Partyflock

zelfde Dj's onder different names!

 
Forumonderwerp · 11909
wist je dat veel dj's onder andere namen werken!

Derb=­ 1 van de 2 van Hennes &­ Cold

Arome=­ Dj scot project!! dus elk nummer van arome wat gemixed is door scot slaat nergens op dus!!! wel vette muziek BTW

Wie weet er meer van dit soort namen?!
2002 = Andreas Krüger
2HD = Ferry Corsten

- A -
A Jolly Good Fellow = Ferry Corsten
Acetate = Pascal Minaard + Ronald Hagen
Acidphase = Cyrus + Guido Gronwald
Adobo = Cyrus + Guido Gronwald
Airscape = Johan Gielen + Sven Maes
Airwave = (somebody) + DJ Energy
Albion = Ferry Corsten
Alex K = Alex Kabbouris
Alice Deejay = Dennis van der Driesschen + Johan Gielen + Kalmani + Pronti + Sven Maes + Wessel van Diepen
Alter Native = Ferry Corsten
Altern8 = Chris Peat + Mark Archer
Amen = Paul Masterson
Amsterdance = Armin van Buuren
Angelic = Judge Jules
Anglia = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Antiloop = David Westerlund + Robin Sæderman
Armania = Armin van Buuren
Armin = Armin van Buuren
Arpeggiators = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Arrakis = Kai Tracid + Thomas P. Heckmann
Art of Trance = Simon Berry
Ascension = Rick Simmonds + Stephen Jones
ATB = Andre Tannenberger
AWeX (Adler-Wax-eXperiments) = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Ayla = Ingo Kunzi

- B -
Balearic Bill = Johan Gielen + Sven Maes
Bash Brothers = Norman Feller + Thomas Wedel
Basic Avalon = Cyrus + Guido Gronwald
BazzClean = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Beats International = Norman Cook
Bedrock = John Digweed + Nick Muir
Binary Finary = Matt Laws + Ricky Grant
Blackmaster = Dirk "MIKE" Dierickx
Blade Racer = Ferry Corsten
Boccaccio Life = Johan Gielen + Sven Maes
Body Heat = Johan Gielen + Sven Maes
Brain-e = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Breeder = Rowan Blades + Simon Noble
Bypass-X = Thomas Wedel + Thorsten Adler

- C -
C`N J = Cyrus + Guido Gronwald
Camisra = Tall Paul
Candy Girls = Paul Masterson + Rachel Auburn
Cascade = Dave & Brendan Webster
Celine Diablo = Paul Masterson
Cequenza = Seb Fontaine + Vern
Chakra = Rick Simmonds + Stephen Jones
Chicane = Nick Bracegirdle
Choo Choo Project = Harry "Choo Choo" Romero
Clergy = Judge Jules + Paul Masterson
Club 69 = Peter Rauhofer + Victor Calderone
CRW = A. Remondini + Mauro Picotto
Cybersonik = Richie Hawtin

- D -
D-Factor = Pascal Minaard + Ronald Hagen
Da Hool = DJ Hooligan
Danski = Dennis van der Driesschen
Darkstar = Armin van Buuren
DATAR = Andy Holt + Chris Bourne + Danny Tenaglia
Deepsky = Jason Blum + Scott Giaquinta
DeeRex = Hans Jörg Nonn
Delmundo = Wessel van Diepen
Deputy Dawg = Luke Slater
Der Dritte Raum = Andreas Krüger
Der Stern von Afrika = Andreas Krüger
Des Mitchell = Johan Gielen + Sven Maes
Digital Control = Ferry Corsten
Disco Citizens = Nick Bracegirdle + Ray "Madman" Hedges
Discodroids = Ferry Corsten
DJ Arabesque = Mario Piu
DJ Errick = Erich Schmeier
DJ Isaac = Roel Schutrups
DJ Jon & Svenson = Johan Gielen + Sven Maes
DJ Jurgen = Jurgen Rijkers
DJ Quicksilver = Orhan Terzi + Tommasso De Donatis
DJ Spacekid = Ulrich Poppelbaum
DJ Tandu = Ingo Kunzi
DJ Taucher = Andrew Claxton + Lisa Gerrard + Ralph Armand Beck + Torsten Stenzel
DJ Tiesto = Tijs Verwest
Djane Diva = Tom Stevens
Doug Willis = Dave Lee
Dr. DNA = Andreas Krüger
Dronez = Erick Morillo + Harry "Choo Choo" Romero + Robbie Rivera
Dumonde = DJ Jam X + Joe de Leon
Dutch Force = M. B. De Goeij
Dynamic Maniax = Frank Cochois + Thomas Wedel

- E -
El Dorado = DJ Jim + M. B. De Goeij
Electric Nature = Jan Friedrich + Thomas Wedel
Electrique Boutique = Arno Beaufort + Dan Hewson + Jerry Bouthier + Maxine Barker + Simon Grainger
Electrix = Armin van Buuren + Floris Klinkert
Elektrika = Ferry Corsten + Robert Smit
Ensistima = Cyrus + Guido Gronwald
Entropy = Alexander Metzger + Thomas Wedel
Essence = Rick Simmonds + Stephen Jones
Euphorythm = Dr Motte
Exciter = Ferry Corsten
Extreme Trax = Dirk "MIKE" Dierickx + Yves de Ruyter

- F -
Faithless = Ayalah Bentovin + Dave Randall + Dido + Jaime Catto + Maxi Jazz + Rollo (Armstrong)
Fanatic Cracks = Thomas Wedel + Urs Krämer
Fatboy Slim = Norman Cook
FERNICK = Ferry Corsten
FERR = Ferry Corsten
Fierce Ruling Diva = Abraxas + Flamman
Force Majeure = Rick Simmonds + Stephen Jones
Force Mass Motion = Michael Wells
Fragma = Ramon Zenker
Freak Power = Norman Cook
Freefall = Anthony Pappa
Fugeo = Hans Jörg Nonn
Full Intention = Jon Pearm + Mike Gray
Fuse = Richie Hawtin

- G -
G.T.O. = Michael Wells
German Division = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Gig = Armin van Buuren
Gimmick = Armin van Buuren
Gouryella = Ferry Corsten + Tijs Verwest
Grace = Paul Oakenfold + Steve Osborne
Granny = Claudio Giussani + Paul Brogden
Greed = Jon Pearm + Mike Gray

- H -
Hal Stucker = David Forbes
Halogen = Pablo Gargano
Handsburn = Seb Fontaine
Hansi HiHat vs. Carl Clap = Thomas Wedel + Tobias Menguser
Hardfloor = Ramon Zenker
Heavy Mental = Maximilian Lenz
HH = Hardy Heller
Hi-Gate = Judge Jules + Paul Masterson
Highlanders = Cyrus + Guido Gronwald
Housemartins = (somebody) + Norman Cook
Humate = Freichs Schmidt + Huntermann + Paul Van Dyk
Hustler's Convention = Jon Pearm + Mike Gray
Hyperdrive Inc. = Armin van Buuren
Hyperlogic = Jon Truelove

- I -
Insigma = Andy Perring

- J -
J.D.T. = DJ Jam X + Joe de Leon + Talla 2XLC
Jam & Spoon = Jam el Mar + Marc Spoon
Jan Jacarta = Jan Friedrich
JB3 = Joey Beltram
Jefferseif = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Joey Negro = Dave Lee
John Chevalier = Tobias Menguser

- K -
Kai MacDonald = Kai Tracid
Kamaya Painters = M. B. De Goeij + Tijs Verwest
Kay Cee = Oliver Huntemann
Killahertz = Michael Wilson + Mike Parks
Kinky Toys = Ferry Corsten
Klubbheads = Boozy Woozy + Greatski + Izzy Bizzy

- L -
Lava = Mauro Picotto + Tillman Uhrmacher
Lectrolux = Jon Truelove
Li Kwan = Matt Darey
Libra presents Taylor = BT + DJ Taylor
Liquid Child = Jürgen Herbarth + Rebekka Zafarbakhshian + Tobias Menguser
Little Diamond = Timo Maas
Lost Tribe = Matt Darey
LSG = Oliver Lieb
Lustral = Rick Simmonds + Stephen Jones
Luxor = Hans Jörg Nonn

- M -
Major League = Armin van Buuren + Tijs Verwest
Mas = Mario Piu
Mayhem Bros = Kai Praag + Thomas Wedel
Mega 'lo Mania = Ramon Zenker
Megamind = Mauro Picotto
Members Of Mayday = Maximilian Lenz
Microbots = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Mighty Dub Katz = Norman Cook
Mind To Mind = Ferry Corsten
Miss Yetti = Henrietta Schermall
Moonman = Ferry Corsten
Mothers Pride = Seb Fontaine

- N -
Nakatomi = Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen
Nalin & Kane = Andy Nalin + Mike Kane
Nixieland = Ferry Corsten + Piet W. Bervoets
NonEric = Hans Jörg Nonn

- O -
Olmec Heads = Andy Perring + West Coggle
Ovation = Hans Jörg Nonn

- P -
Paragliders = Oliver Lieb
Pariah = Rowan Blades
Party Animals = Abraxas + Flamman
Pathfinder = Tom Stevens
Paul Gaarn = Pablo Gargano
Pedro & Benno = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets
Perfecto Allstars = Paul Oakenfold + Steve Osborne
Perpetuous Dreamer = Armin van Buuren
Perpetuum Mobile = Andreas Krüger
Phuture Wax = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Pizzaman = Norman Cook
Placid Angel = Taglialatela Nino
Planet Perfecto = Mecca + Paul Oakenfold
Planetary Assault System = Luke Slater
Plaste und Elaste = Andreas Krüger
Plastic Angel = Elef Tsiroudis
Plastic Boy = Tijs Verwest
Plastikman = Richie Hawtin
POB = Paul Brogden
Poltergeist = Simon Berry
Portimento Passout = Paul Masterson
Problem Boy = Armin van Buuren
Project Aurora = Ferry Corsten
Prospect Park = Dave Lee
Prototype = David Forbes
Psycho Drums = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Pulp Victim = Ferry Corsten
Pulser = Andy Perring
Push = Dirk "MIKE" Dierickx

- Q -
Quiver = John Graham
Quivver = John Graham

- R -
RAF = Mauro Picotto
Rank 1 = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets
Red & White = Armin van Buuren + Gert den Heijer
Redanka = Andy Holt
Return Of The Native = Tijs Verwest
Rising Star = Armin van Buuren
ROEF = Ferry Corsten
Ronaldo's Revenge = Jon Pearm + Mike Gray

- S -
Sagiterre = Les Hemstock
Sequential One (SQ1) = Andre Tannenberger + Ulrich Poppelbaum
Sex O Sonique = Jon Pearm + Mike Gray
Sidewinder = Ferry Corsten
Signum = Pascal Minaard + Ronald Hagen
Sister Bliss = Ayalah Bentovin
Skylab = Cyrus + Guido Gronwald
Slacker = Shem McCauley + Simon Rogers
Sleaze Sisters = Paul Masterson
Solar Stone = Andy Bury + Rich Mowatt
Solid State = Andreas Krüger
Sosa = A. Remondini + Bortolotti + Mauro Picotto
Soulsearcher = Harry "Choo Choo" Romero
Soundcheck = Andre Van Den Bosch + Ferry Corsten
Southside Spinners = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Starfighter = DJ Tim
Starparty = Ferry Corsten + Robert Smit
Stoneproof = John Graham
Storm = Jam el Mar + Marc Spoon
Strawberry Flavour = Johan Gielen + Sven Maes
Stray Dog = Tijs Verwest
Summer Madness = Johan Gielen + Sven Maes
System F = Ferry Corsten

- T -
Tarrentella = Chris Bourne
Technohead = Michael Wells
Technology = Armin van Buuren + Gert den Heijer
Tekara = Matt Darey
Terra Firma = Claudio Giussani
The Blackmaster = Tijs Verwest
The Digital Blonde = Robert Smit
The Joker = Guido Gronwald
The Pulp = Thomas Wedel + Thorsten Adler
The Quest = M. B. De Goeij
The Rule = Jon Pearm + Mike Gray
The Shoeshine Factory = Armin van Buuren
The Source = Jon Truelove
The Space Brothers = Rick Simmonds + Stephen Jones
The Time Frequency (TTF) = Jon Campbell
The Wizard = Jeff Mills
Three Drives On A Vinyl = Enrico + Ton TB
Tidy Girls = Anne Savage + Lisa Lashes + Lisa Pin-Up + Rachel Auburn
Tilt = John Graham + Michael Wilson + Mike Parks
Toja = Jan Friedrich + Thomas Wedel
Tokyo Ghetto Pussy = Jam el Mar + Marc Spoon
Tom Wax = Thomas Wedel
Tomski = Nick Bracegirdle
Toonoo = Norman Feller + Thomas Wedel
Tours = Thomas Wedel + Urs Krämer
Trancesistor = Cyrus + Guido Gronwald
Transa = Dave & Brendan Webster
Trouser Enthusiasts = Mecca
Two Phat Cunts = BT + Sasha

- U -
Union Jack = Claudio Giussani + Simon Berry
Urban Shakedown = Claudio Giussani + DJ Micky Finn + Gavin King

- V -
Vengaboys = (somebody) + Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen
Veracocha = Ferry Corsten + Vincent De Moor
Vimana = Ferry Corsten + Tijs Verwest
Virus = Paul Oakenfold + Steve Osborne

- W -
Wand = Paul Masterson
Watchman = Norman Feller
Watergate = Orhan Terzi + Tommasso De Donatis
Wave Captain = Jan Friedrich
Wax Scientists = Norman Feller + Thomas Wedel
Wax Trax = Thomas Wedel
Way Out West = Jody Wisternoff + Nick Warren
Westbam = Maximilian Lenz
Wodka Waters = Armin van Buuren + Olav Basoski

- Y -
Yomanda = Paul Masterson

- Z -
Z-Factor = Dave Lee

- A -
A. Remondini: CRW , Sosa
Abraxas: Fierce Ruling Diva , Party Animals
Alex Kabbouris: Alex K
Alexander Metzger: Entropy
Andre Tannenberger: ATB , Sequential One (SQ1)
Andre Van Den Bosch: Soundcheck
Andreas Krüger: 2002 , Der Dritte Raum , Der Stern von Afrika , Dr. DNA , Perpetuum Mobile , Plaste und Elaste , Solid State
Andrew Claxton: DJ Taucher
Andy Bury: Solar Stone
Andy Holt: DATAR , Redanka
Andy Nalin: Nalin & Kane
Andy Perring: Insigma , Olmec Heads , Pulser
Anne Savage: Tidy Girls
Anthony Pappa: Freefall
Armin van Buuren: Amsterdance , Armania , Armin , Darkstar , Electrix , Gig , Gimmick , Hyperdrive Inc. , Major League , Perpetuous Dreamer , Problem Boy , Red & White , Rising Star , Technology , The Shoeshine Factory , Wodka Waters
Arno Beaufort: Electrique Boutique
Ayalah Bentovin: Faithless , Sister Bliss

- B -
Benjamin Kuyten: Anglia , Jefferseif , Southside Spinners
Boozy Woozy: Klubbheads
Bortolotti: Sosa
BT: Libra presents Taylor , Two Phat Cunts

- C -
Chris Bourne: DATAR , Tarrentella
Chris Peat: Altern8
Claudio Giussani: Granny , Terra Firma , Union Jack , Urban Shakedown
Cyrus: Acidphase , Adobo , Basic Avalon , C`N J , Ensistima , Highlanders , Skylab , Trancesistor

- D -
Dan Hewson: Electrique Boutique
Danny Tenaglia: DATAR
Dave & Brendan Webster: Cascade , Transa
Dave Lee: Doug Willis , Joey Negro , Prospect Park , Z-Factor
Dave Randall: Faithless
David Forbes: Hal Stucker , Prototype
David Westerlund: Antiloop
Dennis van der Driesschen: Alice Deejay , Danski , Nakatomi , Vengaboys
Dido: Faithless
Dirk "MIKE" Dierickx: Blackmaster , Extreme Trax , Push
DJ Energy: Airwave
DJ Hooligan: Da Hool
DJ Jam X: Dumonde , J.D.T.
DJ Jim: El Dorado
DJ Micky Finn: Urban Shakedown
DJ Taylor: Libra presents Taylor
DJ Tim: Starfighter
Dr Motte: Euphorythm

- E -
Elef Tsiroudis: Plastic Angel
Enrico: Three Drives On A Vinyl
Erich Schmeier: DJ Errick
Erick Morillo: Dronez

- F -
Ferry Corsten: 2HD , A Jolly Good Fellow , Albion , Alter Native , Blade Racer , Digital Control , Discodroids , Elektrika , Exciter , FERNICK , FERR , Gouryella , Kinky Toys , Mind To Mind , Moonman , Nixieland , Project Aurora , Pulp Victim , ROEF , Sidewinder , Soundcheck , Starparty , System F , Veracocha , Vimana
Flamman: Fierce Ruling Diva , Party Animals
Floris Klinkert: Electrix
Frank Cochois: Dynamic Maniax
Freichs Schmidt: Humate

- G -
Gavin King: Urban Shakedown
Gert den Heijer: Red & White , Technology
Greatski: Klubbheads
Guido Gronwald: Acidphase , Adobo , Basic Avalon , C`N J , Ensistima , Highlanders , Skylab , The Joker , Trancesistor

- H -
Hans Jörg Nonn: DeeRex , Fugeo , Luxor , NonEric , Ovation
Hardy Heller: HH
Harry "Choo Choo" Romero: Choo Choo Project , Dronez , Soulsearcher
Henrietta Schermall: Miss Yetti
Huntermann: Humate

- I -
Ingo Kunzi: Ayla , DJ Tandu
Izzy Bizzy: Klubbheads

- J -
Jaime Catto: Faithless
Jam el Mar: Jam & Spoon , Storm , Tokyo Ghetto Pussy
Jan Friedrich: Electric Nature , Jan Jacarta , Toja , Wave Captain
Jason Blum: Deepsky
Jeff Mills: The Wizard
Jerry Bouthier: Electrique Boutique
Jody Wisternoff: Way Out West
Joe de Leon: Dumonde , J.D.T.
Joey Beltram: JB3
Johan Gielen: Airscape , Alice Deejay , Balearic Bill , Boccaccio Life , Body Heat , Des Mitchell , DJ Jon & Svenson , Strawberry Flavour , Summer Madness
John Digweed: Bedrock
John Graham: Quiver , Quivver , Stoneproof , Tilt
Jon Campbell: The Time Frequency (TTF)
Jon Pearm: Full Intention , Greed , Hustler's Convention , Ronaldo's Revenge , Sex O Sonique , The Rule
Jon Truelove: Hyperlogic , Lectrolux , The Source
Judge Jules: Angelic , Clergy , Hi-Gate
Jurgen Rijkers: DJ Jurgen
Jürgen Herbarth: Liquid Child

- K -
Kai Praag: Mayhem Bros
Kai Tracid: Arrakis , Kai MacDonald
Kalmani: Alice Deejay

- L -
Les Hemstock: Sagiterre
Lisa Gerrard: DJ Taucher
Lisa Lashes: Tidy Girls
Lisa Pin-Up: Tidy Girls
Luke Slater: Deputy Dawg , Planetary Assault System

- M -
M. B. De Goeij: Dutch Force , El Dorado , Kamaya Painters , Pedro & Benno , Rank 1 , The Quest
Marc Spoon: Jam & Spoon , Storm , Tokyo Ghetto Pussy
Marco Verkuylen: Anglia , Jefferseif , Southside Spinners
Mario Piu: DJ Arabesque , Mas
Mark Archer: Altern8
Matt Darey: Li Kwan , Lost Tribe , Tekara
Matt Laws: Binary Finary
Mauro Picotto: CRW , Lava , Megamind , RAF , Sosa
Maxi Jazz: Faithless
Maximilian Lenz: Heavy Mental , Members Of Mayday , Westbam
Maxine Barker: Electrique Boutique
Mecca: Planet Perfecto , Trouser Enthusiasts
Michael Wells: Force Mass Motion , G.T.O. , Technohead
Michael Wilson: Killahertz , Tilt
Mike Gray: Full Intention , Greed , Hustler's Convention , Ronaldo's Revenge , Sex O Sonique , The Rule
Mike Kane: Nalin & Kane
Mike Parks: Killahertz , Tilt

- N -
Nick Bracegirdle: Chicane , Disco Citizens , Tomski
Nick Muir: Bedrock
Nick Warren: Way Out West
Norman Cook: Beats International , Fatboy Slim , Freak Power , Housemartins , Mighty Dub Katz , Pizzaman
Norman Feller: Bash Brothers , Toonoo , Watchman , Wax Scientists

- O -
Olav Basoski: Wodka Waters
Oliver Huntemann: Kay Cee
Oliver Lieb: LSG , Paragliders
Orhan Terzi: DJ Quicksilver , Watergate

- P -
Pablo Gargano: Halogen , Paul Gaarn
Pascal Minaard: Acetate , D-Factor , Signum
Paul Brogden: Granny , POB
Paul Masterson: Amen , Candy Girls , Celine Diablo , Clergy , Hi-Gate , Portimento Passout , Sleaze Sisters , Wand , Yomanda
Paul Oakenfold: Grace , Perfecto Allstars , Planet Perfecto , Virus
Paul Van Dyk: Humate
Peter Rauhofer: Club 69
Piet W. Bervoets: Nixieland , Pedro & Benno , Rank 1
Pronti: Alice Deejay

- R -
Rachel Auburn: Candy Girls , Tidy Girls
Ralph Armand Beck: DJ Taucher
Ramon Zenker: Fragma , Hardfloor , Mega 'lo Mania
Ray "Madman" Hedges: Disco Citizens
Rebekka Zafarbakhshian: Liquid Child
Rich Mowatt: Solar Stone
Richie Hawtin: Cybersonik , Fuse , Plastikman
Rick Simmonds: Ascension , Chakra , Essence , Force Majeure , Lustral , The Space Brothers
Ricky Grant: Binary Finary
Robbie Rivera: Dronez
Robert Smit: Elektrika , Starparty , The Digital Blonde
Robin Sæderman: Antiloop
Roel Schutrups: DJ Isaac
Rollo (Armstrong): Faithless
Ronald Hagen: Acetate , D-Factor , Signum
Rowan Blades: Breeder , Pariah

- S -
Sasha: Two Phat Cunts
Scott Giaquinta: Deepsky
Seb Fontaine: Cequenza , Handsburn , Mothers Pride
Shem McCauley: Slacker
Simon Berry: Art of Trance , Poltergeist , Union Jack
Simon Grainger: Electrique Boutique
Simon Noble: Breeder
Simon Rogers: Slacker
Stephen Jones: Ascension , Chakra , Essence , Force Majeure , Lustral , The Space Brothers
Steve Osborne: Grace , Perfecto Allstars , Virus
Sven Maes: Airscape , Alice Deejay , Balearic Bill , Boccaccio Life , Body Heat , Des Mitchell , DJ Jon & Svenson , Strawberry Flavour , Summer Madness

- T -
Taglialatela Nino: Placid Angel
Tall Paul: Camisra
Talla 2XLC: J.D.T.
Thomas P. Heckmann: Arrakis
Thomas Wedel: Arpeggiators , AWeX (Adler-Wax-eXperiments) , Bash Brothers , BazzClean , Brain-e , Bypass-X , Dynamic Maniax , Electric Nature , Entropy , Fanatic Cracks , German Division , Hansi HiHat vs. Carl Clap , Mayhem Bros , Microbots , Phuture Wax , Psycho Drums , The Pulp , Toja , Tom Wax , Toonoo , Tours , Wax Scientists , Wax Trax
Thorsten Adler: Arpeggiators , AWeX (Adler-Wax-eXperiments) , BazzClean , Brain-e , Bypass-X , German Division , Microbots , Phuture Wax , Psycho Drums , The Pulp
Tijs Verwest: DJ Tiesto , Gouryella , Kamaya Painters , Major League , Plastic Boy , Return Of The Native , Stray Dog , The Blackmaster , Vimana
Tillman Uhrmacher: Lava
Timo Maas: Little Diamond
Tobias Menguser: Hansi HiHat vs. Carl Clap , John Chevalier , Liquid Child
Tom Stevens: Djane Diva , Pathfinder
Tommasso De Donatis: DJ Quicksilver , Watergate
Ton TB: Three Drives On A Vinyl
Torsten Stenzel: DJ Taucher

- U -
Ulrich Poppelbaum: DJ Spacekid , Sequential One (SQ1)
Urs Krämer: Fanatic Cracks , Tours

- V -
Vern: Cequenza
Victor Calderone: Club 69
Vincent De Moor: Veracocha

- W -
Wessel van Diepen: Alice Deejay , Delmundo , Nakatomi , Vengaboys
West Coggle: Olmec Heads

- Y -
Yves de Ruyter: Extreme Trax
Neophyte Aka Bodylotion
yoda
Werkzaam bij HouseNation
Artiest Yoda
Francois Prijt:

Chosen Few (Hardcore)
Francois Prijt (Hardstyle)
pino d'ambini =­ buzz fuzz
wat een lijst, ik slik hem ff door en lees hem vanavond wel ff
Buzz Fuzz draaide een paar jaar geleden toch ook onder BumbleBee ???
FashionVictim: super lijst, heb ik veel aan, tnx!
Dj Jurgen zat toch ook bij Alice Deejay? :-P
laatste aanpassing
Tuned
Artiest Tuned
Complimenten hoor FashionVictim, jij hebt je huiswerk gedaan!!
Dave Randall = Faithless

Hmmz ;P
laatste aanpassing
Ja, op de basisschool heb ik heel goed geleerd hoe je moet plakken en knippen ;)
Buzz Fuzz is ook wel Pino D'ambini en onder trance draait die als Bumble Bee

En de meester prophet is ook wel The Massochist
laatste aanpassing
zo aardig lijstje :D leuk om te weten
Jeroen Verhey=­Secret Cinema=­Grooveyard=­Mengz
check mijn post boven de jouwe smiley ;)

ennuh bumblebee draaide techno toen ik hem een keer hoorde, was livesetje op id&t of zo
Dj PRomo =­ Innerdrive =­ Rude Awaking =­ Brian Acardy ( deze weet ik niet zeker )
buzzfuzz draait dus echt geen trance onder bumblebee
ik heb hem onder die naam op rebirth gezien id item en dat was zeker geen trance!
nog een paar aliasen
DA GOOSE = jeffrey de gans
PEAKY POUNDER = jeffrey de gans
DYLAN DRAZEN = richie hawtin
PLASTIKMAN = richie hawtin

en wist je dat tiësto in het spaans BLOEMPOT betekende? :-)
Dylan Drazen Richie Hawtin????
Nee toch??????
laatste aanpassing
zeker weten
Ik vraag me af waar je die info vandaan haalt , is volgens mij echt niet waar.­
DA GOOSE heeft nog een zooi aliasen hij staat op alle shockers cd's geloof ik.­
Ook was het thema van de shockers op 5 mei vorig jaar door hem gemaakt
Klopt Xvision......­ en wat dachten we van Martijn Mobron...­ X-ess =­ Boris Valeo ....­ en uiteraard Dov Elkabas =­ The Prophet =­ The Masochist....­
R.­O.­O.­S =­ Rank 1

ik weet dat ik daar een beetje raar van opkeek toen ik daar uhh 2 jaar geleden achter kwam =­)
Rude Awakening is Promo
Bertocucci Feranzano is BuzzFuzz
Kid Morbid is Menace 2 society
Peaky Pounder is toch niet Da Goose?

peaky komt toch uit finland ozo?
jah die komt uit Finland zie thirdmovement.­nl
danny masseling is :
*angerfist
*menace II Society
*kid morbid

The Prophet is (2mensen 1,producer & 1 is een act) =the masochist

dr z-vago is geloof ik ook negative A :)

en tommyknocker is geloof ik the reactor of impulse factory weet zo nie meer :s tis vroeg :S

waxweazle is headbanger/alienator/wishmaster
dione = e-noid (dione omgedraaid:S)

neophyte is blablabla ;) hehe :P
Clive King is de goude ouwe DJ Fuckface..maar dat is voor de meesten van jullie denk ik te lang geleden ;-)
king dale (van die ouwe hardcore plaat ) =­ mark van dale

valt trouwens op dat vooral hardcore producers veel aliassen hebben
-B-
Artiest Beukmanz, EmBy
Promo is ook Unknown en na alle waarschijnlijkheid ook Korsakoff!!

Paul Elstak is Bald Terror

Skitzoid> Da Goose en Peaky Pounder is een Fin die ontzettend veel op Weird "­Al"­ Yankovich lijkt en dus geen Nederlander.­
da goose is dus gewoon nederlands he
Korsakoff is geen Promo....­
Separated World is gemaakt door ( weet naam niet staat wel op de plaat) en is later samen met Catscan nog een keer in elkaar gezet...­

Da goose een FIN????
Da Goose =­ Jeffrey de Gans ---> Nederlands
Goed lezen mensen..­hij zegt dat Peaky een fin is...­niet Da Goose
doine e-noid, gewoon een kwestie van omdraaien :S
" Skitzoid> Da Goose en Peaky Pounder is een Fin "

Hij zegt dat ze allebei een fin zijn :-p
laatste aanpassing
Is phonky phone van Da Goose??
Zo ja, dan is het dus die Fin!
Maar zo niet, dan heb ik het helemaal mis!!
Ook ik maak wel eens fouten al is het niet vaak
da goose is dus echt geen FIN
die gozer werkt bij een bedrijf waarvan ik de naam niet noemen zal
da goose kwam wel eens op me oude werk
jeffrey de gans is ook peaky pounder
trust me
en als je twijfelt moet je het maar eens aan secret simba vragen das een vriendin van hem geloof ik
Is phonky phone van Da Goose??
JA
en hij kwam op het ID voor dat nr toen ie id auto zat met de radio aan toen ie gebelt werd
toen is ie thuis dat geluidje gaan samplen en voila
phonky phone was born
hij vertelde mij dat dat nr op nr 1 stond in frankrijk
nog ff een aanvulling op die gigantische lijst hierboven(sommige namen staan er al bij, ik vul ze alleen wat aan)

Oliver Lieb=­LSG=­Paragliders=­Multiplicity=­Spicelab 2000

Jark Prongo=­Chocolate Puma=­Dobre &­ DJ Theor=­The Good Men=­Tomba Vira=­Rene en Gaston=­51 days=­Tata Box Inhibitors=­Trancesetters=­Basco=­Klatsch!=­Zki&­Dobre

Klubbheads=­The Ultimate Seduction=­Joy=­3 Dubbs in a sleeve=­Reservoir jocks=­Da Techno Bohemian=­Seven-tees=­Maximum=­Itty, Bitty, Boozy Woozy.­

Alibi=­Tijs Verwest en Armin van Buuren

Lucien Foort=­Quadrophonia (met Olivier Abbeloos)=­Funk Function
laatste aanpassing
Om het neophyte rijtje maar ff aftemaken:

neophyte = Masters of Ceremony, Hardcreation, Bodylotion

:P
Masters of Ceremony is Neophyte samen met iemand, dacht dat het Panic was maar weet het niet zeker :P
vraag het aan hem hij zit hier ook


Dennis! leg eens uit :P
Xvision, en nu zit je fout..;)
masters of ceremony zijn evil activities en neophyte
Mauro Picotto =­ 33,3% Joy Kitikonti
33,3% Marco Zafforano
laatste aanpassing
Dat zijn er zoveel:
Neophyte=­Bodylotion
Neophyte &­ Evil activities=­masters of ceremony
neophyte &­ dj panic=­Hard Creation
neophyte &­ dj Paul =­ Men of steel of tekno warriors
Dj Promo=­ rude awakening, unknown
T-factor=­impulse factory &­ tommyknocker
Dj dione=­e-noid
Dr.­z-vago=­Negative A
The prophet=­the masochist
Dj bike=­ene van noize suppressor
catscan &­ outblast=­base alert
buzz-fuzz=­pino d'ambini
headbanger=­dark impulses &­ vroeger waxweazle
En zo zijn er nog wel een paar.­
Bountyhunter is toch ook darkman of andersom ofzo.­
the darkman = Francois

en 2 DJ R.L. Joy Kitikonti is gewoon 1 man, maar Picotto en Ferri (samen overigens Megamind ;)) helpen zowat bij iedere BXR/Nukleuz plaat met het produceren en zo...
kitikonti heet in het echt (althans zo staat het op de platen) M. Chiticonti
PCP =­ Marshall Masters =­ Turbulence =­ Marc Acardipane

Zo kan je nog wel ff doorgaan, gozer werkt onder veel namen