Hier het verslag van Sluitorovitsch, tjabelski en cosperarof Lintz.
In het begin van het geweldige feest, toen de bus uit amsterdam er nog niet was, was het ronduit kut te noemen. Pardon our french!
Het was goed simpel en kaal. Maar toen arriveerde de bus uit amsterdam. En ja, hoor! Problemen voor de gararobe ontstonden, maar die waren snel verholpen door vlotte anticipatie van de organisatie!
De bovenverdieping werd dichtgegooid, en iedereen was beneden, in de dampen van de opzwepende muziek.
We maakten ons snel naar de bar om ons te voorzien van de nodige alcoholische versnaperingen. We schrokken kapot! 6 euro voor een biertje was toch een beetje aan de hoge kant.
Maar ja, de dorst moet gelest worden, dus we dronken er vrolijk op los. Wat resulteerde in een zeer hoge kostenpost van geld wat we niet hadden. Dus we hebben een afspraak met wederom de fantastische organisatie gemaakt dat we de volgende keer de afwas doen
Beneden was de muziek dus ook naatje. Maar op een gegeven moment ging de muziek harder, zowel qua volume als stijl. EN we gingen los als dolle hanen. De pogo kwam als donderslag bij heldere hemel. Zooo, die trance knalt goed hard hoor. poe. Toen als laatste ging de toekomstiger draaien. Nou nou nou, wat een industrial. dus not he! Om je klompen bij af te likken. Verdikkeme, we vermaakten ons top of the bill! Dus een beetje hossen, 6 euro pils weg tikken en een beetje slap ouwehoeren, vrouwen kijken(die er genoeg waren. ja , wat ouder is lekker rijp) en competitie zwientje tikken. Mensen hier had je bij moeten zijn. Dit feest knalt zeker binnen op 1 allermooiste feesten ook! Lekker simpel , maar doeltreffend. jong.
We willen de organisatie bedanken voor de bittergarnituur bij uitgaan! En de erg veelzijdende line up met allemaal top namen. Vooral de 3e zaal (die dicht was) was subliem. De rustgevendheid die daar heerste was uitmuntend.
Verder willen bij de buren bedanken voor de gesponserde 25ste unicef jubileum loop ter gelegenheid van SIMPEL JONG. De 80 euro hebben goed opgemaakt aan 6 euro bier!
pluspunten:
Dure drank
Vrouwen, ja rijp en lekker
WC met gratis borrelnoten
Goeie security, poe lekker streng, maar wel lekker jong.
Gemiddelde leeftijd, prima!
Geluid, subliem. lekker zacht in het begin waardoor het aan t eind een flink leek!
minpunten
Die waren niet het was zooo geweldig. ohja het te harde geluid in de bovenzaal. En toen we buiten stonden konden we niet naar binnen, want de deur had 2 kanten. Tja, en aan de linkerkant was niks. de rechterkant ook niet? MAar ja, ik deed de deurknop zo open en ik stond binnen. We vonden het dus erg jammer dat de deur 2 kanten had die duidelijk waren! Effe opletten bij het volgende , geweldige organisaite!
Al met al de dik voor mekaar show!

















