Partyflock
 

Verslag van In Qontrol, 19 maart 2005

anoniem gepubliceerd op
In Qontrol
FeestIn Qontrol · 2012
Datumzaterdag 19 maart 2005
LocatieRAI Site
--------------------------
In Qontrol ~ 2012

Amsterdam ~ Rai
--------------------------
[img cacheid=0013559600050198a53caeeb200000167f]http://www.q-dance.nl/images/events/460-inqontrol2005.jpg[/img]

Zaterdag 19 maart maakte Q-dance rond 18:00 bekend dat In Qontrol uitverkocht was. Vorig jaar meende ik dat er 30.000 bezoekers waren. Dit jaar zouden het er 28.000 zijn. Wat de reden daarvan is weet ik niet, ik denk dat q-dance hun naam hoog wilde houden door 1 kwartier voor het einde te melden dat het uitverkocht is. Maar wat doet het er verder toe. Nix! De rai was ingedeeld in 4 verschillende zalen met verschillende harde muziekstijlen:

DOMINATED / INTOXICATED / HYPNOTIZED
& INFECTED. 21:30 - 22:30 STANTON

22:30 - 23:45 MARK V & POOGIE BEAR 🇺🇸

23:45 - 00:15 LIVE: JONES & STEPHENSON 🇧🇪

00:15 - 01:30 THE PROPHET VS. THE MASOCHIST

01:30 - 02:45 SCOTT BROWN (gb)

02:45 - 03:15 LIVE: ART OF FIGHTERS 🇮🇹

03:15 - 04:30 ENDYMION

04:30 - 05:45 UNEXIST AKA JAPPO

05:45 - 07:00 PROMO


Rond 23:00 vertrokken via de Nederlandse Spoorwegen naar de Rai te Amsterdam. Daar zou het allemaal gaan gebeuren natuurlijk heh :) Ik had er echt mega veel zin in. Deze keer weer eens met alle gehaktballen in de trein. Iedereen kon dus lekker zuipen en iedereen moest tot het einde blijven. Vroegtijdig pleite gan was er dus niet bij deze avond, op een paar uitzonderingen na dan. Vorig jaar In Qontrol moeten missen dus wist niet echt wat me te wachten stond. Wel was dit m'n 2e keer in de Rai. Met thunderdome a Decade was ik er ook, en dat was ook Super tof, alleen wat kleiner (2 zalen)

[img cacheid=000223b600050199f269c5d5200000167f]http://pictures.q-dance.nl/6386/pics/0000-erik-0034.jpg[/img]

Deze keer stond er geen rij, je kon zo doorlopen echt beter. Even een kluisje geregeld en daar 4 jassen in gepropt. Je kon voordat je gefouilleerd werd al munten halen , maar ik dacht dat komt wel als we binnen zijn. In de hardcore hal munten (2,20€) geprobeerd te halen, maar wat een ellende was dat zeg. Zeker 3 kwartier gewacht, omdat er zo'n klote prullebak in de weg stond. Iedereen stond te dringen, want ze werden telkens opzei geduwd :[ Beetje jammer. Even later kwam ik in de techno zaal en daar stond niemand in de rij voor munten. Kortom alle moeite voor nix.

Terug gelopen naar INFECTED. waar The Prophet & The Masochist even een setje in elkaar aan het bouwen waren. Flinke old-school werd er gedraaid. Lekker binnenkomertje hoor. Masochist stond nog even op het plateau van de draaitafels te :bounce: hahahah goed werk geleverd.

[img]http://mrviper.student.utwente.nl/bikini2990/photos/2005/03-19_1/images/20050320060406_alex670.jpg[/img]

Hierna was het tijd voor Scott Brown. Ow wat kan deze man draaien zeg! Heerlijk gewoon. Ook Art of fighters was Super bruut. In deze 2 uurtjes vond ik "Sick of my life" & "the old 2 the new" Echt heerlijk klinken. Geluid was niet perfect, maar zeker niet verkeerd. Vond het wel een beetje jammer dat de lasers in deze zaal niet echt "je van het" waren."demolition" "When i kill my own girlfriend with a nailgun":devil: Ook dit kwam nog ff voorbij zetten :)

Tussentijds nog ff naar die andere zalen gelopen, om te kijken wat daar te beleven viel. En uiteindelijk ff blijven hangen in DOMINATED omdat we niet meer wisten waar de uitgang was van deze hal i.v.m. 1-richtingsverkeer. Dana draaide wel lekker. En 5 minuten later kwam Luna al weer op met vuurwerk en een vette lasershow. Echt Super vet zag dit eruit zeg. Q-dance :respect: Uiteindelijk toch de een uitweg gevonden rechts in het midden zodat we weer terug konden naar die andere zalen. Onderweg nog een smartshop tegen gekomen in de INFECTED zaal. Hier verkochten ze "Explosion"(vloeibaar) voor 10€. Ik had er al veel over gelezen, dus ik dacht maar ff meenemen en even kijken of het wat is :)

Eenmaal terug gekomen in de hardcore zaal draaide Endymion, een zeer goeie set. Echt lekker gewoon. Enzyme blijft tocdh wel favoriet. "are you crazy?" "revolution" Zeker los gegaan. Toppie, nee aan de muziek lach het zeker niet nee! Helaas maakte hij nog wel een paar grote mix-fouten, maar ik niet iedereen viel dat op.(wat wel vaker zo is)
Nog ff naar een BOB-stand gelopen om daar een blaastest af te leggen, maar dat wilde niet helemaal lukken geloof ik ahum:x De P van Prima zat er in elk geval niet in nee. Ook de Flugels waren niet aan te slepen joh. Waar kwamen die dingen toch vandaan joh :s Eventjes later te horen gekregen dat een vriend van me een kopstoot had gekregen van een Marokkaan, om vervolgens z'n telefoon te kunnen jatten :@

[img]http://mrviper.student.utwente.nl/bikini2990/photos/2005/03-19_1/images/20050320013300_alex323.jpg[/img]

Jappo draaide ook weer zoals gewoonlijk van die heerlijke hellemuziek, Mooi gedaan (Y) Kwa opbouw had hij misschien als laatste gemoeten , maar dit was ook goed zo!
Hierna was Promo aan de beurt om In Qontrol wat betreft deze zaal tot een goed einde te brengen. ik vind dat ie nogal wisselvallig draaid. De ene keer Super & de andere keer bagger. Maar deze keer was het weer goed raak in ieder geval."Taking you back 2 the next millenium, You know what i say" :bounce: :bounce: Nee echt super hoe promo deze avond afsloot. Heerlijk gewoon.

In Qontrol was een goed feest, ik heb echt genoten, mede dankzij de vrolijke mensen om me heen. danke schön :flower: Geweldig Genoten! :)

Pluspunten:
+ Bar (snel geholpen)
+ Promo & Scott Brown (Y)
+ Geluid (linksvooraan dreunde het voortreffelijk)
+ Decoratie & vele stands (zag er leuk uit in z'n geheel)
+ Sfeer (opzich wel oke)
+ Toiletten (vrijwillig betalen)
+ Organisatie (q-dance :respect: )

Minpunten:
- Gladheid (niet veel aan te doen denk ik)
- Fouillering (matig)
- 1-richtingsverkeer (verdwaald)
- Foodmunten (nergens voor nodig)
- Thema was niet goed uitgewerkt (2012? :s)

Volgende feest: Hard Bass · The battles 2 april 2005 !
Ook hier ben ik zeker aanwezig! Hoop dat B2S het een ook zo goed voor mekaar heeft!

70 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Was leuk je gezien te hebben :respect: voor je verslag :O
Waarschuw beheerder
Soo jij bent vroeg met je verslagje, ik ben nu pas net thuis.. mar twas ckers vet, en da 1-richtings verkeer was mar wazig allemaal
Waarschuw beheerder
Hoe krijg je het voor elkaar zo vroeg een verslag te type ...

Zo te zien toch weer wat gemist...

Goed verslag !!!
Waarschuw beheerder
hmmz k heb der weinig van gemerkt eerlijk gezegd over die 1-richtingsverkeer:S Terwijl k tog egt maar 4 biertjuh op had en 2 flugel en GEEN DRUGS dus ja

maar ut was inderdaad een Kei Goeie feest
Waarschuw beheerder
Leuk verslag.
Vond ook dat Promo lekker bruut gedraaid had, heerlijk.
Endymion had wel een paar goede mixfouten gemaakt zeg.
En Jappo draaiden na Endymion echt zacht in 1 keer qua decibels dan.
Verder echt een goed feest
Waarschuw beheerder
donateur
Het was echt spekglad,zag er ook flink wat op hun bek gaan :d
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
goed verslag kerel:)
Waarschuw beheerder
donateur
aardig verhaal (y) leuk om te lezen in ieder geval
 
Waarschuw beheerder
goed verslag (y)
snap alleen niet zo goed van Unexist te zoeken heeft op een Q-dance feest :S hij draaide zeker een geweldige set alleen het grootste gedeelte van het publiek scheen er geen hol van te begrijpen :no:
Waarschuw beheerder
donateur
vond t 1 richtings verkeer juist beter, loop je tenminste nie te drammen in de gangen ;)

(Y)
 
Waarschuw beheerder
Goed verslag....
 
Waarschuw beheerder
Ja hoor goed bezig!!!en dat op een vroege morgen!!!
Waarschuw beheerder
donateur
leuk verslag! (Y)

Rai blijft een kutlocatie vind ik, mede door dat 1richtingsverkeergedoe... maar ja, het zal wel ergens goed voor zijn ;)
Waarschuw beheerder
Zow hoe krijg je't voor elkaar zo vroeg :P
Weer een mooi verslag afgeleverd (Y)
Als ik dit zo lees denk ik dat ik ook nog wel's zo'n massa feest ga bezoeken...
Waarschuw beheerder
Goed verslag. Heb weinig van de hardcorehelden meegekregen, eigenlijk ;) Maar leuk geschreven!

Dat eenrichtingsverkeer is een ellende, toen we naar huis wilden kwamen we gvd DRIE keer in de Dominated-zaal terecht. En die foodcoins/drinkcoins. Waar dat opeens vandaan komt mag joost weten, maar om overal aparte muntjes voor te halen :/

Verder een topavond gehad!
Waarschuw beheerder
Verschrikkelijk bruut was het!!! heb nog niet geslapen.. zit nog boordevol energie.... raar??!!! ghighi.. heb het super gehad en mis dit NOOOOIT meer!!!
 
Werkzaam bij Based on Logics
Waarschuw beheerder
donateur
wij zijn niet geweest, maar een toppie verslag. misschien volgende keer toch wel
Artiest Davy D
Waarschuw beheerder
we worden als een stel koeien door de gangen gestuurd, echt mafkezen. rot op met eenrichtingsverkeer rot op,doe normaal laat ons gaan en staan waar we willen!!!
keep on party
Waarschuw beheerder
ook goede mergen ik denk da je nie kon slapen denk dan ga ma ff een verslag maken whaha ma vond een top feesje aleen da klote 1 richting konk elke x omlopen ma nu het volgende feest
Waarschuw beheerder
donateur
Mooi verslag hoor.. :yes: (Y)
 
Waarschuw beheerder
zeker goed feest
jammer dat de laatste 2 dj's (in de hardcore zaal)
het een beetje verpesten
bij de dj die als een na laatst draaide had iedereen het gevoel of ze op een r&b/hiphop feest waren :no: maar de rest was zeker goed :goed:
Waarschuw beheerder
donateur
ik haat ...........................
 
Waarschuw beheerder
vet feest whor!..ben net wakker en zo zeker weer slapen :P..echt goed verslag!! en dat 1 richtingsverkeer vonk zelf wel fijn! niet al dat doormekaar geshit!
Waarschuw beheerder
donateur
Weer een prima verslag (Y)
 
Waarschuw beheerder
was bruut vanacht!!! :bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
éénrichtingsverkeer hadden ze dit jaar écht goed geregeld.. ipv één lullig gangetje vorig jaar hadden ze dit jaar een extra gang er aan geplakt die, volgens mij, niet bij veel mensen bekend was.. wel lekker rustig dus..

leuk verslagje trouwens.. ben zelf alleen niet in de hardcore zaal geweest.. enne, mooie foto trouwens maar is dat niet de main van vorig jaar? ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
was wel zekerz goed vannacht....
Waarschuw beheerder
ook leuk dit.
Sta je lekker te stampe komen pap en mam (zo oud waren ze) ff db test doen ik denk ff chekke want t vollume was zeker niet zacht. eerst heel rustig 98DB en nog geen minuut later 120.7 DB
LEKKER dat vollume.
Maar 1 min punt

Ik heb de hele morge in bed ned1 na 0.00 in mijn oren gehad...... (misselijke kut piep)
 
Waarschuw beheerder
donateur
éénrichtingsverkeer hadden ze dit jaar écht goed geregeld.. ipv één lullig gangetje vorig jaar hadden ze dit jaar een extra gang er aan geplakt die, volgens mij, niet bij veel mensen bekend was.. wel lekker rustig dus..

leuk verslagje trouwens.. ben zelf alleen niet in de hardcore zaal geweest.. enne, mooie foto trouwens maar is dat niet de main van vorig jaar?


Nee druk was het niet in die extra gang nee, ik snapte alleen geen drol van die plattegrond. Maar dat zal wel aan mij gelegen hebben ;)

Idd foto is van vorig jaar. Goed opgelet (Y) Ga zo ff op zoek naar een mooie van dit jaar!
Waarschuw beheerder
helemaaaaaal geen last van eenrichtingsverkeer.. niet mega-druk in die gangen enn kon overal eigenlijk zo doorlopen :D
set van jappo niet echt mijn stijl :S mgoed.. geloof meteen dat het een goeie was ;)
promo inderdaad lekkere afsluiter, en art of fighters.. oijoijoi :D
vond alleen darkraver een GRUWELIJKE fout maken (deze viel wel echt op ;)).. aan het einde van zn set gewoon de live-set van sensation black van vorig jaar draaien. INCLUSIEF: 'sensation's gonna make you.. JUMP JUMP!' uuuuuhm BAH BAH BAH kon ik niet zo waarderen ;)
Waarschuw beheerder
donateur
top
RAI (L) lekker wandelen
Waarschuw beheerder
Goed verslag Roy (y)
Het feest was echt zo vet alle zalen hard geluid en goeie muziek.
Lasers waren geweldig en grolsch en flugels ook ten hachelen haha
Ow yeaaaah!
Waarschuw beheerder
pff was wel een DIK feest...!!! Alleen het duurd dagen voordat je door die hele tent bent rondgestuiterddd..!!! zo groot ..!!! EN 2012 was wel mooi thema.. alleen k weet niet zo goed wat k er aan heb moeten zien..????
Waarschuw beheerder
En vond Promo by the way een erg slechte afsluiter!
Waarschuw beheerder
mooi verslag pik (Y)

mooi feestje geweest dus

heb ook een hele brute nacht gehad op xtremecore vs i hate trance

zie je snel gozer :respect:

ODE
 
Waarschuw beheerder
Eenrichtingsverkeer was echt wel beters geregeld. Gewoon effe goed opletten waar je heen gaat. En tegen het einde is de eenrichtingsverkeer in de grote gang naar de main opgeheven.

Promo draaide super vet, en normaal ben ik ook fan van Jappo, maar het geluid stond toen gewoon fuckin zacht dus was t geen kut aan.

Heb wel Technoboy nog de weg gewezen die wist ook niet waar hij heen moest toen hij werd tegengehouden bij eenrichtingsgang. Was wel grappig,,,,t leuke was dat niemand hem herkende toen we door de dominated liepen.

Voor de rest was t echt een super feest, zekerz goed geregeld. Misschien kleine schoonheidsfoutjes, maar was wel een verschilletje met afgelope Innercity. (hoewel ik die niet mag vergelijken)..
 
Waarschuw beheerder
donateur
iedereen heeft een eigen smaak heh :)
Waarschuw beheerder
Jappo.. was cker wel vet.. idd jammer van tgeluid... maar heb me tochw el vermaakt:D:D
Waarschuw beheerder
Fouillering (matig)

nou da vond ik wel meevallen.... ik werd helemaal gefouilleerd, en dan bedoel ik ook echt alles :vaag:

en thema vonk ook matig..+ wc's

The Masochist was (Y) !!!!!!!!!!!!!
volgend jaar zeker weer hahah :bounce:
Waarschuw beheerder
ben ik de enige die zo grondig gefouilleerd is??

masochist was zeker (y) idd
Waarschuw beheerder
Ja...dope verslagje hoor :P
Was cker lekker beukfeessie :xtc: :bounce: :D
Waarschuw beheerder
Mooi verslag was ook vet feestje
Waarschuw beheerder
De zijn de beste verslagen!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
(Y)
 
Waarschuw beheerder
wc vrijwillig betalen ??? na 7 uur zeker, er moesten mensen betalen anders mochten ze er niet in, bij sommige wc's. en als je geen hek kan vinden moet je toch wat, niet dan?.

verder was het inderdaad helemaal wappietoetie
Waarschuw beheerder
donateur
ERG okee verslag (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
hey roy,
mooi verslaggiey,,
wat bijna niemand weet trouwens is dat de DOMINATED NOG IN DE FIK HEB GESTAAN :P:P maa ik het gezien ;) :D:D ik denk dat er wel 6 meter ledjes balk in de hens stond,, de vlammen vielen ervan naar beneey, maar was geen gevaar, omdat achter de dj's zelfs nog was! andere dit ook nog gezien ?? aardig gek hr!!
Waarschuw beheerder
nee hoor ben ook 10 tot 15 min kwijt geweest aan fouileren! Maar was ook beetje mijn eigen schuld had nl halve pen(als pijpje) in mijn kontzak laten zitten dus alles uit!
Dat eenrichting is bagger en een bepaalde vriendin was er wel maar wilde me om 1 of andere (nog steeds raadselachtige) wazige reden niet zien.Dus die kutsnol kan opzouten hoeft ook niet meer op mij te rekenen1 Voor de verder rest ging het wel!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Er staan weet ik hoeveel mensen van de beveiliging te fouilleren, en de een doet dat gewoon beter als de andere.
Bij mij iig zeer matig, gewoon 2 keer voelen en klaar.
Waarschuw beheerder
goed verslag (Y)
kheb geloof ik aardig wat gemist!!
Waarschuw beheerder
leuk verslag(y) badankt voor de gezelligheid iedereen!
Waarschuw beheerder
Minpunt: Fouillering die matig was???

Jij bent echt leip, is ook nooit goed zeker. Het ging juist lekker snel doordat er maar kort gefouilleerd werd.

Verder wel een mooi verslag hoor
Waarschuw beheerder
boh ik vind fijn dat iederee nzo vet vond maar eerlijk is eerlijk als je een yoji en ee nscot project neerzet
en daarna dana luna
trance generators dat passt hey manpoch niet samen yoji en scot hebbe gewoon de harddance/hardhouse sound
!!!!!!!!!!!!!!!

maar voor de rest heb ik me wel vermaakt



en wat voor minpunt was dat slecht fouillering
ik vond wel relax .........en de meeste ook denk ik hihi
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
nice verslag :d
hehee unexist was echt helemaal geweldig :D lkkr hard gestampt :D
maar als q-dance slim was geweest, eerst promo en daarna unexist..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Die een richtingsverkeer was beter geregeld als met innercity! maar er waren toen ook aardig wat mensen meer.
Waarschuw beheerder
Wel goed verslag.. Thema idd niet voldoende uitgewerkt.. vond het éénrichtingsverkeer wel meevallen in tegenstelling tot vorig jaar, buiten dat was de entree dit keer prima (Y) vorig jaar heb ik een uur in de rij gestaan ipv de 5 minuten deze IQ vond de sfeer ook zeer goed en het slechte fouilleren minpunt? :S Dat ligt eraan welk doel jij voor ogen ziet..
Waarschuw beheerder
donateur
Snap niet dat je nu nog steeds kan zeuren over dat een richtingsverkeer..... Dat is bij elk feest in de RAI dus hoe leip je ook bent van de :xtc: dat moet je nu toch wel een keer snappen...?/

p.s. Fouilleren.... Waar was dat dan... ;-) Echt wel beter zo, daar kan je toch niet over zeuren?/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Jaja was weer een leuk feestje :bounce:
 
Waarschuw beheerder
was cht vet feesie alleen jammer da bij endymion de plaat naar de klote was :bounce: :xtc:
 
Waarschuw beheerder
ff vraagie nog, als dr mense zijn die wete op welke sites dr allemaal fotos te zien zijn van i c laat t ff an me wete ben ze vergete :(
 
Waarschuw beheerder
Mooi Verslag, En was zeker een TOP Feest.. Erna nog even door gegaan in de zino's!

en wat voor minpunt was dat slecht fouillering
ik vond wel relax .........en de meeste ook denk ik hihi

Zeker ik werd nog niet eens gefouileert!
En wc's idd kmoest gewoon elke keer betalen..
 
Waarschuw beheerder
goed verslag...:D

vond promo btje tegenvallen,vooral omdat jappo zo'n meester set neerzette...promo was soft t.o.v jappo...thema idd niet echt goed uitgewerkt,ondanks dat vond ik de lasershows top,geluid was oke(y) sfeertje was echt lekker,heb met veel mensen ff geouwehoert...plee's waren drama; druk, smerig etc..btje jammer dat er figuren waren die tegen de hekken in de zaal stonde te pissen:s mja heb me kostelijk vermaakt op IQ en vond et beter dan vorig jaar....Q-dance(y)
Waarschuw beheerder
Nee, je moet cker met je leipe kop een half uur lopen zoeken naar plee's en dan weer de weg kwijt raken...
 
Waarschuw beheerder
poepen moet
 
Waarschuw beheerder
donateur
Sorry van het gezeur
zal voortaan zeggen dat alles perfect was! :/

bedankt voor de reacties :)