Pas ook op voor steekmuggen! Je kont zit voor dat je het weet onder de jeukende muggebulten... da's niet relaxt!
das kicke in de zomer dan in de winter beetje koud lijk me
lekker en spannend!!!! alleen benk betrapt enne the crazy boy>>> tis nie koud als je t goed doet hoor!!! ik krijg t inieder geval best wel heet van sekse
lekker en spannend!!!! alleen benk betrapt enne the crazy boy>>> tis nie koud als je t goed doet hoor!!! ik krijg t inieder geval best wel heet van sekse
oeps dr ging iets mis ik en computer = geen goede combi
laatste aanpassing
ja als je goed doet jha doet ik wel maar ben een kou kleumer
Nou k heb n wonderbaarlijke tijd gehad in mijn geheime steegje(s),tis vooral lkkr als t vrouwtje onderop ligt want dan heb jij tenminste niet van die vieze kleren daarna....n geen steentjes of andere nare dinge tusse je klamme billetjes,hatsjeeeee!hande in de lucht en hunk hunk hunk!!!!!!!!!!!!
gezonder als ergens anders? of komt dat door de frisse buitenlucht
@djidon waarom op zoek gaan naar een wame plek als je zelf voor de hitte kunt zorgen......
Ana Maria is heet.
hmm heb nog wel een prive-stoomcabine
dan mag je wel uitkijken in droog gras! voor je het weet ben je een bosbrandje begonnen!!
nee maar als ik buiten sex wil ik wel dat het warm is hoor.....ik heb sowieso al een hekel aan kou......maar zo'n warme zomer stortbui,lijkt me ook wel es kicke om het in te doen...jij niet dan?
dat bosbrandje heb je zo geblust....toch?Probleem opgelost......
MOTS gaat naast Ana Maria staan met een brandblusser, just to be sure.
TheCrow staat klaar met zijn digicamcorder om het te verkopen op het net
ik denk dat ik de voorkeur geef aan een grotere brandblusser, tja je weet nooit hoe groot de brand zal zijn he?
je bedoelt MIJN grote brandblusser.
ha ha wat een air.......mensen met grote praatjes.......vul maar aan....
zullen wij dan es een keer kijken of we hier of daar en kleine hectare vlam kunnen laten vatten op de Veluwe,Ana Maria?
MOTS is serieus, 18 cm brandblusser,
als ik hem dubbelvouw.
wat doen we dan djidon, nemen we MOTS mee om brand te blussen. Hij zegt een grote brandblusser te hebben
Ik zal het na een kwartiertje wel van Djidon overnemen als hij moe is
nee mots mag thuisblijven......ik sla dat brandje wel uit met me boxie.....
na een kwartiertje? ken jij een ex van me ofzo? whehehehe hey schei uit zeg zo oud benk ook weer niet!
Nou MOTS, ik doe je een plezier, wilde je meenemen om brand te blussen en dan verpest je het.....blijf dan gewoon thuis met je 18mm lange brandblusser.....
Wait and see, Ana Maria komt snel genoeg terug van deze beslissing.
Ana weet je het zeker ?????
oeewww, nu wordt het wel moeilijk hoor Djidon.
hmm als MOTS nou es ff een andere mooie meid zoekt
ja Ana...weet je ut zeker?
ow ik ken dr wel een paar!! stardust,Lau,Suusy,tha zorica,Leddie....djiezus zo ken ik wel ff doorgaan...
hmmm.....let's me think....ga f liggen nadenken....horen het straks weer....
Ana
o dammit....ze gaat erbij liggen.....mn fantasie slaat op hol.....
Hmm, MOTS gaat dus echt niet liggen w88, en zoekt ff lekker verder.
Play my game and we'll play a love-game, otherwise
NO SEX !!!!!!!!!!!!!
Leuk, lekker en spannend!!!
donateur
Altijd als mensen zie neuken in het bos vraag ik of ik mee mag doen
Ik heb al 5x mogen deelnemen aan een trio in de natuur
Ik ben een beer ik doe het alleen maar buiten... Ik wil wel een keer binnen in z'on spannend keuken beuken met mijn Daisy beer... Weet iemand een persoon bij wie ik dat kan doen???
is best.
nog nooit gedaan maar volgens mij doet dat toch pijn bij de vrouwen al dat gras en mos of zand erin ?
Ik had het graag willen doen met mijn liefje tijdens een bowswandeling, maar we hadden geen deken of iets dergelijks meegenomen en er liepen toch te veel mensen rond. Wel jammer...maarja, op zo'n moment zou ik toch liever geen pottekijkers willen hebben
Kan geil zijn... ligt er natuurlijk ook aan waar je het precies doet.. In het bos is echt wel relaxed maar zorg er in ieder geval voor dat je iets mee neemt om op te liggen anders is het kut! Maar voor de rest zeker wel geil!
is ontzettend opwindend...vooral als je echt allebij helemaal naakt ligt en weet dat iemand je eigenlijk zo kan betrappen (als ze hun best doen..ga natuurlijk niet langs de weg liggen)
Ook het zonnetje op je naakte lichaam is erg lekker
laatste aanpassing
in deze periode niet lekker !
haha dits de periode van de lekker-lang-in-bed-dagen-met-hele-dikke-dekens-en-warme-choco (A)