Partyflock
 
Forumonderwerp · 673862
1114x bekeken
Waarschuw beheerder
Ik zit er aan te denken om MISSCHIEN een keer een lsd zegel te nemen.
maar wanneer kan ik dit volgens mensen die het eerder hebben gedaan het best doen;
-alleen op me kamer,
-gezellig met een stel vrienden
- of gewoon met zijn tweeén op de bank

en hoe lang doe je over 1 trip?
Waarschuw beheerder
donateur
Postzegels in je mond is leuker, die blijven aan je tong plakken enzo.. toch een aparte ervaring, en als je geluk hebt nog een lange trip ook, ligt maar net aan hoeveel postzegels je op je tong plakt (Y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
vooral leuk als je dr in blijft hangen dan heb je er je leven lang plezier van :D:D:D
Waarschuw beheerder
donateur
Allstar, ik raad je aan dezelfde vraag even te posten bij www.unitydrugs.nl. Een aantal van de peers doet dit wel eens/heeft dit wel gedaan, zij kunnen je perfect van advies voorzien :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
-alleen op me kamer


Doe dat maar niet...altijd met vrienden in een vertrouwde omgeving(dus niet op een feest)

Maargoed LSD zou ik niemand aanraden daar heb ik teveel mensen krankjorem van zien worden.
Waarschuw beheerder
Ik ging altijd het bos in. Ik kan me ook geen betere plek voorstellen.

Overigens werkten trips bij mij toch wel de hele nacht, en de volgende dag ook nog aardig wat nawerkingen.
 
Waarschuw beheerder
Ik vindt alleen trippen soms ook wel fijn.
Ook omdat vrienden van mij niet om dezelfde reden trippen als ik.
Alleen trippen is wel af te raden als je nog niet zo ervaren bent met psychedelica (vooral met LSD).
Hoge doseringen 2C-B (te vergelijken met lsd) heb ik ook weleens alleen genomen op mijn kamer, af en toe even naar buiten tussendoor omdat het te intens werd tussen 4 muren.
Voor de meeste mensen is hun eigen kamer de meest 'veilige' plek en daarom erg geschikt (naar mijn mening).
 
Waarschuw beheerder
ik zou het niet allen doen. en zo'n trip werkt verschillend per persoon, je weet nooit van tevoren hoelang zoiets duurt
 
Waarschuw beheerder
Zeker in een vertrouwde omgeving met mensen die je goed kent. Ik heb een keer mee gemaakt dat iemand een bad trip kreeg en geloof me dan wil je niet alleen zijn!
Waarschuw beheerder
De vriend van m'n moeder heeft een keer in een trip van 5 uur gezeten na het slikken van 1 LSD, al die tijd heeft ie op een stoepje voor de kroeg gezeten en gehallucineerd :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik zou het doen in vertrouwde omgeving met mensen die je vertrouwt en ook moet je goed in je vel zitten:yes:

Ik heb het een keer gedaan toen ik jaar of 16-17 was, ben de hele dag van het pad afgeweest, vond het wel vet:D
 
Waarschuw beheerder
wat ook een voordeel is is dat het compleet ongevaarlijk is :jaja:
Waarschuw beheerder
wat ook een voordeel is is dat het compleet ongevaarlijk is


Ja ronnie!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
uhhhh tja heb je ff
het zijn g1 dingen ,die je ff inneemt
gebruik je verstand erbij,en zorg dat je al een top dag heb voordat je begint....

de terug slag is harder dan je denkt...
maar een maatje in de buurt die eruit ken halen
bij verkeerd vallen...dat is zeker een aanrader:yes:

sta er voor open of anders niet meer aan denken
en nooit gebruiken...
Waarschuw beheerder
donateur
een maatje in de buurt die eruit ken halen
bij verkeerd vallen


Dat is zeker een aanrader, als je met een groep bent misschien 1 iemand die nuchter blijft.
Misschien niet zo leuk maar wel veilig.
(Je kunt namelijk erg rare dingen gaan doen, geloof me! ;))
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
me eigen ervaring is ga nooit met ze 3e
er valt er dan 1 meschien buiten de boot en dat is weer niet tof voor hem
Waarschuw beheerder
en zorg ervoor dat je wat sos bij de hand hebt
mocht het dat helemaal mis gaan
neem je daar wat van
neemt je trip een beetje af

en ook niet beginnen met een hele! gewoon een kwart
je kan altijd nog meer nemen
het kan wel 24 uur duren (dacht ik)

en vooral niet gaan trippen als je je niet helemaal 100% voelt (geestelijk)
als je daar dan aan gaat denken kan je het helemaal mis gaan

ik zou het helemaal niet doen als ik jou was maargoed
heb teveel mensen erdoor naar de klote zien gaan
waarom neem je niet wat paddo's?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Goed voorbereiden en doen waar je zin in hebt.
Als andere er maar geen last van hebbe en jij hebt het naar je zin wat boeit het dan wat andere vinden?

Dope the globe
 
Waarschuw beheerder
donateur
waarom neem je niet wat paddo's?


En van paddo's kan je niet verkeerd gaan??? :S:S
 
Waarschuw beheerder
Zou het gewoon niet doen !!
Waarschuw beheerder
Zeg toch niet dat je niet verkeerd kan gaan van paddo's Belle
Maar die trip is een heel stuk minder zwaar (en korter!)
Waarschuw beheerder
donateur
en neem de week erna vrij om het tot je door te laten dringen wat je hebt meegemaakt.
en om alles weer op een rijtje te krijgen in je hoofd
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
un trip duurt na enigge ervaring zo,n 12 uur
en dan paar uur rustig,daarna kan je hem weer vrolijk terug krijgen:P

als je meer neemt zorg dat je er om de 4 uur 1tje neemt dan blijf je lekker :vaag:

maar tja om tebeginnen kijk eerst wat het zelf met je doet tot je verder gaat met regelmatig gebruik

ik heb het 15 jaar gedaan
je ken ze sturen maar je moet er dan wel serieus mee omgaan;)

ik ken iemand die zit nog in delta:S
 
Waarschuw beheerder
Nou ik ken dus iemand die tijdens een bad trip op zich zelf van kant heeft gemaakt, dus wil graag weten hoe je dit bedoelt dan?

wat ook een voordeel is is dat het compleet ongevaarlijk is
Waarschuw beheerder
een trip lijkt heel erg op een psychose voor degene die het niet weten...
Waarschuw beheerder
ik zag van de week in OZ dat iemand dood was gegaan aan overdosis LSD!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zou het gewoon niet doen !!


:yes:
Waarschuw beheerder
Hmmm, ik zou als eerste zorgen dat je weet hoeveel microgram er op die zegels zit, dan kun je beter doseren. 500 microgram is een supersterke dosis, boven de 500 microgram treedt er verzadiging op. Als je geen duidelijke dosis krijgt kun je beter een andere dealer zoeken.
Als ze zeggen dat er een gram op zit weet je zeker dat ze lullen, een olifant van meer als 2000 kilo kreeg een keer 276 mg toegedient (was wel een injectie) was binnen 2 minuten dood.
Bijdoseren werkt niet bij iedereen even goed. Je kan beter aan de hand van het aantal microgram je dosis bepalen en die in 1 keer nemen, voor een eerste keer is 100 tot 150 microgram een goede dosis, mocht je niks voelen kun je het beter voorbij laten gaan en een volgende keer wat meer nemen, dit soort dingen moet je zeker niet overhaasten. Als je zegels neemt kun je ze het beste 10 tot 15 minuten onder je tong leggen nadat je ze hebt nat gemaakt met speeksel, de adertjes onder je tong nemen het grootste deel van de lsd op. Hoelang je trip duurt verschilt per persoon, bij mij bij een dosis van 150 microgram duurde het piekniveau 5 uur, maar er zijn ook mensen die een piekniveau hebben van 10 uur, de duur van de werking verschilt sterk per persoon. Kom je proefondervinderlijk achter.
Het is handig om een benzodiazepine bij de hand te hebben zoals diazepam (valium) mocht je in paniek raken en je neemt dit dan kalmeer je en ontspan je, de trip stopt niet en vooral de visuals gaan door maar je "freakt" niet meer, er is wel een manier om je trip te stoppen, kunnen ze in het ziekenhuis voor zorgen. Maar je wilt zeker geen thorazine toegedient krijgen, voel je je behoorlijk kut door.
Dit klinkt allemaal vrij negatief maar lsd is een interessant middel, eigenlijk het beste om te doen is naar www.erowid.org gaan en daar de lsd vault lezen, daar kun je bijna alles vinden wat je wilt weten.
Blijven hangen in je trip is zo goed als onmogelijk, dit kan alleen gebeuren als je aanleg hebt voor psychische aandoeningen, het is bijna nooit voorgekomen. Flashbacks kunnen voorkomen, het idee hebben te trippen op momenten dat je nuchter bent heet dhhp disorder en komt bijna niet voor. Alle verhalen over lsd die in je lichaam achterblijft zijn ook niet waar, lsd is na 36 uur uit je lichaam. En eigenlijk overbodig om te zeggen: lsd en acid zijn hetzelfde

Veel succes en plezier met trippen
 
Waarschuw beheerder
Kijk dat is informatie waar we wat aan hebben :
 
Waarschuw beheerder
..het idee hebben te trippen op momenten dat je nuchter bent heet dhhp disorder en komt bijna niet voor

HPPD bedoel je (Hallucinogen Persisting Perception Disorder), iets wat regelmatig voorkomt in lichte gevallen.
Mensen die regelmatig drugs hebben gebruikt kunnen hier en daar weleens een tracer voorbij zien schieten.
Bij ernstige gevallen die bijna niet voorkomen wordt er hulp ingeschakeld.
Het verhaal over Flashbacks en hoe ze ontstaan heb ik al 2 keer beschreven in topics, ik heb weinig zin nu weer het hele verhaal hier te gaan neerzetten, zoekfunctie...

Uitzoeken hoeveel microgram LSD er precies op je blotter zit is onmogelijk, de kosten voor zo'n test zijn hoog en niet toegankelijk voor de meeste mensen.
Evenals het testen op bijvoorbeeld ALD-52, een analoog die volgends zeggen ook regelmatig als LSD wordt verkocht.

Thorazine (chlorpromazine) is een middel wat al langere tijd eigelijk niet meer gebruikt wordt, het is een laatste oplossing.
Vaker wordt er naar Haloperidol of Risperidone gegrepen, nieuwere anti-psychotica.
Toch blijft ontnuchteren op deze manier een allerminst prettige die op zichzelf ook voor psychische problemen kan zorgen, LSD is namelijk een sterk middel wat de kijk op de realiteit bij veel mensen (tijdelijk) verandert.
Niks raars trouwens want iedereen 'groeit' na elke ervaring, dat is precies wat je maakt tot wat je bent.

Ik lees ook al zeker 2 jaar lang bijna dagelijks de erowid vaults door, goed voor je engels en leerzaam als het over psychoactive middelen gaat.
De site is ongelooflijk uitgebreid.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja tuurlijk, compleet ongevaarlijk..

LSD is de drug waar het meest van bekend is, er is erg veel onderzoek naar gedaan, al is nog lang niet alles bekend.
Lichamelijk is het praktisch onschadelijk, psychische ook niet mits je niet misbruikt en in goede psychische gezondheid verkeerd.
Het is veel minder schadelijk dan xtc, mensen zijn alleen bang voor de soms overweldigende effecten van LSD, de media met haar wilde verhalen is geen goede bron van informatie en werkt de de-criminalisatie tegen.
 
Waarschuw beheerder
O dat wist ik niet, dacht altijd dat het best linke zooi was. ken ook een gozer die erin is blijven hangen. soms doet ie normaal, een andere keer weer helemaal vaag (ook wanneer hij niet gebruikt heeft.
 
Waarschuw beheerder
Dat zal vast niet komen door enkele keren bewust en doordacht trippen ..?? meer door regelmatig gebruik.
Tolerantie treedt dan ook snel op, er zijn mensen die soms meer als 10 blotters (a 100ug) gebruiken aan een stuk door.
Van dat blijven hangen kunnen psychische gezonde mensen alleen de schuld op zichzelf nemen.
Misbruik is namelijk iets anders als gebruik, wie misbruikt kan het middel nooit de schuld geven.

Ja precies, er is veel ontwetendheid over drugs in het algemeen.
Mensen laten zich informeren door krantenberichten en preventie-stichtingen, een slechte zaak.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Interresant :yes:
Waarschuw beheerder
foutje van het hppd disorder.
Hoeveelheid microgram kun je weten als je "leverancier" betrouwbaar is danwel de producent.
Ben het met lytheon eens dat lsd eigenlijk harmless is, denk eerder dat veel mensen zich een stuk beter zouden voelen na een eye-opening trip zoals lsd.

mzzl
zozo :jaja:

dus dan weet iedereen nou wat ie kan verwachten, ik heb ook gehoort dat als je veel vitaminen drinkt de "bad-trip" minder word klopt dit?

b.v. door een pak sinsaasappelsap te drinken
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zeker wel eens slim om hier en daar wat te lezen. Vooral de teksten van mensen die ook echt weten waar ze over praten.

Heb er nl ook wel eens over gedacht om lsd eens te proberen. Toen kreeg ik allemaal rare verhalen naar mijn kop geslingerd, hoe gevaarlijk het allemaal niet was en wat je er allemaal wel niet aan over kon houden.

Nu weet ik tenminste hoe het echt in elkaar zit. Thanks boys :)
Waarschuw beheerder
ik weet het niet...
zou me er nooit echt 100% lekker bij voelen alsk dat doe, ga het dus ook niet proberen.
Waarschuw beheerder
Je bad trip wordt niet minder van het drinken van vruchtensap, hij kan wel eerder ophouden doordat vitamines in vruchtensap je metabolisme bevorderen maar of dit ook voor lsd opgaat weet ik niet

mzzl
Waarschuw beheerder
1 keer gedaan in de efteling zeker geen succes :D

we waren met een groepje naar de efteling gegaan en ik had toen zon klein postzegeltje op me tong gelegd. Vliegende fiets heette die. Na ongeveer een paar minuten begint het al te werken en het bouwt zich heel langzaam op

Het begon bij mij dat sommige dingen begonnen te bewegen dat was echt fantastisch...

Maar na ongeveer 2 à 3 uur dat je het begint te voelen is het pas op volle sterkte dus je word 2 à 3 uur lang alleen maar gekker. Dit is heel vaag

op ten duur had alles een eigen leven wat ik zag (zag wortels uit me arm groeien wat later op een boom leek) Iedereen die voorbij kwam zag er uit als een geestelijk gehandicapten of een trol daar hebben we hard om gelachen. en nog meer van dat soort rare dingen.

Toen het op volle sterkte was vond ik het eigenlijk niet leuk meer omdat je te vaag word
je kan beter paddo's nemen dat is wat rustiger
Waarschuw beheerder
Een van de effecten van lsd tijdens de coming up zijn gevoelens van angst, dit is heel normaal maar als je er niet vanaf weet kun je in paniek raken, dit maakt dat je met lsd goed moet weten waar je aan begint.
 
Waarschuw beheerder
Precies, weten waaraan je begint.
Mensen die denken: ik doe dit wel even, komen van een koude kermis thuis.
De kracht van LSD en andere psychedelica wordt vaak onderschat.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Door deze info begint 't weer te kriebelen haha ik wilde 't eerst ook een x proberen maar khad toen een x paddo's gehad en da was niet helemaal bevallen.
Ik had er eerst veel over gelezen enz. maar 't pakte toch iets heftiger uit als ik had gedacht dus ik raakte lichtelijk in paniek waardoor ik me heel ongemakkelijk voelde...
Ik weet iig wel dat je best sterk in je schoenen moet staan voor zo'n trip en dat je zkr niet zomaar iets moet doen....
 
Waarschuw beheerder
donateur
zit er ook aan te denken om het een x te doen..maar dan wel later in mijn leven als ik mijzelf beter ken en er echt klaar voor ben..vind trippen op zicht toch een hele mooie ervaring..!

*binnekort nog maar een x truffeltjes eten

laterssss
Waarschuw beheerder
Ik heb iets van 5x paddo's gegeten, laaste keer ben ik 2 dagen lichtjes blijven hangen, (mee bekend dat als je paddo's eet "paddo benen" krijgt? en raar loopt tijdens de trip, stoepies enzo ineens verder weg of dichterbij zijn zodat je bijna op je bek gaat....)

en als ik nu een blow rook komt het ook weer licht terug en voel ik me niet op me gemak.

daarom maar gestopt met blowen en paddo's
nix voor mij dus, doe mij maar pillen enzo.
Waarschuw beheerder
Vrijdag ff bloemetjes plukken in t bos ;) als me dat goed bevalt gaat k t zeker een x proberen...

maar wel een heel klein trippie dan..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
heb een keer een zegel gehad.. tja en don't ask me wat de werking daar van was..want dat is dus een zwarte dag in me geheugen.. heb t anderen wel gevraagd wat ik gedaan.. heel erg gek in elk geval.. dus nooit meer voor mij!!
 
Waarschuw beheerder
@ Litheon en Svensson;

(y)
 
Waarschuw beheerder
ik wil ook wleens van die shit gebruiken maar geef mij maar eerst een keertje paddo's. het lijkt mij namelijk wel erg heftige shit dus kan je beter rustig beginnen. of niet dan