Partyflock
 
Forumonderwerp · 727667
Ik ben benieuwd of iemand van jullie wel eens methadon heeft gebruikt en niet omdat je verslaaft was maar als partydrug. heb t namelijk liggen en ben benieuwd.
 
dat als partydrug gebruiken?!? %)
 
weggooien!!!!!!!!!!!!!!!
das een vervanging voor heroine ja
kan je wel na gaan wat voor troep het is duzzzzzzzzzzzzzzz
weggooien!
Ik heb met drugs verslaafden gewerkt die kregen elke dag methadon... Als ze het niet kregen werden ze helemaal gek echt super zweten en heel ziek! En veel verslaafden raaken ook aan de methadon verslaafd!! Omdat als ze geen heroine kunnen krijgen ziek worden.. en methadon is daar weer een medicijn voor!! Maar je moet het echt niet nemen! Zijn genoeg anderen dingen toch!
Gebruiken :yes:
 
Methadon is ookverslavend, junkies moeten als ze zijn afgekickt weer afkicken van de methadon.
 
Spoor jij wel helemaal?????????

gelijk wegflikkeren die zooi (y)
Methadom is verslavender als hero zelf, het is alleen wat schooner en een stuk goedkoper
Spoor jij wel helemaal?????????
Nee niet helemaal.
Maar was t ook niet van plan te gebruiken.
Was alleen erg benieuw of het iets is,heb van een vriend een stripje gehad.
K pleur die meuk mooi weg.
Joyciegirly bedankt voor je antwoord.
Ik blijf wel bij de pillen (XTC)
Methadon is ontwikkeld om zoals gezegd mensen van heroine verslaving af te helpen.
Methadon werkt lang niet zo euforiserend als heroine; het is slechts bedoelt om bij verslaafden de hunkering naar heroine weg te nemen en een 'normaal' dag-nacht ritme terug te brengen omdat het veel langer werkt dan heroine.
Echter; zoals gezegd werkt het lang niet zo 'goed' als de echte shit en daarom zie ik geen nut in het uitproberen van methadon.
beetje hetzelfde als iemand die nog nooit een sigaretje heeft geprobeerd een nicotine-pleister op te plakken...
gewoon aan een junk verkopen...
idd weggooien is zonde. Je kunt er altijd nog een plaatselijke heroine verslaafde mee helpen :)
Is ook een goed plan.
Weggeven die shit dan maar of dik verkopen
2 vrienden van mij hebben het geprobeerd
en die voelden zich echt keivaag
die doen het echt nooit meer zeiden ze
dus het is een afrader scarface
weggooien!!!!!!!!!!!!!!!
das een vervanging voor heroine ja
kan je wel na gaan wat voor troep het is duzzzzzzzzzzzzzzz
weggooien!


En wat voor troep is heroine volgens jou dan? Heroine is simpelgezegd gewoon morfine en dat is een lichaamseigen stof. Dus zo schadelijk voor je licham is het niet. Het zijn de side-effects (nlechte hygiene, geen/slechte voeding)die de junk maken zoals ie is. Methadon is echt zo slecht niet voor je lichaam. Sterker nog, het geeft je lichaam de rust die het nodig heeft als je verslaafd bent aan heroine. Het zorgt ervoor dat de vraag naar heroine door het lichaam uitblijft. Uiteindelijk stopt de vraag ernaar. Dat neemt natuurlijk niet weg dat je het niet zomaar moet nemen, laat ik daar duidelijk over zijn.

Ik heb één keer Methadon genomen. Ik had een ongeluk gehad en had vreselijk veel pijn in mijn rug. Geen pijnstillers in huis. Toen bedacht ik ineens dat mijn vader vanwege een zware schouder operatie Methadon had gekregen als pijnstiller. Dus ik even zoeken, en ja hoor, nog een paar in de strip. Ik nam er één, ging liggen en zonder dat ik het in de gaten had viel ik als een blok in slaap zonder enige pijn, om vervolgens de volgende ochtend pas weer wakker te worden.

Recreatief zou ik het nooit gebruiken, en raad het iedereen evengoed af het om wat voor reden dan ook te gebruiken.
Oke mensen
Toch maarniet doen dan
Hey toeter, weet je zeker dat je methadon niet verwart met morphine??
 
Toen bedacht ik ineens dat mijn vader vanwege een zware schouder operatie Methadon had gekregen als pijnstiller.
==================================================­=============
Denk ook eerder aan Morfine, methadon wordt echt niet als pijnstiller gegeven.
laatste aanpassing
hmmz ik heb altijd gedacht dat het een gelegalizeerde vorm van heroine was :|
 
Methadon is een opioide pijnstiller die 24 lang werkt,dat is dus ook de reden dat ze het aan opiaatverslaafden geven.
Ze hoeven niet 24 uur per dag op zoek naar een fix om nie ziek te worden. Het is chemisch afgeleid van morfine. Ik heb zelf wel met verschillende opiaten ge-experimenteerd te weten: codeine,tramadol,buprenorphine en heroine. Alle opiaten geven een lekker gevoel van warmte en comfort een soort gevoel van geborgenheid. Dat voelt heel lekker maar dat is ook precies waarmee je moet uitkijken: het word al snel TE lekker en dus verslavend!!! Echt superschadelijk voor je lichaam zijn ze niet zie ook de reply van Toeter69.
Of JIJ het moet proberen weet ik niet. Feit is wel dat het erg lang(langer dan 24 uur)werkt dus als het nie goed valt zit je lang opgescheept met alle gevolgen van dien.....
Ik zelf zou het waarschijnlijk wel proberen maar denk goed na over wat je doet...
Je hebt gelijk dat je zelf moet weten of je hebt pakt of niet, echt slim om te doen lijkt het me niet, maar dat mag je nog steeds zelf bepalen.
Paar dingen die je zegt kloppen niet; zo is methadon chemisch gezien helemaal niet afgeleid van morfine; het lijkt er in de verste verte niet op.
Wat voor effecten merkte je trouwens van de codeine en buprenorphine?? kan me niet voorstellen dat je daar enigszins 'high' van bent geworden...
Heroine is simpelgezegd gewoon morfine en dat is een lichaamseigen stof.


ten 1e is heroine niet hetzelfde als morfine
en ten 2e is het zeker geen lichaamseigen stof!
Heroine is diacetylmorfine; zodra het de bloed/brein barriere door is worden de acetyl-groepen verwijderd en blijft er dus morfine over dat het werk doet.
Dus je kunt zeggen dat het hetzelfde is.
En er zijn wel degelijk bewijzen gevonden dat morphine een lichaamseigen stof is... maar die bevindingen zijn nogal controversieel. Maarja, das wel vaker wanneer er zulke resultaten uit onderzoeken komen. Behalve als een of andere mafkees met een halfslachtig onderzoek beweert dat xtc je hersendood maakt; dan staat het opeens op alle voorpagina's.
laatste aanpassing
morphine komt niet van nature voor in je lichaam, wat jij bedoeld is de neurotransmitter Endorphine!

kijk anders kun je ook gaan beweren dat MDMA een lichaamseigen stof is.. terwijl dat ook maar gewoon op je Serotonine werkt snappie

en datzelfde geldt ook voor GHB, dat werkt op je GABA systeem
Hmm... wat je nu zegt klopt weinig van.

Kijk, als uit onderzoek is gebleken dat morfine een van nature voorkomende stof in het menselijk lichaam is, dan kun jij wel achter je pc roepen dat dat niet zo is, maar daar geloof ik natuurlijk niks van...
Lees het maar na als je mij niet wilt geloven:
http://www.wired.com/news/medtech/0,1286,65053,00.html

Endorfine is weliswaar een neurotransmitter en heeft ook morfine-achtige eigenschappen, maar die 2 hebben verder weinig met elkaar te maken. Je kunt endorfine als stof ook niet innemen met als doel een morfine-achtig effect te voelen. Het is immers een peptide en die worden in de maag afgebroken en wanneer je ze zou inspuiten komen ze niet door de bloed/brein barriere, omdat ze te groot en te polair zijn.

MDMA, dat werkt niet 'op je serotonine', maar zorgt voor een afgifte van voornamelijk noradrenaline, dopamine en serotonine en is zeker geen lichaamseigen stof; ik zie ook het verband met morfine niet.

Met je GHB/GABA-opmerking sla je de plank weer mis.
GHB is op de eerste plaats een dopamine-inhibitor.
Het heeft verder geen effect op de GABA-A of GABA-B receptoren, in ieder geval niet bij concentraties kleiner dan 1 mM. Dus GHB is geen GABA prodrug en ook geen GABA agonist. Wel is de GHB metaboliet GBL een lichte GABA agonist.

Als je nog iets over dit onderwerp wil weten, dan vraag maar raak... het is immers m'n werk... ;)
Endorfine is weliswaar een neurotransmitter en heeft ook morfine-achtige eigenschappen, maar die 2 hebben verder weinig met elkaar te maken.


weinig met elkaar te maken??
morfine heeft die werking juist doordat het op de endorfine neurotransmitter werkt..

en mag je mij wel eens vertellen dan waar in je lichaam morfine voorkomt want die link van je werkt niet
Morfine hecht aan de opioid-receptoren die op hun beurt endorfines vrijmaken. Er zijn echter zoveel stoffen die daarvoor zorgen; das niks specifieks voor morfine.

En je moet die link in z'n geheel copy-pasten, want er zitten komma's in de link dus als je erop klikt komt ie niet in z'n geheel door.
hoe kom jij eigenlijk aan je kennis op dit gebied?

je bent een van de weinigen hier volgens mij...
 
Google?
hehe o.a. google ja maar ik zoek wel naar specifieke sites waar dieper op dingen ingegaan word :)

die gehele link had ik al geprobeerd maar werkt ook niet, denk vanwege die comma's ofzo?
Hey toeter, weet je zeker dat je methadon niet verwart met morphine??


Absoluut zeker. Ik zat er destijds ook van te kijken.
 
De buprenorfine vond ik inderdaad erg tegenvallen Joaspah. De codeine daarentegen vond ik wel degelijk geschikt voor recreatief gebruik maar dan wel bij hoge doseringen denk aan 200-350 mg. kijk het haalt het bij lange na niet bij tramadol of heroine(wat ik overigens zo goed als nooit neem want daar is het veel te verslavend voor). Zou je trouwsens eens willen uitleggen waardoor het komt dat je na gebruik van Ghb zo veel energie krijgt en dan bedoel ik als het is uitgewerkt. Ik ben benieuwd!
Vorige week in de bus, zaten er twee mannen met een zakje bruin poeder te rommelen. Ik dacht gelijk aan heroine, aangezien ik geen andere bruin-poederige drugsoorten ken. Maar het leek me haast onmogelijk, omdat het normale kerels waren, zagen er nogmaal uit, zaten er normaal bij.
Uiteindelijk snoven ze allebei een flinke hoeveelheid van hun hand weg. Ik vraag me nog steeds af wat het geweest kan zijn.
De codeine daarentegen vond ik wel degelijk geschikt voor recreatief gebruik maar dan wel bij hoge doseringen denk aan 200-350 mg.


tering.. :D zoveel??

ik nam een keer 2 tabs van 20mg (40mg dus) en ik voelde me aardig space :D
Dat bruine poeder was misschien speed;
dan is het niet helemaal goed gedroogd en zijn de laatste zuiveringsstappen in de synthese niet nauwkeurig gedaan. Alhoewel het dan eigenlijk meer geel dan bruin zou moeten zijn...

ik zal morgen een antwoord op de ghb-vraag posten, heb nu weinig tijd, want ik moet de trein gaan halen!
 
wat zijn jullie voor een stelletje JUNKS
 
Ga gewoon eerst een half jaartje aan de Heroine..

Kan je daarna je methadon op maken... ;)
hej danny Q
ik aan de bruin en jij aan de wit
Jij als stucadoor zal wel weten hoe dat werkt met wit poeder.
 
haha, was dat maar het zelfde ja! :P
Ik was nog een antwoord verschuldigd op de vraag waarom je energie krijgt als de GHB is uitgewerkt.
Laat me eerst effe zeggen dat er op dit gebied (de farmacologie) nog ontzettend weinig bekend is. Bij elk vraagstuk dat wordt opgelost komen er 10 nieuwe naar boven. De kennis die we hebben van de preciese werking van stofjes op en in ons lichaam is te verwaarlozen in vergelijking met datgene dat we nog NIET weten. Anders zou van alle medicijnen (en drugs) al meteen alle bijwerkingen beredeneerd kunnen worden.
Terugkomen op GHB; ik denk dat je vanuit farmacologisch oogpunt gezien alleen energie van uitgwerkte GHB kunt krijgen wanneer je het vaker achter elkaar gebruikt. De receptoren die dopamine vrijmaken worden door GHB geinhibiteerd; gevolgd hiervan is dat er meer van deze recpetoren op het membraanoppervlak worden gevormd. (Dit is de kern van alle verslavingen) Wanneer deze receptoren vervolgens niet meer geinhibiteerd worden wordt er dus meer dopamine dan voorheen vrijgemaakt dus 'krijg je meer energie'.
 
jah weet je wat je moet doen je moet 3 methadon pilletjes in een beetje strorum op laten lossen en dan opdrinken je krijgt echt een super trip doen is gaaf en echt niet slecht voor je gegroet mz
 
@ Joaspah: Thanx voor de info(y)
Mij was altijd wijsgemaakt dat tijdens werking van de Ghb meer dopamine en serotonine werden aangemaakt maar dat het werd opgeslagen zeg maar om daarna als de Ghb is uitgewerkt vij te komen...
@ C@ndyman: Ja zoveel ja dat werd ook aangeraden op forums als: bluelight en op erowid. Maar aan de andere kant heb ik ook weleens gehad dat ik na 60 mg.(ik nam het tegen de hoest) al aardig stoned was ja...
laatste aanpassing
Ja, over dat opslaan van dopamine (serotonine heeft er zowieso niks mee te maken) heb ik ook al eens gelezen. Er zijn mensen die daar bewijzen voor hebben gevonden in onderzoeken, maar andere onderzoeken spreken dat dan weer tegen.
Er is nogal wat onenigheid op dit gebied op het moment...
Luister gewoon goed naar je eigen lichaam, das nog steeds de beste manier om informatie over drugs te krijgen naar mijn mening...
Ik zou niet meer zonder methadon kunnen....
mijn god...

wat een informatie... :vaag: