Partyflock
 
Forumonderwerp · 630288
Ik denk dat PSV a.s. woensdag zal gaan winnen van Monaco.PSV is duidelijk de betere ploeg in die wedstrijd maar de Fransen loeren op de counter.Het word een 3-2 overwinning voor PSV.Vooral voor Morientes moet PSV oppassen.
ja daar wel, zijn allemaal lief behalve het oostfront want die zijn het gekste :s
ja die zijn idd wel een beetje eng ja, maar toch als die oude meneer met dat gele hesje aan al die jongens vraagt of ze willen gaan zitten doen ze het wel

toch best aardige jongens hoor
ja eigenlijk best wel he
 
het blijft toch vreemd dat die kezman in europa nooit scoort!


Morientes :respect:
 
hahahaha...de lampjes zouden wel even makkelijk winnen van monaco...monaco werd zelfs uitgesproken zo van:kleine kutclub zonder europese ervaring...hahahahah­a...lach me helemaal kapot...
en dan meteen afhaken,daar gaat de 2de ronde zei er 1...slap hoor!!blijf je club steunen,ook al is het dat slappe P$V!!
 
hoor die neuzen dan joh..... :bah: :bah:

zielig zooitje zijn jullie.....
fucking niet te geloven....
:bah:
het geluk zit ook nooit mee :(
Al speelde ze zelf ook gewoon kut
 
3 x 100% scoringskans dan moet je minstens 1 maken op dit niveau..
ben blij dat Depor en AEK gelijk heeft gespeeld..
Maar ik acht ons nog niet kansloos, uit bij depor krijgen we heus wel kansen, zo goed zijn die nou ook niet meer.
 
Om op de vraag terug te komen van dit topic : ik denk 1-2...
psv een schande voor het nederlands voetbal..
KUT KUT KUT,wat een baggerwedstrijd.
Daar betaal je gvd 42,50euro voor.
Wat een drama...:S
Alleen de Koreanen,Bouma en Ooijer waren goed.

2 techno oscar : kezman had het moeilijk,middenveld was helemaal 3keer niks.Die jongen werkte zich kapot dat die kans er niet in gaat verwijt ik hem niet.Was de enige fatsoenlijke bal die hij gehad heeft.Notabene uit een rebound:s.
laatste aanpassing
om dan toch nog ff op de amsterdammertjes kef en jeffrey (die er natuurlijk braaf elke wedstrijd zijn om bioscoop te kijken) te reageren: sorry ik kan niet naar het stadion, gaat een beetje moeilijk als je aan de andere kant van de wereld zit..sorry sorry sorry dat ik de prestaties van mn cluppie via radio 1 op internet volg en niet ff heen en weer vlieg :S
Hardbazz: wat een waardeloze smoes is dit weer, vliegtuigjes vliegen af en aan hoor :@

;d
 
Ik was er wel gewoon, maar heb een kolere-wedstrijd gezien. De verdediging was vooral de eerste helft een gatenkaas, slappe hap (n)

Monaco speelde goed op de counter en dat heeft ons de das om gedaan, maar vol frisse moed kijk ik alweer uit naar de volgende wedstrijd! :-)
(En Bayern heeft gelukkig wél gewonnen, dus mij krijgen jullie niet klein! :devil: )
namaak supporter, voor zo`n bijzondere wedstrijd vlieg je toch ff heen en weer

:gaap:

en nog ff wat, liever in een volle bioscoop dan een sfeerloos, half lege boerenschuur

wij hebben succes-supporters maar pisvee spant de kroon hoor dus begin A.U.B niet tegen ons erover

maar Hardbazz, jij reageert tenminste, die andere "supporters" hoor ik ineens niet meer, hoe zou dat komen?
zouden we dan wel gelijk hebben?
 
en dat wordt het 8ste jaar de tweede ronde niet halen.
Maar ik acht ons nog niet kansloos, uit bij depor krijgen we heus wel kansen, zo goed zijn die nou ook niet meer


denk t niet...... ik denk 3-0 voor Deportivo
:)
laatste aanpassing
 
Jeffrey, wat wil je nou eigenlijk..? :/
 
wat nou hoor die neuzen eens??jullie hadden anders ook behoorlijk jullie scheur open toen wij verloren hadden van Milan...dus lachen we nu gewoon keihard naar eindhoven...hahahahh­a.... :D
Of je nou van:
- Milan UIT verliest
- Monaco thuis verliest
zit wel een verschil tussen :)
Jeffrey, wat wil je nou eigenlijk..?


Er zit hem iets dwars, waarschijnlijk heeft het wat met het landskampioenschap te maken ofzo.
 
dat je geen grote muil heb als niet naar de wedstrijden ga denk ik???????maar ik heb t weer naar me zin de kakkerlakken spelen dramatisch en gaan denk ik dit jaar voor de nacompetitie hahahaha nog nooit meegemaakt!!!!maar dat de lampen en de neuzen ook weer met beide benen op de grond staan!!!!!O:)
 
En AEK pakt een punt tegen Depor :)

AEK :respect: Prachtige club!
 
PSV verkrampt in de 'europa-cup wedstrijden'
Domme fouten die genadeloos worden afgestraft.
Als je na 8 jaar niet beter weet, hoef je idd niet meer te komen.

Keer op keer maakt PSV zich zelf belachelijk en het lijkt ieder jaar erger te worden.
Ze hebben nog 5 wedstrijden te gaan dus er zijn nog zat kansen.

Maar ze hebben weer een valse start gemaakt dus punt verlies geleden dus het zelf vertrouwen zakt en zakt en zakt en zakt en zakt.

Over 2 weken Depo uit, ik hou m'n hart vast.
Forza PSV
laatste aanpassing
 
Ik hou ook m'n hart vast en eh....er wordt hier ineens gezegd dat PSV-ers altijd hoog van de toren blazen enzo, maar vind ons toch wel één meest objectieve, eerlijke en normale supporters. Ik en de meeste PSV-ers hier geven gewoon eerlijk toe dat het knudde was..

Ik kan niet meer doen dan m'n club supporten vanaf de zijkant en ben geen trainer die ineens wél het verschil kan maken. Jammer dat mensen dat niet beseffen.. :/
 
als ze thuis niet van monaco kunnen winnen,van wie dan wel??!!
 
tja, zou ik ook wel willen weten:S
2 M&M : tja
 
t was gewoon zwaar bagger :(

maar wel leuk dat Bouma scoorde aan de kant waar wij zaten :P
ze gaan het nog moeilijk krijgen bij AEK in die heksenketel
 
Yep.. ;-) Misschien dat dat ze wat aanspoort! :D
Jeffrey, wat wil je nou eigenlijk..?


dat die stoere lampen lekker hun smoel houden (lees: alleskanvliegen)

er wordt hier ineens gezegd dat PSV-ers altijd hoog van de toren blazen enzo, maar vind ons toch wel één meest objectieve, eerlijke en normale supporters


ons.....
dus jij spreekt namens al die gasten die nooit een stadion van binnen hebben gezien maar wel een grote bek op PF hebben
 
Wat maakt het nou uit of je een stadion wel of niet bezocht hebt..? Ik heb zelf vaak zat een stadion bezocht en als er ergens bevooroordeeld publiek is dan is het wel dat publiek. Als het stadion ziet dat een speler van hen onderuit gehaald wordt, begint het massaal te fluiten zonder te weten of duidelijk te hebben kunnen zien wat er werkelijk gebeurde.

ga jij maar lekker naar je Arena en lul met de meute mee, ik heb mijn eigen mening die ik toch wel wat hoger, kwalitatiever, objectiever en volwassener inschat dan die van bijvoorbeeld jij. :-)
 
Amsterdamse Arrogantie is een algemeen begrip in Nederland.
En dat alle BN'ers & BOBO'S in de Arena zitten ook.
Maar waar heb ik het over, wij PSV'ers genieten elk jaar van onze 'underdog' positie.
Wij lachen in Eindhoven toch altijd 't laatst, helemaal in de Arena!
laatste aanpassing
je schat maar een eind weg, doe je best er mee en doe er je voordeel mee zou ik zeggen

:gaap:

ik heb mezelf ook nooit objectief genoemd, ben ik ook zeker niet maar ik heb wel me eigen mening en lul zeker niet met de menigte mee al denk jij van wel

Wat maakt het nou uit of je een stadion wel of niet bezocht hebt


dat maakt het verschil tussen een Supporter of een fan

heb zelf vaak zat een stadion bezocht en als er ergens bevooroordeeld publiek is dan is het wel dat publiek. Als het stadion ziet dat een speler van hen onderuit gehaald wordt, begint het massaal te fluiten zonder te weten of duidelijk te hebben kunnen zien wat er werkelijk gebeurde


goh, raar he dat men in het desbetreffende stadion met een thuis-voordeel dat doet, anders was het wel in een neutraal stadion gespeeld of zonder publiek
lekker met z`n alle canal plus kijkend, kan je alles goed zien
idd mister gadjet.... twas gister avond weer lachen ja...
laatste aanpassing
mister gadget,

Arrogantie noem jij het, wij noemen het gewoon de beste zijn ;)

maar dat er bobo`s en bn`ers zitten, sja die zijn er nou eenmaal
probeer eerst nou maar eens je eigen stadion vol te krijgen met 35.000 mensen met de C.L, dan lullen we wel verder
 
tja, het is idd triest, 26.000 geloof ik.
Kijk wel naar de prijzen, bij jullie waren de passe-partouts veel goedkoper.
Alleen de volgende wedstrijden moet het vol zijn:

Het is natuurlijk een topclub als PSV onwaardig om zo'n topwedstrijd voor een halfleeg stadion te spelen
topclub?????????????­?????

topwedstrijd????????­??????????????????
 
goed begin van een wederom mislukte CL,
als ik eerlijk ben had ik v bommel wel ffies willen zien na de wedstrijd om hem een hand tegeven hahahaaha ik haat dat mannetje maaar jammer dat p s v verschikkelijk was ze hadden nog kenne winne ook monaco was ook niet alles gegroet van een hagenees P S zie ze wel in den haag kenne ze weer is verliezen hahahaa ( hoop ik )
 
Jeffrey, ik schat je altijd nog een stuk hoger in dan een groot deel hersenloos gepeupel dat zich hier altijd weer kinderlijk gedraagt en zich herhaaldelijk voor schut zet.. ;-)

Ik heb er voor gekozen om meerder hobby's en bezigheden te hebben (zoals muziek maken wat veel geld kost en uiteraard feesten bezoeken), waardoor het bezoeken van wedstrijden van 'mijn' club gewoon niet mogelijk is en ook niet (meer) de hoogste prioriteit heeft. (Probleempje is ook dat ik NIET in de zelfde stad woon waar ook mijn club is gevestigd :P )Maar dat wil niet zeggen dat ik maar een 'nep-fan' ben ofzo.. Ik ga jou ook geen nep-house fan noemen omdat je misschien niet alle feesten afloopt... :-)
Jeffrey, ik schat je altijd nog een stuk hoger in dan een groot deel hersenloos gepeupel dat zich hier altijd weer kinderlijk gedraagt en zich herhaaldelijk voor schut zet..


ach, al zou je dat niet doen zou ik er nog geen seconde van wakker liggen hoor maar je heb iig mensen kennis ;)

Maar dat wil niet zeggen dat ik maar een 'nep-fan' ben ofzo.


heb ik dat ooit gezegd dan, ik ken je niet dus ik kan daar ook niet over oordelen
het enige waar ik me steeds zo druk over maak is die mannetjes die steeds die grote bekken hebben maar nooit naar voetbal gaan
jij heb nooit grote bek maar jij praat gewoon een beetje slap ;)
 
Artiest Sentinel
Zozo jeff, wordt je zomaar ff hoger ingeschat :D
Niet hoger dan ik hoor, want dat kan niet ;)

Denk dat ik wel ff mee ga naar Celta. Lijkt me wel leuk, en dan ben ik ook supporter. Ben nu nog maar alleen een fannetje :P
 
dus mat andere woorden jij ben een mooiweer supporter cosmic!!!!!!
laatste aanpassing
 
Oké oké, jullie hebben me door! De aap is uit de mouw en de kat is uit de zak... :P

Ik lul idd alleen maar slap omdat ik gewoon graag over het spelletje voetbal praat zonder dat daarbij gescholden of gedreigd hoeft te worden. Op de echte voetbalfora (waar we uiteraard óók allenaal zitten ;-) ) wordt er ook op een heel ander niveau gepraat als hier. Wel jammer eigenlijk, want er zitten hier toch niet álleen maar kleuters......toch..­.?? :D
Tja, der zijn mensen die nooit willen toegeven dat hun ckub slecht heeft gespeeld, maar goed. Echte supporters heb ik geen problemen mee, die teletext knurften met een grote bek wel.
zonder dat daarbij gescholden of gedreigd


voetbal is een MANNEN-sport, Voetbal = oorlog

daar hoort een beetje schelden en vloeken bij ;)
wat een aanfluiting dat psv.....