Partyflock
 
Forumonderwerp · 766859
bah moest er niet aan denken :vaag:
Geen rechtszaak over vinger in chilli
De vrijgegeven foto van het stuk vinger.De Amerikaanse Ana Ayla die in maart een stuk vinger in haar eten vond, ziet af van een rechtszaak tegen de fastfoodketen Wendy's. Op 22 maart vond de 39-jarige vrouw een stuk vinger in haar bord chilli toen ze zat te eten in het Wendy's-filiaal in San José in de staat Californië. Meteen werd de zaak nationaal nieuws in de Verenigde Staten en de vrouw eiste een aanzienlijke schadevergoeding.

De gezondheidsinspectie begon een grootschalig onderzoek bij het personeel en de leveranciers van de Wendy's-keten, maar dat leverde niets op. Al snel werd getwijfeld aan de verklaringen van de vrouw. Ayala heeft namelijk al drie keer vaker soortgelijke zaken aangespannen tegen een restaurant, haar voormalige werkgever en General Motors. De politie deed vorige week zelfs een huiszoeking bij Ayala in haar huis in Las Vegas.

DNA-onderzoek moet uitwijzen van wie het stompje is. Het is verder nog niet duidelijk of de vinger rauw is, of is meegekookt met de chilli. De advocaat van de vrouw gaf geen reden voor het intrekken van de rechtszaak. Er gaan geruchten dat het stompje is gestolen uit een ziekenhuis waar een vrouw was opgenomen
laatste aanpassing
 
Gadverdamm :x
dan ben je wel goed gek!
even een vinger stelen en meenemen naar huis:vaag:
laatste aanpassing
ook een manier om aan geld te komen :D
laatste aanpassing
 
:x
 
hahahaha die probeert echt rijk re worden
 
Bahh vet smerig!
Werkzaam bij Relive Events
Artiest Arno
Helaas pindakaas, ga ergens anders je geld maar halen (of zoek gewoon eens een baan)! :frusty:
 
Gatver:S
 
Om je vingers bij af te likken


inkoppertje...