Partyflock
 
Forumonderwerp · 1043942
KAMPEN - In een bus van Connexxion heeft op Oudjaarsdag een confrontatie plaatsgehad tussen een groep melkbusschutters en twee jongens die vanuit de bus provocerende gebaren naar de groep schutters gemaakt hadden.

Het voorval gebeurde omstreeks kwart voor vijf op de hoek van de Flevoweg en de Marinus Postlaan. Een bus moest even halt houden voor het melkbus schieten. Op dat moment maakten twee jongens van Turkse afkomst achter in de bus uitdagende gebaren naar de groep schutters. Volgens ooggetuigen maakten ze het gebaar van een mes, waarmee de nek doorgesneden wordt.

Daardoor uitgedaagd posteerden enkele tientallen melkbusschutters zich voor de bus, zodat die niet verder kon rijden. Eén van hen haalde de noodhendel naast de busdeur over, waardoor de deur open ging, de motor afsloeg en het licht in de bus uitging.

Enkele schutters gingen de bus in en begonnen te vechten met de twee Turkse jongens. Hierna proberde de twee Turkse jongens de buschauffeur op een dreigende manier zover te krijgen dat hij weer zou gaan rijden - maar die kon alleen maar antwoorden dat dit onmogelijk was doordat de noodhendel was overgehaald.

Volgens ooggetuigen zijn de twee Turkse jongens door de politie in de handboeien geslagen en meegenomen naar het bureau. Volgens een politiewoordvoerder is alleen de toegesnelde vader van één van de twee jongens meegenomen naar het bureau, omdat hij weigerde de bus te verlaten.

Bij de politie is in deze zaak geen aangifte gedaan.

Bron: Stentor Kampen
http://www.destentor.nl/regio/kampen/4282987/Vechtpartij-na-uitdaging.ece
dubbel
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 januari 2009 om 12:02:
Dus als jij met een groepje vrienden zou zijn en iemand maakt een 'ik snij je nek eraf' beweging naar je dan laat je dat over je heen komen? :/


dus jij zou m met een groepje ff te pakken nemen..?
beetje triest als je het mij vraagt..:/
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 januari 2009 om 16:14:
dus jij zou m met een groepje ff te pakken nemen..?
beetje triest als je het mij vraagt..


Ik wil niet lullig doen maar het vechten met groepjes is niet bepaald een oud-Hollandsche traditie
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 januari 2009 om 12:02:
Dus als jij met een groepje vrienden zou zijn en iemand maakt een 'ik snij je nek eraf' beweging naar je dan laat je dat over je heen komen?


Met zo'n gebaar maak je niemand mee af hoor.

Ik laat het lekker langs me lopen zulke idiote gebaren van sommige types.
 
Uitspraak van Klssy op zaterdag 10 januari 2009 om 17:13:
dat is de instelling


?
Uitspraak van Frisko in den D=co op zaterdag 10 januari 2009 om 17:12:
Met zo'n gebaar maak je niemand mee af hoor.

Ik laat het lekker langs me lopen zulke idiote gebaren van sommige types.


Geloof het zelf, grapjas :gaap:

Maar terechte actie, hoe dom kan je ook zijn om zoiets te doen met zoveel volk buiten?
 
Uitspraak van Salientje op vrijdag 2 januari 2009 om 21:49:
melkbusschutters


wtf is dat? :s
hahhahahaha mooi verhaal!

Moeten we vaker horen dit soort positieve dingen!

Keer wat anders!
 
Geef mij maar kalisalpeter met suiker
laatste aanpassing
 
B)