Kan het niet afgelast worden ofzo?? Invoeren die wet!
waar gaat dit precies over ?
over de invoering van een pitbullwet! Ik ben echt wel een dierenvriend, maar van mij mogen ze die beesten verbieden!laatste
Kijk, ondanks dat ik helemaal niks met die rassen heb, Stella heeft tenminste WEL een punt! laatste aanpassing 6 april 2006 15:08
En jullie denken dat met de demonstratie de wet word afgeschaft of aangepast.
Haha ik denk dat je het bij de regering echt niet voor elkaar krijgt.
Plus dat ik denk dat er veel mensen ( niet allemaal ) mee gaan lopen omdat ze zelf een kruizing hebben dus zijn ze al dom bezig.
De wet mag van mij wel aangepast worden dat stomme idioten die een staff zonder stamboom kopen lekker effe een tijdje vast mogen zitten ze vragen er zelf om om nog steets een staff zonder stamboom te kopen terwijl de rad wet er is dus voor mij is het als een staff zonder stamboom word afgemaakt vind het zielig voor de hond en voor de baas eigenschuld moeten ze maar een keer gaan nadenken.
Na dat er al zoveel honden een spuit hebben gehad
oja, ik zal maar niet komen, heb een teckel....
dat zijn pas doorgefokte krengen!!maar dr zijn plannen om nog meer rassen onder de RAD te laten vallen
wie weet is je teckel de volgende
Heb je mij ooit horen zeggen dat teckels GEEN krengen kunnen zijn???? Neee! Oke!!!
Echte stafford liefhebbers blijven thuis want die hebben een stafford met papieren en hebben dus niks te vrezen!!!
Kaakslot van die beesten is echt gruwelijk gevaarlijk.
Slaat nergens op dame.
Het gaat helemaal niet om doorfokken. Het gaat erom dat die dieren heel onvoorspelbaar zijn met of zonder papieren, met of zonder een goede baas. Nogmaals alle honden met een kaakslot moeten verboden worden. Een hond probeert het altijd 1a2 keer komt omdat het roedel dieren zijn. Ze zullen dus altijd proberen om over hun baas heen tekomen. Dit is vooral bij pitbulls het geval (stafford) ook. Aangezien die een kaakslot hebben is het gewoon levensgevaarlijk.
Voor de gene die denken hun pitbull onder controle hebben, dit zal nooit het geval zijn .
niks kaakslot gewoon terrier houd vast/vol doet een russel ook
iedere hond zal je een keer uitproberen en dat houd echt niet meteen overdekop vals worden in!
je kind probeerd je ook uit en die corrigeer je ook mits je dit goed doet is er niks aan de knikker!!
Kun je deze uitspraak ook onderbouwen met feiten? Waar haal je de wijsheid vandaan dat elke hond het 1 a 2 keer probeerd?
De zo geliefde labarador staat overigens op nummer 1 als het gaat om het aantal bijtincidenten, daarna de duitse herder dus het hele gezanik over staffords is puur en alleen bangmakerij!
Gaat nergens over. Het is bekend dat pibulls een kaakslot hebben en dat dat eigenlijk het grote probleem is.
Russel kan je niet vergelijken met een pitbull, GEK HOOR
kaakslot algemeen bekend of een algemeen bekend fabeltje??
Ik ben het wel met je eens hoor, het is niet eerlijk om stamboomloze honden af te laten maken terwijl de bazen vrijuit gaan, alleen bestrijd dit dan op een andere manier. Zo'n demonstratie zet de stafford alleen maar weer in een kwaad daglicht omdat er ook een hoop tuig en een hoop sensatiezoekers op af komen...
Sorry hoor maar als jij het een fabeltje noemt ga ik maar stoppen met de discussie hier. Heeft het geen zin . Je weet ook wel dat het zo is en dat daar het grote gevaar ook zit.
Heel vreemd hoor om dit te horen van iemand die zegt al jarenlang in de dierenbranche te werken... Ik hoop dan maar van harte dat je niet werkt bij mijn dierenarts of mijn dierenwinkel. Ik hoop dat de mensen aan wie ik mijn dieren toevertrouw iets meer verstand hebben van waar ze over praten.
Als je een teckel gaat vergelijken met een pitbull of stafford, dan vraag ik mij af of je uberhaupt wel geschikt bent om een hond te hebben....
Nou devilsangel, ik heb mijn teckeltje al een muilkorf omgedaan hoor.... Zoooooo gevaarlijk!
Als je een teckel gaat vergelijken met een pitbull of stafford, dan vraag ik mij af of je uberhaupt wel geschikt bent om een hond te hebben....
Je zegt net dat je het er niet mee eens bent dat pups die uit stamboom ouders zijn gefokt en zelf zonder stamboom zijn dat je het erg vind dat die afgemaakt worden.
Sorry maar dan is die fokker geen liefhebber van het ras.
Maar ik vind het erg dom zo'n demonstratie en ik hoop niet dat hierdoor de staff in een nog kwader daglicht word gezet
Het enigste wat volgens mij verplicht is bij de RvB dat is de MAG test en voor de rest niet
over de afschaffing/aanpassing van de RADregeling in de volks mond de pitbullwet!
en dus de verplaatsing van de demonstratie van 15april naar 22april
zie weer iemand die t niet weet je moet ook 2x zg op een show hebben gehaald!
dat bedoel ik dus met dat veel mensen denken gedaan te hebben wat moest en moet er nog iets!
hallo,alllereerst wil ik ff zeggen mensen die niet weet waar ze over praten ,ook niet moeten oordelen
weet je wat een pitbull = waaarschijnlijk niet anders praten je wel anders
als ze vals zijn is het door de eigennaaar zo gemaakt honden leren alless van de mens ,
,we zouden de mesnen die zorgen dat er zinloos honderden honden worden ingeslapen zelf 6 maanden tot een jaar oplaten sluiten en dan alsnog een spuit geven om nooit meer wakker te worden
Ja dat is wel zo maar ,toch ben ik het niet helemaal metje eens want nu zeg jij het zijn vecht honden ,zit in hun genen
hoe zit het dan met je lieve rotdweilers en de labradors en de herders zijn van oorsprong dus geen vecht honden en hebben meer bijt incidenten als de pitbull waar jij over praat
mijn ouders hadden vroeger een herder dat waren toen de gevaarlijke bijt honden fok verbod wouden ze toen ook aldoen
daaarna nog wel aantal honden die toen populair waren zodra er honden zijn die op dat moment die populaire hond is zeg de reg wel dat er een fok verbod moet komen
allerij testen
en ja de aid is niet goed in hun hoofd
dat heet burocratie allemaal geld trekkerij voor de staats kas zodat de heren in hun dikken auto met chaufeur kunnen rijden he dat moet ergens van betaaald worden
jij weet duidelijk niet waar je over praat met je pitbulls bijt honden (nogmaals rotdweilers -labradoors-herders bijten meer als de pitbull-
oja nog wat om een nestje met een amstaff te nemen moet je stamboom hebbben
mag test weet bijna iedereen
oja honden show moetje lopen 3 x goed of 2 x uitmuntent zakje daar voor voor die achterlijke honden show
mag je alsnog geen nestje metje voorbeedl amstaff met papieren en mag test
en mag test is een moment opname als je hond een slechte dag heb en niet goed reageer volgens die mensen die de mag test doen zal hij zeer waarschijnlijk zakken
neem een voor beeld ze sluiten je in met 3 mensen komen dreigend op je af lopen mag je hond geen bijt beweging maken ,volgens mij is hond instinkt baas beschermen dus lijk me log dat hij dan agresief kan reageren
maar ja zo kan iknog wel een uur door gaan jullie snappen het toch niet
ach ja hoe dan ook is het verplicht om die belachelijke honden show te lopen en ik vind dat nergens
maar goed einde discusie voor mij jullie weten het toch beter
laters
maar nog geen atword op de vele bijt incidenten van jou lief hebbende hondjes
maar dat zal ook wel weer komen dat de staff veel meer schade aanricht dan de geliefdde rotdweiler
Je had natuurlijk ook de verplaatste datum duidelijk kunnen maken in de topics die al bestaan over de demonstratie...
wil je door discuseren doe dat dan in in van de topics die erover gaat
De zo geliefde labarador staat overigens op nummer 1 als het gaat om het aantal bijtincidenten, daarna de duitse herder dus het hele gezanik over staffords is puur en alleen bangmakerij!
Dat was ik ook wel van plan.. maar dat wou jij mij zo net verbieden!..toch?
ik mag mijn mening niet uiten van TO op het forum betreft deze demonstratie.. http://ukce.web-log.nl/log/4913071
daar schilder zij mij af als een eeuwige zeikerd!
en TO gaf alle linken daar door van PF over dit onderwerp... ter herinnering dat ik mijn mening al vaak heb geuit!
vind dit een zeer zielig optreden van TO.. mij het verbieden van discussie´s! alleen maar opdat mijn mening
tegenstrijdig is met die van haar en de rest van de dierenbeulen.. die eerst doen voordat ze echt goed zijn ingelicht.. waardoor honden de dupe van worden.
bedoel kom eerst maar met goede onderbouwde argumenten.. en keiharde feiten.. om mij te stoppen.laatste aanpassing 10 april 2006 13:08
hard moet je met hard bestrijden..
Het is toch treurig gesteld met de kynologische kennis hier...
De volgende opmerking is de eerste die mij opviel in dit rijtje misplaatste en slechts op geruchten afgaande ''feiten'', waardoor ik het niveau hier direct duidelijk kan inschatten. En dat praat over het onderbouwen van feiten!
''Kaakslot van die beesten is echt gruwelijk gevaarlijk.''
Uitleg, beste... een kaak van een Stafford, of van een pitbull, is niets... inderdaad!! NIETS anders als die van ieder andere hond.. ja ja, leg ze naast elkaar en je zult geen verschil zien, dus wat nou kaakslot?
Vertel mij dan maar hoe dat eruit moet zien volgens jou?
En het laatste gedeelte van deze discussie, ik ga er niets meer over zeggen tegen mijn grote vriend, hij kent mijn standpunt, ieder mag een standpunt hebben, daar is niets mis mee, maar probeer jouw mening niet aan een ander op te dringen die er anders over denkt!
Zelf heb ik 3 staffordjes, met een geldig FCI papiertje, dus ik loop geen risico. Trouwens andere mensen of honden ook niet hoor, zo vreselijk gevaarlijk zijn ze ECHT niet.
Laten we niet iedereen en alles over 1 kam scheren, een Stafford is GEEN Pitbull. Ze hebben mischien wat uiterlijke kenmerken van elkaar maar w.b. karakter zit er flink verschil in beide rassen.
Niet te snel oordelen mensen
snap alleen niet waarom je al door gaat op topics van mensen die anders denken over de dingen dan jij, af te keuren enz.
ga klagen bij de overheid zou k zeggen!
want die heb de regels gemaakt maar maakt ze niet duidelijk!!niet duidelijk genoeg althans!
tegenwoordig kun je easy via het net je dingen weten maar dat was eerst wel anders!!
de RvB zou correcte info moeten verschaffen wat ze in ons geval NIET hebben gedaan!
maar dat je mij nu weer uitmaakt voor dieren beul vind ik echt onbegrijpelijk en volstrekt onwaar en onaanvaadbaar!
wat jij wil......laatste aanpassing 10 april 2006 15:17
Laten we niet iedereen en alles over 1 kam scheren, een Stafford is GEEN Pitbull. Ze hebben mischien wat uiterlijke kenmerken van elkaar maar w.b. karakter zit er flink verschil in beide rassen.
In de tijd tussen 1845 en 1920 vertrokken veel mensen naar de nieuwe wereld. Veel arme Ieren en Engelsen die in hun eigen land geen zicht hadden op een beetje toekomst, hoopten die in Amerika wel op te kunnen bouwen. Deze emigranten namen naast hun schamele bezittingen vaak ook hun honden mee naar hun nieuwe thuisland.
Al snel waren de hondengevechten daar een populair tijdverdrijf, waarmee veel geld gemoeid was. Zoals veel in Amerika, moesten de honden daar groter zijn dan de Engelse variant. Men had diverse namen voor deze honden, zoals Pitdog, Pitbull Terrier, American Bull Terrier en Yankee Terrier.
Pas in 1972 kregen deze honden hun huidige naam, de American Staffordshire Terrier, die ook vandaag de dag nog groter is en zwaarder van bouw dan zijn Engelse broer. De Staffordshire Bull Terrier en American Staffordshire Terrier stammen af van dezelfde voorouders en hebben zich daarna apart ontwikkeld tot afzonderlijke rassen. Ook de Boston Terrier en de Bull Terrier delen een gemeenschappelijk verleden met de Stafford.
de RvB zou correcte info moeten verschaffen wat ze in ons geval NIET hebben gedaan!
dus oordeel niet dat ik niet heb geinformeerd want dat heb ik wel, dit was de schuld van de RvB dus bombadeer die ook ff met wat wel en niet zou moeten!
ik heb niets te klagen.. de overheid heeft de magtest.. onderdeel van de RAD aangenomen.. en daardoor mag ik alsnog mijn geliefde rottweilers fokken.. ditzelfde geld overigens voor alle RADrassen.
TO
vanaf het moment dat jij staffie´s wou fokken.. was alles al goed bekend.. jij hebt toch staffie´s met stamboom zeg je? die fokker ervan had je alles haarfijn kunnen uitleggen
bedoelde het niet als aanval jegens jou..
had die dus net gebelt.. en die zeiden mij dat vanaf invoering van de magtest voor alle RADrassen er een speciale dekkaart is gemaakt met alle informatie en voorwaarden erop vermeld!
dus je amstaff die onder de RAD valt.. had een speciale dekkaart thuis gekregen.. met alles erop vermeld.
maar je zei laatst al een x eerder dat je de dekkaart pas had aangevraagt toen de pups eral waren... dus je verhaal word steeds anders???laatste aanpassing 10 april 2006 16:28
Hoi Devilsangel
Ik wil je niet aanvallen
Maar ik vind het fout van de fokker waar jij je teef vandaan hebt dat ze jou niks hebben gezegt.
En van de Dekreu eigenaar.