Was het ook, maar toch wel de moeite waard.
Het was een vette lokatie en er waren DJ's die wel hun stinkende best hebben gedaan om de early sound ten gehore te brengen.
Okai de vloer was een beetje glad, maar het had wel wat! Iedereen wil gelijk weer in Amsterdam studio's en ik heb geen idee waarom.
Okai je hebt gelijk 3 zalen en kan je gelijk 3 verschillende soorten van early rave styles neerzetten. Je hebt dus meer keus. Of wat je afgelopen Pandemoniums (of is het Pandemonia?

) steeds hebt, zijn 2 early rave area's en 1 chill out room waar je ook kan eten. Kan je weer heen en weer hoppen omdat je niet kan kiezen tussen de DJ's en dan ga je half half.
Vervolgens wordt er steeds over de lokatie gezeurd over de blauwe verf die je steeds na afloop hebt. Ik moet of overstappen of een takke end lopen om die lokatie te bereiken. EN dat is allemaal niet zo erg, want het feest was dan ook vet. Om thuis te komen van de Vechtsebanen moet je ook moeilijk doen om thuis te komen.
Het idee om een Pandemonium in 1 zaal te organiseren vind ik prima idee. Althans er mogen wel meer zalen komen, maar dan waar een andere stijl wordt gedraaid techno, Proressive, Trance, club, old school whatever. Alles behalve weer een early zaal en zeker geen hardcore (lees nieuwe hardcore). Hoef ik niet te kiezen. De meeste mensen in 1 zaal. Lekker gezellig!