Partyflock
 
Forumonderwerp · 761944
 
Waarschuw beheerder
Amsterdam, 29 maart 2005 - Vanmiddag om 13.00 uur begint het doodknuppelen van weerloze zeehondjes in Canada. Op de oostelijke ijsvlakten van Canada bereiden de pelsjagers zich op dit moment voor op hun barbaarse praktijken.

[img width=350 height=232]http://www.stopdeknuppels.nl/img/plaatje07.jpg[/img]


de teller loopt...

[img width=144 height=222 cacheid=0013581d0017f8accd6b5fcd1a00a68e5a]http://www.stopdeknuppels.nl/teller.php[/img]


misschien een ver van ons bed show maar dit mag toch gewoon niet gebeuren?!!!...

we kunnen iets kleins doen en dat is je stem laten horen, check:

STOP!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ik ga het allemaal niet eens bekijken, zker niet op een nuchtere maag,maar mensen die dieren mishandelen (ik hou het ff algemeen) moeten ze maar eens opknopen denk ik, en mensen die bont dragen voelen zich meestal "beter" dan het dier waar de bont vanaf komt en denken totaal niet aan de manier waarop dat gebeurd [img width=15 height=15 cacheid=0000287d000450df593db1191a00a8bf97]http://www.phant0m.nl/mysmilies/kots.gif[/img]

maar de canadese regering lacht zich alleen maar ongeluk over de aandacht die ze krijgen, er worden al meerdere jaren voor gevochten zodat het een keertje stopt,maar ze hebben er gewoon schijt aan wat de rest van de wereld van hun denkt, ze denken gewoon $$$ kassa, ik denk niet dat die mailtjes etc wat helpt...

maar verstuur er toch ook maar ff 1tje


[img width=170 height=77]http://www.phant0m.nl/filedump/bont/02.jpg[/img]
[img width=169 height=110]http://www.phant0m.nl/filedump/bont/01.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Jongens, zullen we het gezellig houden ondanks dat het geen leuk onderwerp is. ;)

Negeer dat soort relschoppers gewoon dan gaan ze vanzelf weg. :[
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 maanden geleden moesten we perse medelijden hebben met mensen in Azie, nu moeten we opeens medelijden hebben met zeehonden in Canada.

Als er mensen zijn die bij greenpeace zitten en zich inzetten om dit te stoppen dan heb ik daar bijzonder veel respect voor (al zou ik het zelf nooit doen).

Maar om elke keer als er iets "schokkends"(ja het went he) in beeld word gebracht om dan hypocriet "aaaw zielig" te gaan roepen schiet ook niet op.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Viptweak,je moet niets,je hoeft zelfs niet dit topic te lezen.

En om iedere keer weer aaww zielig te roepen als er iets "schokkends"gebeurd,toont alleen je menselijkheid en geen hypocrisie.

Zeker niet als er mensen zijn die alle organisaties ondersteunen door geldelijke bijdrage of enorm veel vrije tijd door voorlichting of handtekeningen op te halen.

Dit gebeurd al zo vreselijk lang,en de regering is al zo vaak gevraagd om hiermee te stoppen...dit is niet ineens zomaar,misschien voor degenen die nu 17 of 18 jaar zijn en zich hier van bewust raken.

Kijk en dan gaat het dus wel weer uitmaken,weer een nieuwe generatie die nee zegt.
Weer mensen die actie voeren en zo een stem laten horen.

Als dat AAAWWWWW zielig maar hard genoeg en duidelijk genoeg overgebracht word,kan hopen op een betere toekomst nooit kwaad.

Schop deze hoop ook nog eens onderuit en niemand doet ooit meer iets voor wie of wat dan ook.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat ik al zei, mensen die zich al jaren inzetten of erom geven heb ik wel respect voor.

Maar niet constant als er iets door de media word geplugt en dan een maand later er niets meer om geven.

Zullen we een enquete doen wie het getroffen gebied in Azie nou echt nog intressant vind? Kijken hoeveel mensen er op dit moment nog geld voor zouden storten...

Zelfde als met die zeehonden, over een maand hoor je er niets meer over, dan hebben we weer iets anders gevonden om ons geweten mee te tarten.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Viptweak dan heb je het over de mensen die verder totaal geen bewustzijn hebben over wat er op de wereld gebeurd en het allemaal een ver van mijn bed show vinden.

Er zullen er ook best wel op PF zitten,maar ik vind de reply nogal bot omdat er zat onder zitten hier die er daadwerkelijk wel mee begaan zijn en er wel heel vaak aan denken.

Ook altijd weer bereid zijn bij een nieuwe actie....

Dus ik vond/vind je reply`s erg bot.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Viptweak dan heb je het over de mensen die verder totaal geen bewustzijn hebben over wat er op de wereld gebeurd en het allemaal een ver van mijn bed show vinden.


Nope, en die rennen elke keer weer achter een nieuwe "ramp" of "onmenselijkheden" aan.

Zeehondjes doodknuppelen is zielig, maar aids-remmers tegen te hoge prijzen aan afrika verkopen waardoor er miljoenen mensen niet geholpen kunnen worden is, euhm....weten ze niet?

En sorry als ik bot overkom, maar ik stoor me er eerlijk gezegd wel aan dat we constant van de ene ramp naar de andere ramp vliegen, elke keer moeten we weer medelijden hebben en onze beurs opentrekken, maar alle ongein die in onze eigen achtertuin gebeurd intresseert ze niets.
 
Waarschuw beheerder
donateur
aan ons dan misschien de taak om wat van die ongein en rampen bekend te maken...

en Viptweak...kalm nu toch,ik weet dat het leven snel gaat en ik weet dat onze portomonnee liever en beter dicht kan blijven,maar.....rampen zijn er al sinds mensenheugenis en medelijden ook,zonder het een had het ander geen zin.

Bekijk het eens filosofisch...je ziel groeit er alleen maar van.......hihihihihi.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:/

Ik heb niet echt het idee dat we hier iets aan kunnen doen, met onze stem..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
aan ons dan misschien de taak om wat van die ongein en rampen bekend te maken...


Het is makkelijker om wat op giro 555 te storten of om te roepen "wat erg!" dan om daadwerkelijk problemen aan te pakken die in je eigen buurt afsprelen.

Elke week lachen we om taferelen die door SBS6 worden uitgezonden over kansloze buurten in Nederland, maar is er iemand die zegt "wat erg! hier moet iets aan gedaan worden"?
Nee...

Als er iets in je eigen buurt niet schikt is het zeuren, zeuren en zeuren, als de regering iets doet wat ze niet bevallen is het zeuren, zeuren en zeuren.
Maar als duizenden kilometers verderop een paar honderd dieren worden neergeknuppelt of een oceaan een stuk land overspoelt is het opeens een ramp wat direct opgelost moet worden.

Tuurlijk hebben die dieren/mensen het slechter dan hier en daar zeg ik ook niets over, maar ikzelf vind dat we eerst onze eigen rommel moeten oplossen voordat we naar die van een ander gaan kijken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Niet eerst maar ook.
En in de eerste plaats.

Maar in dit geval gebeurd dat ook door b.v. een proefdiervrij enz.
En daar zijn ook erg veel jongeren in actief.

Probleemwijken en andere verschrikkelijke zaken /moest gisteren in de krant vernemen dat in de flats waar ik woon ontzettend veel mensen zonder stroom zitten omdat ze het niet meer kunnen betalen/ die staan ook wel vermeld,maar dat leed is niet echt zichtbaar en voelbaar.
Rellen is hier okay,minderheden wegjagen is hier ole...en mensen met een minima of minder is hier...moeten ze maar extra of juist gaan werken.

Niemand zal zich daadwerkelijk aansluiten als lid bij hun politieke partij en niemand zal zich daadwerkelijk inzetten in die partij of maatschappelijk als vrijwilliger.

Daar heb je gelijk in,maar hoe pijnlijk je dat ook vind,het moet toch losgezien worden van dit soort rampen.
Rampen door de natuur,of rampen zoals deze veroorzaakt door een overheid die satanisch denkt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
sunnyluve

(heb niet echt het idee dat we hier iets aan kunnen doen, met onze stem)

zeker wel want hoe meer mensen natuurlijk tekenen hoe beter!
ik ben zelf vrijwiligster bij s.o.s dier en wij doen erg veel om de diertjes te helpen.
zo hebben we al heel wat dingen stop kunnen zetten!
zoals in NEDERLAND het teste van cosmetika op dieren. en nog wel meer dingen,gelukig te veel om op te noemen!
dus zeker tekenen want dat is op het moment het enige wat je kunt doen voor de zeehondjes.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nooit de moed opgeven en iedere keer weer tekenen en proberen ervoor te zorgen dat vrienden en familie en buren en bekenden ook tekenen.

Het is het minste wat je doen kunt en opgeven mag nooit gebeuren!!

De aanhouder wint.





AMEN....:devil:
Waarschuw beheerder
ze moeten die lui kapot knuppelen

wil ik ook nog wel doen:yes:

blijf van dieren af !!!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
dubbel :[

bij expressie en gevoelens staat die ook:

ZeehondjesJacht bevat schokkende beelden

slotje dus :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Woooeei...

Handtekeningen zetten....

Kom op he... vrouwelijk SP kamerlid "irritant tot het einde" heeft daar een kijkje gedaan in Canada.

Blijkbaar is een van die bontjagers op haar afgelopen, en heeft er een redelijke tijd voor gezorgd dat ze de schrik van haar leven had, door een semi - gijzeling. (helicopter kon niet opstijgen enzo)

Was eerst nog wel voor een redelijke vredenlievend protest IN CANADA (daar heen gaan dus), nu ben ik toch wel meer richting " rammen rammen rammen" in Canada.
 
Waarschuw beheerder
Niks afsluiten "ontoerekeningsvatbaar"

Dit forum is al een tijdje bezig...
Waarschuw beheerder
Was eerst nog wel voor een redelijke vredenlievend protest IN CANADA (daar heen gaan dus), nu ben ik toch wel meer richting " rammen rammen rammen" in Canada.


Wat mooi dat meerdere mensen hier in dit topic blijkbaar geweld tegen mensen als een juist middel zien om geweld tegen dieren op te lossen.

In dit opzicht moet ik dan toch wel weer toegeven dat dieren niets minder zijn dan mensen (lees: mensen zijn niets meer dan dieren) :)
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 182, 681, 1669}
Artiest Dynamike
Waarschuw beheerder
donateur
(n) :'(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Echt te ziek dat dood knuppelen.

Sowieso alle dierenmishandeling.

Over het punt: dan moet je ook maar geen vlees eten -> dan koop je biologische producten en scharreleieren. Die beesten hebben een goed leven gehad, voordat ze geslacht worden. En dan vind ik dr niets verkeerd aan om vlees te eten. Een mens is nou eenmaal een ''jachtdier'' dus dat is de natuur. Van sommige dieren zijn er te veel, en dan zullen ze wel eens afgeschoten moeten worden, net zoals dr te veel konijnen zijn af en toe in Nederland.
En dat vind ik ook zielig klinken, maar die beestje merken daar niet veel van.
Is wel een behoorlijk verschil tussen doodknuppelen en een schot.

over de koeien en varkens:

ze worden hier in nederland op grote schaal in hokken gestopt en volgespoten met allerlei hormonen, wat dus ook fout is. Dus koop je biologische producten :jaja:

Een koe hoort in de wei, niet in een hok... net zoals kippen, varkens, kalkoenen etc.

www.wakkerdier.nl ;)