Partyflock
 
Forumonderwerp · 713267
Somebody close to the HQ organisation told me that HQ will not be taking place in the Melkweg after December this year!!

I am so fucking pissed! :cry:

Anybody know anything about this?

Please tell me it is not true!
Je zegt zelf dat ie HQ lieveling is.

Hoe denk je dat je zoiets wordt? Waarom denk je dat ie zo vaak heeft mogen afsluiten? Waarom heeft ie vrijwel alle HQ-cd's gemixed?

Bij HQ denk ik in eerste instantie aan JP en Tom Harding, niet aan Danny D, Fausto of Rossi.


Ja okay je hebt ook wel; gelijk Hassan, qua afsluiten van Tom Harding, maar je kan toch ook wel een beetje begrijpen dat, omdat ik niet altijd even gecharmeerd van Tom Harding ben, eigenlijk liever iemand anders zou horen?

Dat van Danny D kwam gewoon in me op, omdat ik het hem zou gunnen dat sowieso, omdat hij het kan, maar ja okay dan kan je net zo goed Rossi ook als laatste laten draaien, maar ja jeetje ik gun het Danny D gewoon wel

Maar ja eigenlijk vind ik het idee wat Charly opperde, weet niet meer precies in welk topic dat ze eigenlijk allemaal: Tom Harding, JP, Fausto, Rossi en Danny D (want ik denk wel aan hen allemaal als ik aan HQ denk, zij zijn voor mij zo een beetje de residents als het ware) back to back moeten draaien de hele nacht :)
Je zegt zelf dat ie HQ lieveling is.

Hoe denk je dat je zoiets wordt? Waarom denk je dat ie zo vaak heeft mogen afsluiten? Waarom heeft ie vrijwel alle HQ-cd's gemixed?

Bij HQ denk ik in eerste instantie aan JP en Tom Harding, niet aan Danny D, Fausto of Rossi.


Ja okay je hebt ook wel; gelijk Hassan, qua afsluiten van Tom Harding, maar je kan toch ook wel een beetje begrijpen dat, omdat ik niet altijd even gecharmeerd van Tom Harding ben, eigenlijk liever iemand anders zou horen?

Dat van Danny D kwam gewoon in me op, omdat ik het hem zou gunnen dat sowieso, omdat hij het kan, maar ja okay dan kan je net zo goed Rossi ook als laatste laten draaien, maar ja jeetje ik gun het Danny D gewoon wel

Maar ja eigenlijk vind ik het idee wat Charly opperde, weet niet meer precies in welk topic dat ze eigenlijk allemaal: Tom Harding, JP, Fausto, Rossi en Danny D (want ik denk wel aan hen allemaal als ik aan HQ denk, zij zijn voor mij zo een beetje de residents als het ware) back to back moeten draaien de hele nacht :)

ennuh Charel, how about twee blikjes red bull, dan ga je geheid stuiteren ;p trek je het makkelijk twee feestjes achter elkaar?
Je mag bij mij crashen eventueel kan je een uurtje slapen na HQ ofzo voordat we de bus weer in moeten ;p
laatste aanpassing
En in de bus kan je toch ook slapen Charel? Niet zo aanstellen hoor. Ik heb ook wel eens twee feestjes achter elkaar zonder gedaaan...
Tuurlijk kan ik wel begrijpen dat je liever iemand anders ziet afsluiten dan Tom Harding, ieder heeft zn eigen smaak. Maar het gaat hier niet om persoonlijke smaak.

Anders had ik zeker niet voor Tom Harding geopperd (een kleine Japanner was dan mijn keus geweest). :D

Het gaat er hier om wie HQ melkweg zn einde mag inluiden met een laaste plaat. Hoop zelf dat het Tommie is met DJ Mind-x - Nightingale (Suspicious Remix). Daar sloot ie zn sets op Dance Valley 2001 en 2003 ook mee af :lief:
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Eu ja da kan maar ik trek dat gewoon niet, ken mezelf inmiddels wel ;) Was vorige keer al half dood en toen had ik nog minstens 6 uur "gewone" slaap gehad.. En ik kan in een bus nie goed slapen, word dan ook kotsmisselijk. Dus ik moet HQ helaas aan me voorbij laten gaan, t is nie anders.
En als je straks een keer doorbreekt als DJ? Ga je dan ook boekingen afslaan omdat je anders niet aan je slaap toekomt?
Als DJ ga je toch nooit draaien van 0000 - 0500 en dan gelijk de bus in naar Engeland om daar van 2000 - 0600 te gaan draaien.
Dat misschien niet, maar het zou zo maar kunnen dat je bv vrijdags van 03:00 tot 05:00 moet draaien, en s'ochtends om 11:00 weer...
Das wat anders, dan krijg je een adrenalinekick van het draaien. HHA is gaaf, maar ik hou het daar niet vol op adrenaline ;) En nee ook niet op wat anders :D
Ja,maar dan draai je 's ochtends weer ff en kun je daarna je slaap pakken. Dat vind ik niet vergelijkbaar met HQ pakken, naar Engeland gaan in een bus daar aangekomen meteen feesten van 2000 - 0600.

Ik sla HQ melkweg ook over. Kan er heus wel heen gaan, maar dan voel ik me op hardhouse academy minder lekker als wanneer ik gewoon uitgerust de bus inga.
Tja, wel jammer hoor. Maar ja, dan zal ik op HQ maar een dansje voor jullie doen;) En in de bus, en op HHA, en in de bus terug... Maar ja, denk dat ik zondagavond ook wel op het randje van de dood balanceer...

Is er nog pep? O:)
laatste aanpassing
WTF ga je mee naar Engeland Hassan?? GAAAAF!!!
 
Als je daarna moet draaien in Engeland pak je het vliegtuig!!;)
Had net in de auto die demo van je aan Tim. Hij's lekkah:d
Ja duh dat een dj dan het vliegtuig pakt, daarom is een dj ook niet vergelijkbaar met een feestganger.
Vind mijn taak als feestganger een stuk zwaarder. Eigenlijk zijn die dj's maar een stel watjes;)
Hehehehe gaan we schelden? Geen dj's geen feestjes he :P Maareu ik ben niet zo erg van het vliegtuig, meest recente ervaring was nou nie je van het.. :D
Was dat de vorige keer dat je naar HHA was?

Heb ook een hekel aan vliegtuigen. Knap irritant dat je er niet uit kan wanneer je wil...
 
Thanx X-Field. Ik ben met een pure UK set bezig, ik laat het wel weten als het zover is...
laatste aanpassing
Hoe meer UK, hoe meer vreugd:d
Ja dat was idd die keer. Kan nou nie zeggen dat vliegen mn hobby is... En idd: je kan er nie uit he.. je kan ook nie eens ff een raampje open zetten :S Doe me dan maar lekker gezellig in t busje (ik weet t, die is te makkelijk ;))
niet naar HQ omdat HHA? mmmmmmm, tsja zit te twijfelen om zondag nog naar de escape te gaan.......
ik weet t, die is te makkelijk;)


Ik vind ze beide te makkelijk;)

niet naar HQ omdat HHA? mmmmmmm, tsja zit te twijfelen om zondag nog naar de escape te gaan.......


Als ik maandags vrij kan krijgen, en een schip met geld vind, dan ga ik nog mee ook:)
maandag ben ik vrij (net als dinsdag) en van een bepaald persoon krijg ik nog knaaks :)
Dat is correct, belde gisteren niet voor niets of je thuis was O:)
oh! ach vanavond ben ik thuis maar waarschijnlijk heb jij dan weer geen tijd ofzo!
Voor jou heb ik toch altijd tijd:jaja:
Maar nu ff niet, ga ff een overheerlijk sigaretje tot een hoopje as en een peuk transformeren;)

Tot zo
Zullen we m David gaan noemen? He KIKVORSMAN!!
Kan je niet ff ergens anders gaan zitten:p
En wat krijg je? Pijn in de beentjes ;)
Zal wel met van die muziek die ik absoluut niet leuk vind zijn, waar je zoals Ann het zo mooi uitdrukte net doet alsof je danst op niet opzwepende muziek ;p
The Emporor 14 oktober 2004 12:08
@ Jim_Justice...helemaal top man!!!! Let's show them!!

On topic:

Dit las ik in de 3 voor 13 VPRO nieuwsbrief over HQ en Melkweg gedoe...




De maandelijkse hardhouse avond HQ verdwijnt uit de Melkweg. De popzaal wil op de HQ-avond zelf een cutting edge feest gaan programmeren. Organisator UDC zoekt naar een andere locatie voor de hardhouse avonden, maar verwacht een stop van enkele maanden.
Tien jaar lang is de Melkweg gastheer geweest van het maandelijkse hardhouse avond HQ. Maar aan het eind van dit jaar scheiden de wegen van de Melkweg en organisator UDC (United Dance Company). De popzaal wil op de vrijdagavond zelf een feest organiseren en dus moet HQ uitwijken naar een andere locatie. Het hardhousefeest komt hierdoor enkele maanden stil te liggen.

UDC vindt het jammer dat HQ na december de Melkweg moet verlaten. “De HQ is nog de enige echt harde clubavond in Amsterdam. De Melkweg wil nu zelf een hard feest organiseren. Wij bieden dat en op zich willen wij daar niet weg”, zegt event manager Serjo Aronson. Volgens hem is het voor de Melkweg voordeliger om zelf een dergelijke avond te programmeren. “En ze hebben meer vrijheid.”

De Melkweg bevestigt het verhaal van Aronson. Tegelijkertijd is het onduidelijk wat er in 2005 voor feest komt. “We weten nog niet precies wat er gaat gebeuren en wie het gaat organiseren”, aldus een woordvoerder. Volgens UDC komt er een zogeheten cutting edge avond op de vrijdagen dat HQ stond geprogrammeerd. UDC is op zoek gegaan naar een nieuwe locatie en verwacht daardoor enkele maanden stil te liggen.

Tijdens het Amsterdam Dance Event heeft UDC in de Melkweg een speciale editie van HQ belegd met artiesten als Lisa Lashes, Luke Slater, Lee Haslam en Alexander Koning. Op 13 november is in de Docklands in Amsterdam de HQ XL, die in het teken zal staan van het afscheid in de Melkweg. De laatste HQ in de Melkweg is op 24 december.



Hmmmmz :[
Kjell zet zn tanden erin? :P
Gelukkig wel, wordt wel weer eens tijd voor een feestje:)
Duurt lang :(
Ik wil HQ :9
nog 4 nachtjes snurken...en dan is het tijd voor HQ..!!!!! :bounce:
This is terrible news, HQ leaving the Melkweg, very, very sad.... :cry: