Uitspraak van verwijderd op woensdag 5 juli 2006 om 23:22:
oké! Dus dan is dat zo klusje zo geklaard
kost minder tijd dan uitdeuken van metaal in ieder geval
Uitspraak van verwijderd op woensdag 5 juli 2006 om 23:22:
De lak is ook een beetje beschadigd, dus dat zal ook wel bespoten moeten worden.
Als je de bumper alleen spuit op de plek waar de beschadiging zat zul je over het algemeen kleurverschil krijgen, dit is een van de goedkopere oplossingen. Als de gehele bumper opnieuw gespoten wordt is het resultaat perfect, maar de prijs is er dan ook naar. maar als de beschadiging van de lak echt minimaal is kun je de beschadigde lak ook bijtippen met een klein flesje autolak die je bij de vw dealer(weet je in ieder geval dat je de goede kleur hebt) kunt bestellen.
welke methode je gebruikt hangt echt van de schade af, want je bent gek als je de gehele bumper opnieuw laat spuiten terwijl de lakschade minimaal is.
met autowax kun je ook bepaalde plekjes zoals kleine krasjes wegpoetsen.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 5 juli 2006 om 23:23:
Maar ik kan er niet achter komen, want daar zit zwart spul
de bumper zal er sowieso afgehaald moeten worden, maar dat is niet zo moeilijk. misschien dat je dat wel kunt laten doen door een "kennis" die er wat verstand van heeft, aangezien de garagewerkplaatsen tegenwoordig ook geen vriendenprijzen meer hanteren kun je alles wat je zelf kunt ook beter zelf doen
Uitspraak van verwijderd op woensdag 5 juli 2006 om 23:23:
*sorry, maar heb géén verstand van auto's*
geeft niks, daar zijn mannen voor

en bovendien..9 van de 10 vrouwen hebben geen verstand van auto´s dus het ligt niet aan jou
