Partyflock
 
Forumonderwerp · 919580
145x bekeken
Waarschuw beheerder
Aanrijding selectie FC Twente

Twee FC Twente-spelers zijn gisteren betrokken geweest bij een autoaanrijding, evenals de assistent-trainer van FC Twente. Bij het ongeluk viel uiteindelijk alleen materiële schade te noteren.

Wout Brama lette niet op bij nadering van een stoplicht en reed vol op de auto van Sander Boschker. Het voertuig van de ervaren doelman botste vervolgens op die van assistent-trainer René Eijkelkamp. Na de botsing kampte Boschker wel met lichte nekklachten.

In de komende dagen zal duidelijk worden of Boschker aanstaande zondag in de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen in actie kan komen.
Waarschuw beheerder
Niet janken gewoon spelen!
 
Artiest Chris tc
Waarschuw beheerder
Hadden ze maar moeten carpoolen (Y)
 
Waarschuw beheerder
:roflol: botsautotje spelen de gaksten :lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Ubariu op vrijdag 15 december 2006 om 15:33:
Wout Brama lette niet op bij nadering van een stoplicht en reed vol op de auto van Sander Boschker. Het voertuig van de ervaren doelman botste vervolgens op die van assistent-trainer René Eijkelkamp.


Heeft twente geen spelersbus? :D
Waarschuw beheerder
is niet gisteren gebeurd, is dinsdagavond gebeurt en hoorde gisteren dat Boschker niet zo veel last meer heeft, dus denk dat hij zondag echt wel weer speelt