Partyflock
 
Forumonderwerp · 930417

Onderwerp is dubbel!

Zie "Hoe was Masters of Hardcore" voor eenzelfde onderwerp.
 
Waarschuw beheerder
Naar mijn mening zeer geslaagd:jaja:"

Goed geluid, lasers, publiek ( geen vechtpartijtjes etc :P )

Top Avond!! ofnie?:P
Waarschuw beheerder
Je was me net voor :[ ;p
 
Waarschuw beheerder
haha dit is de 3e :D
Waarschuw beheerder
't is nog vroeg O:)


ik vond het al raar dat er nog geen was... :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
haha maarre wat vond jij dr van dan?
 
Waarschuw beheerder
kvond t wel een leuk feessie ... dichtbij de speakers was het harddddddd .... waren wel wa minpunten maar heb me erg vermaakt daarzow ... gezelligu mensun.. rammend muziekje .. en gaan :p
 
Waarschuw beheerder
Ik vond het vorig jaar mooier.. toen was er meer show
 
Waarschuw beheerder
beetje dubbel frank ;)
Waarschuw beheerder
ut was mooi & gezellig :D
 
Waarschuw beheerder
Voor mij voortaan alleen nog maar Dortmund dat is in 2005 en 2006 beter bevallen. Dj's liepen lekker commercieel en vrij soft te draaien. Alleen nosferatu en endymion live was lekker tenminste beetje nieuwe en echte rag nummers. Wel weer wat geleerd vanavond, namelijk dat korsakoff stiekem angerfist is :p. Die fucking rij aan het begin ik heb dr zelf een uur ingestaan en sprak op de terugweg gasten uit dordrecht die er vroeg waren en bijna 2 uur hadden gestaan.
Plus punt was idd de wc's gratis!! Maar dat er het laatste halfuur/uur geen fris meer was vondt ik dan wel weer vrij kut.
Geluid was idd lekker hard, helemaal in vergelijking met thialf.
De mensen waren wel allemaal erg gezellig heb weer een hoop geouwehoert en gestampt met (on)bekende.