Partyflock
 

De paddodealer

anoniem gepubliceerd op
De paddodealer
Niet meer roken in de horeca, geen koffieshops meer, geen paddo’s meer. Ik zit te wachten op het moment dat alcohol ook nog verboden gaat worden. Misschien mogen we over een jaar of 10 niet eens meer ons huis uit omdat de lucht te verontreinigd is door alle uitlaatgassen. Terwijl er duizenden oudjes zitten/ liggen te wachten op een plek in een (slecht onderhouden) verzorgingstehuis (met te weinig personeel), houdt de regering zich bezig met dit soort onbenullige zaken. Wordt nog leuk als de babyboom straks helemaal met pensioen is.

Tijdens een weekendje Brussel heb ik me laten vertellen door een Belg dat er in zijn land waarschijnlijk een stuk meer geblowd wordt dan in Nederland. En dat de leeftijd waarop jongeren beginnen met blowen ook een stuk jonger is. Het feit dat de fijne blaadjes in Nederland (nog) legaal verkocht mogen worden, zorgt juist voor een hoop kennis en een hoop discipline vanuit Nederlandse bodem. Kinderen weten dat het mag, dus dat maakt het een stuk minder spannend. Belgen/ Fransen/ Duitsers weten dat het niet mag, en doen het daarom juist wel. Ook weten ze niet wat ze in huis halen omdat ze het op de ‘zwart markt’ kopen. Daarom is het feit dat paddo’s niet meer verkocht mogen worden al helemaal een slechte zaak, aangezien ze in de smartshops een goede, professionele voorlichting geven, waarbij ook nadrukkelijk verteld wordt dat de paddenstoeltjes puur alleen in huislijke kring gebruikt mogen worden. Buiten dat vat ik die ene keer dat ik ze gebruikt heb juist op als een spirituele ervaring!

Ik zie het al helemaal voor me. Je hebt zin in paddo’s maar je kunt ze niet meer legaal kopen. Het eerst volgende wat je dan doet is rondvragen of iemand er nog aan kan komen, waarna je vervolgens een telefoonnummer achterhaalt en je ze op de hoek van de straat kunt ophalen bij iemand die in een mooie BMW op je staat te wachten. Als je dan vraagt: ‘zijn ze goed?’, dan zal de verkoper uiteraard vermelden dat ze goed zijn, aangezien hij ze puur alleen verkocht wil hebben voor het geld omdat hij zelf alleen betaald krijgt voor het verkopen van de paddo’s in plaats van dat hij in loondienst is, wat bij de smartshops wel het geval is. Om een lange zin kort te maken: Je weet niet wat je in huis haalt, wat het een stuk riskanter maakt. Dan kunnen ze in de recente pers wel verslag doen van iemand die zijn hond op lugubere wijze van kant maakt, maar of de betreffende persoon dan wel of niet onder invloed was van andere verdovende middelen wordt dan juist niet vermeld. En hoeveel hij er gebruikt had wordt al helemaal niet vermeld. Misschien had hij er wel een kilo of twee naar binnen geschoven?

Dat hard drugs niet legaal verkocht mogen worden a lá, want die zooi is gewoon door en door slecht voor je, maar als weed verkocht wordt als een medicinaal, helend middel en paddo’s blijkbaar helpen tegen de migraine, waar maakt de overheid zich dan zo druk om? Het is allemaal vragen om problemen, laat de mensen lekker een jointje opsteken en een paddenstoeltje eten. Op zijn tijd is er echt niets mis mee!

548 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 1 december 2008 om 12:01:
Uitspraak van OllieY op woensdag 19 november 2008 om 01:21:
We richten de PartyFlockers Partij op!

Kroegen 24/7 open, paddo's en wiet volledig legaliseren..

Ik weet niet hoeveel leden we hier hebben, 400.000 ofzo?
Hoeveel zetels zijn dat?


KLINKT GOED MIJN STEM HEB JE KOP... !!


BETER WEL! gwoon eige partij make:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op zaterdag 29 november 2008 om 11:39:
paddohs is geestveruimend
lekker legaal laten dat je weet wat je hebt
straks heb je een giftige ga je al kapot zonder dat je er lol van had


straks kom der iemand en die hb gwoon paar paddestoele uit t bos geplukt die koop je dan en dan ga je dood:P
 
Waarschuw beheerder
Het Openbaar Ministerie heeft bekendgemaakt dat het paddoverbod niet zal gelden voor thuisgebruik van zelf gekweekte paddo's. De handhaving zal zich volgens het OM niet richten tegen mensen die kweken of plukken voor eigen consumptie. Het verbod richt zich op de commerciële kweek en verkoop van paddo's.

Door het verbod is er een stormloop ontstaan op kweeksets en informatie met betrekking tot het zelf kweken van paddo's. De Vereniging Landelijk Overleg Smartshops (VLOS) heeft gewaarschuwd voor het zelf kweken van paddo's omdat de sterkte op die manier niet kan worden gegarandeerd en daarom ook de uitwerking niet voorspeld kan worden.

De meeste smartshops zijn overigens gestopt met de verkoop van kweeksets. VLOS vindt dat het niet duidelijk is of thuiskweken legaal is. De meeste shops willen daarom geen risico lopen en bieden alleen nog alternatieven aan.


Waarschuw beheerder
Uitspraak van Astrid op vrijdag 28 november 2008 om 21:02:
Maar hoeveel mensen krijgen er per weekend een alcoholvergiftiging?
Dit gaat toch echt nergens over


idd :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Astrid op vrijdag 28 november 2008 om 21:02:
Zijn er 2 mensen dood gegaan doordat ze door getript waren op de paddo's
Maar hoeveel mensen krijgen er per weekend een alcoholvergiftiging?
Dit gaat toch echt nergens over :S


Zou iedereen die dit argument gebruikt ook eventjes na willen denken over de verhoudingen tussen het gebruik van beide drugs? Dank u. ;)
Waarschuw beheerder
En die muts die van de brug was gesprongen had vantevoren ook al enkele zelfmoordpogingen ondergaan. Zeggen ze er dan ook mooi niet bij he (Y)
 
Waarschuw beheerder
Jezus, wat een kutcolumn.
Waarschuw beheerder
HAHAHO !!!!
Waarschuw beheerder
leuk dat we van een ruim en vrijdenkend Nederland naar een christenfundamentalistisch kut landje gaan....:S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 1 december 2008 om 12:01:
Kroegen 24/7 open, paddo's en wiet volledig legaliseren..

Ik weet niet hoeveel leden we hier hebben, 400.000 ofzo?
Hoeveel zetels zijn dat?


:RESPECT: !!
Waarschuw beheerder
ik heb verder niks met paddo's mjah t gaat steeds verder straks pakken ze mij me jointje ook af:(
Waarschuw beheerder
Je kan het ook van de andere kant zien:

De risico's van het gebruik van paddo's zijn groter, dus zullen minder mensen het doen. En voor toeristen is het moeilijker om aan te komen, dus gebeuren er op den duur minder ongelukken mee.

Ik ben er niet voor of tegen, heb niks met paddo's of andere drugs dus!
Waarschuw beheerder
donateur
terechte collum
Waarschuw beheerder
Goed gesproken paddodealer!!!!Dit zijn wel de feiten...verbieden is geen oplossing..
Het zal zich op een andere manier voordoen...Maar hoe ???Dat wordt de vraag!!!
waarschijnlijk gaat het gekloot ermee nu geginnen...Zonde...Tenslotte laat de natuur je leven...gr.
Waarschuw beheerder
Je kunt nog altijd een GrowBox halen, waarin je ze zelf kan kweken;D
Waarschuw beheerder
ik heb gelezen dat het zelf kweken van paddo's wel gewoon legaal blijft??
het enige nadeel is dan dat je niks over de kracht ervan weet,,
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Suusje86 op dinsdag 2 december 2008 om 21:52:
Je kan het ook van de andere kant zien:

De risico's van het gebruik van paddo's zijn groter, dus zullen minder mensen het doen. En voor toeristen is het moeilijker om aan te komen, dus gebeuren er op den duur minder ongelukken mee.

Ik ben er niet voor of tegen, heb niks met paddo's of andere drugs dus!


Moeilijker te krijgen voor toeristen. Zal ik je een anekdote vertellen; Op een warme zomeravond loop ik over de Haarlemmestraat, aan het eind gekomen zie ik een man staan. Het is warm iedereen loopt met korte mouwen over straat, en ik vraag mij af waarom deze meneer het zo koud heeft met zijn zwarte hoodie over zijn hoofd. Terwijl ik hem nader bereid ik mij al voor op het gebruilkelijke "heey schatje hoe gaat het, mag ik je nummer" of iets van die strekking. Terwijl ik deze meneer passeer komt deze met een verassing, in plaats van een versierpoging roept hij "COKE, XTC" naar mij, of het de gewoonste zaak van de wereld is. Ik kijk hem verbaasd aan, en zeg lachend "no thank you"
Nu zullen degenen onder ons die in Amsterdam wel weten dat het aan het eind van de Haarlemmerstraat, waar je het cenurum binnengaat, wemelt van de toeristen. Zo zullen er wel meer mannetjes met zwarte hoodies zijn die hun waar aan de man brengen op straat, een paddestoelen die ze zelf kunnen kweken (of in de supermarkt kopen, weten die toerist en veel) is stukken makkelijker dan coke en xtc die een stuk moeilijker zelf te maken zijn.

Die arme toeristen toch:S
 
Waarschuw beheerder
dat wordt gewoon zelf kweken thuis :D

ik vind het echt totaal onzin dit hele verbod ben blij dat ik gister nog een doosje heb kunnen kopen in amsterdam en heb
een leuke avond ermee gehad
maar goed we zullen zien hoe de onderwereld hier mee omgaat ik zeg dat dit een cadeau aan hun
heel jammer heel jammer
Waarschuw beheerder
Idd mee eens! :yes:
Waarschuw beheerder
Idd het wordt steeds gekker hier in Nederland... tjonge tjonge straks mogen inderdaad helemaal niks meer:S

Ik heb ook net zoals enkele mensen hier op het forum niks met drugs maar toch voor de mensen die het doen is dit gewoon een enorme tegenvaller en bovendien ZWAAR KUTTT!! Hopelijk komt er nog een goed alternatief voor jullie;)
 
Werkzaam bij Afterhours.fm
Waarschuw beheerder
Mooi vertelt Jansen :) Persoonlijk denk ik dat interesse van Paddo's nu flink gaat afnemen, aangezien het toch illegaal is. Net zoals cocaine en speed zijn paddo's niet meer legaal verkrijgbaar. Ik denk dat je als paddo dealer weinig geld binnen haalt. deze zullen waarschijnlijk zeldzaam zijn en mensen zullen sneller naar hard drugs grijpen in plaats van paddo's. Je kan d'r toch niet meer legaal aan komen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marcell. op dinsdag 2 december 2008 om 19:55:
En die muts die van de brug was gesprongen had vantevoren ook al enkele zelfmoordpogingen ondergaan. Zeggen ze er dan ook mooi niet bij he (Y)


haha, dat zegt al meteen genoeg. tevens zijn het ook alleen maar buitenlanders die zich te pletter springen. Want wij '"WERDEN'' goed geinformeerd over Paddo's...
Waarschuw beheerder
inderdaad enorme onzin,
maargoed we zullen zien of het aantal negatieve voorvallen met misschien fatale gevolgen zal afnemen,
of misschien juist toe zal nemen. ik denk namelijk dat een franse toerist met gebrekig engels in een winkel al
veel moeite zal hebben met begrijpen wat wel en niet goed is als je die dingen op hebt, terwijl een dealer er hellemaal geen moeite voor zal doen het hun uit te leggen, plus de kans dat je nog eens kans hebt dat degene die hij verkoopt onveilig zijn. maar ag de tijd zal het waarschijnlijk wel leren ;)
 
Waarschuw beheerder
Onderwerp drugs is erg uitgebreid vind ik persoonlijk.
Paddo's, tsja, verbieden of niet, je mag hier binnenkort toch niks meer in dit land.
Behalve werken en geld geven aan de top van Nederland.

Binnenkort word wiet ook wel verboden omdat het een drugs is, schijnbaar..
Naar mijn mening is wiet toch echt een PLANT wat groeit zoals elke andere PLANT.
Mocht je het in de fik zetten zijn er wat effecten.
Effecten? Honger, melig en slapen.
Goh dat is een ramp!

Drugs moet je chemische zooi toevoegen, schudden whatever ken 't recept niet :P
Waarschuw beheerder
De overheid en regering houden zich indd bezig met de verkeerde dingen zoals in het column staat!
Ze denken dat ze als een stel dictators kunnen verbieden wat ze willen, wat hebben wij zelf nou nog in te brengen vraag ik me af??? ja we mogen stemmen, maar zoals het paddoverbod en het sluiten van de shops is nooit gekeken naar wat wij het volk willen, en dat is zeker niet het enigste! en de cijfers liegen er niet om dat je mensen beter een joint kan laten roken, dan dat je ze een krat bier onder de neus schuift.
Dat kleine deel mensen in de 2de kamer hebben meer te zeggen dan wij met zn alle samen!
Word er een beetje moe van dat ons ooit zo 'vrije' landje de vertrutting tegemoet komt!
Paddo's nu al verboden omdat er wat gevallen zijn geweest waarin mensen doordraaide maar dat waren meestal toeristen die in de middag genieten van onze coffeeshops daarna de kroeg in duiken, nog genieten van een ponypackie of 2 en dan denken HEEEEY paddestoelen zijn er ook nog...... en dan worden er in onze kranten ( vol met propaganda ) vermeld dat er weer een toerist van zijn balkon af is gespronge onder invloed van onze magische paddestoel...
Tjaaaa, onze vrijheid word elke dag weer beperkt terwijl we met zn alle met open ogen toekijken, jmmr genoeg word er nix aan gedaan en zal het waarschijnlek zo doorgaan, de volgende generaties kijken een sombere tijd tegemoet waar ze het zouden moeten doen met ons kleine landje wat langzaam maar zeker verandert in een politiestaat!
Waarschuw beheerder
:respect: Wat een artikel.. ! :D Het is gewoon volstrekt belachelijk dat ze soorten drugs gaan verbieden die in feite niet gevaarlijk zijn, er wordt altijd wel gezegd dat je van paddo's gaat trippen maar dat is volstrekt ongegrond. Duidelijk een verhaal van mensen die het nog nooit hebben geprobeerd, ik heb het ook niet geprobeerd maar ik sta er voor open. Ik hoor van maten dat het een leuke ervaring oproept, dat je er vreemde dingen door gaat zien. Maar niet dat het gevaarlijk is, ja voor een of andere idioot die er een kilo van wegschept. Maar dat is met alles, als we veel alcohol drinken zullen we ook niet lang in leven blijven. De regering vergeet gewoon dat er ook mensen zijn die het gebruiken in mate en die hierdoor een leuke tijd beleven. En zij zijn hier nu de dupe van. Alles wordt straks verboden, het feit dat ik elke avond een blowtje rook met mijn maten doet daar niets aan af. Het wordt dadelijk een land waarin we alléén maar mogen zeggen hoe goed dat ze in de hoogste orde van de regering wel niet bezig zijn, nou ik heb maar een ding te zeggen tegen de regering !

Jullie maken Nederland kapot, het wordt duidelijk een land waarin straks niets meer mag. Dan is er geen mens meer te redden, wat vinden jullie hiervan. Het is volstrekte onzin om alles te verbieden. Oké, hard drugs daar kan ik in komen. Dat is in grote lijnen gevaarlijk, en zal dus ook niet legaal verkocht worden, maar zoiets als ongevaarlijke drugs verbieden is gewoon klin klare onzin !

Ik zit gewoon te wachten op een protest van de jongeren in Nederland, waar ik mij ongetwijfeld direct bij aan zal sluiten !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van domstad op donderdag 4 december 2008 om 17:58:
maar zoals het paddoverbod en het sluiten van de shops is nooit gekeken naar wat wij het volk willen


De regering blijft maar wetten invoeren die onder het volk geen draagvlak heeft. Zo ook bijvoorbeeld het rookverbod. :@
Artiest {SHOWLIST artist 1218, 73034}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 3 december 2008 om 19:26:
Persoonlijk denk ik dat interesse van Paddo's nu flink gaat afnemen, aangezien het toch illegaal is.


:roflol: ja echt
Uitspraak van actief op woensdag 3 december 2008 om 19:26:
. Net zoals cocaine en speed zijn paddo's niet meer legaal verkrijgbaar. Ik denk dat je als paddo dealer weinig geld binnen haalt. deze zullen waarschijnlijk zeldzaam zijn en mensen zullen sneller naar hard drugs grijpen in plaats van paddo's. Je kan d'r toch niet meer legaal aan komen.


:S gast als je niet weet waar je over lult kan je beter gewoon zwijgen :roflol:

ten 1ste iets wat niet meer legaal is en weer in het illegale circuit beland wordt voor de "dealers" intresant want dan kan er weer dik op verdiend worden

ten 2e coke/speed en paddo's hebben alle 3 een andere werking dus iemand die keihard wil gaan gaat geen paddo's nemen want die neemt speed en iemand die wil trippen die neemt geen speed maar paddo's en ga zo maar door

en als iets bv zeldzaam wordt dan willen ze het helemaal en dan kan je zo net zoveel betalen voor een zakje paddo's als een halfie wit...en betalen zullen ze :P
laatste aanpassing