ik vind gewoon dat het verboden moet worden, en ook al ben ik principieel tegen de doodstraaf, bij zelfdoding vind ik die straf wel op zn plaats.
Maar het schijnt een redelijk "fijne" manier van gaan te zijn
Je kan ook nog altijd stoppen met ademhalen...
man man man een straf op zijn plaats... je kunt ook te ver gaan he
Van de mensen waarbij het mislukt vind ik sneue aandachtstrekkers... Moord is niet moeilijk als je wil.
De rest... Vind het erg dat ze dat als enige uitweg zien... Sommigen springen voor een gebroken nagel, als je de soms trieste verhalen van anderen hoort die gesprongen zijn kan ik het me wel indenken...Sommige mensen krijgen echt een berg shit over zich heen.
.. Maar mocht je tot deze daad besluiten.. Doe het discreet, probeer trauma's bij anderen te ontwijken en houd ook nog enig respect voor jezelf...
Volgens mij is dat echt heeeeeel ranzig
enige reden dat k er nog zit is dat ik op tijd gevonden ben. vandaag precies een jaar geleden.
en het was niet mijn bedoeling om op tijd gevonden te worden. maar ben blij dat het toch zo gegaan is.
Top dat je nu wat positiever in het leven staat!
Heavy Shit oud!
Heavy Shit oud!
Top dat je nu wat positiever in het leven staat!
Van de mensen waarbij het mislukt vind ik sneue aandachtstrekkers... Moord is niet moeilijk als je wil.
elke dag knokken.
Positieve dingen blijven zien hè? Hoe fokked op het leven ook mag lijken, er zijn altijd (kleine) dingen die het worthwhile maken.
En als je ze zelf niet meer ziet tijdig aan de bel trekken maar aangezien je "er al een keer geweest bent" zit dat vast goed.
Mijn schoonbroer kwijtgeraakt, door een wijf die daar mee dreigde als hij zijn familie en vrienden niet in de steek liet.
Mijn broer kwijtgeraakt omdat hij het niet meer aankon en door zijn eigen wijf geestelijk kapotgemaakt werd.
elke dag knokken.
heavy shit oud? zit er een autocorrect dingetje in of snap ik t gewoon niet? heftige ouwe poep?
dit me even in t verkeerde keelgat schoot. zo makkelijk te oordelen over die mensen.. maar je weet het pas als je zelf voor die keus staat.. ik heb ook een paar mensen in mijn omgeving gehad die het niet meer zagen zitten.. en ik dacht vroeger ook dat ik nooit zo ver zou komen.. dacht dat ik daar veel te nuchter voor was.. maar.. die wanhoop.. hoop dat ik me nooit meer zo hoef te voelen..
sinds die hm uitglijder van vorig jaar.. ben ik bij mijn ex partner weg gegaan.. en al meer dan de helft van de stress was ik kwijt..
Echt... Sorry.... Het was totaal niet mijn bedoeling om je te kwetsen.
Ikzelf heb ook wel eens een periode gehad dat ik dusdanig veel shit over me heen kreeg dat ik "er wel eens over dacht".. Maar ik blijf erbij, áls ik de stap had ondernomen dan had ik mijzelf allang ingecheckt bij Petrus voor ik gevonden zou worden.
Ben wel benieuwd naar de reden eigenlijk.... Maar goed... Dat plant je ook niet zomaar op Internet.. En zeker niet op PF..
Da's een goede move geweest dus. Soms is dat ook de enige oplossing: helemaal uit de omgeving weg. Zo ben ik zo dom geweest om 2 jaar in de woning te blijven waar ik samenwoonde voordat mijn relatie stukliep. Er zijn vast velen die dat prima kunnen, maar ik had bwvs. in elke hoek van dat huis herinneringen en kwam er dus niet uit. Had veel eerder moeten verhuizen, maar ja, dat is met de kennis van "nu" (is alweer wat jaren geleden).
Da's een goede move geweest dus. Soms is dat ook de enige oplossing: helemaal uit de omgeving weg. Zo ben ik zo dom geweest om 2 jaar in de woning te blijven waar ik samenwoonde voordat mijn relatie stukliep. Er zijn vast velen die dat prima kunnen, maar ik had bwvs. in elke hoek van dat huis herinneringen en kwam er dus niet uit. Had veel eerder moeten verhuizen, maar ja, dat is met de kennis van "nu" (is alweer wat jaren geleden).
k had ook geen keus. gelukkig maar. mn pa heeft me toen ik ontslagen werd uit het ziekenhuis mee naar zijn huis genomen.. anders was ik misschien ng wel zo gek geweest om terug te gaan.
beetje dit verhaal. maar dan andersom.
Hoi hoi,
Heeft er al iemand zichzelf gedood hier? Zo ja, hoe was het?
Zelfmoord is de nooduitgang die elke 'gevangenis' verplicht moet hebben...
Mensen die dreigen met zelfmoord zijn vaak ook gevaarlijke mensen heb ik wel geleerd, die proberen dit als machtsmiddel en eventueel doen ze nog een domme poging (te veel zuipen met wat finimal wat nooit resulteert in de dood zelf, maar alleen een flinke kater)
Zijn zelfdoders per definitie depressief?