Partyflock
 

‘Ik kan niet van die sletten houden!! ?’

gepubliceerd op
‘Ik kan niet van die sletten houden!! ?’
Ik werd een aantal weken geleden geconfronteerd met een stelling: ‘ Mannen die met veel vrouwen neuken zijn goed bezig en vrouwen zijn dan sletten ‘. Ik was niet geschokt, in tegendeel, de vrouw wordt bestempeld als slachtoffer en de man als ‘overwinnaar’. Mannen vinden dat goed.

Dan eerst: ‘Het is nooit goed’, ik hoor het regelmatig van vriendinnen. Ik haat het om jongens, alsof het begrip is, als term te gebruiken of over één kam te scheren. Echter, ik kan het nu niet laten. Eerst wil ik mijn ervaringen met de kwantitatieve, schijnbaar, versier trucken van de man delen.

In de context van het uitgaan denken mannen dat zij ongevraagd aan een vrouw mogen zitten alsof er een bordje op mijn reet hangt: ‘touch this’. Alsof ze niks beters te doen hebben zoals kwalitatieve versierkunsten tonen in plaats van kwantitatieve. Met kwalitatief sterke versierkunst bedoel ik niet een openingszin: ‘Wil je wat drinken?’ (al prefereer ik deze intro boven de ongevraagd aan de kont zitten techniek) maar een komisch versierkunstje. Een vrouw die om jou lacht staat met een been in jouw bed.

Mannen zijn opdringerig wanneer zij hun oogje op jou hebben laten vallen. Zij laten je niet met rust als je staat te dansen met vriendinnen en denken grappig te zijn als zij tegen je aan gaan schuren. Als je een drankje aangeboden krijgt en het aanneemt denken zij dat je een tegenprestatie in petto hebt. Echter als je dat drankje niet aanneemt door uiteenlopende redenen of simpelweg geen dorst hebt gaat de man: A.) Verbaasd en verdwaasd kijken. B.) Zeuren. C.) Uitlachen. D.) ‘Slet!’ roepen. E.) en etcetera. Is het dan nooit goed.

Als ik rustig een sigaretje sta te roken drukken zij hun geslachtsdeel tegen mij aan of het tegenovergestelde door juist bezorgd te vragen: ‘Vermaak je je nog wel ?‘ of ‘ Waarom kijk je zo boos? Als je zou lachen ben je mooier! ’. Als je wegloopt omdat hij jou niet zint blijft hij aan je reet plakken, letterlijk en figuurlijk. Daar komt het geslachtsdeel en de grijpgrage vingers om de hoek kijken. Als je, als vrouw zijnde, niet te hard over wil komen en hem subtiel afwimpelt, gaan zij nog zeiken ook. Een hardere aanpak voor de man omdat je niet geïnteresseerd bent (‘Zie je niet dat ik rustig een sigaretje sta te roken?’, een zwakkere variant.) dan wordt er vlot gezegd: 'O ben jij er zo één! (player e.d.)' of simpelweg' Slet '. Is het dan nooit goed.

Wel nu, zijn mannen werkelijk goed bezig wanneer zij met meerdere vrouwen neuken? Het antwoord is ja. Zij zijn inderdaad, zoals de stelling beaamt, zogenaamd goed bezig. Oefening baart kunst is het niet? Het druist volstrekt tegen de aard van een man in om zijn hele leven bij één partner te blijven. Echter is het maatschappelijk aanvaardt dat mannen wel mogen, ach ik vind het leuk om te zeggen, oefenen met meerdere partners en van vrouwen geacht wordt kuis hun benen te sluiten. Het is tegenstrijdig dat wij, de vrouw, tevergeefs de man proberen duidelijk te maken dat wij niet afhankelijk van hen zijn omdat ik mij alleen en/of met vriendinnen prima vermaken kan.

Jij bepaalt in de eerste seconde van het kennismaken onbewust of jij wilt neuken met hem of haar. Is een vrouw afhankelijk na zo’n vluchtig lust momentje? Natuurlijk niet! Tenzij zij zichzelf in deze slachtoffer rol helpt door zich zelf afhankelijk te maken van de man in kwestie. Denken dat seks een manier is om bij een man zijn hart te komen is een illusie. Mannen vieren zege na het oefenen kindjes maken met een nieuwe vrouw en een vrouw koppelt hieraan gevoelens en deelt deze met haar vriendinnen. Van de man blijft reactie uit na de ongebonden partij seks. Wanneer zij hem negeert wordt ze gedoopt: ‘’slet!’’, aldus de man. Spreekt zij hem aan, terwijl hij de lusten en niet de lasten had gekregen, is de vrouw in kwestie afhankelijk geworden van hem. Zijn reactie blijft uit. De vrouw wordt radeloos is het niet wanhopig en/of hopeloos. Tegen haar vriendinnen zegt zei: ‘ Hij loopt alleen maar zijn lul achterna’. Tegen zijn vrienden zegt hij: ‘’neukertje!’’ (of hij zegt zelfs niks). De vrouw wordt door de man en zijn makkers bestempeld als, orgineel, Slet. Is het dan nooit goed?

963 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Paul.. op woensdag 18 oktober 2006 om 14:20:
lekker lopen flamen op elkaar... heerlijk


;) :D :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss Thunder op woensdag 18 oktober 2006 om 14:52:
Uitspraak van Ribas op woensdag 18 oktober 2006 om 01:15:
pfffffffff wat eem bullshit LUISTER een vrouw is gewoon een hoer ja als door 10 mannen in 1 week wordt geneukt maar een man een held dat is gewoon zo.

jammer is dit...het is gewoon precies het zelfde!


Inderdaad erg jammer ja ! Dus een "held" zeg jij ?! Geef mij dan is 1 HELE goede reden waarom jullie dan helden zouden zijn?:S
Als jullie dat als man zouden doen ben je zelf ook een HOER een MANNELIJKEHOER !! Denk nou is goed na over het geen dat je uitkraamt !!
Waarschuw beheerder
Wat een discussie zeg, dit weten we toch allemaal al, beetje kinderachtig. Volwassen mensen, mannen en vrouwen, hebben allemaal zelf de keuze: Ik heb sex met jou vanavond of spreken we nog iets af om elkaar iets beter te leren kennen voordat we de koffer in duiken?
 
Waarschuw beheerder
Tuurlijk! Is het zwart wit en generaliserend geschreven. Discussie, daar is de columnschrijfter waarschijnlijk op uit! Schrijfter een slet? Vast niet! :/ Blaffende honden bijten niet! :-D

Voel je je als man aangesproken? Niet? Nou dan! Hulde voor jou! Mannen die wel respect hebben voor de vrouw, niet ongevraagd aan vrouwen hun reet zitten, sneu lopen te doen als een vrouw ze afwijst, manenn die wel weten hoe ze het aan moeten pakken, mannen die vrouwen aan het lachen krijgen, daar tegen zeg ik: ga zo door! Een dikke veer in jullie reet ! :-D

En tuurlijk is dit onderwerp al zo vaak aangehaald, uitgespuugd en keer op keer herkauwd. So what! Het onderwerp leeft nog steeds! Schijnbaar, je ziet aan de discussie en de reactie’s hier op partyflock :D Grappig! :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op woensdag 18 oktober 2006 om 14:22:
Ben je ongesteld ofzo?


Waarschuw beheerder
Ach de mannen die zo denken, daar zal ik toch nooit een relatie mee beginnen. En zij ook niet met mij, daar ben in een te grote slet voor denk ik :D

Ik vind het idee dat de vrouw altijd op zoek is naar iets emotioneels en naar liefde ook een beetje prehistorisch hoor. Denk dat er genoeg vrouwen zijn die ook puur neuken voor de fun zonder er verder iets mee te willen (anders zouden er niet zoveel vrouwen in de sexindustrie werken).

Ik ben er iig wel zo eentje. Ben al jaren single, dat bevalt me uitzonderlijk goed. Ik vind mn vrijheid heerlijk en heb niet 't gevoel dat ik iets tekort kom. Dat anderen graag samen oud willen worden, prima, ik voel die behoefte niet zo.

Geen vaste partner dus, wel behoefte aan sex. Dus tja, dan is de optelsom snel gemaakt. Als zo'n vent me na een nachtje neuken dan als slet bestempelt dan lach ik daarom. Als ik er eentje ben, is 'ie dat zelf ook. Ik geniet gewoon van wat ik doe en ik doe er ook niet geheimzinnig over dat ik best wat afvuns de laatste jaren. Schaam me er echt niet voor ofzo, hallo, mannen en vrouwen zijn in mijn ogen gewoon gelijk.


Over wat er verder nog geschreven staat in bovenstaande: Ik heb ook wel eens last van vervelende kerels, maar niet zo heel vaak. Misschien omdat ik al redelijk uitstraal dat ze met dat soort shit niet bij me hoeven aankomen. Als iemand me in mn reet knijopt trek ik mn bek open, dat doe ik ook als 'ie dat bij vriendinnen van me doet. Ik denk ook niet dat ik iets goedkoops uitstraal, misschien vergis ik me daarin.

En een oneliner als "wil je wat drinken van me" kan prima werken...je zegt het zelf al, je bepaalt al in de eerste paar seconden of iemand fuckable is en als dat 't geval is dan waardeer je zo'n slappe oppeningszin og ontiegelijk fout "he lekker ding" PBtje toch anders. Lekker bekrompen als je er zo over nadenkt :D want dat is dus eigenlijk puur uiterlijkgericht.



Over de column zelf: het idee is leuk maar ik vind 'm niet heel soepel geschreven, leest niet superlekker weg. En er staan wel wat taalfoutjes in die eigenlijk niet kunnen, 'zij' ipv 'zei'. De insteek is leuk, de uitvoering kan denk ik nog beter. Niet slecht, niet geweldig, gewoon ok (imho dan ;) )
 
Waarschuw beheerder
Mensen!!

Zie hieronder een gekopiert stukje uit mijn geschreven blog van Hyves..misschien schept het wat duidelijkheid..maar betwijfel het ;)

Maybe..is deze blog een aanleiding om bepaalde zaken vanuit een ander standpunt te bekijken..omdat het mij..en vele met mij frustreert hoe de gedachtengang van het mannelijk geslacht reilt en zeilt

Eerst een leuk verhaal:

Toen God de wereld geschapen had bezocht hij Adam en Eva nog eens in het paradijs. Ik heb nog twee leuke eigenschappen over zei hij, het eerste is het vermogen om staande te plassen. Dat wil ik riep de man onmiddellijk waarna hij enthousiast wegrende om een boom te zoeken. Hier is het tweede zei God met een knipoog tegen de vrouw, hier heb jij het vermogen van het meervoudige orgasme.

De oorsprong van seks.

Toen het leven op aarde begon deelden cellen zich gewoon om zich te vermeerderen. Iedere toevallige mutatie die een verbetering was leverde een betere soort op. Waarschijnlijk toevallig deed zich een mutatie voor waardoor cellen genen konden uitwisselen met andere cellen. Dit betekende dat alle goede mutaties sneller konden worden doorgegeven en er meerdere mutaties gecombineerd konden worden. Veel later kwamen er dieren met een beenderstelsel en schalen en nog veel later later leerden de eerste vissen adem te halen en zich aan land te slepen. En dit alles was het resultaat van een uitwisseling van genen. Seks vierde nu hoogtij, het oorspronkelijke doel van seks was dus de uitwisseling van genen, maar in het grootste gedeelte van onze geschiedenis is er geen verband gelegd tussen seks en het verwekken van kinderen. Waarschijnlijk is seks zo lekker omdat wezens die veel genot hadden aan het vermeerderen veel nageslacht hadden waardoor deze eigenschap zich ging domineren. Ook het feit dat de gemiddelde man een vrij groot geslachtsdeel heeft voor de grootte van zijn lichaam is waarschijnlijk door natuurlijke selectie veroorzaakt.

Waarom mannen ook wel drie minuten wonderen zouden moeten heten!

De gemiddelde tijd die een gezonde man nodig heeft vanaf een koude start tot een orgasme is ongeveer twee en halve minuut. Voor een gezonde vrouw is dit ongeveer dertien minuten. Omdat de meeste zoogdieren (waaronder ook de mens) tijdens de geslachtsdaad nogal kwetsbaar zijn voor roofdieren moest dit vrij snel gebeuren. Dit is een goede verklaring voor de snelheid van de man. Ik weet echter nog geen verklaring voor de dertien minuten van de vrouw. Wat meer ervaren mannelijke minnaars zijn wel in staat om hun orgasme langer uit te stellen waardoor er voor de vrouw ook iets te genieten over is.

Waarom houden meer mannen dan vrouwen van porno?

Dit is verklaren uit het feit dat de meeste mannen seksueel meer visueel ingesteld zijn en de gemiddelde vrouw meer opgewonden raakt door woorden. Mannen raken opgewonden door wat ze zien en vrouwen meer door wat de man tegen haar zegt. Hier zit ook een klein probleem, omdat de mannelijke hersenen ingesteld zijn op het uitvoeren van één taak is het voor de meeste mannen heel moeilijk om tijdens de daad nog iets zinnigs uit te brengen.

Mannen hebben gemiddeld 16 procent meer hersencellen dan vrouwen maar bij vrouwen is het limbisch systeem (het centrum van de emoties in onze hersenen) weer veel groter dan bij mannen. Ook is de hersenbalk (corpus callosum) tussen de twee hersenhelften bij vrouwen groter, waardoor deze twee helften beter kunnen samenwerken. Mannen gebruiken de beide helften van hun hersenen meestal voor specifieke doelen terwijl bij vrouwen de twee helften meestal samenwerken.

Er zijn onderzoeken die aantonen dat de verschillen in de bouw van hersenen van mannen en vrouwen worden veroorzaakt door geslachtshormonen in de eerste fase van het leven. De verschillen in de ontwikkeling van de hersenen zijn al op jonge leeftijd aan te tonen. Jongetjes van 4 jaar oud zijn bijvoorbeeld beter dan meisjes van dezelfde leeftijd in ruimtelijke oriëntatie terwijl meisjes van deze leeftijd weer beter zijn in het onthouden van woordenreeksen.

Mannen en vrouwen scoren over het algemeen even goed op een algemene IQ test. Maar wel is gebleken dat mannen en vrouwen op sommige deelonderwerpen afhankelijk van hun geslacht beter of minder scoren. Het is dus niet waar dat één van de beide geslachten slimmer zou zijn dan de ander.

De verschillen op een rijtje.

* Vrouwen kunnen zich beter emotioneel uitdrukken (zowel mondeling als schriftelijk) omdat hun hersenhelften beter samenwerken en hun limbisch systeem groter is.
* Vrouwen ruiken beter dan mannen, omdat dit vermogen in het limbisch systeem ligt.
* Vrouwen zijn beter met woorden en kunnen reeksen onsamenhangende woorden beter onthouden.
* Vrouwen zijn beter in het gebruik van een routebeschrijving waar veel herkenbare punten op staan omdat ze hun goede visuele geheugen hiervoor gebruiken, mannen kunnen door hun goede ruimtelijke inzicht beter kaarten lezen.
* Vrouwen zijn in staat om meerdere taken tegelijk uit te voeren omdat hun hersenhelften beter samenwerken.
* Vrouwen zijn beter in het herkennen van gezichten.
* Vrouwen kunnen sneller zien of twee afbeeldingen hetzelfde zijn.
* Vrouwen hebben meestal een betere fijne motoriek.
* Vrouwen gebruiken hun hersenen efficienter dan mannen, mannen compenseren dit met grotere hersenen.
* Vrouwen hebben een breder blikveld terwijl mannen een verder blikveld hebben, ook kunnen mannen zich beter op één doel concentreren.
* Vrouwen kunnen beter onsamenhangende informatie opslaan terwijl mannen beter zijn in het opslaan van geordend informatie.
* Mannen zijn minder gevoelig voor depressies omdat ze zich minder bewust van hun emoties zijn.
* Mannen hebben een beter ruimtelijk inzicht en kunnen objecten beter visualiseren.
* Mannen kunnen beter complexe technische problemen oplossen.
* Mannen zijn bij problemen meer op actie gericht terwijl vrouwen meer op communicatie gericht zijn.
* Mannen hebben meer verbindingen tussen de hersencellen dan vrouwen waardoor de informatie overdracht tussen de cellen sneller verloopt waardoor ze beter complexere problemen kunnen oplossen.

Vrouwelijk woordenboek.

De vrouw spreekt dit uit:
Ja = Misschien
Nee = Misschien
Misschien = Nee
Het spijt me..= Het gebeurt toch zoals ik wil.
Wij willen... = Ik wil...
Doe wat je wilt =Hier ga je spijt van krijgen.
We moeten praten= Ga rustig zitten, mondje dicht en luister wat ik op mijn hart heb...
Ga maar = Ik wil niet dat je gaat.
Ik ben niet boos = Natuurlijk ben ik boos.
Je moet beter leren communiceren = Hou je kop en luister.
Ik schreeuw niet!= Ja, ik schreeuw want anders luister je niet!

Mannelijk woordenboek:

De man spreekt dit uit:
Ik heb honger.= Ik heb honger.
Ik heb slaap. = Ik heb slaap.
Ik ben moe. = Ik ben moe.
Zullen we naar de bioscoop gaan? = Wil je met me naar bed?
Mag ik je mee uit eten nemen? = Wil je met me naar bed?
Mag ik je opbellen? = Wil je met me naar bed?
Zullen we dansen? = Wil je met me naar bed?
Mooie jurk! = Wil je met me naar bed en mag ik hem dan van je lijf scheuren?
Je bent zo gespannen, zal ik je masseren? = Wil je met me naar bed?
Ik verveel me = Wil je met me naar bed?
Ik hou van je = Ik wil met je naar bed, en wel nu meteen!
Ik hou ook van jou ja ja... = en dan wil ik nu met je naar bed.
Laten we praten Ik wil je laten zien wat voor diepgaand persoon ik ben. = en misschien wil je dan wel met me naar bed.
Wil je met me trouwen? = Ik wil niet dat je het met een ander doet.

mmhh..Man versus Vrouw..een eeuwige battle
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 oktober 2006 om 15:01:
De vrouw spreekt dit uit:
Ja = Misschien
Nee = Misschien
Misschien = Nee
Het spijt me..= Het gebeurt toch zoals ik wil.
Wij willen... = Ik wil...
Doe wat je wilt =Hier ga je spijt van krijgen.
We moeten praten= Ga rustig zitten, mondje dicht en luister wat ik op mijn hart heb...
Ga maar = Ik wil niet dat je gaat.
Ik ben niet boos = Natuurlijk ben ik boos.
Je moet beter leren communiceren = Hou je kop en luister.
Ik schreeuw niet!= Ja, ik schreeuw want anders luister je niet!


of ze leren gewoon zeggen wat ze bedoelen
Artiest {SHOWLIST artist 131260, 81871}
Waarschuw beheerder
Ik denk dat ik teveel vrouwelijke hormonen heb als ik deze colum lees.
Waarschuw beheerder
:respect: Goede tekst :cheer:Vereentje:cheer: , zeker weten !! :respect:

Maar uiteindelijk blijft deze column een eindeloze discussie want iedereen heeft hier zijn EIGEN mening over *gelukkig maar ;)*

En uit alle antwoorden hier is er maar 1 die ik *PERSOONLIJK !!!!!* de beste vind en dat is de uitspraak van ~*~ JUDY ~*~..
Waarschuw beheerder
waarom houden mannen meer van porno dan vrouwen?
biologische blabla, visueel ingesteld oke, kan zeker waar zijn.
maar denk ook eens hier aan: er is zoveel porno te vinden overal, door mannen gemaakt, op mannen gericht en door mannen bekeken (zie het wereldwijde web!), gek he dat mannen dan meer van porno houden dan vrouwen?
Waarschuw beheerder
Fantastisch :respect:

eindelijk iemand die de waarheid zegt
 
Waarschuw beheerder
MY LORD!!!!! SOOO TRUEEEEEEE
Waarschuw beheerder
Overigens, veel heren roepen nu wel heel stoer dat het hen niets kan schelen dat een vrouw meerdere mannen geneukt heeft maar als puntje bij paaltje komt levert dit tochw el vaker problemen op.

Ik heb er een tijdje terug op een ander forum nog een topic over geopend en idd, er kwamen echt wel reacties van mannen die zeiden "voor een keertje neuken heb ik liever een dame die veel heeft rondgesjanst want die weet tenminste van wanten. maar voor een relartie zou ik zo iemand toch niet zo snel vetrouwen. Zou ik eerder denken dat ze vreemdgaat".

Be honest mannen, ik heb 't in mn relaties ook meegemaakt, altijd komt de vraag "met hoeveel mannen heb je eigenlijk sex gehad" om de hoek kijken. Het is niet voor niets dat vrouwen dat aantal vaak maar door 3 delen want anders schrikken veel kerels zich toch een hoedje en heb je dikke kans dat de relatie af is.


Kan iedereen roepen dat 't een cliche is en dat 't allemaal wel meevalt tegenwoordig, ik denk dat er toch echt wel een kern van waarheid in zit.


Waar je overigens alsnog gewoon schijt aan kunt hebben hoor, zoals ik al zei, zo'n kerel wil ik niet eens. Doe mij d'r maar eentje die ook lekker gefeest en gebeest heeft, die weten nl. vaak ook wat meer van wanten ;)
Waarschuw beheerder
donateur
@ schrijfster:

Doe voor de gein eens een spellingscontrole en grammatica controle als je een stuk instuurt ;)

standaard functie in Microsoft Word.

Oh ja, op sommige punten heb je gelijk maar op andere punten is te merken dat jij nog alles behalve volwassen bent. Ik schat je 17 a 18 jaar. Je komt net kijken
Artiest Powel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LaBellaa. op woensdag 18 oktober 2006 om 14:57:
Inderdaad erg jammer ja ! Dus een "held" zeg jij ?! Geef mij dan is 1 HELE goede reden waarom jullie dan helden zouden zijn?
Als jullie dat als man zouden doen ben je zelf ook een HOER een MANNELIJKEHOER !! Denk nou is goed na over het geen dat je uitkraamt !!


Maar een kerel gaat niet janken als je hem hoer of slet noemt!
Ook een groot verschil is de leeftijd van een vrouw. Denk dat de grootste weerstand hier van de tieners komt. Die doen allemaal veel zow moeilijk. Als je die 5 jaar later ofzo spreekt zeggen ze van "ja uhhh waar maakte ik me toen druk over? Idd je hebt gelijk. Ik bleek toch ook gewoon een slet te zijn zoals die andere mannen en vrouwen."
En voel je je er slechter door? NEE. Je kunt het niet op je CV zetten, maar ervaring maakt je geen slechter mens.
En kom op ... de hele wereld draait toch om sex tegenwoordig!

Gisteren zat ik in het zwembad in de jacuzzi met een meisje van 13. Of ja beter gezegd ik was daar met een vriend en toevallig zat er ook een clubje kinders in diezelfde jacuzzi (voor er dalijk misverstanden ontstaan) en ze schreeuwde heerlijk tegen een jongetje van 14 ofzo. IK BEN AL 2 JAAR GEEN MAAGD MEER JONGUH HOMO. En dat is dan 13.

En het is maar sex......... just sex! niks meer. gewoon lekker en leuk. Niet met kids van 13 maar wel leuk :)
 
Waarschuw beheerder
whehe aan de schrijfster...


(een keer wat drinken ;) )

haha greetz...
 
Waarschuw beheerder
tja, op de een of andere DOMME manier,
is het zo,
wanneer mannen vreemdgaan,en met meerderen *neuken*

dan zyn ze DE man, en *heeeeel stoer*
en als meiden t doen ,
is t gelyk een hoer,

opzich slaat het nergens op,
maar ik vind t zoiezo ONNOZEL als je je zo opstelt,

Ik ben van mening,
dat of je nou een jongen of een meisje bent,
t gewoon OERSTOM is,
om vreemd te gaan,
of alles maar te neuken wat los en vast zit...

zo ben je nooit te vertrouwen,
en zal ook niemand in je omgeving je vertrouwen...

zulke mensen moeten zelf maar weten wat ze doen,
maar ik vind t zielig,en doodzonde!

zo,dat was mn mening :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Powel op woensdag 18 oktober 2006 om 15:17:
Maar een kerel gaat niet janken als je hem hoer of slet noemt!


Duhhh dan tonen ze zogenaamd hun gevoelens en 9 van de 10x is dat niet stoer als je dat doet waar je vrienden bij zijn... Btw ik huil er niet om als je me zo noemt dan zegk heel leuk tegen je van ja ben ik so what (weet zelf beter dus :D)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Wackiejacky op woensdag 18 oktober 2006 om 15:15:
Overigens, veel heren roepen nu wel heel stoer dat het hen niets kan schelen dat een vrouw meerdere mannen geneukt heeft maar als puntje bij paaltje komt levert dit tochw el vaker problemen op.

Ik heb er een tijdje terug op een ander forum nog een topic over geopend en idd, er kwamen echt wel reacties van mannen die zeiden "voor een keertje neuken heb ik liever een dame die veel heeft rondgesjanst want die weet tenminste van wanten. maar voor een relartie zou ik zo iemand toch niet zo snel vetrouwen. Zou ik eerder denken dat ze vreemdgaat".

Be honest mannen, ik heb 't in mn relaties ook meegemaakt, altijd komt de vraag "met hoeveel mannen heb je eigenlijk sex gehad" om de hoek kijken. Het is niet voor niets dat vrouwen dat aantal vaak maar door 3 delen want anders schrikken veel kerels zich toch een hoedje en heb je dikke kans dat de relatie af is.


Hey Wackie

Daar heb je idd wel gelijk in. D'r zijn mensen met een bepaald geloof die lekker alles afneuken en dan vervolgens met een maagd trouwen. hehe ja das ongeveer hetzelfde.

Maar zo als die kerels denken die jij beschrijft (en yup ze bestaan) is zo krom alst maar zijn kan. Erg hypo.
Ik ben juist blij dat ik niet de 1ste, 2de of 10e van mijn vriendin ben. Lekker ervaringen delen en heerlijke sex hebben. Tis maar net hoe zwaar je d'r over denkt.
Maar mijn vriendin is geen slet hoor ;) Alle andere wel maar zij niet hahaha.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 oktober 2006 om 15:01:
Zie hieronder een gekopiert stukje uit mijn geschreven blog van (verhaal)


een behoorlijke opsomming van hoe slecht de man wel niet is...

proef ik hier een tikkeltje frustratie? :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van smuidra op woensdag 18 oktober 2006 om 15:22:
Uitspraak van Powel op woensdag 18 oktober 2006 om 15:17:
Maar een kerel gaat niet janken als je hem hoer of slet noemt!
Duhhh dan tonen ze zogenaamd hun gevoelens en 9 van de 10x is dat niet stoer als je dat doet waar je vrienden bij zijn


Haha if u say so
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Paul.. op woensdag 18 oktober 2006 om 15:27:
een behoorlijke opsomming van hoe slecht de man wel niet is...

proef ik hier een tikkeltje frustratie?


Nee hoor..uhhmm soms ;)..reacties uitlokken hé..dat is het mn hele point geweest :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Powel op woensdag 18 oktober 2006 om 15:28:
Haha if u say so


Is zo... Tis dak geen vent was anders hak gezegt been there done that :P ;)
 
Waarschuw beheerder
Als je een vrouw op een voetstuk plaatst en haar wil beschermen van alle drukte, ben je een macho.
Als je thuisblijft en het huishouden doet, ben je een watje.

Als je te hard werkt, is er nooit tijd voor haar.
Als je niet hard genoeg werkt, ben je een schooier.

Als je haar zegt hoe goed ze er uitziet, zijn het ongewenste intimiteiten.
Als je niets zegt, is het mannelijke onverschilligheid.

Als je huilt, ben je zwak.
Als je niet huilt, ben je ongevoelig.

Als je houdt van vrouwelijke vormen en sexy ondergoed, ben je pervers.
Als je daar niet van houdt, ben je homo.

Als je ervan houdt dat een vrouw haar benen scheert en in vorm blijft, ben je een sexist.
Anders ben je niet romantisch.

Als je haar bloemen koopt, wil je iets van haar.
Als je het niet doet, denk je niet aan haar.

Als ze hoofdpijn heeft, is ze moe. Als jij hoofdpijn hebt, hou je niet meer van haar.
Als je te dikwijls wilt, ben je oversekst. Anders is er iemand anders.

Als zij vrijgezel wil blijven, heet dat onafhankelijkheid.
Als jij vrijgezel wil blijven, heb je bindingsangst.

Als jij aan de telefoon geile dingen zegt, ben je een hijger.
Als zij aan de telefoon geile dingen zegt, is dat een euro per minuut
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 oktober 2006 om 15:30:
Nee hoor..uhhmm soms ..reacties uitlokken hé..dat is het mn hele point geweest


en iedereen blijft maar happen :P

je moest zelf ook eens zo'n collum schrijven. mischien een idee?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op woensdag 18 oktober 2006 om 15:31:
Als je een vrouw op een voetstuk plaatst en haar wil beschermen van alle drukte, ben je een macho.
Als je thuisblijft en het huishouden doet, ben je een watje.

Als je te hard werkt, is er nooit tijd voor haar.
Als je niet hard genoeg werkt, ben je een schooier.

Als je haar zegt hoe goed ze er uitziet, zijn het ongewenste intimiteiten.
Als je niets zegt, is het mannelijke onverschilligheid.

Als je huilt, ben je zwak.
Als je niet huilt, ben je ongevoelig.

Als je houdt van vrouwelijke vormen en sexy ondergoed, ben je pervers.
Als je daar niet van houdt, ben je homo.

Als je ervan houdt dat een vrouw haar benen scheert en in vorm blijft, ben je een sexist.
Anders ben je niet romantisch.

Als je haar bloemen koopt, wil je iets van haar.
Als je het niet doet, denk je niet aan haar.

Als ze hoofdpijn heeft, is ze moe. Als jij hoofdpijn hebt, hou je niet meer van haar.
Als je te dikwijls wilt, ben je oversekst. Anders is er iemand anders.

Als zij vrijgezel wil blijven, heet dat onafhankelijkheid.
Als jij vrijgezel wil blijven, heb je bindingsangst.

Als jij aan de telefoon geile dingen zegt, ben je een hijger.
Als zij aan de telefoon geile dingen zegt, is dat een euro per minuut


geniaal!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Paul.. op woensdag 18 oktober 2006 om 15:32:
je moest zelf ook eens zo'n collum schrijven. mischien een idee?


Heel toevallig is er deze week een column van mij geplaatst in een regionale krant..heb het schrijven ontdekt..en wie weet een nieuwe passie..tot die tijd volg ik maar al te graag andere column..tot ik een onderwerp heb gevonden waar iedereen het over eens is..gaat nog heel lang duren dus ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van smuidra op woensdag 18 oktober 2006 om 15:30:
Is zo... Tis dak geen vent was anders hak gezegt been there done that


Daar hoef je heen vent voor te zijn..ik zeg maar al te graag en vaak; been there..done that.