Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:20:vertrek zo naar schiphol voor een vakantie
Wow
Dikke poep, veel plezier! Hou je ogen open want Youssef is er ook
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:21:Wow
Dikke poep, veel plezier! Hou je ogen open want Youssef is er ook
Neee echt !? Zal hem de groetjes van je doen als ik hem zie
Veel plezier
Wil wel een kaartje
Is goed, ik stuur het wel naar Ali B's huis in Almere
is het zulke lekker weer op schiphol dan
Bijdehandje jij he
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:27:Zal hem de groetjes van je doen als ik hem zie
Hehehehe
you love it veel plezier ik ga eten
Dankjewel, je gaat wel vegemite eten mag ik hopen?
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:29:Hehehehe
Of moet ik hem een geile zoen van je geven?
Is goed,
zolang je erbij zet T.A.V Jikte Gekte komt het wel aan
Is cool
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:31:Of moet ik hem een geile zoen van je geven?
Vanwege zijn achternaam zeg ik 'IK PASS'.
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:20:Zeker een blije dinsdag want ik vertrek zo naar schiphol voor een vakantie
ik wil ook! Veel plezier!
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:23:Zo vrolijk is-ie niet, deze morgen
Jawel joh.
Begin de dag met een dansje,
( )
Begin de dag met een lach
Want wie vrolijk is in de vroege morgen,
die lacht de hele dag!
laatste aanpassing door een beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:33:Begin de dag met een dansje
Ik begon de dag met bloedprikken en die bloedafname-oma heeft mn arm doorzeeft (N)
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:36:He shit, moet ik hem op zo'n zonnige dag slecht nieuws brengen .
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:36:Ik begon de dag met bloedprikken en die bloedafname-oma heeft mn arm doorzeeft
DE hoer. Naja, speciaal voor jou dan:
een schat van een bloempje!
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:41:Naja, speciaal voor jou dan:
Ahh het is écht een schat van een bloempje!
Hij weet wie ik ben, dat laat hij dus wel uit zijn hoofd
Het is tHuG liFe daar in 4lm3r3 of niet !?
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:38:dat bespreken we tzt wel. Misschien kom je hem niet eens tegen
Nu ga ik hem zoeken, ik móet hem gewoon hebben gezien
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:43:Ahh het is écht een schat van een bloempje!

Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:50:een schat van een bloempje, dat is het!
Hoe komt het dat jij zo rete-vrolijk bent?
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:49:Nu ga ik hem zoeken, ik móet hem gewoon hebben gezien .
OT: werken (N)
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:53:Hoe komt het dat jij zo rete-vrolijk bent?
Geen idee. Kom er net achter dat ik momenteel ook doodmoe van mezelf word, ik ben er dus weer snel van tussen.
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 08:47:Dus laten we de dag beginnen met een (zoals altijd) goede sfeer hier op flock!
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 09:12:oei. ernstige spelvoudt.
again: *edit*
Beroep: Lerares Nederlands in spe
Heel erg dom ja.
Het niveau leraren gaat beduidend achteruit met de jaren. (n)
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 08:47:Goede morgen!!!!!, het belooft weer een blije maandag te worden met een hoop liefde, bloempjes en schattige bijtjes. Pffff en wat is het godverdomme toch een lekker weertje!
. Dus laten we de dag beginnen met een (zoals altijd) goede sfeer hier op flock!
Steek er nog een op
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 08:47:, het belooft weer een blije maandag te worden met een hoop liefde, bloempjes en schattige bijtjes.
ckers want ik ben nog donken van gister
Uitspraak vanckers want ik ben nog donken van gisterEen geval apart
op maandag 6 augustus 2007 om 11:30:
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 08:47:Pffff en wat is het godverdomme toch een lekker weertje
eerst ff goede morgen terug
maar dat mag toch ook wel na al die regen of niet
Uitspraak van appeltje voor de dorst op maandag 6 augustus 2007 om 12:31:morge no@h, lekker vakantie aan t vieren?
slijmbal
Uitspraak van (gele) Lifeline (gele) op maandag 6 augustus 2007 om 10:56:Heel erg dom ja.
Het niveau leraren gaat beduidend achteruit met de jaren.
ik ben een en al spelfout en ontelligentie. je kunt maar beter NOOIT MEER tegen me praten
Uitspraak van appeltje voor de dorst op maandag 6 augustus 2007 om 12:31:morge no@h, lekker vakantie aan t vieren?
slijmbal
laatste aanpassing
Uitspraak van roflcopter op maandag 6 augustus 2007 om 11:19:Steek er nog een op
tsss ik ben ik VERDOMME een keertje vrolijk en dan plaats je me gelijk binnen de Bob M. cultuur. Kan wel janken.
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 augustus 2007 om 16:12:Hij houdt tenminste van me, toch appeltje?
zekers te weten










