederlandse voetbal als psv en az door gaan.

(let wel: voor t nederlandse voetbal!!)

maar verder KWA COMPETITIE.... FCDH :JAJA:
 
Waarschuw beheerder
capi tute capi
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
schijt kut tering italiaans voetbal.. bahhh!

:(
 
Waarschuw beheerder
PSV had meer verdient.
 
Waarschuw beheerder
nu zijn ze zkr weten uitgeschakeld
 
Waarschuw beheerder
PSV had meer verdient.


half mee eens als je zoveel opgelegde kansen krijgt moet je er 1 inschieten tegen een club als milaan. milaan krijgt anderhalve kans en schiet er twee in. dat is het verschil...
Waarschuw beheerder
wat een kut scheids maar ach de middag in Milaan maakt al weer veel goed :bier: :jaja: :bier:
 
Waarschuw beheerder
Gisteren leuke match gezien alleen die 2-0 is zekern iet terecht... PSV had zeker een gelijkspel verdiend :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik geef ze nu alleen nog een kans als psv snel scoort thuis. Wat ik vooral de tweede helft gezien heb, kunnne ze echt wel tegen Milaan voetballen. PSV heeft nu rust, want het kampioenschap is binnen en Milaan zit nog volop in de race in de serie A.
Milaan gaf gister te veel kansen weg om te zeggen: Het is een kwaliteit van milaan dat psv niet scoort!
 
Waarschuw beheerder
Afwerking kon dan ook wel beter he bassie van PSV gisteren...
Waarschuw beheerder
Jammer dat het 2-0 is geworden, want PSV had meer verdiend. De tweede helft moest Milan terug en dat was de verdienste van PSV. :jaja:
Helaas was PSV niet scherp genoeg in de afronding....
ik ben nog steeds ape trots , we hebben een bere goeie partij gespeeld , het is jammer dat robert niet kon spelen , ik denk dat hij stiekem er nog wel 1 kon inprikken :jaja:

maar met milan weet je het he en toch gebeurt het weer , als het 1-0 was gebleven had er nog niks aan de hand geweest ;) , maar nu word het heel moeilijk , we hebben nog 90 minuten iig (Y)
 
Waarschuw beheerder
"let op, die kut italianen scoren nog wel in de 90ste minuut"


Dat is algemeen bekent. Ze kunnen ook zo spelen dat de hele wedstrijd de tegenstander aan de bal is en dan in de laatste minuten omschakelen, gasgeven en de wedstrijd afmaken. De tegenstander scoort toch zelden met iemand als Dida in het doel en met spelers als kaka en Shevchenko weet je dat je maar 2/3 kansen nodig hebt en het is afgelopen.

Laatst nog Milan tegen een andere italiaanse club. iedereen dacht dat de ander zou winnen omdat Milan ze liet spelen maar in de 85ste minuut begon Milan gas te geven en werden er 3 doelpunten gemaakt in 8 minuten. Alle 3 waren uitgespeelde en afgemaakte kansen.

Milan rules!!
 
Waarschuw beheerder
, maar nu word het heel moeilijk , we hebben nog 90 minuten iig (Y)


Word niks meer...

omdat het 1-0 voor Milan was kreeg PSV kans om te spelen en vandaar dat ze ook kansen creerden maar je zag hoe PSV de eerste 10/15 minuten weggespeeld werd

De return... Milan gooit alles dicht achter en wacht op een fout van PSV en reken maar dat Shevchenko die gaat straffen
Waarschuw beheerder
Ik snap heel goed dat veel jids hier zo reageren. Ik hoop ook altijd dat ajax verliest. Wat nou NL voetbal? Het is PSV dat mijn leven beheerst, schijt aan de rest!

En het blijkt wel weer dat we een echte killer in de spits missen.....
Maar het kan nog, remember Depor - Milan 4-0......(wishfull thinking.....)


En Shevchenko is van uitzonderlijke klasse......
Waarschuw beheerder
donateur
Afwerking kon dan ook wel beter he bassie van PSV gisteren...


En het blijkt wel weer dat we een echte killer in de spits missen.....


Dat was tegen Milan nou net ff het punt!Anders was PSV echt met een goed resultaat weg gegaan daar!

Vooruit nu rood-witten, vooruit PSV!! Tot over een week in Eindhoven... Rossoniere!!
Waarschuw beheerder
Thuis is Robert er wel weer bij, kan die ons laten zien waarom hij nou is gehaald & wie weet schiet ie ons toch wel naar de finale, al verwacht ik dat niet.

1 ding is zeker, het word heel, heel moeilijk
 
Artiest Pat Houston
Waarschuw beheerder
die neuzen zijn gewoon jaloers! simpel! en graaf F.A.K is al helemaal zielig want die kan nooit iets positiefs zeggen/toegeven over een andere club dan over zijn zielige clubje. Kinderachtig!

wij verdienden het gewoon die winst mee te nemen naar Eindhoven! zeker 1 a 2 doelpunten.

helaas heeft Milan gewoon een wereldspits en hadden wij ook nog eens pech.

Heel europa heeft gezien dat PSV de kwaliteiten heeft om zelfs ac milan weg te spelen, want in de 2e helft was er gewoon maar 1 ploeg die voetbalde en dat was PSV.

het is fucking oneerlijk :@ maar helaas moet je nu eenmaal scoren om te winnen.
Waarschuw beheerder
Wat n kutzooi, verder weer geslaagde trip (y) :bier:



Normaal gesproken ben je uitgeschakeld, als we doorgaan is dat een wonder. Welliswaar een kleiner wonder dan dat PSV er geen kans in kreeg gisteren...
Waarschuw beheerder
Thuis is Robert er wel weer bij, kan die ons laten zien waarom hij nou is gehaald & wie weet schiet ie ons toch wel naar de finale, al verwacht ik dat niet.


Robert is de enige die ik in staat acht die sneaky kutkansjes te pakken die je *MOET* pakken tegen Milan.
 
Waarschuw beheerder
Psv speelde goed, zeker de tweede helft, maar komop nou zeg jongens, in wezen hadden ze geen schijn van kans. En eigenlijk weet je dat van te voren al. Ze hebben een paar goede kansen gehad, maar Dida heeft niet eens zijn uitzonderlijke kwaliteiten kunnen tonen. Hij heeft alleen maar rollertjes op zich af gehad. Moeilijke reddingen waren niet nodig terwijl hij die er meestal ook uithoudt. 2-0 maken ze never nooit meer goed
Waarschuw beheerder
Jammer...

Maar het kan nog steeds. Hebben ze in 2e helft gewoon weggespeeld alleen de kansen niet benut..

Btw.. Mooi stadion en wat een lawaai maken die gasten zeg..
 
Waarschuw beheerder
Milan liet PSV gewoon voetballen, zoals itallianen altijd doen. Maar om nou te zeggen dat PSV echt uitgespeelde kansen heb gehad kan je niet zeggen. Het waren allemaal halve kansen
Waarschuw beheerder
Mijn bijgeloof:
Als ik voor de thuiswedstrijd goed m'n best doe in "de aftrap", komt het altijd goed!
 
Waarschuw beheerder
Als Deportivo het kan waarom PSV dan niet ........ Vroeg scoren dan komt alles goed :bier:
 
Waarschuw beheerder
maar komop nou zeg jongens, in wezen hadden ze geen schijn van kans.


wat is dat nou weer voor gelul??!! jij hebt de wedstrijd toch ook gekeken of niet dan??

ze hebben tig kansen gehad!! dus wat voor onzin praat je dan als je zegt dat ze geen schijn van KANS hadden??

kijk dat ze er niet in gingen is een ander verhaal maar niet lullen dat ze geen schijn van kans hadden want ze waren dus zeker wel de betere ploeg.

Ik was voor de wedstrijd ook bang voor een walk-over, want op papier maakt bijna niemand kasn tegen Milan. Maar het is dus anders gebleken. Maar helass gingen de ballen er niet in.

Maar goed, veel commentaar vanuit Zuid-Holland verwacht ik altijd wel over PSV. maar zielig dat sommige altijd alleen maar kritiek hebben. en niet eens reeël kunnen zijn. Droevig hoor. (n)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Lucky Milan, meer kan ik er niet van zeggen. Beide goals waren foutjes van PSV en PSV had meer met de kansen moeten doen maar het fabeltje dat je tegen Milan weinig kansen krijgt is bullshit! Het kan nog zeker, ik ben overtuigd dat wanneer PSV vroeg scoort het zeker mogelijk moet zijn om minimaal 2 x te scoren. Dat is genoeg want we winnen met penalties toch wel. ;p
Waarschuw beheerder
met penalties winnen jullie echt nie hoor DIDA is beter dan gomes ;) geloof me nou maar als er een gevaarlijke bal op dida afkotm houdt ie hem heuswel
Waarschuw beheerder
ja, en zachte schoten van afstand heeft ie ook altijd klemvast! :x
 
Waarschuw beheerder
dida liet anders 2 ballen los die helemaal niet zo moeilijk waren..
 
Waarschuw beheerder
precies hasjboer!
 
Waarschuw beheerder
Gomes keepte beter dan Dida....en hij wordt alleen maar beter je ziet hem elke wedstrijd groeien

:respect: Gomes :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Jalalalalalalalah Gomes Gomes :respect:

Mijn bijgeloof:
Als ik voor de thuiswedstrijd goed m'n best doe in "de aftrap", komt het altijd goed!


(y)

Maar shit, ik droeg in Milaan 2 sjaals :cry:




(Mag dus volgens het bijgeloof maar 1 te gelijk)
Waarschuw beheerder
Het was allemaal best fijn daar, lekker weertje, lekker bier, alleen niet in de pizzeria voor €9,50 en tja die tweede goal was gewoon kut.

Woensdag zien we wel en dan door naar 8 mei.