HAHAHAHA
Ja, die davids is mooi gek zeker.
Die gast gaat echt het mooie leven in Italie niet verruilen voor die amsterdamse pisbak.
Zit die opgescheept met van die puberende FEBO mannetjes. Hij laat zich zeker WAT NOU toeroepen door dat mietje Sneijder, of zich duwen door dat broer Konijn Heitinga.
Nee, die Davids komt absoluut op mij over alsof die bijster intelligent is, maar ik geloof er niks van dat die zo dom zal zijn om naar het grootste rouwcentrum van Nederland (020) te verhuizen
Op de tribune zitten in Italie vind hij denk ik niet echt een mooi leventje. En om het geld hoeft hij ook niet daar te blijven, daar heeft ie toch al zat van. Als ie slim is gaat ie naar een club waar hij een basisplaats heeft, dan kan hij ook weer voor Oranje spelen. En voor Ajax zou het een hele goede aanwinst zijn, we zullen zien wat hij doet.