Partyflock
 
Forumonderwerp · 624515
Waarschuw beheerder
Eindelijk een forum voor tweeling (sterrenbeeld) .. onze zomermensen van de Aarde ..de feestbeesten van de planeet .....
 
Waarschuw beheerder
donateur
zeker weten, zijn ECHT leuke mensen he ;)
 
Artiest Flash-Back
Waarschuw beheerder
ook goedemorgen Ireen-x- Damn he...
Waarschuw beheerder
op zkrs wel...tweelingen zijn gewoon de echte partypeople's :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ZO VOOR DIE MENSEN DIE NIET WETEN WAT ZE MET ONS AANMOETEN!!!!!!!

Tweelingen bezitten een grote innerlijke onrust, de behoefte aan communicatie vraagt altijd om beweging. Ook seks is voor een Tweelingen in principe een intellectuele bezigheid, er wordt eerder over gevoelens gepraat dan ze werkelijk te ervaren. Een van de grootste problemen voor dit teken is het kunnen invoelen, het echt kunnen begrijpen hoe een ander zich voelt. Tweelingen hecht ook meer waarde aan vriendschap dan aan een liefdesrelatie, voor sommige Tweelingen kan het ook heel moeilijk zijn hierin onderscheid te maken. Ondanks de grote verbale intimiteit van Tweelingen missen intieme relaties heel vaak de intensiteit en diepgang die gedeelde lichamelijke sensaties en gevoelens met zich mee kunnen brengen. Een Tweelingen houdt van flirten, het is een uitlaatklep die prettige gevoelens oplevert, maar echt verliefd wordt een Tweelingen alleen op iemand die zich op dezelfde golflengte bevindt. En zelfs in dat laatste geval blijft het voor een Tweelingen erg moeilijk zich te binden. Veel Tweelingen hebben gedurende hun leven dan ook meerdere belangrijke relaties.

Bij een Tweelingen zit de meest erogene zone tussen de oren. Wat Tweelingen echt opwindt is vooral het fantaseren en praten over seks, dit teken raakt opgewonden door woorden en ideeën. In feite is het hele Tweelingenhoofd een erogene zone en het daar gestreeld worden, bij de haargrens of onderaan bij de nek, kan als zeer plezierig worden ervaren. Ook het met een onderzoekende tong verkennen van de oren kan voor Tweelingen heel erotisch zijn. Wat de opwinding van een Tweelingen eveneens kan verhogen is wanneer er gevreeën wordt op een ongebruikelijke plaats, een vleugje exhibitionisme is dit teken niet vreemd.

Het is moeilijk te zeggen waarvan een Tweelingen precies houdt omdat juist dit teken erg veranderlijk is. Ze houden in ieder geval niet van voorspelbaarheid. Tweelingen houdt eigenlijk voornamelijk van spelletjes, van seksuele spelletjes en woordspelletjes. Wil je een Tweelingen verleiden, begin dan maar een gesprek over seks, en ook met intellectuele vleierij kun je veel bereiken. De meeste Tweelingen zullen vooral de meer subtielere strelingen kunnen waarderen. Wat veel Tweelingen erg vervelend kunnen vinden is wanneer anderen hun handen vasthouden.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wooeeehahahaah ja echt wel !! :D
 
Waarschuw beheerder
Jaaaaaaaaaaaaaaaa hier nog eeeen! :)
 
Waarschuw beheerder
Ja :)
maar ik moet nog wel iets langer dan een uurtje
anderhalf ;)
Waarschuw beheerder
Hier nog een tweeling :)
 
Waarschuw beheerder
Ik doe vooral msnnen en partyflocken en 1 keer in het uur gaat de telefoon en die moet ik doorschakelen :)
Waarschuw beheerder
Ik zie dat die tekst over tweelingen bij mij wel redelijk klopt :)
 
Waarschuw beheerder
pfff tweelingen haha nee joh Leeuw power :[ :P
Waarschuw beheerder
Tweeling powerrrrrrrrrrr :bounce:
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahaaha miss britt!! je hebt net zo'n druk bestaan als ik! haha vervelend he msnen en PF-en!
Bij mij klopt die text ook best wel ja!
Artiest Deztro
Waarschuw beheerder
donateur
*meldt zich ook aan....*
Waarschuw beheerder
donateur
*doet met des mee!*

Wist trouwens ga niet dat jij ook 2-ling was...
Waarschuw beheerder
Gezellig nog meer vrolijke tweelingen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Bij deez
 
Waarschuw beheerder
Yep..hier nog een tweeling present! (y)
Waarschuw beheerder
Ook hallo :)

Maar er zijn er vast wel meer, kom op Tweelingen laat jullie horen (y)
Waarschuw beheerder
donateur
Och, voor een topic wat net los is gaat ut toch best wel vlot zow........
Waarschuw beheerder
Das waar, typisch Tweelingengedrag he ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Whooeeehahahaha ja idd hé ben ook al zo'n mevrouwtje ongeduld!!

tweelingen RULEN :D:D:D
Waarschuw beheerder
We take over the planet :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hallo.... waarom reageert niemand hé tsss belachelijk iedereen zou toch met de allerleukste mensen die er bestaan(wij DUS) moeten willen praten!!! hehe
Waarschuw beheerder
Belachelijk vind ik het, maarja dan moeten wij het topic maar levend houden maar ik verwacht veel meer Twins hier :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
shit man, moeten wel in die laatste 30 blijven hè!!!
Waarschuw beheerder
Dat lukt vast wel lijkt me
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja moet wel toch! redelijk jammer dat er verder niemand met ons lult... maar ach... klein detail :P
Waarschuw beheerder
Wij maken het gewoon gezellig :jaja:

Biertje erbij, lekker hoor :bier:
Waarschuw beheerder
donateur
tweelingen hebbe twee gezichten (6)
Waarschuw beheerder
:P Hoe raad je het ;D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja maar allebei best leuk om te zien :P hehe
Heb helaas geen biertje.. zit op mn werk GAAAAP BORING!!!
Waarschuw beheerder
Yep zit ook op m,n werk, en ook hier is het nogal saai :gaap:
Waarschuw beheerder
zit nu nog thuis maar over 10 min ben ik op me werk!!
Waarschuw beheerder
Hee Snel, opgerot je bent geen Tweeling :D :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja inderdaad hé wat doe je hier :D :P
Aardig ook wel he die tweelingen ;)
Waarschuw beheerder
donateur
onvoorspelbaar

Sommigen zeggen ook dat we airheads zijn
 
Waarschuw beheerder
donateur
neem aan dat je daarmee bedoelt zweverig want airhead zie ik als iemand die niet zo slim is, en dat zijn we (Uiteraard) juist wel, en zeer gevat!
Waarschuw beheerder
Absoluut, maar ben wel een dromerig type, denk dat hij dat ermee bedoeld ...
 
Waarschuw beheerder
donateur
zoek graag de spanning op.. ook last van? schijnt wel typisch 2-ling iets te zijn
Waarschuw beheerder
Ja ook wel, ben echt iemand die bijvoorbeeld in het weekend allemaal plannen heeft maar er door omstandigheden heel wat anders gebeurd, is tenminste niet voorspelbaar ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Ik persoonlijk vat de term "airhead" meestal op als "luchtig" 8)

Kan kloppen...
Waarschuw beheerder
donateur
Hier nog een tweeling, moet zeggen dat ik me grotendeels wel kan vinden in de tekst van *Ireen*
:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Toch blijft t vreemd dat er bepaalde karakter trekken overeen komen als je rond dezelfde tijd geboren bent he! Of zou t gewoon allemaal bullshit zijn :P
Waarschuw beheerder
Tja misschien wel misschien niet maar het lange stuk tekst hierboven klopt toch bijna helemaal :D
 
Waarschuw beheerder
en de ram dan :| :P
Waarschuw beheerder
Geen idee, misschien kan je daar een ander topic voor aanmaken :P
Waarschuw beheerder
donateur
Ach er zijn zo onwijs veel verhalen over tweelingen, dat in bijna ieder verhaal een tweeling zich wel gedeeltelijk kan vinden. Er staat altijd wel een kern van waarheid in, maar of nou echt alles klopt?

hier nog een uitleg over een tweeling:
met een deel ben ik het eens, maar ook een deel niet...

TWEELINGEN

Het sterrenbeeld Tweelingen wordt beheerst door de planeet Mercurius.
De neiging om alles te bekritiseren of de draak met iemand te steken, vaak krachteloos en ondankbaar zijn en om het minste of geringste een klaagzang aanheffen, zijn de negatieve karaktertrekken van Tweelingen. De goede eigenschappen zijn dat zij zich flexibel opstellen, sympathiek en expressief zijn en over een goede intelligentie beschikken. De levensles van Tweelingen is dat hij moet leren om vastberaden beslissingen te nemen en zich daaraan te houden.

Een van de grootste problemen van Tweelingen is de tweeslachtigheid waar zij mee kampen. Dit heeft tot gevolg dat zij zonder enige reden steeds weer van mening veranderen en kleine of grote besluiten terugdraaien. Hierdoor irriteren ze anderen meer dan dat ze hen echt schade berokkenen. Tweelingen kunnen de ene dag hun laatste cent aan je weggeven en je de volgende dag zonder opgaaf van reden niet meer willen kennen. Daarom hebben ze de reputatie ruzieachtig, omstreden en moeilijk in de omgang te zijn. Sommige Tweelingen vinden het heerlijk om problemen aan te wakkeren of op te roepen om vervolgens lachend weg te lopen.

Ondanks dit onberekenbare gedrag zijn Tweelingen liefhebbend, zorgzaam en bijna moederlijk in hun behulpzaamheid naar anderen die in een dip of in nood zitten. Zij zijn veelzijdig. In de mythologie verdeelde de hemelse tweeling Castor en Pollux hun tijd tussen het aardse bestaan en het leven in de hemel. Dit is kenmerkend voor de kwaliteiten van Tweelingen. Zij zijn in staat om in pure abstractie of in een fantasiewereld te leven, waarbij ze tegelijkertijd andere taken - maakt niet uit welke - vervullen.

Tweelingen zijn oppervlakkig en vergaren hun kennis waar ze die maar kunnen vinden. Ze slaan het op, maar dit is vaak voor korte duur. Tweelingen blijven hun hele leven jong door hun speelse en innemende persoonlijkheid. Zij willen liever niet alleen zijn en zoeken daardoor voortdurend gezelschap en afleiding. Zij hebben een levendige fantasie en zijn daardoor het meest creatief van alle sterrenbeelden; hetzij in het zichzelf vermaken of het uitvinden van het een of ander.

Degenen die onder dit sterrenbeeld op de wereld kwamen, mogen zich kampioenen noemen in het inspelen op hun omgeving en situaties. Ze kunnen spreken als Brugman en iets dat krom is recht praten. Soms kun je je oren niet geloven, maar Tweelingen weten zich uit iedere situatie te redden. Zelfs wanneer men ergens zijn twijfels over heeft, is men na hun betoog geneigd het te geloven. Sommige Tweelingen zijn wat paranoia, kijken voortdurend over hun schouder of hebben het gevoel dat de hele wereld het op hen heeft gemunt. Sommigen zijn echte kletskousen en vertellen graag geheimpjes door. Tweelingen moeten hun eigen doelen leren respecteren en zich realiseren dat iedere minuut die ze daaraan spenderen de moeite waard is.
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja best herkenbaar!!! Alleen die negatieve eigenschappen niet.. hehe
Waarschuw beheerder
donateur
Toch staat in elk verhaal over de tweeling wel enigzins hetzelfde in qua karaktereigenschappe­n enz...


Het Tweelingen-kind is alert, snel in zijn ontwikkeling en heeft een sterke exploratiedrang. Laat het hierin zoveel mogelijk zijn gang gaan en sluit het niet op. Bij gebrek aan afwisseling wordt het zwaarmoedig, iets wat het van huis uit helemaal niet is. Laat het ook naar believen meer dan één ding tegelijk doen, ook al wordt u daar zelf misschien nerveus van. Geef het zoveel mogelijk gelegenheid tot communicatie met vriendjes en dieren.
Voor het Tweelingen-kind bestaat er weinig onderscheid tussen zijn fantasie en de werkelijkheid. Men moet het echter niet verwijten dat het liegt, maar helpen op de feiten te letten, bijvoorbeeld door het op te laten schrijven hoe het de dingen ziet en er vervolgens over te praten. Belemmert men dit kind in de expressie van zijn fantasie, dan trekt het zich juist terug in een droomwereld.

Woorden vormen hét terrein van het Tweelingen-kind. Ze zijn als het ware zijn speelgoed. Het deelt zijn kennis graag met anderen en geeft de voorkeur aan verbale communicatie. Het leert gemakkelijk vreemde talen. Men raakt al snel geboeid door dit kind, want het is pienter, heeft gevoel voor humor en een uitgebreide fantasie. Daarnaast is het enthousiast en vriendelijk.

Het Tweelingen-kind kan niet zonder afwisseling. Het kan gemakkelijk kort achter elkaar twee verschillende standpunten verdedigen. Het heeft sterk wisselende stemmingen en is gemakkelijk afgeleid. In feite heeft dit kind te veel talenten en het kost hem moeite daarin zijn weg te vinden. Het is belangrijk dat het dit helemaal zelf doet; als men het vastpint, zal het zijn mogelijkheden niet optimaal kunnen benutten. Help het hooguit bij het zich concentreren, zodat het niet verloren loopt.
Waarschuw beheerder
Tja ik geloof zelf nooit in die verhalen maar tot nu toe zie ik heel veel dingen wat in de meeste gevallen zeker wel op mij slaat
Waarschuw beheerder
donateur
Tja ik vind ook niet dat je alle tweelingen over 1 kam kan scheren, maar toch herken ik mezelf elke keer weer in die verhalen...
Soms maar een deel, soms alles, maar toch wel herkenbaar...
Waarschuw beheerder
Ik heb zoiets ik ben wie ik ben maar dit soort dingen blijf ik leuk vinden om te lezen, zeker als ik dingen zie die ik herken in mezelf :D
Waarschuw beheerder
je kan denk ook wel stelleh dat wij tweelingen best een open boek zijn...

in ieder geval tweeling rulezzz!!:D ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het idd wel grappig om die verhalen te lezen en dan dingen van mezelf er in terug zien... maar zoals ik al zei, soms klopt het soms maar de helft, maar toch vind ik in elk verhaal wel een kern van waarheid (voor mij dan he)
Waarschuw beheerder
2 mistery girl:

denk wel voor een groot aantal onder ons...bij mij klopt t ook meestal..net als wat je zegt de ene x voor de helft de andere x wat meer...maar altijd met een kern van waarheid
Waarschuw beheerder
tweelingen roeleren :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
he daar hoor ik ook tussen :)
Waarschuw beheerder
donateur
2 NeO: yeps, drom vind ik t ook altijd wel grappig die verhalen te lezen, maar toch vreemd dat als je in dezelfde periode geboren bent, je overeenkomende karaktereigenschappe­n hebt... :S
Waarschuw beheerder
2 mistery girl: das wel gek ja je zou eerder denken dat je die van je ouders overneemt :S wat ook normaal gesproken is...maja we zijn gewoon speciaal :D;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik ben coke speciaal.. patatje speciaal!
Waarschuw beheerder
donateur
2 NeO: ja ik bedoel normaal gesproken kwamen eigenschappen toch voort uit de genen? (heb nooit zo opgelet bij biologie :S ) maar goed we zijn idd een speciaal ras :P hehe
Waarschuw beheerder
Tja heb ook eens een verhaal gehoord (weet bij god niet of het waar is hoor) dat als katten in een bepaalde periode geboren is ze ouder worden, schijnt echt bewezen te zijn.

Ik hoorde het een keer via via maar het lijkt mij stug, misschien heeft iemand hier al eens over gehoord ...
 
Waarschuw beheerder
donateur
zo je let ff niet op.. wordt t ineens een HOT topic hé!
 
Waarschuw beheerder
donateur
tsssss zie dat loserige steenbok wannabe tweeling forum dan hé ;) :P
Waarschuw beheerder
haha, wordt vast nooit zo populair als deze ;D
Waarschuw beheerder
zkr weten nie...steenbok zuigt!! :P
hahaha wel beetje triest hor ze zien de populariteit hierzow en dan moeten ze weer ff kopieren hor grrrrrr :@ ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
2 Laakie: oww? zou onze kat in zo'n periode geboren zijn dan? dat is de enige die t namelijk bij ons al 16 jaar volhoud normaal zijn ze bij ons na een jaar of 8 wel de pijp uit...

neej maar heb verder nog nooit van dat verhaal gehoord...
Waarschuw beheerder
vaag :S:S hahaha...maar wel komisch
Waarschuw beheerder
Nee ik vond het ook een sterk verhaal maar het klopt wel dat sommige katten ouder worden dan 20 jaar, wie weet :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Tweelingen... Ook wel bekend als trendsetters :P ineens hebben ze er allemaal een forumpie op losgelaten !!
Waarschuw beheerder
hahaha ja toch...tweelingen doen alles gewoon goed...en de rest loopt met ons mee :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hou ff lekker allemaal je mond over de steenbokken ja......over mijn zeer originele steenbokken topic (waar geen hond op reageerd :( )


:P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Er is nu ook al weer een vissentopic :p
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
2 gupcore:haha en terecht :P

2 laakie: wordt ook steeds gekker he :P
Waarschuw beheerder
Wij zijn de gekste, dat pakt niemand meer van ons af :D
Waarschuw beheerder
donateur
Nee zo zijn we nou eenmaal geboren he :D
Waarschuw beheerder
Beter goed gek dan een beetje raar zeg ik altijd maar :jaja:
Waarschuw beheerder
Zon in Tweelingen

Het Gemini-type staat hoofdzakelijk onder invloed van de planeet Mercurius. Dit maakt dat dit type een soort van dubbele natuur in zich verenigt. Dit is allereerst de psychische tweestrijd waar hij last van heeft en waardoor het innerlijk moeilijk tot rust komt. Veranderlijkheid, omslachtigheid, van tijd tot tijd besluiteloos. Dit gevecht met zichzelf om die barriŠres uit de weg te ruimen is nodig, omdat deze juist die gemoedsstemming veroorzaken, die tot innerlijke ontevredenheid met zichzelf en de omgeving leidt en zo sterk op de zenuwen inwerkt. Verheugend is, dat hij in staat is een zekere vasthoudendheid te ontwikkelen; minder goed daarentegen is dat diezelfde besluiteloosheid weer naar voren komt, die veel dingen dwarsboomt. Wordt deze laatste overwonnen, dan komt een des te grotere wilskracht en energie naar voren. Kenmerkend is ook hun streven zich steeds met twee dingen tegelijk bezig te houden, telkens van doel te veranderen en dit met onvermoeibare ijver na te jagen. Tweelingen blijven eeuwig 'kinderen'. Ze vlinderen vaak door het leven. Hun rusteloze geest maakt het hen niet gemakkelijk hun gedachten in het praktische leven moeiteloos in daden om te zetten. Vaak doordenken zij een zaak helemaal, maar daarmee heeft deze voor hen dan ook afgedaan, want het verwerkelijken van een en ander laten zij aan anderen over. Het gevaar bestaat, dat wat zij zeggen iets anders is, dan wat zij doen. Ze hebben een goed verstand; dit wordt door hun levendige leergierigheid verder ontwikkeld. Hun geestelijke horizon is breed; daardoor is het voor hen makkelijk zaken en problemen van de meest uiteenlopende kanten te bezien, hetgeen weer bevorderd wordt door hun vermogen, zich in mensen en dingen in te leven. Men kan daaruit de conclusie trekken, dat zij zeer veelzijdig zijn, men kan ook zeggen, bijna te veelzijdig, wat ten koste van de gedegenheid gaat. Die fantasie maakt hen echter ook tot een vertolker van het nieuwe en van wat in ontwikkeling is en geeft hen een fijne neus voor alles wat in de lucht hangt. Hun nooit aflatende intuitie en goed geheugen komen hen daarbij goed van pas, en door vooroordelen laten zij hun blik niet vertroebelen. Zij hebben veel last van hun te sterke nerveuze geaardheid en vervallen daardoor vaak in vormen van zelfkwellerij en beklemming. Ook angsttoestanden, die terug te voeren zijn tot hun gevoeligheid, drukken een sterk stempel op het Tweelingen-type. Daaruit kan zelfbedrog ontstaan, wat hen pessimistisch maakt en er toe kan leiden, dat hun gezondheid ondergraven wordt. Soms zijn ze gevoelig voor de drang naar succes, in de strijd om het bestaan. Vaak maken ze hun werk niet af. In de omgang met mensen zijn ze vriendelijk, beleefd, en passen zich aan; in feite zijn ze druk, prikkelbaar en eigenzinnig. Krenkingen vergeten ze nauwelijks; ook tegenspraak wat betreft hun plannen en idee‰n waarmee ze zeer ingenomen zijn, wordt niet vergeven. Ze laten graag weten wat ze van plan zijn en voelen zich gevleid, wanneer men hen niet tegenspreekt. Het mag niet ontkend worden, dat hun idee‰n inderdaad een basis hebben die qua waarde ver boven het gemiddelde ligt; dit geeft hun idee‰nrijkheid en hun vindingrijkheid vaak iets origineels, dat waard is erkenning te krijgen. Het Tweelingen-type kan menige weg effenen en in het leven veel bereiken, wanneer hij zich meer zou concentreren en op een bepaald doel zou richten. Dit zou ook met ontembare energie gedaan moeten worden en alles zou tot het einde doordacht en doorgevoerd moeten worden. Lukt dit een keer, dan zal het Tweelingen-type merken, dat zijn opvatting over het leven en lot danig verandert, hoe hij plezier in het werk beleeft, hoe hij telkens weer tot nieuwe daden en opgaven aangezet wordt.

Zo kan de weg gebaand worden, die niet alleen materieel, maar ook ide‰el bevredigt en gelukkig maakt. De Tweelingen voldoet aan de voorwaarden daartoe: hij is leergierig, heeft idee‰n genoeg, kan vasthoudend zijn (wanneer hij het werkelijk wil), heeft de kennis ervoor. Maakt hij hier gebruik van, dan bezorgt hij zichzelf een bewijs van kundigheid; wanneer het niet meteen een meesterstuk wordt, is dat nu ook weer niet tragisch. Begin daarmee en wel meteen; het begin is alles. Tweelingen houden van afwisseling en veranderingen en zijn in staat zich aan de eisen van het ogenblik aan te passen. Ze hebben een voorliefde voor details en zijn in verstandelijk opzicht wendbaar, schrander, snel, sensitief; en hebben ook enige eerzucht. Ze neigen er echter toe te wijdlopig te worden en hun krachten meer te verspillen dan goed voor hen is.

In het algemeen zijn ze in hun karakteraanleg beminnelijk, welwillend, zich aanpassend, bereidwillig. Ze zijn weinig zelfzuchtig, maar vrijgevig, vriendelijk en voorkomend; iets nerveus, ongedurig, in alle bewegingen zeer onrustig; zij kunnen zelden rustig zitten of staan, hebben een snelle tred, zijn spraakzaam, kunnen enthousiast zijn. Zij onderscheiden zich door hun hulpvaardigheid en verdiepen zich graag in de zorgen van andere mensen. Alhoewel zij vaak makkelijk opgewonden raken, komen ze snel ook weer tot rust; wanneer zij af en toe zeer driftig worden, hebben ze daar snel weer spijt van en proberen onrecht weer goed te maken. Ondanks hun aangeboren veranderlijkheid bezitten zij een vaste, sterke wil, hebben sterk de neiging te bevelen, zonder echter in hooghartigheid of tirannie te vervallen. Het Tweelingen-type maakt intensief gebruik van het moment, is dan spraakzaam, nieuwsgierig, beweeglijk en geestig. Hij is een meester in het debatteren en presteert het om zich vandaag geheel voor een zaak in te zetten, om deze vervolgens de andere dag volledig met andere argumenten te bestrijden.

Het Tweelingen-type heeft een intellectueel combinatievermogen, een goed geheugen, zin voor feiten. Soms staan ze ook te weinig boven de verschillende gezichtspunten, gaan niet grondig te werk, zijn oppervlakkig in hun oordeel, neigen tot sofistische bewijsvoering. Aan de ene kant hebben ze esthetische belangstelling, willen vorm geven aan hun gevoelens, fijngevoeligheid en zijn vrolijk; aan de andere kant echter zijn ze redeloos, huichelachtig, principeloos, overschatten eigen kunnen, en zijn lichtvaardig. De Tweelingen heeft beweging nodig, is steeds op iets nieuws uit, wil zich openbaren, zou het liefst twee ijzers in het vuur hebben. Hij heeft een voorkeur voor beroepen waarin het op snelheid, handigheid, een goede speurneus en een gezond menselijk verstand aankomt. Bijzonder geschikt derhalve voor werkzaamheden die in verband staan met de pers, journalistiek, redactiewerk, radio, uitgeverijen, bibliotheken, Zij hebben ook succes als verslaggever, persfotograaf-verslaggever en schrijver. Ook echter beroepen in de handel. Secretaressen, stewardessen, reisbureau-agentes zijn eveneens vaak Tweelingen. Ook de wetenschap en de kunst moeten genoemd worden: grafische kunst, muziek, voordracht, maar ook ballet en dans. Op sportgebied: ritmische gymnastiek.

De Tweelingen-mens is vatbaar voor ziekten aan de ledematen (armen, handen, vingers), ademhalingsorganen (bronchi‰n, longen), luchtpijp, zenuwstelsel en borstvlies. Neuralgie‰n, astma, overgevoeligheid, spraakgebrek kunnen voorkomen. De Tweelingen-mens voelt zich meestal op zijn best, wanneer hij steeds in beweging is. juist daardoor worden van lieverlede aan hun lichaam te hoge eisen gesteld. Het Tweelingen-type heeft behoefte aan een zoveel mogelijk afwisselende, hoogwaardige voeding, weinig vlees, veel fruit, salades, groenten. Nicotine moet zo veel mogelijk vermeden worden. Veel frisse lucht en voldoende nachtrust zijn nodig. Zij die gevoelig zijn voor de longen, kunnen het beste alles vermijden wat schadelijk daarvoor kan zijn.
De Tweelingen-vrouw is opgewekt en geestdriftig, lichtvoetig en vrolijk, en tevens luchthartig. Zij is altijd in voor grappen, feestjes en dwaasheden. Zij kan 'mannen die moe zijn weer opbeuren en opmonteren'. Zij blinkt uit door haar snel begrip, veelzijdigheid, slagvaardigheid en diplomatie. Zij kan echter ook teergevoelig, buigzaam, aan de andere kant nieuwsgierig zijn en weinig doelgericht, Het omgaan met de mensen krijgt alle aandacht en hun uitstekend aanpassingsvermogen komt hen daarbij goed van pas. Handig en bekwaam kan zij elk gespreksthema aan. Een harmonisch evenwichtig en invoelend vermogen maakt haar gezellig en gastvrij. Er is een sterke band met jeugdherinneringen, ook met de ouder. De Tweelingen-vrouw wordt innerlijk nooit oud; is altijd verliefd, van haar jeugd af aan tot op hoge leeftijd. Al in haar jeugd heeft zij talrijke liefdesaffaires. Zij houdt van de liefde, seks is daarbij niet zo belangrijk; zij gelooft dat haar liefde de grote liefde moet zijn. Soms heeft zij de indruk, dat haar partner niet de juiste is; degene, die zij graag wil, heeft vaak al een binding. Getrouwde mannen kunnen een rol in haar leven spelen. Er komt dan een tijdstip dat men 'schoon schip' maakt, het moet afgelopen zijn met de liefdesrelaties en men is vast besloten, de ware partner te kiezen. Of men succes daarin heeft, leert de persoonlijke horoscoop.

De Tweelingen-man houdt van mensen, veel mensen. Omdat hij een voortreffelijk gesprekspartner is, zal hij de gun stelling van elke gastvrouw zijn. Hij verstaat uitstekend de kunst van het logisch debatteren, heeft een goed ontwikkeld stijlgevoel en kan goed logisch samenvatten; hij past zich aan, bemiddelt en is gevat. Hij heeft een goed voorstellingsvermoge­n, concentratievermogen­, werkt volgens een vast plan en heeft gevoel voor de feiten. Het Tweelingen-type doet voortdurend nieuwe indrukken op. Zijn fantasie kent geen grenzen. Hij zou graag hoger en hoger willen stijgen. Zijn snel bevattingsvermogen geeft hem de mogelijkheid zich met meerdere dingen tegelijk bezig te houden. Een Tweelingen-mens die zijn talenten niet benut, kan makkelijk verbitterd, scherp, ironisch en teleurgesteld worden. In het huwelijk is de Tweelingen-man vol begrip. Als hij geen gelijk krijgt en men niet instemt met zijn mening, dan is hij onredelijk, onverstandig en koppig. Hij laat zich niet aan de ketting leggen. Maar hij is ook in staat een tot sleur geworden huwelijk weer levendig en aantrekkelijk te maken.

Het Tweelingen-type past het beste bij mensen die hun zon in het teken Weegschaal (22 sept. tot 21 okt.) of in het teken Waterman (21 jan. tot 18 febr..) hebben staan. Eveneens harmonieert het Tweelingen-type met de tekens Leeuw (22 juli tot 21 aug.) en Ram (21 maart tot 20 april). Dit is echter afhankelijk van de persoonlijke horoscoop.
Waarschuw beheerder
wij zijn zkrs wel de gekste :D...
Waarschuw beheerder
raar ik pas heel goed bij een schorpioen :S...ook dezelfde eigenschappen enzow...
Waarschuw beheerder
Dat stuk over dat de Tweeling een voortreffelijk gesprekpartner is klopt als een bus :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Snel, bevlogen en communicatief

Jij bent de mens die overal verbanden ziet en legt en je bent slim, grappig en populair. Een goed gesprek betekent alles voor jou want je kunt overal over praten en elk standpunt onderbouwen.
Maar je bent ook af en toe praatziek. Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen te leren en om anderen iets bij te brengen. Tot slot ben je veelzijdig en kun je je goed aanpassen.

Positieve eigenschappen: je bent bevlogen, alert en spraakzaam
Negatieve eigenschappen: je bent oppervlakkig, gehaast en misbruikt af en toe je communicatieve vaardigheden.

In de liefde: je verlangt naar liefde, maar dat mag niet ten koste van je vrijheid gaan, als dat wel zo is dan kap je ermee.
Omdat je zo nieuwschierig bent vind je niet makkelijk de "echte liefde" want iedereen die iets te bieden heeft is interessant.

Samenwerking en huwelijk: je kunt goed opschieten met de waterman, leeuw, en de ram. Met de maagd en vissen ben je minder bevriend.

Lievelingskleur: Geel en violet, verandert nog wel eens.

Soort teken: Beweeglijk

Erogene zones: Handen en armen

Jouw motto: ik denk!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Omdat je zo nieuwschierig bent vind je niet makkelijk de "echte liefde" want iedereen die iets te bieden heeft is interessant.


Klopt ook weer als een bus ...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Bijzonder geschikt derhalve voor werkzaamheden die in verband staan met de pers, journalistiek, redactiewerk, radio, uitgeverijen, bibliotheken, Zij hebben ook succes als verslaggever, persfotograaf-verslaggever en schrijver. Ook echter beroepen in de handel. Secretaressen, stewardessen, reisbureau-agentes zijn eveneens vaak Tweelingen.


Shit had ik toch maar journalistiek moeten doen :S hehe
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Tweelingen
Je bent dol op vrijheid en experimenteren. Het grootste experiment is je te laten binden door iemand die daar recht op denkt te hebben. Een die tot twee kan tellen ziet hij slechts je stof in de verte op waaien. Je bent nieuwsgierig en gaat daarom voor heel veel dingen tegelijk, dit is niet hetzelfde als onverzadigbaar zijn zoals je zelf graag vaak denkt. Je bent enorm rusteloos en intelligent en voor veel mensen dus ongrijpbaar. Je haakt af zo gauw een relatie serieus dreigt te worden, je bent als de dood je te moeten bindend en daardoor veel van het leven te missen. Zolang het spelenderwijs gebeurd is het voor jou ideaal. Dit betekend dat je enorm veel sex partners verslindt. Maar wel oprecht verliefd bent elke keer opnieuw. Na je geliefden verlaten te hebben heb je vaak de neiging terug te kijken met pijn in je hart en spijt van je beslissing ze verlaten te hebben , waardoor je ze vaak op een voetstuk gaat plaatsen. Je stap vak in driehoek relaties om dat je zo gegarandeerd denkt te zijn van het feit dat je slechts de lusten en niet de lasten krijgt. Sadomasochisme is voor jou een spel dat je geest bevredigd even als het toekijken bij sexuele handelingen tijdens een trio

De boogschutter is het teken bij uitstek dat jou alles laat proeven waar je in eerste instantie niet van durfde te proeven en je het je goed laat smaken. Door dat dit teken je keer op keer bevredigd, zowel geestelijk als lichamelijk is hij het enige teken dat instaat blijkt jou verslaafd te doen worden aan wat hij te bieden heeft en zich waarschijnlijk ook aan je te binden.

Weegschaal maakt loss in je wat er nog los te maken val en jullie belanden in passie die je zelden tegen komt, maar een partner voor het leven vindt je hier niet in.

Watermannen zijn niet jaloers tolereren veel en zijn bereid zich met je in de diepte te gooien.
Waarschuw beheerder
Hmm veel sexpartners verslinden????

Helaas ;D
Waarschuw beheerder
donateur
2 Laakie: heb ik er dan toch 1 gevonden waar je je NIET in kan vinden?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
wat is het toch fijn om tweeling te zijn :>
Waarschuw beheerder
Mistery-Girl: Ik vrees van wel ja :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zit er hier een met grote ogen en hand voor de mond geslagen die stukjes te lezen.. scary zoals dit klopt :$
Waarschuw beheerder
Tja er zijn bij mij wel meer stukken die wel kloppen dan die niet kloppen :S
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
en bij mij klopt er weer helemaal niets.. wat dus maar weer bewijst dat het allemaal onzin is :)
Waarschuw beheerder
donateur
Moet zeggen dat er bij mij ook erg veel klopt van deze verhalen...

nog eentje dan:

Tweelingen zijn mensen met een uitgesproken voorkeur voor afwisseling. Zij houden van reizen, van het zien van nieuwe dingen en het ontmoeten van nieuwe mensen. Het interesseert hen weinig hoe lang iets meegaat, als het hen maar stimuleert. Spelletjes vinden zij altijd leuk - als ze maar snel gaan.
Zij hebben een goed verstand en een snelle manier van denken. Zij vinden het leuk om nieuwe dingen te leren, hetzij uit boeken, hetzij van mensen. Duurt het echter te lang voordat er een antwoord op hun vragen komt, of is het antwoord te moeilijk, dan verliezen zij snel hun aandacht.

Zij zijn speelse personen, met wisselende stemmingen. Zij zullen nooit lang verdrietig of ongelukkig zijn: zodra er iets nieuws of interessants langskomt zijn zij hun stemming alweer vergeten. Hun grootste vijand is sleur en de daarbij behorende verveling.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja ehh nou kappen want nu wordt t eng!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
2 laakie: het gaat toch uiteindelijk ook om de grote lijnen in het verhaal en dan kom ik al een heel eind in de richting dat de verhalen op mijn karakter slaan....
Waarschuw beheerder
Klopt wederom als een bus :)
Waarschuw beheerder
donateur
yeps bij mij ook...

wat is er *Ireen* kan je je overal in vinden?
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja best wel ja... raar he! Bij mij klopt bijna alles...
Waarschuw beheerder
en bij mij klopt er weer helemaal niets.. wat dus maar weer bewijst dat het allemaal onzin is


Niet alles is afhankelijk van je zon-sterrebeeld, ook je maan-sterrebeeld, je mars-sterrebeeld je mercurius-sterrebeeld en (speciaal voor de liefde) je Venus-sterrebeeld heeft invloed op je leven...

En dan heb je nog je ascendant, elementen, karma, hemisferen, kwadranten, huizen etc...

Meer info staat in het Vissentopic waar ik een hele lap tekst heb ikgetikt........
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
leuk ;) die laatste klopt best wel heel veel :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
gast hoe kan een ster nou invloed geven op MIJN leven :S echt zo een onzin dat sterrenlezen enzo :)
Waarschuw beheerder
donateur
2 *Ireen* is idd allemaal een btje vreemd, maar goed de wereld zit nou eenmaal vreemd in elkaar...
Maar ik moet zeggen dat ik vaak als ik aan het lezen ben dan denk: HUH??? dat ben ik! alles klopt...

En soms lees ik weer een ander en dan klopt er maar een deel...
Maar er schijnt ook nog weer verschil te zitten tussen in mei of juni geboren tweelingen
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
juni the best !! :)
Waarschuw beheerder
Mei is the bom!!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
juni rules
 
Waarschuw beheerder
donateur
krijgen we dit weer Whooeehhahaahah
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
3 juni is de beste dag ! ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Whehehe k had beter niks kunnen zeggen.... :S
Waarschuw beheerder
donateur
nou dan sluit ik me maar bij Laakie aan :)
Waarschuw beheerder
Goed zo (y)
Waarschuw beheerder
donateur
ja hehe ben nou eenmaal van mei he :)
 
Waarschuw beheerder
ik ben ook tweeling alleen m`n broer Ewoud praat alleen maar poep
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
vind ik ook.... kut ewoud
Waarschuw beheerder
Misschien een keer een Tweelingmeeting houden, zal een gezellige boel worden ;D
Waarschuw beheerder
Mei is op zkrs wel de betere maand van de tweelingen :D
Waarschuw beheerder
2 laakie: das opzich geen slecht idee hahaha
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[img]http://groups.msn.com/_Secure/0LwAAACsQvHe!D0Q8mU6KGsiBAB0jQ2pRJAfryBTPqLMFH3N1FMYBsiMceGJpyS6YBL2LTMlOE2E/Landgraaf1.JPG[/img]

ik ben ook tweeling :D
Waarschuw beheerder
Hee hallo [img]http://www.smilies.nl/wavey.gif[/img]
Waarschuw beheerder
ik is ook tweeling van sterrenbeeld :D
alleen zou ik willen dat mijn andere ik
zn pols gebroken had, en NIET IK! :(

ghehe
Waarschuw beheerder
Ben ik dan de enige tweeling die zo eigewijs is :P :D hahaha
Waarschuw beheerder
donateur
Ik dacht dat dit topic over tweelingen in familie verband ging :S

Maar goed bij deze meld ik me dus!

Die beschrijvingen kloppen vaak echt als een bus trouwens!
Waarschuw beheerder
Goedemorgen medetweelingen :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
en daaaaar gaan we weer :D:D!!!
Goeiemorgen!!
 
Artiest Bernd
Waarschuw beheerder
donateur
Ik meld me ook graag !!

Dat 1ste verhaal van Ireen klopt als een bus !! :$
Waarschuw beheerder
Gezellig nog een tweeling (y)

Join the club :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
goeiesmorges twins!!!:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat is t fijn op 2ling te zijn !!

La La La La !!
Waarschuw beheerder
Ik meld me ook aan :D
Waarschuw beheerder
donateur
Goeienmiddag dan maar :) was niej zo vroeg vandaag :S
Waarschuw beheerder
donateur
nog een mede tweeling wakker :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Shalom jongens (en meiden) :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hier nog een tweeling! :-)
Waarschuw beheerder
hum ben geen 2ling van sterrenbeeld.... wel met mn zusje:D
Waarschuw beheerder
*steekt hand op* Hier nog een tweeling...
Waarschuw beheerder
:d thnx
Waarschuw beheerder
Tweelingen rulen :p
 
Waarschuw beheerder
Ik wilde net zeggen, ik ben Schorpioen, maar jullie rulen iniedergeval niets van/over mij.:vaag:
 
Waarschuw beheerder
bedoel je verstekeling want dan snap ik je, anders moet je het nog effe uitleggen.
 
Waarschuw beheerder
tweelingen ruleerden toch, merk er niks van, ik ga in de stad een biertje drinken.

Try to stop me twins.:)
Waarschuw beheerder
Je hebt toestemming van mij :p
Waarschuw beheerder
Even het Tweelingentopic nieuw leven inblazen ;)
Waarschuw beheerder
donateur
we moeten wel in de laatste 30 blijven he :)
Waarschuw beheerder
Komt goed komt goed, zolang iedereen maar scherp blijft maar dat is niet zo,n probleem voor de doorsnee Tweeling lijkt me ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Neej idd dat behoort tot de eigenschappen he :)
Waarschuw beheerder
en hier is nog een tweeling van sterrenbeeld!! Mei is ook de beste maand!!
Waarschuw beheerder
Ah wat leuk, join the club :)
Waarschuw beheerder
donateur
Het worden er toch steeds meer :)
Waarschuw beheerder
Vind het het gek, er wordt veel geneukt in Augustus/September ;D
Waarschuw beheerder
donateur
Whehe oke, das waar zomermaandjes he :)
Maar ik ga aan t werk, zorg jij maar dat dit topic in de eerste 30 blijft :P :)
Waarschuw beheerder
Ik doe me best ;)
Waarschuw beheerder
Toedeledokie (k)
Waarschuw beheerder
Up :)
Waarschuw beheerder
En de horoscoop voor vandaag:

Je voelt je gehinderd door kleine frustraties. Een kleine vertraging bederft je hele dag. Misschien moet je toch een extra inspanning doen om je doel nog te halen.


Waarschuw beheerder
Nou kan het zijn dat m,n trein van 18:28 vertraging heeft en dan ik te laat ben op m,n date vandaag :s

Voor de rest zit ik niet aan een extra inspanning te denken, hoewel .... neuken? ;D
Waarschuw beheerder
Kamer opruimen :| frustration...
Waarschuw beheerder
Kijk hier voor je eigen persoonlijke horoscoop voor de komende dagen :)

http://www.lycos.nl/lycos/horoscoop/
Waarschuw beheerder
En hier nog een horoscoopje ;)

U baalt van rommel deze week, Tweelingen. Zelf hebt u geen zin om op te ruimen. Vooral de rommel van anderen kan u echt helemaal de neus uitkomen. Het is natuurlijk niet echt redelijk om van anderen te verlangen dat ze uw boel opruimen of zelf van alles te laten slingeren. Soms is het beter om uw mond te houden. Een discussie is op een bepaald moment echt niet meer zinnig. Een bericht werkt stressverhogend. Niet dat het bericht slecht is, maar dat neemt niet weg dat u tegen het extra werk kunt opzien.
Waarschuw beheerder
kom op mensen, ben ik de enige die dit topic levend houd? :s :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
eeej dat klopt ook nog
Waarschuw beheerder
Horoscoop klopt :D
 
Waarschuw beheerder
ieeeeeeeeeeeeee~~!! :P
Waarschuw beheerder
Coole profielfoto Terrortje ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als late 2ling....

Pak dan even de Telegraaf en lees :D (horoscoop)
Waarschuw beheerder
Hmm denk denk, nee ik weet hem niet meer, heb hem ff vluchtig doorgelezen maar sliep nog half :P
Waarschuw beheerder
donateur
Je voelt je gehinderd door kleine frustraties. Een kleine vertraging bederft je hele dag. Misschien moet je toch een extra inspanning doen om je doel nog te halen.


En vandaag klopt ie toch wel voor een heel groot deel... moet idd door een vertraging nog inspanning gaan verrichten om mn doel nog te halen...
 
Waarschuw beheerder
Tweeling... :jaja:
Waarschuw beheerder
En er is weer een nieuwe dag aangebroken voor de die-hard Twins :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Laakie jij bent echt een diehard 2ling hé!!! Goeie zaak!! En goeiemorgen trouwens ;)
Waarschuw beheerder
Ook goeiemorgen, ja er moet ook weer gewerkt worden he :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
zullen we er eens een nieuw vraagstukje bijgooien... Welk sterrenbeeld past het best bij tweelingen en waarom? qua liefde en/of vriendschap... ik weet zelf het antwoord niet qua liefde, dat is nogal verschillend bij mij :$ zit niet echt een lijn in, maar ik weet wel dat tweelingen onderling het goed kunnen vinden, en dat ik helemaal NIET met vrouwelijke stieren overweg kan!!! Iemand anders hier nog iets nuttigs over te zeggen??? :D:D:D
Waarschuw beheerder
Ik heb daar eerlijk gezegd nooit op gelet maar mijn gevoel zegt Steenbok, komt meer door 1 bepaald persoon waar ik de laatste tijd mee optrek ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
nee lette daar ook nooit zo op, ben normaal altijd best een allemans vriend, maar ineens begon t me op te vallen dat een bepaald soort dames me irriteerde, toen ik er op ging letten bleek het gros ervan STIER te zijn.. Mijn beste vriendinnetje, ook een tweeling :) heeft precies dezelfde ervaring met ze ... (maar laten we ze vooral niet allemaal over een kam scheren, anders krijg je dat weer ;) :P
Waarschuw beheerder
Stierenvrouwen, het klinkt ook zo raar ;p
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahaha ja best wel ja ;) maarehmm.. zie dat wij weer de enige zijn die dit topic boeiend vinden :S:S
Waarschuw beheerder
Ach, wij zijn dan meer van het type "actieve Tweelingen" en ik denk dat we dat wel positief kunnen opvatten :jaja:

En zo nu en dan zie je nog wel eens een nieuw gezicht hier
Waarschuw beheerder
kom op mensen :)
Waarschuw beheerder
donateur
Kan nog niet eens typen :S moet natuurlijk goeienmiddag zijn :D
Waarschuw beheerder
Naja, en ik zit maar te zwoegen op m,n werk pfffff ;p
Waarschuw beheerder
donateur
De belangrijkste eigenschappen van het astrologische teken tweelingen zijn:

flexibel
intelligent
vrolijk
vlot
luchtig
oppervlakkig
contactgericht
aanpassend
objectief
nieuwsgierig
veranderlijk
dubbelzinnig

en klopt dit voor de tweelingen???
Waarschuw beheerder
donateur
Jaahoroscoop

Je hebt een zwaar jaar achter de rug, waar gelukkig niet alleen vervelende dingen uit voort zijn gekomen, maar waarin de levenslessen wel pittig waren. Deze veranderingen zijn bijna achter de rug en de lessen zullen dus minder heftig zijn. Ook in de liefde heb je een aantal veranderingen doorgemaakt. Je blikveld ligt daar nu eenmaal, je groeit dus op dat gebied. Je wilt diep in een relatie zitten en dus wordt de onderste steen boven gehaald, met alle gevolgen van dien. Je gaat je het komende jaar echter steeds meer richten op carrière en geld verdienen. Je financiële situatie zal daardoor de komende jaren met zekerheid aanzienlijk verbeteren. Waarschijnlijk ga je comfortabeler wonen. Je zult het komende jaar ook milder worden. Je wilt misschien kinderen of neemt op een andere manier een verzorgende taak op je.
Waarschuw beheerder
Vooral de belangrijkste eigenschappen kloppen bijna precies :)
Waarschuw beheerder
donateur
Ja komt bij ook goed in de richting :)
Waarschuw beheerder
donateur
Het teken Tweelingen

Om Tweelingen te omschrijven als god(in) van de handel is juist wat betreft geld, want dit sterrenbeeld wordt geregeerd door de planeet Mercurius. Rusteloos, zoekende en lerend: een Tweeling is altijd in beweging. Als een wervelwind stormt dit teken door het leven, wat niet zo heel gek is omdat het element hier lucht betreft. Tweelingen zijn intellectueel en zullen niet aarzelen om een hersenspelletje met hun partner te spelen, wat voor hen een koud kunstje is. Tweelingen kunnen geweldig communiceren, ze zijn vindingrijk en bijdehand. Wie een Tweeling kan strikken, krijgt als beloning een ster, een feestbeest en een duivel onder de lakens. De meeste Tweelingen zijn ook uiterst bedreven.

Romantiek bij Tweelingen

Wie een relatie met dit sterrebeeld wil beginnen, moet over een groot uithoudingsvermogen beschikken! Tweelingen zijn grappig en houden van lachen, spelen en stoeien. Zij bezitten over een zeer actief denkvermogen, wat soms kan leiden tot weinig aandacht voor de partner. De beste manier om de aandacht te krijgen, is door hem/haar te inspireren en te stimuleren. Bijvoorbeeld tot een goed, diepzinnig gesprek. Een scherpzinnige en fantasierijke partner is een geschenk uit de hemel voor de Tweelingen. Reizen en avontuur komen ook in het woordenboek van dit teken voor. Een bonuspunt voor degene die hier ook van houdt! Een mooie verre reis zal de romantiek bij een Tweeling bevorderen. De twee gezichten die dit teken vanzelfsprekend heeft, biedt hem/haar tevens het vermogen alles van twee kanten te bekijken. Tweelingen zijn dus objectief. Dit teken zal zich sneller verbonden voelen met iemand die veel weet, omdat hij/zij zelf de meeste tijd denkend doorbrengt.

De relaties en de Tweelingen

Een relatie met dit sterrenbeeld is alles behalve saai. Voor Tweelingen is het belangrijkste aan een partner de mentale stimulatie die hij/zij geeft. Wanneer hij/zij deze gevonden heeft, zullen de vonken eraf vliegen! Als de relatie saai dreigt te worden, zullen ze verder gaan zoeken. Verschil van mening en openheid zijn kwaliteiten die een Tweelingen in een partner zoekt. Degene die is geboren onder dit teken, houdt ervan om te pronken met zijn/haar intelligentie. Bijdehand als de Tweeling is, zal hij/zij de ster op elk feestje zijn. De partner die de Tweeling een comfortabel gevoel maar ook ruimte kan geven, zal een liefde ontdekken die onvergelijkbaar is met wat dan ook! Voor de Tweelingen zelf ziet de ideale partner er zo uit: iemand die (hyper)actief is en die een aantal wereldreizen heeft gemaakt en daar de mooiste verhalen over kan vertellen.



Tweelingen in de liefde

Het spel der liefde is voor Tweelingen een echt avontuur. De vraag is of de partner een echte volhouder is, want zodra er enige twijfel ontstaat, gaat de Tweeling verder op zoek. Wanneer dit teken verliefd is, zal hij/zij erg zorgzaam en bedachtzaam zijn. Hij/zij zal werkelijk alles voor de partner over hebben. Vaak wordt een Tweeling door de golven van de liefde meegesleurd en gaat hij/zij zich kwetsbaar voelen. Wees daar voorzichtig mee!


Seksualiteit bij de Tweelingen

Tweelingen vragen niet veel. Iemand die hem/haar stimuleert en een luisterend oor biedt is voldoende. Maar in bed heeft dit teken zeker een partner nodig die verschillende dingen wil uitproberen, want dit sterrenbeeld is veelzijdig! De Tweelingen denken eerst over wat ze gaan doen. Ze maken er altijd iets speciaals van voor de partner. Dit sterrenbeeld is altijd op zoek naar de ideale partner. Als deze gevonden is zal hij/zij echt helemaal voor (op werkelijk elk gebied) de relatie gaan, omdat zien, horen en voelen heel belangrijk is voor Tweelingen. Tweelingen willen iets anders, iets wat compleet is.


Wat heeft de Tweeling nodig

Iemand die het spelletje mee kan spelen en blijft lachen wanneer een woeste aanval voorbij is gewaaid, is onbetaalbaar voor de actieve Tweeling. Een slim, grappig en sportief persoon heeft bij Tweelingen een streepje voor. Maar belangrijker is dat de partner een goede vriend(in) is. De Tweeling heeft iemand nodig die attent is en houdt van gezelschap. Dit teken geeft de voorkeur aan een sterk persoon, die niet per se even slim hoeft te zijn. De partner moet rustig en gevoelig zijn, maar ook tegen een stootje kunnen. Dan zullen de vonkjes vlam vatten...


Voor als je echt zin hebt in lezen :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
pffff nou van dat geld zou wel lekker zijn, word gek van de financiele crisis die al een tijdje rondom mijn persoontje heerst....
Vind t wel een beetje gek dat er gezegd wordt dat tweelingen oppervlakkig zijn, maar ja dat zeg je tuurlijk ook nie over jezelf he, dus misshcien zijn we t wel!!!

Ben ook nog wel nieuwsgierig hoe jullie denken over mijn stukje hierboven over "wie het best bij Tweelingen past"
Waarschuw beheerder
donateur
Ik weet wel dat ik t (bijna) altijd kan vinden met de rammen
Waarschuw beheerder
donateur
2 *Ireen* heb wat gevonden: Mee eens?

Hoe gaan tweelingen samen met:

Ram - kunnen samen enthousiaste, levendige seks hebben.
Stier - hebben samen weinig tot geen overeenkomsten, te saai.
Tweelingen - kunnen het in bed prima met elkaar vinden, leuk zolang het duurt.
Kreeft - is niet zo'n geweldige combinatie, levert door het gebrek aan wederzijds begrip vooral voor de Kreeft al snel teleurstelling op.
Leeuw - kunnen seksueel goed met elkaar overweg.
Maagd - kunnen samen een min of meer beheerst hartstochtelijk contact hebben, maar zelden een langdurige en bestendige relatie. Een en ander sterk afhankelijk van de kritische Maagd.
Weegschaal - zullen elkaar goed kunnen vinden in de flirt, bij beide tekens speelt communicatie en wederzijds begrip een grote rol.
Schorpioen - levert een slechte combinatie op, de intensiteit van de Schorpioen kan een Tweelingen de stuipen op het lijf jagen.
Boogschutter - gaan uitstekend samen, allebei hebben ze veel behoefte aan ruimte en vrijheid.
Steenbok - zorgt voor een moeizame combinatie.
Waterman - gaan uitstekend samen voor zolang het duurt, beide tekens zijn enigszins afstandelijk en hebben moeite zich te binden.
Vissen - geeft vaak een mysterieuze aantrekkingskracht maar leidt zelden tot een bestendige relatie.
Waarschuw beheerder
donateur
owww dit gaat alleen over man-vrouw relaties :S
Waarschuw beheerder
Ik ben op zoek naar een Leeuwin ;D
 
Waarschuw beheerder
donateur
hmmm... interessant zie je Stieren zijn niet goed voor ons ;) en Laakie had jij t eerder niet over een steenbokje?? oepss.....
Waarschuw beheerder
Mja, valt me ook een beetje tegen :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ram - kunnen samen enthousiaste, levendige seks hebben.

dit klopt :d
 
Waarschuw beheerder
*meld* :D

Hmm, voor goeie sex moet ik dus bij de ram zijn.... die gaan we onthouden! :P
Waarschuw beheerder
donateur
Kreeft - is niet zo'n geweldige combinatie, levert door het gebrek aan wederzijds begrip vooral voor de Kreeft al snel teleurstelling op


En mn vriend is een kreeft :S Ach kep tot nu toe niks te klagen, dus :D
 
Waarschuw beheerder
Mijn ex was een kreeft... en dat gebrek aan wederzijds respect klopte uiteindelijk wel helaas... Maar er spelen natuurlijk veel meer dingen mee he, chinese teken, ascendant enzenz.
Waarschuw beheerder
Goedemorgen mede Tweelingen :jaja:
 
Waarschuw beheerder
mogguh... hebben jullie trouwens ook zoveel vage klachten met je gezondheid? Dat heb ik ooit ergens gelezen, dat tweelingen bepaalde kwaaltjes hebben.
 
Waarschuw beheerder
ja ik heb altijd wel iets
nu heb ik een puist :p je ziet em niet maar ik voel em wel :'(
Waarschuw beheerder
Hee wat gek dat heb ik ook :D
 
Waarschuw beheerder
zo beter hej dan ben ik niet alleen :)
Waarschuw beheerder
Gelukkig maar he :jaja:

Oja over die kwaaltjes, heb ik niet echt last van moet ik zeggen ;)
 
Waarschuw beheerder
Dat van die puist heb ik nu ook :P

En ik heb ook weer eens griep en verkouden en zo.... bah!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goeiesmiddags mede 2lingen :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja klopt tweelingen hebben vaak gevoelige luchtwegen.. en jawel heb t allemaal astma bronchitus lekkerrr hoor!! :S
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, ik ken 't...

Ben er mee naar de dokter gegaan..

't enige wat ie zegt, stop maar met roken :S
Waarschuw beheerder
Hmm gevoelige luchtwegen heb ik niet maar wel als ik in dit tempo blijf doorpaffen :s
Waarschuw beheerder
donateur
goeiendmiddag...

hmm kwaaltjes? Ik ben geloof ik chronisch verkouden ofsow al heel mn leven :s
Waarschuw beheerder
Horoscoop van vandaag:

Je loopt over van energie. Mensen merken je snelle bewegingen en briljante uitspraken op. Doe je voordeel met deze energieke periode..


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Vaag ik voel me vandaag zo brak als een aap :s
Waarschuw beheerder
donateur
2 laakie:
Een Venusvierkant maakt je lui vandaag. Zo soepel als alles gisteren verliep zo langzaam gaat alles nu. Wanneer je praatjes aanknoopt met mensen blijf je maar dralen. Waarschijnlijk omdat je tegen de rest van je werkzaamheden opziet. Hierdoor schuif je belangrijke zaken alsmaar voor je uit.


Dan moet je deze horoscoop hebben ;) :P
Waarschuw beheerder
Dat lijkt er al meer op :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
TWEELINGEN:
U kunt in uw werk met tegenslag te maken krijgen; uw wensen komen niet overeen met die van uw baas. Veranderingen kunnen teleurstellend zijn maar zijn op langer termijn in uw voordeel. Overdenk elke situatie goed. Neem extra rust als u moe bent.
Waarschuw beheerder
Zeker Telegraaf of niet? :P
Waarschuw beheerder
donateur
ook tweeling;-)....
 
Waarschuw beheerder
Ja ja me is ook tweeling, maar ik heb nog nooit maar dan ook nog nooit een horoscoop gevonden van de tweeling die wel bij mij past.. :s vreemd maar waar..

Als ik al die stukjes hierboven lees dan komt gewoon niks overeen met hoe ik ben..

Kan iemand mij misschien ff een uitleg geven hoe dit kan?!

Of is er iemand die hier ook last van heeft..

Of ben ik gewoon een vreemd kind ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
2 laakie: is idd de telegraaf die laatste :P
Waarschuw beheerder
Poeka: Gewoon alles met een korretje zout nemen ;)

Vreemd kind! ;D
Waarschuw beheerder
donateur
2 Poeka: geen enkele tweeling is hetzelfde, karaktereigenscappen verschillen al als de ene persoon op 27 mei is geboren en de andere op 28 mei...
Daarnaast speelt de tijd dat je geboren bent een rol, en natuurlijk de ascedanten en nog veel meer van die astrologische verklaringen...

Maar over het algemeen vertonen ze sommige dezelfde eigenschappen zoals hierboven wel meerdere dingen vermeld staan over de tweelingen...

Maar dat wil niet zeggen dat dat voor iedereen geldt...

Hoop je een beetje informatie te hebben gegeven :)
Waarschuw beheerder
donateur
2 laakie waar had jij die horoscoop vandaan dat we vandaag energiek zijn dan?
Waarschuw beheerder
Gezocht via google, heb horoscoop tweelingen ingevuld :)
Waarschuw beheerder
donateur
owww op die manier :) maar echt energiek ben k niej :S hehe
 
Waarschuw beheerder
2 Mistery-Girl, bedankt :D maar toch he.. ff om nog te zeuren ofzow ;) gewoon helemaal NIKS komt overeen.. ik snap er de ballen niet van hoor.. volgens mij ben ik gewoon stiekem later of vroeger geboren en ben ik iets anders haha..;)

Nee het zal allemaal wel goed zijn :D
Waarschuw beheerder
donateur
2 Poeka: tja misschien ben je dan idd niet geboren wanneer ze zeggen :P :)
 
Waarschuw beheerder
Poeka, als je een vroege tweeling bent moet je eens kijken bij de stier, of dat wel klopt. En als je een late tweeling bent bij de kreeft.
 
Waarschuw beheerder
2 Partylady DOTF-fan!! Dat heb ik ook al vaker gedaan maar dat klopt ook gewoon helemaal niet..

Maarja heb ik ff pech gehad he ;)
 
Waarschuw beheerder
ben schorpioen, nu hoor ik er niet bij :(
Waarschuw beheerder
Nee ;D

Hebben jullie geen eigen topic dan? :)
 
Waarschuw beheerder
ik ga ff kijken
 
Waarschuw beheerder
Wat raar joh Poeka... is er wel een sterrenbeeld met eigenschappen die overeen komen met die van jou dan? Misschien ben je 1 of andere uitzondering in de astrologie ;)
 
Waarschuw beheerder
Nee ook nie haha.. vreemd he.. maar ook helemaal NIKS komt overeen he.. echt vreemd hoor..
Waarschuw beheerder
En hoe beleven de Tweelingen deze dag tot nu toe???
 
Waarschuw beheerder
Ziek.... ;) Maar op zich niet slecht, lekker relaxed.
Waarschuw beheerder
Druk op m,n werk maar voel me super, m,n ouders hebben het huis verlaten voor een 6 weekse vakantie :D
Waarschuw beheerder
Er was eens een typische tweeling
maar toch waren zij elk een eenling
en elke dag weer
wisten zij het niet meer
en daarom hielden zij steeds een briefing.


 
Waarschuw beheerder
donateur
Wow laakie.. creatief hoor ;) echt irritant anders word je ff verkouden 1 dag voor mysteryland.. grrrr heb ik dat!!
Waarschuw beheerder
Yeah me2, zit me een partij te hoesten en te snuiten bah :@

Maar Mysteryland wordt gewoon supergaaf, ziek of niet :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Ik heb dus net mijn kaartje voor ML al verkocht, ben echt gewoon te ziek.... :'(
 
Waarschuw beheerder
donateur
ahhhh neee partylady! dat vind ik echt zielig voor je!!! :( :C heeeeel veel beterschap! Tis trouwens wel errug triest gesteld met de gezondheid van de tweelingkjes hier!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hier nog een verkouden tweeling... :S
Waarschuw beheerder
haha dat kan geen toeval meer zijn :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
meen je niet hé hahaha ik zit hier echt met traan oogjes en snot :bah: als een malle kippensoep en multivitamine bruistabletten weg te werken en zwaar te mopperen want ik MOET morgen beter zijn!!!!!
Waarschuw beheerder
Vriend van mij is gisteren door z,n enkel gegaan en kan niet lopen dus dan kunnen wij met een verkoudheid zeker wel :P

Tot morgen [img]http://www.smilies.nl/wavey.gif[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
Verkouden ben ik eigenlijk het hele jaar wel, dus :S

Maar succes jullie en veel plezier morgen!
Waarschuw beheerder
Zal wel lukken hoor, wij tweelingen zullen ons goed vermaken, de rest denk ik ook wel ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Okeej dan (Y) Nou hopen dat het weer een beetje mee zit:) (het was toch deels buiten, ML ?)
 
Waarschuw beheerder
ik ben stier en tweeling :)
Waarschuw beheerder
donateur
huh? oww wacht je zit zeker net op de grens van beide horoscoopen? grappig :)
 
Waarschuw beheerder
ML is helemaal buiten ;) Er zijn wel tenten als je dat bedoeld.

Ik ben trouwens ook heel het jaar door verkouden, chronisch noemen ze dat. Twee keer geopereerd, maar het mocht niet baten. Dat is dus 1 van de slechte dingen aan tweeling zijn helaas....
Waarschuw beheerder
donateur
Oke thnx dat bedoelde ik ja :)

Tja dan zal ik ook wel chronisch verkouden zijn ben jhet zelfs de hele zomer :S, ze hebben me al eens aangeraden mn amandelen eruit te laten halen ofsow, maar daar heb ik geen behoefte aan, ben een schijterd voor ziekenhuizen en de rest :S
 
Waarschuw beheerder
Moet je vragen voor een verwijsbrief naar de kno-arts. Daar ben ik toen geweest. Die operaties hebben wel iets geholpen, heb nu iig die vervelende ontstekingen in mijn voorhoofd en neusholtes niet meer.
Waarschuw beheerder
donateur
Bedankt voor de info Partylady DOTF-fan!! , maar ik ben echt als de dood voor ziekenhuizen en alles wat maar met operaties te maken heeft :S dus zolang t bij verkoudheid blijft (heb nl geen last gelukkig van ontstekingen) ga ik er nog niej heen :S
 
Waarschuw beheerder
Zolang het geen ontstekingen zijn gaan ze ook niet opereren. Maar ze weten wel een stuk meer dan de huisarts. Maar je moet het zelf weten! ;)

Eigenwijze tweeling ;)
Waarschuw beheerder
donateur
:D wie IK??? Hoe kom je erbij :p
Waarschuw beheerder
Zo ff dit topic weer levend houden he ;)

P.S: Ireen nog een leuk feessie gehad? :D
 
Waarschuw beheerder
Whehehe ik ben ook tweeling :D
 
Waarschuw beheerder
ik ook :d
Waarschuw beheerder
Yep ik ook nog steeds :jaja:
Waarschuw beheerder
Goeiemiddag :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
zooooo... ben ik weer, moest echt ff twee dagen "ziek melden" hoor na mystery land!!! hahaha was ff te veel van t goede allemaal haha ! He laakie was grappig he dat ik je gelijk tegenkwam :D:D:D
 
Waarschuw beheerder
he mensen ikke ben ook tweeling dubbel zelfs!!!

ik heb namelijk een tweeling broer en ben van sterrebeeld tweeling!!!!!!!

wat vinden jullie eignlijk een nadeel van tweeling zijn en een voordeel?>??
Waarschuw beheerder
Hey Ireen ook ziekgemeld? Ik ook, ben vandaag maar weer begonnen maar was zwaar verkouden :s

Oh en Queen of All Angels: Tweeling zijn vind ik wel gaaf, je bent tenminste niet in de winter jarig haha :D
 
Waarschuw beheerder
Grootste nadeel van tweeling: Je hebt altijd twee kanten en sommige mensen kunnen dat gewoon niet begrijpen.
Waarschuw beheerder
Daar kan ik over meepraten ja, maarja wat doe je eraan???
Waarschuw beheerder
donateur
Voordeel is idd dat we meestal lekker weer erbij hebben :) en vind die van ThriLLSeekA ook erg goed :D

En nadeel ja dan ben ik het eens met Partylady DOTF-fan!! Sommige mensen begrijpen ons gewoon niet :S

Maar kan verder weinig verzinnen wat echt komt doordat ik een tweeling ben...
 
Waarschuw beheerder
ik vind het een voordeel da tje nooit alleen bent!!

een heel errug root nadeel vin dik inderdaad ook dat je twee verschillende kanten heb en inderdaad mensen kunen dat moeilijk bevatten al moet ik zeggen da thet voor mij ookk wel eens snel gaat
 
Waarschuw beheerder
Hey, ik ben dus niet de enige met dat probleem.... dacht al dat het gewoon aan mij lag ;) Hebben jullie hier ook al een oplossing voor gevonden of ben je er net als mij nog mee aan het kloten?
Waarschuw beheerder
donateur
2 Partylady DOTF-fan!!
Ik ben er nu niet meer mee aan het kloten, ik denk er nu vrij simpel over:

M'n echte vrienden weten dat ik 2 kanten kan hebben en die kunnen daar mee omgaan, maar buitenstaanders kunnen er nog wel eens vreemd van opkijken...
Maar ik trek me er niks meer van aan, zo ben ik nou eenmaal en als ze dat niet kunnen respecteren dan moeten ze maar uit de buurt blijven...
 
Waarschuw beheerder
Zo probeer ik dus ook te denken, maar ik baal toch elke keer weer als mensen je daarop afrekenen en gewoon niet de moeite nemen om je te leren kennen. Maar misschien zijn ze het dan ook gewoon niet waard ;)
Waarschuw beheerder
Middag :jaja:

Keep the topic alive :D
Waarschuw beheerder
donateur
nou ben leeuw als sterrebeeld
maar ben wel een tweeling ;)
 
Waarschuw beheerder
ik doe ook altijd gewoon alsof ik niet doorheb dat mensen me raar vinden

ik weet waarom....ik vind dat tweeling zijn nadelen heeft maar zeker groote voordelen..

tweelingen zijn assertief, objectief, snel, leergierig, ambitieus, lief, eerlijk, bijdehand, knap, lelijk, fel, druk, maar vooral onvoorwaardelijk en oprecht

ik ben best wel trot op deze eigenschappen al kunnen ze ook tegen me werken!!

ik heb er schijt aan ik ben der trots op een echte echte tweeling te zijn !!!!2 times.....
Waarschuw beheerder
assertief, objectief, snel, leergierig, ambitieus, lief, eerlijk, bijdehand, knap, lelijk, fel, druk, maar vooral onvoorwaardelijk en oprecht
zeg k ook in me sollicitatie brief :P
 
Waarschuw beheerder
nee niet in mijnb sollictitati brief maar het zou fij n zijn als een man die eigenschappen eens zou waarderen in plaats van kleineren omdat hij anders ten onder doet
 
Waarschuw beheerder
ja
Waarschuw beheerder
Maar wij tweelingen zijn niet voor 1 gat te vangen toch???? :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Zo probeer ik dus ook te denken, maar ik baal toch elke keer weer als mensen je daarop afrekenen en gewoon niet de moeite nemen om je te leren kennen. Maar misschien zijn ze het dan ook gewoon niet waard


Dat laatste is idd hoe ik er nu over denk, als mensen mij al beoordelen zonder de moeite te nemen me te leren kennen, dan hoeft het van mij eigenlijk ook niet meer... Dus zijn ze het gewoon niet waard! Enne niet teveel van je medemens aantrekken he! Je bent en blijft een tweeling,
En dat moeten ze maar accepteren!!
 
Waarschuw beheerder
zekers helemaal gelijk en inderdaad


ze meoten eht maar acepteren en eraan wenne!!!!

en wij zijn zeker neit voor een gat te vangen
 
Waarschuw beheerder
hallo mede tweelingen
Waarschuw beheerder
Hebben jullie Tweelingen ook zo,n klotedag vandaag? Nou ik wel en de dag is nog niet om :@
Waarschuw beheerder
Laten we het hopen :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Kep tot nu toe nog geen problemen ondervonden vandaag :)
Waarschuw beheerder
Ik ook niet, zal wel een mooie dag worden voor de Tweelingen :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Laten we 't hopen, moet strax nog auto rijen dus, kan geen tegenslagen gebruiken hehe
Waarschuw beheerder
euhhhh ik dacht voor tweelingen...
ik ben ook tweeling, met me broertje duzzzz
mag ook een beetje aanwezig zijn.... verder ben ik ook waterman en ben ik zelfs de eerste 16 jaar door het leven gegaan als maagd.....
wat een mazzelpik he!!!! 3 sterr
 
Waarschuw beheerder
wat leuk ik heb ook een tweeling broer!!! sterrenbeeld ook tweeling maar mijn accedant is waterman!!!!

en ik ben ook de eerst ejaren van mijn leven maagd geweest!!!!

je bent dus niet de enige

en ik heb vandaag al rij les gehad en het ging prima wel een beetje vroeg hoor half 8 sochtens!!maar ja

nu aan eht werk en straks lekker utreggggggggggggg in !!! jaah mooie dag voor tweelingen
 
Waarschuw beheerder
Wat een topdag! Ik ben fliefd.... :D Eindelijk iemand die me neemt zoals ik ben, heerlijk!!

Deze tweeling is in de wolken....
Waarschuw beheerder
donateur
Sorah-funk@NNW: Jaaa ik was ook 15 jaar maagd en tweeling :D

Queen Of All Dark Angels: hopen dat t bij mij ook zo lekker gaat dan :)

Partylady DOTF-fan!!: (Y) Veel succes meid met (L), enne er zijn toch nog wel een aantal mensen die je begrijpen ;)
 
Waarschuw beheerder
Mystery-girl, je bent gewoon precies 3 jaar jonger dan ik!! :D ik ben ook 24 mei jarig!
Waarschuw beheerder
donateur
Heyyy leuk :D, das dan de derde (incl. ikke) jarige die ik ken op 24 mei :)
 
Waarschuw beheerder
ikke ben 4 juni jarig.... :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Mogguh, heb je er een beetje zin in vandaag? Ik wel, ga lekker naar het strand, even helemaal ontspannen, heerlijk!

Dat plaatje trouwens van jou, schitterend! :D
 
Waarschuw beheerder
Ik ben niet vrij hoor, moet gewoon pas vanavond werken ;)

tnx
 
Waarschuw beheerder
Lekker, kun je ook nog van het weer genieten ;)

Medetweelingen, ik wens jullie alvast een heel fijn weekend!! Live it like a gemini.... :bounce: :D
Waarschuw beheerder
Zal wel lukken hoor :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Goeiemiddag!

Jullie ook allemaal een prettig weekend! :D
 
Waarschuw beheerder
goed weekend allemaal end e tweelingen die naar hq gaan!!!!

i'l be there!!!to party like a real real gemini!!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Tweeling zijn is best wel irri ja, dan weer vet goed humeur, dan weer slecht.. :S wordt 'r soms zelf wel es gek van haha, maar ja..! Hey leuk weekend allemaal :D
Waarschuw beheerder
GOEIENACHT O great gemini's!!!!!!!
een tweeling is een lentekindje en eigenlijk zijn we met meer dan twee,daardoor krijgen we ook meer tegenwerking van de wat minder genieus bedeelden onder ons! haha!:vaag: zijn we ook maar assertief,alert, observerend,intellig­ent,spontaan,enthous­iast,
dominant,ADHD,organi­serend naar wens(alshet stom is gelijk kappen met die onzin!)en ga zo maar nog een uurtje door!tot slot; wij zijn met meer daarom is het altijd meer fun en pleasure voor ons gemini's!groetjes(k) AGRESSIE
 
Waarschuw beheerder
Mei-tweeling hier...heerlijk!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
juni tweeling!!!

hq was heeerlijkkk
Waarschuw beheerder
donateur
Ach, je bent tenminste nooit alleen 8)
Waarschuw beheerder
donateur
Hier nog een mei-tweeling :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Juni-tweeling.. :D
 
Waarschuw beheerder
nou dan heb je echt wat gemist want het was echt gruwelijk!!

lokatie was goe dgoeie mensen om me heen geen gezeik echt nik sop aan te merken behalve dat gekut van darkraver op het eind!!dat was echt klote!!

en dat er mensenhet nodig vonden om van het balkon af te flikkeren waardoor dat om 4 uur dichtigng btje jammer!!!
Waarschuw beheerder
Ja ook ik ben tweeling maar het enige wat ik mis aan de karaktertrekken is dat we slecht tegen een sleur kunnen. Enne als iets niet boeiend is of het word saai verliezen we onze aandacht.

Maar ik ben blij om tweeling te zijn en dat is een feit whehehehe.
 
Waarschuw beheerder
k vind het altijd wel grappig om te merken dat de mensen gelijk denken oh die kan niet tegen binden omdat we niet tegen sleur kunnen!!!

maar het geheim is...

een tweeling wacht gewooon op de waare met de waare raak je in mijn ogen namelijk niet in een sleur!!!mijn laatste relatie is allang over maar sleurt nog steeds dankzij hem!!!!ik zal het niet zijn ik haaaaaat sleur!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ook goeienmiddag :) (nog wel)
Waarschuw beheerder
Hee het topic leeft nog wat leuk :D

Hoe zit het met de Tweelingen deze week, met deze wat minder want ik heb vrijdag gehoord dat morgen mijn laatste werkdag is :'(
Waarschuw beheerder
donateur
2 laakie: Aii das minder, dus weer op zoek naar nieuw werk?

Hier wel lekker, beetje erg druk maar goed daar komen we ook wel doorheen... :)
Waarschuw beheerder
Tja shit happens zeg ik altijd maar, nu maar weer op zoek en hopen dat ik volgende week weer wat heb, eerst een paar dagen vrij dat is opzich ook wel lekker ...
Waarschuw beheerder
donateur
succes ermee dan, en geniet van je vrije dagen ;)

Deze tweeling gaat even eten...
Waarschuw beheerder
En deze tweeling is net klaar met werken, morgen nog 1 dag :/

Medetweelingen: Alvast een goede avond gewenst :jaja:
 
Waarschuw beheerder
deze tweeling is heel errug moe aangezein ze vandaag al 8 uur gewerkt heeft en is al twee uur onderweg geweest van werk naar huis en andersom!!!! nu moet ze nog naar der andere werkgever!!!oftwel

wat KKKKKKKK....er dag zeg jezus wordt gek van al die bazen om me heeen hellup praat me is een btje moet in!!!!!!

thnks alvast tweelingen!!!
 
Waarschuw beheerder
deze tweeling zit vandaag op school
 
Waarschuw beheerder
Wat doen jullie eigenlijk voor werk/school?
Waarschuw beheerder
Nou ik werk bij een computerhelpdesk bij RTV Utrecht, alleen niet zo lang meer helaas :(
 
Waarschuw beheerder
Ik las het, klote voor je joh! Dus je bent weer hard op zoek?

Ik weet echt niet wat ik wil. Werk nu in de horeca, maar ben het een beetje zat, de uren, het is best zwaar en ik werk nu in de bedienind waar weinig uitdaging en afwisseling in zit. Maar ik weet echt niet wat ik anders moet gaan doen. Misschien richting binnenhuisarchitect, maar ik heb echt geen zin om weer 4 jaar op school te zitten.... lastig!
 
Waarschuw beheerder
ik ben aan het tweede jaar van mijn directie-secretaresse opleiding begonnen!werk 4 dagen in de week als directie-secretaresse en 1 dag in de week ga ik een paar uurtjes naar shcool!

lekker hoor zo'n loontje!!!
Waarschuw beheerder
donateur
3e jaars facilitaire dienstverkening mbo, daarnaast werk ik als oproekkracht op beurzen bij de evenementenhal, daar werk ik in de bediening in het restaurant en achter de bar...
 
Waarschuw beheerder
Twins zijn hele lieve mensjuhs ben ook Twin :D
 
Waarschuw beheerder
En deze tweeling is weer vrijgezel.... en van plan dat even te blijven ook :D