Partyflock
 
Forumonderwerp · 752840
Waarschuw beheerder
hela hola ik heb een techno nummertje gemaakt, ik wil graag weten wat jullie er van vinden :)

http://www.soundclick.com/util/streamM3U.m3u?ID=2145053&q=Hi
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
intro begint lekker,

en natuurlijk de vraag:

waarmee gemaakt?
Waarschuw beheerder
met reason :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
goeie 2 minuten nu en aangezien ik geen techno-man ben is dat een goed teken.

zit goed in mekaar hoor....
Waarschuw beheerder
haha dank je:D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
*drukt op bestand gevolgd door opslaan als....*

vind m wel vet.

jammer dat ik het programma niet ken.
ben ooit eens begonnen aan Fruity maar heb t niet echt geloof ik.....
Waarschuw beheerder
alles valt te leren natuurlijk :)
Waarschuw beheerder
don't mind me if i'm wrong whehe:d

in welk hokje zou jij het zetten dan? Ik vind in elk geval dat er wel degelijk een techno fleugje aanzit:)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 65127, 21061}
Waarschuw beheerder
kvin et een goeie track, zit goed in elkaar. het zou best op een techno feesie gedraait kunnen worden vind ik. maarja he. je word alweer gauw in een ander hoekje geduwt :D nu natuurlijk wel een andwoord te verwachten van: "Neapolitan Beats" waar het dan nou wel in zou passen. :bier: vertel
Waarschuw beheerder
vind het meer een eentonige hardstyle/hardcore vind het basje zo vaag voor een techno plaat!
weet geen reet van produceren hoor dus daarop beordeel ik niet en ik duw je niet in een hokje maar vind dat het muziek is wat meer bij een andere stijl past!ik zeg toch niet dat het slecht is ofwel?

no offence ;)
Waarschuw beheerder
dat heb ik idd niet gehoord dat je het slecht vond, maar het klonk ook niet al te enthousiast.

hardstyle kan ik et absoluut niet in plaatsen daarvoor missen alle principes en het is te zacht voor hardcore. hardhouse wil ik et ook niet echt noemen.

ik zeg dat et het meest in de buurt van techno komt :D (voor iemand die wel es hardstyle en nu alleen nog maar hardcore produceert) kan ik echt niet zeggen
hardstyle/hardcore


daar zal het ook niet echt aanslaan op zo'n feest denk ik :) op een techno feesie zou ik et niet doorhebben dat het geen techno is :D

:bier: proost

succes basj, volgende keer een mooie ambient :D
Waarschuw beheerder
vind het basje zo vaag voor een techno plaat!


ik hoor graag opbouwende kritiek en ik ben het er ookwel mee eens dat er geen gigantische bassline inzit, dat is dus een verbeterpunt voor de volgende track! Desondanks ben ik er toch van overtuigt dat er goed technogehalte inzit :)

succes basj, volgende keer een mooie ambient


hehe dank je chrono proost!:bier:
Waarschuw beheerder
zijn er nog mensen die willen beoordelen?:)