Partyflock
 

Carnaval

anoniem gepubliceerd op
Carnaval
Ik had een keimooie piratenhoed en die is nu dus gewoon kwijt. Ik weet niet wie ‘m heeft. Ik kwam Café Brandpunt binnen en toen pakte iemand m’n hoed af. Volgens mij was het dat meisje verkleed als verpleegster. Gelukkig lopen er maar zesenzeventig als verpleegster verklede meisjes rond in deze tent. Ik was vorige week speciaal naar de feestwinkel gegaan om een piratenhoed te kopen en die is nu dus gejat. Ik kan wel janken. Een andere kroeg dan maar.

Ik loop het Piusplein op en heb nu al spijt dat ik de kroeg heb verlaten want de rij is echt enorm lang. Ik hoop dat ik straks nog binnen mag van de als Tarzan verklede uitsmijter. Ik word wel altijd een beetje bang van de uitsmijters als ze ook verkleed zijn. Dat doen ze om undercover te blijven.

Op het Piusplein sta ik te wachten totdat m’n vrienden ook naar buiten komen. Ze nemen de telefoon niet eens op. Het is koud, dus nog maar een Schrobbelèrke dan. Ik ben als piraat verkleed; Captain Jack Sparrow. De bar is buiten gewoon dicht. Wat een onzin. Als piraten verklede mensen spreken me aan. Of ik morgen ook op de boot moet zijn, vragen ze. Waar hebben ze het over? Een piraat met een papegaai op zijn schouder wil met me praten: ‘Eej!’, zegt ie. ‘Waorum hedde gij ginne papegaoi op oe schouwer?’ Ik vertel maar dat ik de mijne kwijt ben en ik vraag hem waarom er bierglas op zijn papegaai staat. ‘Hij was ammel aon ’t ouwehoeren en ik werd ‘r nie goed van!’, zegt de piraat. Zijn vriendin, de giraffe staat me aan te gapen. De piraat zegt nog iets wat ik niet begrijp dus ik neem nog maar een schrobbelèr.

Volgens mij sta ik al een uur buiten en ik heb het idee dat er niemand meer naar buiten komt. Ik sta nu ineens tussen een groep mensen die ik helemaal niet ken mee te zingen met het Mooiste Carnavalsnummer Aller Tijden. We springen en we doen de polonaise over de Korte Heuvel. Ik dacht dat ik daarnet nog op het Piusplein was. ‘Mijn san-se-veria staat voor ’t raam, en als ik binnen kom, dan gaat ie staan. Het is ’n plantje van ‘ne meter hoog. Mar mee carnaval dan staat ie altijd droog!’, zingen we luidkeels. Ik ontmoet de liefde van m’n leven en we besluiten morgen te gaan trouwen. Keigezellig! Ik moet echt even gaan zitten, nu.‘Waar wás je nou?’, zegt Rob als ie de kroeg uit komt lopen. Ik zit op een betonblok. ‘Ik moet hier blijven, want ik ga morgen trouwen en jij bent getuige!’, leg ik uit aan Rob. Die weet ook niet waar ik het over heb. ‘Hoe heet ze dan?’ vraagt hij. ‘Weet ik niet, man.’

Ik sta op en voel op m’n hoofd. Waar is m’n hoed, eigenlijk?

425 opmerkingen

Waarschuw beheerder
wat een dom slap dronkenmans verhaal... pfffff
Waarschuw beheerder
donateur
Alaafff! :cheer:
Waarschuw beheerder
Herkenbaar verhaal :lol:

Vrijdag mogen we weer,
heb er zin in :cheer:
Waarschuw beheerder
haha leuk en nice:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van * SZY! op woensdag 18 februari 2009 om 10:02:
verschrikkelijk dat carnavalsgebeuren

Ieder z'n mening natuurlijk..

Ik blijf erbij dat je niet weet wat je mist!


ben 'k helemaal met je eens!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pietje Puk! op woensdag 18 februari 2009 om 00:25:
verstand op nul en gaan met die banaan


juist ja! Het aftellen is begonnen!! :bier:
 
Waarschuw beheerder
Ik begin morgen al met m'n werk :respect: Alaaf!!!!
 
Artiest Natrion
Waarschuw beheerder
Haha, heel herkenbaar.:P Ook duidelijk door een Brabander geschreven.:P
Keigezellig!


Waarschuw beheerder
ja alsof carnaval niks is dan 4 dage beetje zuipe en feeste. haha!
je hebt gelijk, met carnaval word d'r veel gezope. heel veel. ma who cares?

wat dacht je van in ieder dorp komt 'n prins uit (waar dan ook weer in ieder dorp 'n keer receptie van is; rede om gezellig te doen en te zuipe)? dan heb je ook nog vaak 'n jeugdprins + receptie, in november al heb je liedjesavonden en 11e van de 11e (nóg meer reje om gezellig te doen en te zuipe), eind januari / begin februari 't LVK (teminste in Limburg..)

en dan heb ik 't niet eens gehad over de 3 (officiële) dagen zelf;
zondag/maandag/dinsdag óveral optochten met sjieke wagens, na de optocht je vol vrete en dan ergens gaan feeste en zuipe als 'n gek..:bier: jah op veel plaatse begint carnaval vrijdags al, nog beter..

je staat niet voor gek, iedereen doet mee, alles kan en mag
ja pfoeh carnaval is echt kut :\

alaaf !

ohja btw, nice column :9
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hmm dit word mijn eerste jaar geen carnaval..dus me lieveheersbeestjes pak en prinsessenjurk kunne mooi de prullebak in..want ik ga zaterdag lekker als hoelahoela girl naar de dominicaanse!!(#)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van * Nien ; op woensdag 18 februari 2009 om 12:54:
ja pfoeh carnaval is echt kut :\


ja vind ik ook.

maar een wazige column vind ik dit...
Waarschuw beheerder
Mooi verhaal, alaaf! :D
 
Waarschuw beheerder
eeeuuuh....
 
Waarschuw beheerder
ik snap het hele carnavals gebeuren niet :S Deze column, tja..... :X
Waarschuw beheerder
nice :D hahahaha
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sanniej* op woensdag 18 februari 2009 om 12:57:
hmm dit word mijn eerste jaar geen carnaval..dus me lieveheersbeestjes pak en prinsessenjurk kunne mooi de prullebak in..want ik ga zaterdag lekker als hoelahoela girl naar de dominicaanse!!(#)


Jaloeeeeeeerssss grrrrr
 
Waarschuw beheerder
totaal niet boeiend!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 februari 2009 om 11:57:
Wist niet dat ze in Brabant ook al carnaval vierden...


dan loop je al een hele poos achter;)
Waarschuw beheerder
haha best slecht maar enorm herkenbaar!

Zaterdag weer Los Alaaf!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vind er niet zoveel aan..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van .Wendel op woensdag 18 februari 2009 om 01:07:
Snap het nut van koninginnendag ook niet, nooit wat mee gehad, maar daar verkleden de "Hollanders" zich ook en zitten zelf op de (voor hun) "carnavalsmuziek" mee te jengelen. Moet carnaval gewoon zien als 6 dagen Koninginnendag, misschien dat je het dan wat beter begrijpt


carnaval :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Carnaval (L)
Vrijdag mogen we weer..
Hehe hele jaar weer op zitten wachten ;)
Geweldig!!
Waarschuw beheerder
vrijdag zaterdag zondag maandag dinsdag en ja woensdag lekker carnevalle :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van amoc op woensdag 18 februari 2009 om 11:57:
Uitspraak van :bounce:Lange Erwin:bounce: op woensdag 18 februari 2009 om 00:09:
Ik heb carnaval nooit begrepen...
En dit snap ik dus ook niet


En nu snap ik er helemáál niks meer van :x
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lange Erwin op woensdag 18 februari 2009 om 00:09:
Ik heb carnaval nooit begrepen...
En dit snap ik dus ook niet...


4 dagen lang een gekke boel hiero in brabant full time begaaie:D
 
Waarschuw beheerder
Column is leuk, maar carnaval zuigt
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Turbo-D op woensdag 18 februari 2009 om 12:31:
wat een dom slap dronkenmans verhaal... pfffff


die moet wel uit het noorden komen, dan kan ik dit soort opmerkingen wel begrijpen

nog een paar daagjes en dan nach dem klotuh!
Werkzaam bij NTertainment
Waarschuw beheerder
Fantastisch ik heb iets gemist gisteren merk ik