ik ben geen psvfan
zeker niet de hele avond gebleven
was wel gezellig hoor
"ze" vonden dat ik beter weg kon gaan, werd herkend en was daar alleen met mijn vrouw, dus de wijste geweest en gewoon weggegaan om 3.00 uur
mee eens, tot 3.00 uur best vermaakt, ook met boys van 020, die feesten en voetbal wel kunnen scheiden
stiekem zijn ze allemaal voor FEYENOORD. Logisch
Het is maar goed dat feyenoord het zo slecht doet voor jullie kNEUSJES want de eigen prestaties zijn nou ook niet echt geweldig.
Hou nou eens op met dat feyenooit het slecht doet enz.. de kakkerlakjes zitten gewoon op hun oude niveau zijn weet ik veel hoelang geleden kampioen geworden, de beker weet ik veel hoelang geleden gewonnen en laten europees zijn jullie ook niets alleen in 2002 dan toen jullie een uitschietertje hadden.
kortom: kansloze club die als het lachertje van nederland word gezien en niet eens meer tot de TOP 3 word genoemd.
en weer een Feyenoord-topic geopend door een Pinokkio....
en weer een Feyenoord-topic geopend door een Pinokkio....
pfff wéér een feyenoord topic geopend door een ajacied
en weer een Feyenoord-topic geopend door een Pinokkio....