Partyflock
 

Demolition Part 8

anoniem gepubliceerd op , waardering: 85/100
Demolition Part 8
OrganisatieThe Third Movement Site
LabelThe Third Movement
Het heeft even geduurd, maar de nieuwe Demolition ligt in de winkels! Tweeëndertig van de nieuwste en hardste tracks, verdeeld over twee schijfjes.
CD1
De eerste cd opent met de Placid K remix van ‘Promo - Severe damage’, welke een remake is van ‘Promo & Digital Boy - Serious damage’. Er is flink gesleuteld aan het nummer, wat geleid heeft tot een behoorlijk andere track, maar wel met het herkenbare geluid van het origineel. Het lijkt of het nummer zich een beetje aan het ‘inhouden’ is, maar na de break gaat het vervolgens goed los. Ook Tommyknocker, The DJ Producer en T-junction & Osiris vinden we terug op het begin van de cd, allemaal stuk voor stuk gerespecteerde namen, waarvan je de nodige kwaliteit mag verwachten. Wie ook duidelijke de nodige kwaliteit leveren zijn Ruffneck & Ophidian met ‘All the way down’. Dit knallende nummer staat al op bijna elke recente hardcore cd, maar mag gewoon eigenlijk niet ontbreken op de nieuwe ‘Demolition’.
Na onder andere de gefreakte Void Settler remix van ‘Micron - Superhuman’ (nummer zes) en het snelle en zwaar beukende ‘Coma’ (nummer negen) van N-Vitral, komen we aan bij weer een nummer uit de Enzyme-stal. ‘Spiritual genocide’ van Hamunaptra & Ophidian is zoals we van de Enzyme jongens gewend zijn. Duistere teksten, donkere klanken en melodieën en niet te vergeten flink rossende kicks, heerlijk! Verantwoordelijk voor het wat meer mainstream en melodieuze werk is onder andere DJ Mad Dog. Zijn ‘Welcome down’ is een sterk en pakkend nummer, welke bovendien wordt ondersteund door een lekkere agressieve MC. Na de D-Passion remix van ‘What the hell’ (sterke track met de melodieën en beats van D-Passion en de kicks en snelheid van Unexist) en ‘Bloodbath’ van DT6 (stevig en overweldigend nummer, met lekkere breaks), wordt de cd afgesloten met ‘Unexist wille at your steak’. Een ludieke remake van ‘Unexist will break your face’.
CD2
Ook op de tweede cd komen we D-Passion weer tegen, ditmaal met ‘Unstoppable’. D-Passion heeft echt een herkenbaar geluid en dat horen we ook in dit nummer weer terug. Hoewel het niet erg vernieuwend is, weet hij ons toch elke keer weer beet te pakken en te boeien. Met dit opzwepende nummer is dat dan ook niet anders. De nieuwe track van Promo begint duister en rustig gaat maar gaat nadien flink los. Vervolgens zien we Masters of Ceremony op de tracklist staan, een naam die je niet direct zou verwachten op een Demolition cd. Echter de opzet van de cd’s wordt steeds een beetje breder en zodoende hebben ook zij hun weg gevonden. ‘Abacadabra’ gebruikt de sample uit ‘Gigi D’Agostino - Bla bla bla’ en is wellicht een beetje aan de simpele kant, maar beukt bovenal wél flink. Ook op deze cd wat meer melodieuzere nummers zoals de T-junction & Osiris remix van ‘Emphasis - Bust your ass’ (lekker energiek en opzwepend nummer) en ‘Doing my thing’ van Promo (een beproeft recept, maar desalniettemin prima uitgevoerd).
Ook de naam van Peaky Pounder mag natuurlijk niet ontbreken op deze cd. Met ‘Hoitaa’ levert hij een lekker rauw en industrieel nummer af met coole vocals. Net zoals op de eerste cd, vinden we ook op een tweede cd een nummer van The DJ Producer terug, UK style dus. Continue doorgaande ‘rollende’ en doffe kicks, een hoog tempo en dit alles met een duister tintje, lekker! Daar waar Placid K ‘Severe damage’ onder handen nam, doet Promo dit met ‘G-Member’. Het heeft geleid tot een uitstekende track, lekker gefreakt en duister. Een remix die echt wat toevoegt. Na het pakkende ‘De wereld draait door’ van D-Passion & Alex B volgt ‘Psycho acid’ van E-Noid. Met deze track voegt topproducer Erik Ypma op stoere wijze acid en hardcore samen, hulde! Het achtste deel uit de Demolition reeks wordt tenslotte afgesloten met tracks van Delta 9 en Hellfish
Oordeel
De Demolition cd’s staat altijd garant voor kwaliteit en ook nu is dat niet anders. De cd bied voor ieder wat wils en is verplichte kost voor degene die op de hoogte wil blijven van de hedendaagse hardcore.
Score: 85/100

www.thirdmovement.nl

Tracklists

CD1
  1. Promo - Severe Damage (Placid K Remix)
  2. Tommyknocker - Sometimes
  3. The DJ Producer - The Signal 2007 (Weird Energy Mix)
  4. T-Junction & Osiris - Can't Stop Us Now
  5. Ruffneck & Ophidian - All The Way Down
  6. Micron - Superhuman (Void Settler Remix)
  7. Promo - No Man's Pawn
  8. Waste Management - IM#One
  9. N-Vitral - Coma
  10. Hamunaptra & Ophidian - Spiritual Genocide
  11. Alex B - Backmansking (Born In The Game)
  12. Broken Rules - Put Your Back Into It
  13. Mad Dog - Welcome Down
  14. D-Passion & Unexist - What The Hell (D-Passion Mix)
  15. DT6 - Bloodbath
  16. Friends Of Jappo - Unexist Will Eat Your Steak
CD2
  1. D-Passion - Unstoppable
  2. Promo - The Tablet
  3. Masters Of Ceremony - Abacadabra
  4. Emphasis - Bust Your Ass (T-Junction & Osiris Remix)
  5. Tieum & Tommyknocker - Post Traumatic Tress
  6. Peaky Pounder - Hoitaa
  7. Promo - Doing My Thing
  8. Hectic Fence - Society Disrupted
  9. Mute - Hospital
  10. The DJ Producer - Battle On LV-426
  11. Placid K - G-Member (Promo Mix)
  12. D-Passion & Alex B - De Wereld Draait Door
  13. E-Noid - Psycho Acid
  14. N-Vitral - Smitgotten
  15. Delta 9 - No More Regrets (Unexist Brooklyn Remix)
  16. Hellfish - Harder That Hard

105 opmerkingen

 
N-Vitral - Coma
lekker cd'tje , vooral cd2 doet me hard.
 
lekker cd'tje hoor, goed rauw... :)
door de 2 nummers van N-Vitral begin ik toch echt te hopen op een r_AW essential mix van hem :bounce:
 
goei cdtje
vooral cd 2
die albumcovers worden ook steeds beter, een dooie vogel, hoe kom je erop :respect:
 
can't stop us now van t-junction en osiris is geil!!
ook de alex b nummertjes:respect:
Hij is besteld,en idd al die albumcovers zijn super orgineel!
 
Altijd vette cds! :respect:
vette cd
helemaal cd 1 nummer 16
terror
dt6 - bloodbath :respect:
laatste aanpassing
N-Vitral - Smitgotten :respect::kwijl:
laatste aanpassing
06. Peaky Pounder - Hoitaa Uber nummer :respect:
07. Promo - Doing My Thing geweldig!!! :respect:
Verder een heeeeeeel goed cdtje!!!!!
 
Wat een kut frontje.
leuk cdtje hoor
 
lekker cdtje weer :)
 
Unexist will eat your steak... (y)
Matige CD...
:respect: T-Junction & Osiris - Can't Stop Us Now :respect:
laatste aanpassing
ik heb zelf de plaat .
die is erg goed .
staan goede nummers op en de wereld draait maar door vind
ik persoonlijk een hele goede track .
 
Artiest Thanoz
donateur
DJ Mad Dog. Zijn ‘Welcome down’ is een sterk en pakkend nummer, welke bovendien wordt ondersteund door een lekkere agressieve MC
Met dank aan Zack de La Rocha van Rage Against The Machine ;)
Mic Check - War Within A Breath :respect:
laatste aanpassing
 
Leuk, meer niet
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 mei 2007 om 03:26:
Unexist will eat your steak...
:respect:
 
zou hem ietsje lager geven, staan iets te veel supertrage (saaie) nummers op in mijn ogen
de nummers van promo maken veel goed, en N-Vitral - Coma mag dr ook wel wezen :D
evenals DT6 - Bloodbath
Goede CD!! mijn favo nummers:
- D-passion unstoppable
- The Dj Producer - Battle on Lv 246
- Alex B - Backmansking (Born In The Game)
- Mad dog - welcome down
- en beide N-Vitral's
heb hem vandaag ook gehaald, ik vind vooral cd2 goed klinken.
had er eerlijk gezegd meer van verwacht na het lezen van de recensie maer hij klinkt zeker niet verkeerd :jaja:
is de 85uit de 100 denk ik wel waard :)