Partyflock
 
Forumonderwerp · 763027
In een Amateurduel in Katwijk is door een groepje 'supporters' met een tros bananen gegooid naar een donkere scheids na een beslissing..

De scheids stapte van het veld, wedstrijd gestaakt
Vaag hoor, zag het net op Studio Sport....
Schandalige actie hoewel het ook heel licht komisch is ;)
Maar het kan natuurlijk niet
dat hele katwijk is naar de kanker kijk naar dirk kuijt die lijk meer op een haring dan een mens
-------------------------------------
dat zeg je alleen omdat dat leiden vaak weg word geslagen als ze in katwijk komen.

enne dark angel qb+spakenburg hebben conecties dus maakt nix uit;)
 
en al punten mindering?
nee punten mindering krijgen ze denk niet maar wel een boet van ongeveer 3500 euro denk ik.
beetje scheinheilig eerst discrimineren ze een scheids en op zondag dringen ze weer met ze alle de kerk in
ja serrieus(a)dan zitten ze in de kerk genaamd 'arena'(a)
 
beetje scheinheilig eerst discrimineren ze een scheids en op zondag dringen ze weer met ze alle de kerk in


Johh volges mij weet je niet eens waar je over praat:S
laatste aanpassing
ja laat maa lullen die nozem.
 
Idd wij wete beter:D
juist:D:D
zag et op tv west :o
scheids snapte et eerder dan ik.....
neger -->aap--->banaan...
 
beetje scheinheilig eerst discrimineren ze een scheids en op zondag dringen ze weer met ze alle de kerk in


nou k weet nie hoor maar dat is het katwijk van 80 jaar trug maar denk wat je wil zou ik zegge :vaag:
 
neger--->aap--->banaan---->warm exotisch land --->bananenbomen--->donkere mensen ----> donkere mensen die in bananenbomen klimmen---->donkere mensen die gebeten worden door vogelspinnen die in bananen bomen wonen ---> ga zo maar door lil
apen --->die geen bananen hebben 8)
het bestuur heeft beelden waar ze nog veel en veel meer op zien ze hebben wie de eerste banaan heeft gegooid en ik sta der ook op met die rel naderhand:Shopen dat ik er niet over te horen krijg anders is het helemaal saai op een zaterdag middag
 
dat zeg je alleen omdat dat leiden vaak weg word geslagen als ze in katwijk komen.

enne dark angel qb+spakenburg hebben conecties dus maakt nix uit



ik kom al een maand of 10 daar in katwijk heb heb serieus nog neit een keer rellen gezien dus ik weet niet waaruit jij connecties maakt hoor om een potje te kaarten??:/ nodig mij ook is uit dan
 
klaverjassen ???
nou dan verkijk jeje wel afgelopen zaterdag was het ook flink raak rond uurtje of 11 bij de roskam ongeveer 40 man midden op straat te knokken.
nee leiver harten jagen;)
 
ik was er toevallig afgelopen zaterdag er niet omdat ik in utreg was.... maar verder valt het allenmaal reuze mee laatst nog katwijk - qb geweest ook geen rellen ja in de avond in het dorp maar ja kan je dat rellen noemen??:/ kom op zeg
 

heb trouwens zon banaan kunne bemachtigen zie hier 1 van de bananen die gegooid zijn op de desbetreffende wedstrijd
neger--->aap--->banaan---->warm exotisch land --->bananenbomen--->donkere mensen ----> donkere mensen die in bananenbomen klimmen---->donkere mensen die gebeten worden door vogelspinnen die in bananen bomen wonen ---> ga zo maar door lil


eeeeeeeeeh jah
waarom hebben ze daar allemaal honger dan
bananen zat!
Kijk zo hoort het!!


Ik zit ook in t Spakenburgs visserskoor.. :D
 
jah we hebbe nu wel een vermindering van 3 punten gekregen egt klote maarjaah k weet aan wie we het te danke hebben !!
ik was er toevallig afgelopen zaterdag er niet omdat ik in utreg was.... maar verder valt het allenmaal reuze mee laatst nog katwijk - qb geweest ook geen rellen ja in de avond in het dorp maar ja kan je dat rellen noemen??kom op zeg
-----------------------------------


die tijden dat het rellen was tussen quickboys-katwijk die zijn er niet meer sinds die bierflessen op nieuw zuid. en na dat gebeuren bij harkemase boys uit zijn ze veeeel minder geworden dan daarvoor.
Quick Boys - Capelle nog 37 spannende minuten (0-1) Zonder Publiek

Quick Boys en Capelle hebben nog 37 minuten te spelen dat gebeurt op dinsdag 12 april 20:30 zonder publiek.

Quickboys mag dan beginnen op de plaats waar de overtreding plaatsvond. Quickboys speelt met 10 man en Ramond Flaton, Derk van der Plas en Maarten Bak zijn niet gerechtigd te spelen in deze wedstrijd. Na deze 37 minuten weten we meer over het naderen van het Kampioensschap.

meer nieuws op Quickboyssupporters.nl

dusss. helemaal geen punten mindering.
 
nou ik had gehhord dat dat weer op de vlok had gestaan ofzo maar oke ik geloof je best is alleen maar beter dit !!
ja daar heb je gelijk in ja;)
 
owww oke duss k ben niej helemaal gek geworde :P :vaag:
nee;)
 
:D
hehehehe:P
 
ma ja, ik lus geen banane
 
iloon ?gino zegt van wel .dat je hele trossen opvreet
 
nee, hahahaha... :no: ik eet ze nie op!! ;)
hahahahahahaha
 
ow vertel ??????
 
geef geen toelichtingen op mijn spannende gebeurtenisse :p
 
en terecht. ik kan t wel raden zo denk ik
 
toch wel? :bloos:
hoorde het in de auto onder`weg naar de kuip haha echt een topactie van de supporters... geen spreekkoren :P
Zoo je word steeds interessanter!!


Hou op, ik begin te blozen *bloos*. Maar vertel s wat over jou dan? Waar sta jij op de markt? Of werk je id bakkerij :P
:respect: Quick-Boys :respect:

Beetje jammer dat er zoveel ophef over word gemaakt! :@
Door dit toch wel grappige geintje kunne we misschien het kampioenschap van dit jaar wel vergeten! :(

Sinds dat gezeik over blank-zwart, lonsdale, raciste en alles wat daar omheen mee te maken heeft maken ze van elke mug een olifant!

De 4e official heeft nog aangeboden om de wedatrijd af te te fluiten, maar scheidsrechter doest had het voor gezien gehouden! beetje minder! maar aan de ene kant ook wel te begrijpen.....maar met een Q-B op je hart gedrukt vind ik dit behoorlijk klote......mischien is het wel dag kampioenschap!

Hij had net zo goed zo'n bananaan kunnen pakken en der een hap van kunnen nemen en gewoon terug kunnen gooie!
Had hij kunnen zegge: 'Wie als laatst lacht, lacht het best!

:respect: QUICK BOYS :respect:

Blue white, FUCKING DYNAMITE!

vOLGEnde week zaterdag, 16 april de derby's der derby's!
QUICK-BOYS - KATWIJK, gaat weer een mooie overwinning worden voor onze blauw witte!! :[
Vullisboereeeeeeee!!!!

2-1 quick boys! :P
laatste aanpassing
Vogels krijgt het kampioenschap in de schoot geworpen!! QB 2500€ boete en een wedstrijdpunt in mindering. Altijd geluk die rooie bloedhonden!

Quick Boys gestraft voor 'bananen-incident'

7 april

De KNVB heeft Quick Boys als schuldigde aangewezen voor het staken van de wedstrijd Quick Boys - Capelle. De Katwijkers krijgen als straf een wedstrijdpunt in mindering en een geldboete van 1500 euro. Daarbovenop komt ook nog een boete van 1000 euro, die in 2003 voorwaardelijk is opgelegd naar aanleiding van de ongeregeldheden bij Harkemase Boys.

Hoewel de tuchtcommissie in overweging heeft genomen dat Quick Boys inspanningen heeft gedaan om de orde te handhaven, acht ze de club toch verantwoordelijk 'voor het gedrag van enkele bezoekers die in staat waren bananen op het veld te gooien, hetgeen door de scheidsrechter als zeer discriminerend werd ervaren en voor hem aanleiding was deze wedstrijd te staken'.

De resterende 36 minuten van de wedstrijd zal op 12 april zonder publiek worden uitgespeeld. Capelle verdedigt een 0-1 voorsprong tegen Quick Boys, dat maar tien man mag opstellen. Raymond Flaton was in de beginfase al met een rode kaart uit het veld gestuurd.


laatste aanpassing
 
komen die narren weer goed weg.
hadden veel meer punten in mindering moeten zijn.
16 april laten ze ook weer 3 punten liggen.
forza kattuk..
ahhahahaha...........!!!!!!!!!!!!!
D8 ut nie.....:no:

Wij gaan winne! 2-1, dat ene doelpunt maakt vondeling denk want dat is wel een goed voetballertje!
Maar het zou nog mooier wezen als hij niet tot scoren toe komt!
juistem piet wij gaan gewoon winne en die vogels gaan aankomende zaterdag gewoon ffies verliezen tegen de vuilnisboere tussss.
 
;)
 
:9
Hou op, ik begin te blozen :bloos: Maar vertel s wat over jou dan? Waar sta jij op de markt? Of werk je id bakkerij


Niet alle Spakenburgers werken in de vis of koek hoor...:P:P
laatste aanpassing