Ik werd een aantal weken geleden geconfronteerd met een stelling: ‘ Mannen die met veel vrouwen neuken zijn goed bezig en vrouwen zijn dan sletten ‘. Ik was niet geschokt, in tegendeel, de vrouw wordt bestempeld als slachtoffer en de man als ‘overwinnaar’. Mannen vinden dat goed.
Dan eerst: ‘Het is nooit goed’, ik hoor het regelmatig van vriendinnen. Ik haat het om jongens, alsof het begrip is, als term te gebruiken of over één kam te scheren. Echter, ik kan het nu niet laten. Eerst wil ik mijn ervaringen met de kwantitatieve, schijnbaar, versier trucken van de man delen.
In de context van het uitgaan denken mannen dat zij ongevraagd aan een vrouw mogen zitten alsof er een bordje op mijn reet hangt: ‘touch this’. Alsof ze niks beters te doen hebben zoals kwalitatieve versierkunsten tonen in plaats van kwantitatieve. Met kwalitatief sterke versierkunst bedoel ik niet een openingszin: ‘Wil je wat drinken?’ (al prefereer ik deze intro boven de ongevraagd aan de kont zitten techniek) maar een komisch versierkunstje. Een vrouw die om jou lacht staat met een been in jouw bed.
Mannen zijn opdringerig wanneer zij hun oogje op jou hebben laten vallen. Zij laten je niet met rust als je staat te dansen met vriendinnen en denken grappig te zijn als zij tegen je aan gaan schuren. Als je een drankje aangeboden krijgt en het aanneemt denken zij dat je een tegenprestatie in petto hebt. Echter als je dat drankje niet aanneemt door uiteenlopende redenen of simpelweg geen dorst hebt gaat de man: A.) Verbaasd en verdwaasd kijken. B.) Zeuren. C.) Uitlachen. D.) ‘Slet!’ roepen. E.) en etcetera. Is het dan nooit goed.
Als ik rustig een sigaretje sta te roken drukken zij hun geslachtsdeel tegen mij aan of het tegenovergestelde door juist bezorgd te vragen: ‘Vermaak je je nog wel ?‘ of ‘ Waarom kijk je zo boos? Als je zou lachen ben je mooier! ’. Als je wegloopt omdat hij jou niet zint blijft hij aan je reet plakken, letterlijk en figuurlijk. Daar komt het geslachtsdeel en de grijpgrage vingers om de hoek kijken. Als je, als vrouw zijnde, niet te hard over wil komen en hem subtiel afwimpelt, gaan zij nog zeiken ook. Een hardere aanpak voor de man omdat je niet geïnteresseerd bent (‘Zie je niet dat ik rustig een sigaretje sta te roken?’, een zwakkere variant.) dan wordt er vlot gezegd: 'O ben jij er zo één! (player e.d.)' of simpelweg' Slet '. Is het dan nooit goed.
Wel nu, zijn mannen werkelijk goed bezig wanneer zij met meerdere vrouwen neuken? Het antwoord is ja. Zij zijn inderdaad, zoals de stelling beaamt, zogenaamd goed bezig. Oefening baart kunst is het niet? Het druist volstrekt tegen de aard van een man in om zijn hele leven bij één partner te blijven. Echter is het maatschappelijk aanvaardt dat mannen wel mogen, ach ik vind het leuk om te zeggen, oefenen met meerdere partners en van vrouwen geacht wordt kuis hun benen te sluiten. Het is tegenstrijdig dat wij, de vrouw, tevergeefs de man proberen duidelijk te maken dat wij niet afhankelijk van hen zijn omdat ik mij alleen en/of met vriendinnen prima vermaken kan.
Jij bepaalt in de eerste seconde van het kennismaken onbewust of jij wilt neuken met hem of haar. Is een vrouw afhankelijk na zo’n vluchtig lust momentje? Natuurlijk niet! Tenzij zij zichzelf in deze slachtoffer rol helpt door zich zelf afhankelijk te maken van de man in kwestie. Denken dat seks een manier is om bij een man zijn hart te komen is een illusie. Mannen vieren zege na het oefenen kindjes maken met een nieuwe vrouw en een vrouw koppelt hieraan gevoelens en deelt deze met haar vriendinnen. Van de man blijft reactie uit na de ongebonden partij seks. Wanneer zij hem negeert wordt ze gedoopt: ‘’slet!’’, aldus de man. Spreekt zij hem aan, terwijl hij de lusten en niet de lasten had gekregen, is de vrouw in kwestie afhankelijk geworden van hem. Zijn reactie blijft uit. De vrouw wordt radeloos is het niet wanhopig en/of hopeloos. Tegen haar vriendinnen zegt zei: ‘ Hij loopt alleen maar zijn lul achterna’. Tegen zijn vrienden zegt hij: ‘’neukertje!’’ (of hij zegt zelfs niks). De vrouw wordt door de man en zijn makkers bestempeld als, orgineel, Slet. Is het dan nooit goed?
‘Ik kan niet van die sletten houden!! ?’
gepubliceerd op

963 opmerkingen
tss.. meen je dat?
waar slaat dat nou weer op.
dat is egt bullshit jonge..
zoals je al zegt.. wrom zou je niet kunne geniete..
k bedoel.. 2 jonges in 3 maande.. dat is egt niet veel.
nee tis ook niet veel, kan je nagaan hoe laag het niveau is van die mensen.. tis denk ik vooral jaloezie..
Schijt..... wat mannen kunnen, kunnen wij vrouwen nog veel beter......en schijt wat de mannen daarover denken, dan maar een slet, maar in ieder geval wel weer lekker geneukt, en dat is waar het om gaat!!!
You've got that right girl!
Waarom denken ze niet gewoon allemaal zo? zou de wereld een stuk mooier maken
klootzakken en varkens...
nounounou, iets minder mag ook wel
Pff als iemand een meisje al met 3 jongens ziet praten is het al een slet .. !!
Een jongen is meteen king of sex ofzo
Een jongen is meteen king of sex ofzo
Er zijn ook vrouwen die dit alleen maar uitlokken, en dan wordt de man beschreven als een viespeuk..
O ja tuurlijk dus als vrouwen met spaghettitop uitgaan en in kort rokkie vragen ze versier me kwil neuken NOT!!!
Wat de schrijfster neerzet is zo herkenbaar zie het vet vaak bij ons in de kroeg zo fout
Pff als iemand een meisje al met 3 jongens ziet praten is het al een slet .. !!
Een jongen is meteen king of sex ofzo
1 gast heeft me dit ooit gezegt: Als jongens met veel wijfe neuken zijn ze stoer, als wijven met veel jongens neuken zijn ze een hoer!!! That's live!.. Doe wat je zelf wil neuk erop los zolang je het maar zelf wil en nix aantrekken van die hopeloze figuren dan word het een stuk gezelliger
Doe wat je zelf wil neuk erop los zolang je het maar zelf wil en nix aantrekken van die hopeloze figuren dan word het een stuk gezelliger ...
Maar doe het in godsnaam wel veilig, want tegenwoordig heb je voor je het weet een ziekte aan je lijf hangen!
donateur
Geniaal!
Idd MANNEN! Laat ons gewoon eens een keer lekker met rust! Ik ben het ook zo kots beu, wild vreemde mannen met die opdringerigheid! NEE ik ben niet arrogant, NEE ik ben niet sjaggo. Als je mij normaal behandelt krijg je ook gewoon een relaxte reactie terug. Maar ik ZOEK GEEN aandacht van een vreemde en ik trek het niet om lang slap te zeveren met een vreemde als ik ga stappen. Ik ga stappen, voor mn VRIENDEN en MUZIEK.
Gelukkig heb ik een vrienden, waar de mannen je gewoon met respect behandelen. Je kan lekker met deze gasten knuffelen, of een dikke zoen op hun mond geven, zonder dat daarbij andere dingen worden verwacht. Of dat er van mij gedacht word dat ik een slet ben.
Gelukkig maar...
Idd MANNEN! Laat ons gewoon eens een keer lekker met rust! Ik ben het ook zo kots beu, wild vreemde mannen met die opdringerigheid! NEE ik ben niet arrogant, NEE ik ben niet sjaggo. Als je mij normaal behandelt krijg je ook gewoon een relaxte reactie terug. Maar ik ZOEK GEEN aandacht van een vreemde en ik trek het niet om lang slap te zeveren met een vreemde als ik ga stappen. Ik ga stappen, voor mn VRIENDEN en MUZIEK.
Gelukkig heb ik een vrienden, waar de mannen je gewoon met respect behandelen. Je kan lekker met deze gasten knuffelen, of een dikke zoen op hun mond geven, zonder dat daarbij andere dingen worden verwacht. Of dat er van mij gedacht word dat ik een slet ben.
Gelukkig maar...
Maar doe het in godsnaam wel veilig, want tegenwoordig heb je voor je het weet een ziekte aan je lijf hangen!
haha ja idd dat wel dan
Gelukkig heb ik een vrienden, waar de mannen je gewoon met respect behandelen
Precies zo een vriendenkring is schitterend
O ja tuurlijk dus als vrouwen met spaghettitop uitgaan en in kort rokkie vragen ze versier me kwil neuken NOT!!!
haha waar maak je je druk om?????
spaggetitop??? doe mij maar macaroni
weet je wat t is, ligt niet aan de kleding maar aan de houding meid!!! je ziet t gewoon als t een slet is!!!
laterzzz
ik vind het hele verhaal niet echt... en op oordelen en veroordelen geschreven, denk dat ik zelf maar weer eens een collum ga schrijven over hoe het nu echt zit met die vrouwe... 
dan snappen de mannen het ook meteen...
maar 1 ding is zeker, de onnozele stelling:
de mannen zijn stoer en de vrouwen een hoer!
word vaak en onterecht gebruikt (misbruikt)
dan snappen de mannen het ook meteen...
maar 1 ding is zeker, de onnozele stelling:
de mannen zijn stoer en de vrouwen een hoer!
word vaak en onterecht gebruikt (misbruikt)
laatste aanpassing
weet je wat t is, ligt niet aan de kleding maar aan de houding meid!!! je ziet t gewoon als t een slet is!!!
En wanneer heb JIJ dan het recht om haar zo te noemen??? En zeg mij dan eens wanneer is het een slet dan???
Moet nu wel ff opbiechten dat ik zo nooit genoemd word dus heb nergens last van alleen van de irritante ventjes in de kroeg... Voorbeeld nodig voor de gasten??? Kstond in de kroeg samen met een vriendin te dansen komt er een gast die we totaal niet kennen zen hand tussen onze billen indoen
Bla bla bla !!!!
Ik vind het een zwaar zielig stukje
over generalisatie gesproken zeg.
Wat die versier trucjes betreft zal dat vast zo zijn bij dronken jongens ofzo, ik heb dr iedergeval nog nooit aan meegedaan.
Dit stuk slaat helemaal kant noch wall, denk dat jij het gewoon bij de verkeerde jongens zoekt
Dat antwoordt is dus nee, als je een meid een slet noemt om haar meerdere sexpartners is een gast dat net zo goed, ik dacht dat je het verhaal over de emancipatie nu wel eens gedaan was.... maarja blijkbaar voelen er veel nog achtergestelt etc. Man en vrouw is gewoon gelijk, lijkt me duidelijk dus ik vind dit stuk een beetje aanstellerij.
Wat die versier trucjes betreft zal dat vast zo zijn bij dronken jongens ofzo, ik heb dr iedergeval nog nooit aan meegedaan.
Als ik rustig een sigaretje sta te roken drukken zij hun geslachtsdeel tegen mij aan of het tegenovergestelde door juist bezorgd te vragen: ‘Vermaak je je nog wel ?‘ of ‘ Waarom kijk je zo boos? Als je zou lachen ben je mooier! ’. Als je wegloopt omdat hij jou niet zint blijft hij aan je reet plakken, letterlijk en figuurlijk. Daar komt het geslachtsdeel en de grijpgrage vingers om de hoek kijken. Als je, als vrouw zijnde, niet te hard over wil komen en hem subtiel afwimpelt, gaan zij nog zeiken ook. Een hardere aanpak voor de man omdat je niet geïnteresseerd bent (‘Zie je niet dat ik rustig een sigaretje sta te roken?’, een zwakkere variant.) dan wordt er vlot gezegd: 'O ben jij er zo één! (player e.d.)' of simpelweg' Slet '. Is het dan nooit goed.
Dit stuk slaat helemaal kant noch wall, denk dat jij het gewoon bij de verkeerde jongens zoekt
Wel nu, zijn mannen werkelijk goed bezig wanneer zij met meerdere vrouwen neuken? Het antwoord is ja.
Dat antwoordt is dus nee, als je een meid een slet noemt om haar meerdere sexpartners is een gast dat net zo goed, ik dacht dat je het verhaal over de emancipatie nu wel eens gedaan was.... maarja blijkbaar voelen er veel nog achtergestelt etc. Man en vrouw is gewoon gelijk, lijkt me duidelijk dus ik vind dit stuk een beetje aanstellerij.
laatste aanpassing
sex moet wel bijzonder blijven vind ik en iets wat je niet zomaar met jan alle man doet! als ik weet dat een meisje het gedaan heeft met 30 gasten dan hecht die gene andere waardes aan sex dan ik en dan pas ik! maar ik associeer die gene niet als slet, dat is weer zo'n groot woord...
het is maar net waar je principes liggen...
het is maar net waar je principes liggen...
Die meiden moeten gewoon niet zo zeuren, je hoort mannen toch ook niet zeiken over het feit dat niet gescoord hebben of dat in hun ogen te weinig lekkere wijven rondlopen? Als dat iets is waardoor je je stapavond laat verknallen dan ben je verkeerd bezig....
Die gasten hoor je niet omdat ze het te druk hebben met wijfen versieren... En daarna hebben ze het te druk met zielig zijn omdat het ze niet gelukt is DUHH






















