dan download je toch de nummers zelf en zet ze op cd
en ga tmf pesten
daarom doen ze dat ook
om jou te pesten
maar met cdmixers is het principe tzelfde..
Uitspraak van Tokkie.. op vrijdag 4 mei 2007 om 17:05:
er gaat niks boven draaien met vinyl..
helemaal mee eens iedereen kan draaien met cd's 1druk op de knop en de 2cd lopen gelijk met elkaar
als jij een cdj bent dan zou je toch ook wel weten dat je extended versions nodig hebt, of vinyl rips om uberhaupt de Cdj uit te hangen
ga maar eens vinyl draaien dat is (vind ik persoonlijk) best moeilijk heb het eens een keetje geprobeert maar dat ging voor geen meter en dan denk je ik heb ze gelijk nou na 20seconde hoor je toch hij zit er harstikke naast
Vinyl is simpeler dan simpel...juist omdat je het letterlijk in de vingers hebt op moment van draaien...
ze brengen mix cd's uit om zo nieuwe nummers eerder te kunnenlaten horen, zonder dat iedereen er mee kan gaan mixen.
daarna komen de nummers op gewone cd, maar meestal ook nit een volledige versie.
en pas daarna heb je ze op vinyl.
Koop draaitafels en ervaar wat écht draaien is. Nummertjes plakken met cd's heeft niets met draaien te maken.
helemaal mee eens iedereen kan draaien met cd's 1druk op de knop en de 2cd lopen gelijk met elkaar
persoonlijk moet ik nog steeds erg wennen aan het NIET draaien van mijn platter...en het gebruiken van de pitchbend knopjes is wennen..
Mix cd's zijn ook om te luisteren, niet om mee te draaien. Simple as that...
helemaal mee eens iedereen kan draaien met cd's 1druk op de knop en de 2cd lopen gelijk met elkaar
Dáár is een jogwheel/platter toch voor?
jij doet dat met "instellingen"
vinyl dj's hebben skills
Die vindt ik gewoon niet lekker werken....ik ben vinyl gewent, een draaiende platter die je kan bijsturen...een NIET draaiende platter bijsturen is tricky, de knopjes in combinatie met keylock hebben een betere uitkomst bij mij..
kijk,
ik weet wat draaitafels zijn en ik weet hoe ze te gebruiken
en ik kan me doodergeren als mensen dat niet respecteren.
I got the skills. You know
Respect the skill behind the wheels of steel
ik kan alles ik kan met 5 met 6 met 8 met 100 draaitafels tegelijk draaien FUCK IT
Respect the skillz
dan download je toch de nummers zelf en zet ze op cd